Gelinim Mutfakta

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puanlar] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma günün birincisi ile toplam puanlar sonucu açıklandı! 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? Haftanın final bölümünde Cuma Turgay Başyayla kaç puan verdi? Bugün altını kim aldı? 29 Kasım ile 3 Aralık haftasında son puan durumu sonucu açıklandı mı? Aslıhan kaç puan aldı? 03/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 3 Aralık Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını kim kazandı? Yeşim bugün kaç puan aldı? 3 Aralık Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puanları %100 açıklandığında hem toplam puanlar hem de son puan durumu sonucu netlik kazanacak. Böylesine önemli bir mücadele de bilezikleri almak isteyen gelinlerden, Aslıhan ile Yeşim de son kozlarını oynayacaklar.

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta Aslıhan’ı yarışmada tutabilmek adına, Yaren ardı ardına kural hatası yaptığı ileri sürülmüş, bu hatalardan dolayı Yaren defalarca eksi puanlar almıştı. Hatta ilk defa bir kaynananın davranışı, gelinin puanlarının düşmesine neden olmuştu. Üstelik normal şartlar da (-2) puan kesilmesi gerekirken (-4) puan kesilmiş, Yaren de aldığı eksi puanlar etkisi ile elenmişti.

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 3 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 3 Aralık Puanlama sonucu açıklandı mı? Bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Kim Elendi Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yaren ile Aslıhan geçtiğimiz hafta mücadele ederken, kaynanalar da tabaklarını bulmada çok zorlanıyordu. Nuray kaynana gelinin tabağını bulunca bayılmıştı. Şimdi adeta gelinin tabağının adresini bilircesine puanlama yapması, kafaları karıştırdı.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kesin olarak açıklandığında, Aslıhan’ın ve Yeşim’in puanları, bu haftanın galibini belirleyecek. Zira Miyase’nin bilezik için hiçbir iddiası kalmadı. Dilek ise kendisini eleme potasından kurtarması, neredeyse imkânsız hale geldi.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta son bölüm de Nuray kaynana (Geçtiğimiz hafta gelinin bulmadan zorlanan bir kaynana) bu hafta vahiy gelmişçesine, (5-1-1-4) şeklinde puanlama yapması, izleyicide inandırıcılığını kaybetmesine, programın da güvenilirliğine zarar vermesine neden oldu. 

Yıllardır süre gelen yarışma programında “Tabakların yeri kaynanalara söyleniyor mu” düşüncesi, izleyenlerin aklında yer etmişti. Değişen sunucu ile birlikte değişen yarışmacılarla bu sorun ortadan kalktı gibi gözükse de bugünlerde yeniden hortladı. Nuray kaynana içeriden bilgi mi alıyor? Aslıhan’ın tabaklarının yeri söyleniyor mu diye düşünülmeye başlandı.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Yeşim son bölümde kaybettiği avantajı bugün kazanmak istiyor. Bunun için de 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bilezikleri ve çeyrek altını bir arada alıp, çifte sevinç yaşamak istiyor.

Miyase dün aynı otel de kaldığı Nuray kaynana ile Demet kaynana arasında geçen bir konuşmadan bahsedince, Beyhan kaynana dayanamadı. Aynen şöyle tepki verdi. İşte Beyhan’ın Nuray’a karşı o sözleri;

“Tabak buluyon bayılıyon. Tabakları bulamıyon ağlıyon!” Yarışmacı kaynana Beyhan

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Demet ve Gelini Dilek

Sözleri ile Beyhan kaynana, Nuray kaynananın davranışlarında absürt bir durum olduğunu ifade etti. Sosyal medyada Beyhan’ın sözlerine destekleyen yüzlerce yorum olması, dikkatlerden kaçmadı.

Aslıhan son bölümde elde ettiği avantajını, bugün Gelinim Mutfakta 3 Aralık Puanlama sırasında da devam ettirmek, günün sonunda en yüksek puanı almak için harekete geçti. Zira bugün en yüksek puanı alması, aynı zamanda bilezikleri de almasını sağlayacak.

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase geldiği hafta aldığı puanlarla herkesi ama herkesi şok etmişti. İkinci haftasında vasat bir performans sergileyen Miyase, 3 Aralık Cuma günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında, en azından haftayı kayıpsız kapatmak için kolları sıvadı.

Yaren’in gitmesi ile meydan Aslıhan ile Yeşim’e kaldı. Aslıhan tecrübesini konuşturup, yüksek puanlar aldığını düşünse de kaynanasının verdiği kritik puanlama sayesinde, rakiplerinin bir adım önüne geçti. Aslıhan mevcut durumunu, bugün Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma puanlaması sırasında kullanıp, bilezikleri de almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puan Durumu

29 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında hafta finali bugün yaşanacak. Bugün Turgay Başyayla’nın vereceği, 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile hem toplam puanlar hem de son puan durumu sonucu için puanlama başlamış olacak. Gözler ise günün sonucunda bilezikleri almaya ve elenmeye baz alınacak olan, Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma puan durumu sonucu üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu kesin olarak açıklandığında, Aslıhan’ın alacağı toplam puanlar bu haftanın kaderini belirleyecek.

29 Kasım tarihinde yarışmaya büyük ümitlerle dahil olan Dilek, istediği puanları ne kaynanasında ne de başka kaynanalardan alamadı. Sonuç olarak, Cuma günü eleme potasına yarışmak durumunda kaldı. Giderken eli boş gitmek istemeyen Dilek, bugün günün birincisi olmak ve  bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Miyase ve Kaynanası Sevilay

Turgay Başyayla beş puanı kime verdi? 3 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar kaç puan verdi? Cuma en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Puanları (03/12/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Turgay Başyayla Kaç Puan Verdi)

*************************

3 Aralık Turgay Başyayla Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: 4
Dilek: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 2
Dilek: 4

*************************
” 3 Aralık 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Demet’in verdiği Puanlar

Aslıhan: 3
Yeşim: 1
Miyase: 5
Dilek: => Demet’in Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Yeşim: 1
Miyase: 1
Dilek: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 5
Dilek: 1

*************************

Gelinim mutfakta 3 Aralık Cuma Toplam Puanlar

Aslıhan 1 5 3 4 1 14
Yeşim 5 1 1 1 1 9
Miyase 4 2 5 1 5 17
Dilek 4 4 3 5 1 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Kasım 3 Aralık Haftası) – Cuma

*************************

Aslıhan: 72 + 14 = 86
Yeşim: 65 + 9 = 74
Miyase: 56 + 17 = 73
Dilek: 42 + 17 = 59

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLEK / MİYASE
Gelinim Mutfakta 3 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU DİLEK
3 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Aralık 2021 Cuma Fragmanı İzle

3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda netleşecek olan toplam puan durumu neticesinde bir gelin elenecek. Bir gelin de beş bileziğin sahibi olacak. İşte böylesine önemli olayların yaşanacağı 815 bölümde neler olacağına dair kısa bir kesit olarak, Gelinim Mutfakta 3 Aralık 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. turgaydan 1 alan aslıhan kaynanalardan yüksek alıyor turgaydan 5 alan yeşim kaynanalardan 1 leri alıyor bu işte bir gariplik var ya turgayın ağız tadı yok ben buna inanmıyorum yada kaynanalar art niyetli bende öyle düşünüyorum gelinine güvenmiyorsan bu yarışmada ne işin var kaynanalar aklınınz hep şeytanlıkta kafanızdan neler geçiyor halbuki iyi tabağa 5 versen kötüye 1 versen hem sen vicdanen rahatlıyacaksın hemde insanlardan kötü yorum almayacaksın bu kadar basit ama içiniz fesad olduğundan adaletli olmak size zor geliyor

  1. Aslıhan bilezikleri garantileyince sunucu 1 verdi bütün bunlar yapım ekibinin oyunu
   yada değil isteğe göre puan verdiriyorlar

   1. Aslıhan dan ne çıkarları var acaba nasıl anlaşmışlar da gitmesine izin vermiyorlar bunca zaman orda olmasına rağmen yemek yapmayı öğrenemedi

 2. Yeşim den ne istiyorlar niye çeyrek ve bilezik vermiyorlar editör hanım bu konuda görüşünüz ne olabilir.

 3. Hayatımda Aslıhan ve kaynanası kdar kalitesiz ve pespaye insanlar görmedim.Yarışmanın kalitesi yerlerde.

 4. filiz hanım 6 aralık pazartesi sunucusu yılmaz morgül diye duydum doğrumu yoksa ben yanlışmı duydum

  1. ben başka bir isim duydum. Ama iki hafta öncende çekildiği için iki hafta sonraki isim de olabilir. Bilgi için teşekkürler araştırıp buradan bildiririm size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu