Gelinim Mutfakta

29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalar Konseyinden Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 29 Ocak Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Salı günün birincisi kim oldu? Dün yarışmaya katılan Gözde bu gün alacağı puanlarla isminden fazlaca söz ettirmeyi başaracak. Her ne kadar dün istediği puanları alıp çıkışa geçemese de bu gün Gözde aldığı puanlarla bir kıpırdama olacak. Lakin bu puanlar Cuma gününe yetip yetmeyeceğini bekleyip göreceğiz. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı Puanlaması[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Gözde eğer bu gün de bir çıkış trendine giremediği takdirde kesinlikle ama kesinlikle Gözde Cuma günü eleme potasına girecektir. Gözde’nin kaynanası ne yapıp edip bu gün %100 Gözde’nin tabaklarını bulmak zorunda. Bu hafta katılan şimdilik ne etliye ne sütlüye karışmaması şahsen benim hoşuma gitti. Bazıları gibi daha ilk dakikadan itibaren kavga etmeye ve tartışmaya gelmediği çok açık. Umarım bu sakinliğinin bedelini Gelinim Mutfakta 29 Ocak Salı Puanları esnasında alır. [mavibuton]19 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] için tıklayınız.

Bu gün ve bu hafta boyunca Gelinim mutfakta puanlama da Reyhan hanım düşük puanlar kullanacağını açıkça diğer kaynanalara iletti. Gelinim Mutfakta son bölüm de gerçekten düşük puanlar kullansa da Ezgi’yi bulamadı. Bu da benim geçen ay söylediğim bir olguyu hatırlattı. Ziyafet hanım elenmeden bir hafta önce kaynanalar birden gelinlerin tabaklarını keskin bir şekilde bulamaya başladı. Bu durum halen de devam ediyor. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 12 Şubat Salı Günün Birincisi[/pembebuton] kim olacağını ve kaç puanla günün en yüksek puanı alacağını görmek için tıklayınız. 

Reyhan hanım yüksek puanlar neden verdiğine gelince, bence gerçekten Ezgi’nin tabağını bulamadığından yada emin olamadığında dolayı yüksek verdiğini düşünmekteyim. Eğer bu gün gelinim mutfakta 29 Ocak puanlama aşamasına Reyhan hanım 1115 tarzında bir puanlama yapacak olursa, bilin ki Ezgi’nin tabağını bulmuş demektir. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 5 Şubat Salı Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından Ezgi ile Sina arasında geçeceğini düşündüğümüz bu hafta hiç de beklemediğimiz bir gelinin de yarışmada ben de varım diyebilir mi? Gülcan’dan bahsediyorum. Bu hafta Ezgi ile Sina bileziklere daha yakın olduğunu düşünmekteyim. Ancak Gülcan geçen hafta hiç beklenmedik bir şekilde bilezikleri aldı. Bu hafta dikkat ediyorum. Kesinlikle elinin lezzeti artmış. Yemekleri yaparken çok özeniyor.  ###[mavibuton]Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba Puanları[/mavibuton]### için lütfen tıklayınız.  [pembebuton]1 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

29 Ocak Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken adil bir puanlama olmasını beklemiyorum. Lakin diğer gelinlerin de hevesini kıracak bir puanlamanın da tam karşısında durmak istiyorum. Kesinlikle 1115 tarzı bir puanlamaya final günü hariç karşıyım. Umarım Reyhan hanım bu tarz bir puanlamaya girmez. NotGelinim Mutfakta 29 Ocak Salı puanlama (2019) kısmı bu yazının en son kısmında tablolar halinde verdik. ###[mavibuton]31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton]### için lütfen tıklayınız.

Tabi Reyhan hanımın ve diğer kaynanaların bir tek amacı var. O da bu gün kendi gelinlerini önce, Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak. Daha sonrada bilezikleri almasını istiyorlar. Bunun için gelinler yemek yaparken, kaynanalar da bunun için puanlama yapıyorlar. Bu sebeple sadece Cuma günü kaynanalar risk almalı ve diğer gelinlere düşük puanlar verilmesine gayet olabilir. Bizim buna bir şey dediğimiz yok.

Sina meselesine gelelim. Geçtiğimiz hafta Ezgi ile bir olup Yağnur ve Gülcan’a karşı açıktan bir tavır almıştı. Bu hata Ezgi tek başına takılmayı tercih etti. Sina ise boşluğa düştü. Sina’nın boşluğa düşmesi kesinlikle Gelinim Mutfakta 29 Ocak puanları verilirken düşük puanlar almasına neden olacağını düşünmekteyim. Bu hata iyi puanlarla başlasa da bu durum devam etmeyeceği kanısındayım. Dikkat! Gelinim Mutfakta 29 Ocak Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir. 

29 Ocak Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Hadi arkadaşlar yorumlarda bu gün günün birinci kim olduğunu tahmin edelim. Ben de yorum kısmında önce tahminimi, sonra bana gelen bilgiyi paylaşacağım. Sizlerde görüşlerini hakaret ve küfre girmeden rahatlıkla bu yazının alt kısmında yapabilir ve tahmin oyunumuza katılabilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 29 Ocak Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları aktarmadan önce dün yazdığınız yorumların çıkmadığı yönünde bana bildiren arkadaşlar oldu. Ben gerekli kontrolleri yaptım. Yazdığınız mesajlardan bir çoğu sistem tarafından spam olarak algılanmış. Ben spam klasöründen çıkarttım. Ayrıca siteye da saldırı felan olmadı. Rahatlıkla konularımızı okuyabilirsiniz. Not: 29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının sonlarına doğru verilmiştir.

29 Ocak Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmını gene tablo halinde yapmamızı isteyenler oluyor. Ben sadece bu gğn verilen puanları tablo halinde yazıyorum. Haftalık olarak puanlama kısmını tablo halinde yazmıyoruz. Bazı arkadaşlarımız yazıyı göremeyenler yada kayma yaşayanlar olmuş. Bu sebeple aynen devam edeceğiz. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Gülcan dün yayınlanan bölümde Sina ile Ezgi’ye bu hafta ikinizden birini göndereceğim iddiasında bulundu. Artık Gülcan da açıktan iki gelin ile mücadele ediyor. Peki neden Gülcan’a kafayı taktılar ve neden Gülcan’ı elemek istiyorlar. Ezgi, Gülcan’ı güçlü bir rakip olarak görmediğini, aynı şekilde geçen hafta Sina da aynı sözleri Gülcan için söyledi. Peki Gülcan güçlü değilse, neden elemek istiyorsunuz? Gelinim mutfakta 29 Ocak Salı toplam puanları sonrasında bu kıskançlık yada istememe durumu artacak gibi.

Gülcan ilk geldiğinde 60 bilezik iddiası ile yarışmaya dahil olduğunda ben dahil geldiği gibi gider dedik. Ancak ilk ayak bastığı hafta 3 bilezik alan Gülcan güçlü rakiplerinin dikkatini çekti ve Gülcan’ın elenmesi için şimdi yüksek sesten dile getiriliyor. Ancak geçen hafta gelen Gülcan’ın başarısı 29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları da dahil olmak üzere artarak devam edecek.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma bir bakalım ve gelinlerin ilk gün nasıl puanlar alıp sıralandığını bir görelim. Sina geçtiğimiz hafta 1 puanla kaçırdığı bilezikleri almak için hırslı başladı ve 15 puanla şu an zirvede yer alıyor. İkinci sırada bu hafta yarışmaya dahil olan gözde 13 puanla kendisine yer bulurken, Gülcan 11 puanla üçüncü sırada yer aldı.

Son sırada bu hafta yarışmaya başlayan Ezgi, 10 puanla sonuncu sırda ve bu gün Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da öne çıkmak istiyorsa, %100 çok iyi puanlar almak zorunda. Aksi takdirde Ezgi için bu hafta tehlike çanları çalmaya başlayacak. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Günün Birincisi İle Son Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Bu sorunun cevabını ve konu ile aldığımız tüyoları yazının son kısmında bulunan yorum kısmında ben vereceğim. Ancak sizler de bu puanlama kısmına katılmanızı ve sizlerin de puanlamada aktif rol almanız için yorum kısmında gelen cevapları bekleyeceğim. Ayrıca bu yazı içinde yayın akışına göre günün birincisi ve çeyrek altını alan gelini de açıklayacağız. ⇓29 Ocak Salı Puanları hemen alt kısımda⇓

29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanlama daha yapılmadan günün en yüksek puan alan gelini kim olduğunu bilsek dahi Kanal D’nin yayın haklarına saygı gösteriyor ve puanlama sonuçlarını bekliyoruz. Bu sebeple bize kızanlar olsa da sonuçta ortada bir emek ve yayın hakkı olduğunu düşündüğümüz için bunu yapıyoruz. Not: 29 Ocak Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını, çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Sonrasında Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 29 Ocak  Nardan Aşı Malzemeleri

Köftesi için;

 • 350 gram kıyma (dana kıyma)
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1 su bardağı ince bulgur (köftelik)
 • Bir çorba kaşığı reyhan
 • Bir çorba kaşığı kırmızı pul biber

Suyu için;

 • 2,5 çorba kaşığı tereyağı
 • Bir adet büyük boy soğan
 • Bir çorba kaşığı domates salçası
 • 7 su bardağı kaynar su
 • Yarım çay bardağı nar ekşisi
 • Bir çorba kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği Nardan Aşı için yarışmacılara 40 dakikalık süre verdi. Günün yemeğini hızla yapmaya koyulan gelinlerimiz bir taraftan birbirlerine laf yetiştirirken, diğer taraftan da günün yemeğini başarı ile tamamlayıp, 29 Ocak Salı puanlama kısmına geçtiler. Bizde Kim kaç puan aldığına bir bakalım.

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Puanları (29.01.2019 Salı)

*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Gülcan : 3
Gözde : 4


*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevinç‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : 5
Gülcan : 3
Gözde : => Sevinç’in Gelini 1

*************************
“29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Sina     : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 1
Gözde : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 1
Gülcan : 4
Gözde : 5

*************************

Gelinlerin 29 Ocak 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi 1 4 3 3 11
Sina 5 5 2 1 13
Gülcan 3 3 1 4 11
Gözde 4 1 5 5 15

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ocak – 1 Şubat Haftası) – Salı

Ezgi      : 10 + 11 21
Sina     : 15 + 13 28
Gülcan : 11 + 11 22
Gözde  : 13 + 15 28

Gelinim Mutfakta 29 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Gözde 
Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Gözde
29 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ & GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 228. Bölüm 30 Ocak 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

178 Yorum

 1. FİLİZ HANIM CEVAP VERİRMİSİNİZ ARTIK YAA ??????
  1.SORUM=FİLİZ HANIM BU HAFTA GÜN GÜN KİM BİRİNCİ OLACAK BİR ARKADAŞ YAZMİŞ PEKİ KİM BİRİNCİ OLACAK VE KİM ELENECEK YAZARSANIZ SEVİNİRİM YANİ TOPLAM PUAN SIRASINI

 2. Herkese hayirli gunler hak eden puvanlari alur ama almiyor oluyor ne yapalim hayirlisi olsun

 3. Arkadaslar söylenmesinde bizde burda öğrenelim onda tadı kalmıyor izlemenin

 4. Ezginin gitmesinden korkuyom insallah gitmez evimizin gelini oldu cok sevdik bakalim kim gidecek tahminle olmuyor her sey deyisiyor

 5. Ben ezgiciyim 3gelinide sevemedim iticiler benim düşüncem herkese saygı duyarım

 6. arkadaşlar hepinize hayırlı günler olsun hepiniz hoş gelidğiniz. ben şimdi bu gün nardan aşı nasıl yapılır diye konu yazacağım bir soru saraak olursanız buradayım yorum ksımında filiz ibaresi geçirip sorabilirsiniz.

  1. Yeni geline hediye ve orkide gelmis ohhh ne güzel bu hafta gidiyodur ondan göndermistir esii

 7. Filiz hanim cok tesekur ederim bilgilerin icin cukur ezgi elenmiyor ohhhh yaaa zeynepcim ezgici oldugun icin sanada tesekurler canim benim

 8. Bu yarımalarda ya yağnur gibi meleği oynayacaksın ya ziyafet gibi hatice gibi kötü olacaksın arada olunca hemen pek tutmuyor izleyici

 9. Gülcan da herkesi toplayıp vidyo göndermiş bu ne allah aşkına bune özgüven gülcan yakında kimler yollayacak vidyo bakalım arkası yarın

 10. Cumartesi pazar iyi çalışmış gülcan dersine aaaaa cezvede kahve yapamiyomus makinede yapıyomuş

  1. Yağnur asil bı şekilde elendi Rümeysa gibi Ezginin yerine kurban edilmedi ??Rümeysa resmen şutlandi ??
   Yağnur güzellik geri gelsin??

 11. Haftaya yeni gelinmi yoksa eskilerden birimi gelecek herşey söylenmiş bunuda söleyin

  1. benim haberim yok ben diğer arkaşın aldıpğı yerden bilgi almıyorum kendime ozgu haber kaynağım var

   1. Ben instagramda yasinozbekofficial hesabinda gordum ben, sizin kaynaginiz da orasi mi

    1. YOK DÜN BİRİ DAHA DEDİ BANA O SAYFAYI EDİTÖR ARKADAŞLARIMIZ BAKACAKTI BENİM BAKMA FIRSATIM OLMADI

  1. Bu çok güzel bı haber Filiz hanım ?tesekkurler ? İnşallah Yağnur geri gelir????

 12. Gözde dün yüksek puan almıştı bugünde birinci olacak nasıl eleniyor diğer günler çokmu düşük alacak bu kız

  1. Vaayy Yagnuru unutamiyorsun anlaşılan ,unutamazsın zaten mümkün değil ???

 13. Boyraz keşke geri gelse özledikk özlemi filiz hanım yağnur döneceğine özlem dönsün ????

  1. ZEYNEP ÖZLEM ELENMEDEN GİTTİ AMA KOCASI YARIŞMASINI İSTEMEDİĞİ İÇİN GİTTİ HABERİNİZ SANIRIM YOK BUNU OZLEM İNSTAGRAM HESABINDA CANLI YAYIN OLARAK PAYLAŞMIŞTI

 14. ÖYLESİNE BİRİ BANA BİLGİYİ VEREN O SAYFAYA DA VERİYORDUR CANIM ŞİMDİ BAKTIM DAHA YENİ BAŞLAMIŞ O BİLGİ VERMEYE BİZ ÇOKTANDIR VERİYORUZ

 15. SARP BEY BİLİR BAZEN BENİM KAYNAĞIM YANILIYOR UMARIM BU GÜN YANILMAZ. BU HAFTA TÜM BİLGİLERİ BİRDEN ALDIK BAKALIM KAYNAĞIM YANILACAK MI? bEKLEYİP GÖRECEĞİZ

 16. Sönğül en iyi ezginin oldugunu bilyorum endüşük puani ezgiye vereçegini söylemiş gelinim işaret koyüyor dikkat edin fatih bey

  1. O KADAR DETALI SORMADIM BİZİM İÇİN BİRİNCİ VE SONUNCU ÖNEMLİ OLDUĞU İÇİN BU HAFTA GÖREMEYEBİLİRİZ GENE DE SİZİN İÇİN SORACAĞIM

 17. Songül hanim en eyi yemegi ezgi yapıyor unun için ezgiye 1 veryorum gelinim işaret yapiyor

 18. Gününüz güzel olsun herkese selamlar. Sende hoşgeldin Poyraz:) teşekkür ederim Volkannn:)

  1. ÖZLEM CANIM DÜZELTTİM SAYFAYI GÜNCELERSENİZ SIKINTI KALMAZ AZLINDA 1 SN İÇİNDE TEKRAR DÜZELTTİM AMA SİZ ESKİ SAYFAYI GÖRDÜĞÜNÜZ İÇİN SIKINTI OLDU.

 19. Gulcan 11 puan aldi 15 puan değil. Hesaplama yanlış dikkat edin lütfen lütfen lütfen

 20. Gülcan 3 3 1 4 aldı toplamı 11 aldı nasıl 15 yazdınız yanlışlık var 15 değil 11 aldı toplam bugün

  1. DÜZELTTİM SAYFAYI GÜNCELLERSENİZ GÖREBİLİRSİNİZ BİR ANLIK DALGINLIKLA BASIP SAYFAYI GÜNCELLEYİNCE TEKRAR DÜZELTSEM DE SİZ YALNIŞ OLANI BİR SÜRE GÖRDÜNÜZ CANIM

 21. ZEYNEP KAYNAĞIM DIŞARIDA OLDUĞUNU HATIRLADIĞIM KADARI İLE GÜLCAN SİNA EZGİ VE GÖZDE ŞEKLİNDE BİR SILARAMA SÖYLEDİ HABERİN OLSUN

  1. POYRAZ BEY SARP BEY VALA SİZLERİN YORUMLARA KATKISI OLMADIĞI ZAMAN EKSİK HİSSEDİYORUZ
   BİLİYORUM SİZLERLE KONUŞMUŞTUK HAFTANIN BÜĞYÜÜ BOZULMASIN DİYE HAFTANIN BİRİNCİSİ GÜNÜN BİRİNCİSİ BİLGİSİNİ VERMEYECEKTİRK LAKİN BİR ÇOK ARKADAŞ AÇIKLADI BİZE GEREK BİLE KALMADI :)

 22. Anonimcim sende ezgiyle reyhandan ne istiyon kuzum ya biz seviyoz gitmesinler onlar olmasa olmaz

  1. ezgiyi reyhan gicik konusmalari bugun biraz iyi olmuşlar her gun böyle malzum olsalar neyse her gun bol keseden attigini görmuyonuzmu bir de utanmadan giden mureysaya atiyolar gönderdik diye carpi koyyolar onun sayesinde ordalar o gönlüyle gitmese ezgi elenmişti zaten 4 kez elendi onlar olmasa olmuysa kapansin

 23. ezgiyi reyhan gicik konusmalari bugun biraz iyi olmuşlar her gun böyle malzum olsalar neyse her gun bol keseden attigini görmuyonuzmu bir de utanmadan giden mureysaya atiyolar gönderdik diye carpi koyyolar onun sayesinde ordalar o gönlüyle gitmese ezgi elenmişti zaten 4 kez elendi onlar olmasa olmuysa kapansin

 24. Yağnur gelmesin istemiyoruz. ondan önce gelmesi gereken ne gelinler var. Mesela Özlem,Emine,Burcu,Yasemin vs…

  1. Yağnur sevenler Yagnuru geri istiyoruz diye Gelinim Mutfaktaya binlerce mesaj gönderiyorlar demekki Yağnur senin dediğin yarışmacılardan ve tüm yarışmacılardan daha çok sevilmis,daha önce hiç bı yarışmacının bu kadar çok geri gelmesi istenmedi şuana kadar
   YAGNUR GERİ GELSİN??????????️?️?️??????

 25. Bu hafta, o görünüyor ki, yine bir sürpriz isim gidebilir! Puanlar yine birbirine çok yakın. Gözde ve Gülcan da çok başarılı yarışıyorlar. Bakalım, ne olacak :) herkese iyi günler

 26. Merhaba arkadaslar nasilsiniz
  Sarp bey
  Poyraz bey
  Hayat okyanus
  Zeynom
  FILIZ ABLAM??
  my canim
  Hayirli gunler arkadaslar???

 27. Zeynep desteklediğin yarışmacı ezgi değil mi yorumlardan hatırladığıma göre ?

 28. Ben coçok izlemem gelinim mutfaktayi okul varken izleme şansım yok sitede girip kim elendi diye bakıyorum öyle )

 29. Ezgi yine gün sonuncusu hafta boyu çeyrek almıyor amma ne hikmetse yine elenmiyor ?
  Tabi hikümetini biliyoruz hepimiz artık dimi arkadaşlar ???Kansl D yine bizleri enayi yerine koymaya devam ediyor amma bizde hakkaten hak ediyoruz bile bile seyrediyoruz ?????

 30. Bende bayandı yoktum izlemiyodum artık kabak tadı veriyo yine ezgi vardi izliyoz yoksa izlenmez

 31. Zeynep yok ben sev yeter sayfasında arkadaşlarım abim var onlarla konuşuyorum bu siteye uzun zamandır yazmıyorum öyle ?

 32. Ben seni biliyorum diger siteden yorumlariniza bakiyom bazen gizemcim bu arada gulhsencimle konusuyomusun konusursan slm soyle benden canım

 33. Zeynep canım tmm söylerim ama bu aralar yazmıyor bizde bilmiyoruz neden yazmadigini gelince söylerim ?

 34. Zeynep canım baya yakınız senle izmit ile istanbul arasında 1 saatlik bir yol varrr

 35. Yağnurun gelmesini sadece tek kişi istiyor ve birçok kişi istiyormuş gibi gösterip gelmesini sağlamak.Bundanda anlaşılıyorki yağnurun tek takipcisi var.

  1. Tek kişi mı??? ?????
   Ne komik duruma düşürüyor seni bu kıskançlığın Yağnurun takipçi sayisini herkes biliyor Cansucular bile ??

 36. Evet gebze ama gebzede oturmuyorum)
  Evet hayvanat bahçesi var daha önce geldin mi ?

  1. Kıskançlıktan catliyorlar yazık sana fazla kıskançlık bünyeye zarardır ??????

   1. Herkez düşüncelerinde özğürdür.sevmediğim bir insanı neden kıskanayım.ne alaka ?????? asıl kıskanç sensinki ger yorumum da cevap yazı yorsun.

   2. Herkez düşüncelerinde özğürdür.sevmediğim bir insanı neden kıskanayım.ne alaka sadece ??????

 37. Zeynep canım çok güzel olur yaa sevindim çünkü normalde bu sayfaya yazmıyorum ben bilirsin ?

  1. Zeynep hanım anonim diye biri beni yağnuru kıskanmakla suçluyorda yorumlarım ona.yorumlarım yanlışlıkla size gittiyse kusura bakmayı.

 38. Artemiz sen Cansusun bu bariz belli oluyor bal gibide kiskaniyorsun Yağnuru çünkü senin desteklediğini Cansu ve Rümeysa için kimse GERİ DONSUN diye Kanal D ye mesaj gonderme düzenlemedi bak sen bile Cansu ve Rümeysa dönsünler demiyorsun
  Yağnur dönmesinn diyorsun ???Kiskancligini fesatligini bu kadarda belli etme yahuu
  Yağnur senin aklını başından almış sanırım ????

  1. Sen kimsinki beni Cansu olduğumu ve yağnuru kıskanmakla suçluyorsun.bu şekilde konuşma haddini nereden buluyorsun.şahsıma ve kişiliğime hakaret ettirmem.yorum yapıyorsan insan gibi yorumyap.sende ozaman yağnur olmalısın.hakaret davası açrığımda kim olduğum ortaya çıkar.ozaman sen kendin düşün.Hiç bir gelini desdeklemiyorum.Ben neden yağnur yada bir başka gelini kıskanayım.Başka derdim yokda gelinim mutfakta gelinlerini kıskanacağım.Sadece ilk yorumum da ondan önce yarışan gelinlerin gelmesini söyledim. Bu kadar dokunacağını bilseydim yazmazdım.Haddimi aştıysam çok özürdilerim. bir insan hakkında yorum yaparken iki kere düşmeklazım.Bu son yorumum.kendime başkaları yüzünden şahsıma hakaret ettirmem.Eden olursa da soluğu mahkemede alırım.

   1. Bı defa yorumumu doğru oku ve doğru anla ben CANSUCUSUN dedim,evet bı harf hatası olmuş C yerine S çıkmış o da klavye hatası özür dilerim o klavye hatasindan dolayı ama yorumumun devamında zaten anlaşılıyor CANSUCUSUN dediğim yani CANSU sensin,demedim ,evet kiskaniyorsun kiskanmasan sana hiç bir zararı olmayan nayif saygılı güzel hanfendi Yagnuru gelmesin diye bas bas bagurmazsin
    Benim söylediklerim şahsa hakaret değil eğer sen şahsa hakaret diyorsan o zaman senin söylediklerinde şahsa hakaret sayılır diyorsun ya Yağnurun bitane hayranı var çok gözükmek için yazıyor falan filan bu sahtekarlikla suçlamak sayılır o da şahsa hakaret o zaman okey??
    Son olarak Yağnura da hakaret sayılır yazdıkların takipçisi yok filan eee o zaman neymiş sen ilk önce kendi yazdıklarına bakacakmissin okeyy?

    1. Ya arkadaş sen cansusun demedim deyip açıklama yaptın çok güzel daha neyin polomiğini yaşıyorsun.Gelmesini istememek hakaret değil bir insanın kişisl düşüncesidir.Bir insan tanımadığı bir insanı kıskanmaz. hiç kimse kim senin kişisel düşün cesine saygısızlık etmemelidir sen hala bu saygısızlığı etmeye devam ediyorsun. Beni tanıyormuş gibi kıskanıyorsun diyorsun.Bu da halan kişiliğime hakaret ediyorsun.Sen gelmesini istersin ben istemen.Bu iki kişinin kişisel düşüncesidir biraz bu konuda saygılı olunursa daha iyi olur.Ben ne cansuyu ,ne Rümeysacıyım.Ne de şu an yarışmacıların hiç birini destek vermiyorum. Not:Yağnurun tek takipçisi dememin sebebi de hep anonim yorumcu olarak yorum yapıldığı için bu şekilde anlaşılmasına sebep oluyor.Yağnur güzel ve naif biri olabilir. Bu onu kıskanılacağı anlamına gelmez. Daha fazla bu konu da polomiğe gerek yok.Halan bu kıskançlık polomiği devam ederse hukuksal yaptırımlara başvuracağım.

     1. Hadi canım hadii tanımadığın insanı kıskamıyorsan tanımadığın insana yarışmaya dönmesin gelin elele verelim diye çağrı da yapmasın sonra da tek takipcisi var diye de şahsına hakaret etmezsin sonra takipçilerini de sahtekarlikla suçlayıp tek kisi çok kisiymis gibi göstermek için yaziyorlar diye şahsa hakaret etmezsin
      Anonim olarak yazıyorlar diye suclayamazsin hani kendin ben özgür fikrimi yazıyorum diyorsun ya herkes özgür o zaman Anonim olarakta yazabilir rumuzda kullanır kendi ismiyle de yazabilir sen kalkıp Anonim yazıyorlar tek kişi falan diye şahsa hakaret edemezsin okeyy
      Kiskaniyorsan da belli etme bu kadar okeyy?? asıl şikayette bulunması gereken birileri varsa o da biz Yagnurcular ve Yagnur kendisi çünkü bizim şahsımıza hakaret eden sensin okeyy ??

   2. ARTEMIZ sahssa hakaret eden sensin hem Yagnurun hem de takipçilerinin şahsına hakaret eden sensin ve mahkemeye gidecegim diyen yine sensin ohh ne alya memleket ama yok öyle yama bizde savcılığa mahkemeye gitmesini biliriz evelAllah

 39. Bu puragramda gelen gelinlerin durumu gayet iyi durumu olmayan ları görsek genelde çalışan gelin neden orda ihdiyacı olan gelinler yok formatmı böyle

 40. Yağnur gelsin o gelinceye kadar yarışmayı seyretneyecegim ?daha yeni gitti fakat simdiden çok izledim Yagnuru??????

 41. Ezgi ve Sina gitsinler ??
  Yagnur geri gelsin ?
  Zaten ikisini toplasan bir Yagnur etmezler ?

 42. ARTEMIZ kiskaniyorsun demek sahsa hakaret sayılmaz fakat senin söylediklerin şahsa hakaret oluyor yalan ve iftiraya giriyor çünkü sen 100 bin kusur takipçisi olan Yagnura 1 tane takipçisi var diyorsun yalan atıyorsun sonra tek kişi çok kişi var gibi gozukmek için yazıyorlar diyorsun iftira atıyorsun Yagnur hayranlarına yani bize Anonim olarak yazdıkları için öyle dedim diyorsun yine hakaret ediyorsun ayrica Anonim olarak yazarak çok kisi görünmez asıl değişik değişik isimlerle yazarak çok kişi görünür o yuzden sahsa hakaret eden yalan ve iftira atan ve Yagnura ve Yagnur sevenlere saygısızlık yapan sensin
  Savcılığa gittiğinde aynen böyle anlatırsin yazdiklarini tamam mi çünkü ben aynen böyle anlatacağım yorumunu da kopyaladı zaten…

 43. Artemiz Yagnur hayranı Anonime sende Kiskanc demişsin Benim yorumuna cevap yazmışsin asıl sen beni Kiskanirorsun demişsin bunu söylemek şahsa hakaretse sende Anonimin şahsına hakaret etmişsin

  1. şu Reyhan gitsin kim gelirse gelsin inan program reyhanin yapmacık hareketleriyle cirkinlesti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu