Gelinim Mutfakta

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Puan Durumu]

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Sorusunun cevabı belli oldu! 29 Kasım ile 3 Aralık haftasında yarışan yarışmacılardan birisi bugün Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, beş altın bileziğin sahibi olacak. Bu haberimiz de Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? ? Beş bileziği bu hafta kim aldı? Bu hafta en yüksek puanı hangi elin aldı? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Sorularının detaylı cevaplarını bulabilirsiniz.

=> 14 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Yaren’in geçtiğimiz hafta elenmesi ile meydanı boş bulan Aslıhan, adım adım bilezikler için hamle yaptı. Kaynanası Nuray gelinin tabaklarını bulması, Aslıhan’ı adım adım zirveye taşıyan en önemli etmen oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Haftalık Puanlar öncesinde Aslıhan, en yakın rakibi ile arasında 7 puan farkla, Cuma puanlamasına başladı.

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

Aslıhan ile Yeşim arasında ki 7 puan fark, Aslıhan’ı 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucun da zirvede tutmaya %100 yetmeyecek. Lakin final bölümünde 5 ve üzerinde puan elde eden gelinler, %91’lik bir oranla başarılı oldukları da bir gerçek.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu kesin olarak belli olabilmesi için günün kritiklerinden sonra dördüncü kaynananın da puan vermesi gerekecek. Lakin bu haberimiz de bilezikleri bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı kesin olarak açıklanmıştır.

Yeşim uzun süre yarışmada yarışsa da sadece bir defa beş bileziği kazandı. Haftanın final bölümünde, bilezikler adeta altın tepside sunulmasına kayıtsız kalmak istemeyen Yeşim, Cuma puanlaması sonrasında, bugün Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olası gerekiyor. Sadece birinci olması yetmediği gibi Aslıhan’dan da 8 puan fazla alması gerekecek.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da Aslıhan büyük bir avantaj elde etti. Zira güçlü rakibi Yeşim’e Perşembe günü attığı puan farkı ile Cuma günü daha kolay bir mücadele geçirecek. 

29 Kasım tarihinde başlayan yarışma programında, Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Toplam puan durumu sonucunda,  bugün Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı yazının en sok kısımda sizleri bekliyor. 

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

29 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında, hafta finali ile ekrana gelecek. Dilek eleme potasına yarışırken, Aslıhan da en yakın rakibi ile arasında ki 7 puan fark ile önde mücadele edecek.

Geçtiğimiz hafta elenmekten kıl payı kurtulan Aslıhan, sonraki hafta bilezikler için en iddialı isim haline geldi. Birazdan kaynanalar puanlama için sırası ile gelecek. Kaynanaların puanlaması sonrasında, 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu netlik kazanacak.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Demet ve Gelini Dilek

3 Aralık Cuma puanları verilmeden önce Aslıhan’ın kaynanası Nuray, Salı günü dışında diğer günler gelinine beş puan vermeyi başarmıştır. Nuray’ın vahiy gelmişçesine, gelinin tabaklarını bulup beş puan vermesi, Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucuna da %100 etki etmiştir. 

Bu hafta Aslıhan’a bilezik kazandırmak için kaynana Nuray gelinin tabağını buluyor. Kaynana Nuray’a içeriden bilgi verildiğini düşünüyorum. İzleyici Yorumu

Dikkat: Bugün 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Aslıhan : 72 Puan
  2. Yeşim : 65 Puan
  3. Miyase: 56 Puan
  4. Dilek 42 Puan 

Yukarıda verilen sıralama ve puanlar, yarışmacıların Perşembe günü sonucunda elde ettiği puanlardır. Henüz Cuma puanlaması verilmeden önceki son halidir. Birazdan kaynanalar ve sunucu puanlarını açıkladıktan sonra, 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu %100 belli olacak.

3 Aralık Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Aslıhan: 72 + 14 = 86
Yeşim: 65 + 9 = 74
Miyase: 56 + 17 = 73
Dilek: 42 + 17 = 59

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ASLIHAN

3 Aralık 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DİLEK

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLEK / MİYASE
Gelinim Mutfakta 3 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU DİLEK
3 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM
*************************

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü 811 bölümü ile 29 Kasım Pazartesi günü ekrana geldi. 29 Kasım tarihi ile 3 Aralık haftasında bu hafta bilezikleri alacak isim de netlik kazandı.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Sonucu Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

3 Aralık Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucu açıklanmadan önce Aslıhan en yakın rakibi Yeşim’e 7 puan fark atması, Aslıhan2ın bilezikleri almasını bir hayli kolaylaştırmıştır. Perşembe puanlaması sonrasında Yeşim bir adım geriye düşmesi üzerine, bu hafta 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı da büyük oranda belli olmuş oldu.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Aslıhan oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu