Zuhal Topal'la Sofrada

3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Oktay Kalabalık]

3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Oktay Kalabalık yarışacak. 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 12 yıldır alaylı aşçı olan Oktay’a gidecek. Bu haftanın tek aşçısı olan Oktay Kalabalık kaç puan aldı? 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu açıklandı mı? Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı Oktay Kalabalık kim? Oktay Kalabalık’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Oktay’ın menüsünde hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Aralık Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

3 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Oktay Kalabalık Ve Ailesi

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Puanları ile son puanlaması yapıldıktan hemen sonra bir yarışmacı %100 büyük ödül olan, 15.000 TL’nin sahibi olacak. Oktay hafta başından beri, aşçı olduğunu üstüne basa basa dillendirmesi, Oktay’ın yapacağı yemeklere karşı beklentileri bir hayli artırdı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Aralık Cuma Puan Durumu için tıklayınız.

Oktay Kalabalık, Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 3 Aralık puanları sonucunda hem Zuhal Topal’dan hem de rakiplerinden toplamda 32 puana ihtiyacı var. 30 puan ve atında puan alması halinde, kesinlikle birinciliği Aysun’a kaptıracak.

=> 3 Aralık Cuma Yemekteyiz Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

3 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Oktay toplamda kaç puan aldı?  Oktay Kalabalık menüsünde hangi yemekleri yapacak? Oktay Kalabalık’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevapları, yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 29 Kasım-3 Aralık Yemekteyiz Yarışan Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma (2021)

3 Aralık Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Oktay Kalabalık. Aslen Çorumlu olan, 12 yıldır İstanbul’da alaylı aşçılık yapan Oktay, hali hazırda İstanbul da Pizza ustası olarak çalışmakta. Tecrübesi ile yarışmadaki 15.000 TL’yi alacağını düşünen Oktay’ın performansı oldukça merak edildi.

3 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Bu hafta yarışan beş yarışmacından sadece biri aktif olarak aşçı olması ile Oktay’ın yapacağı yemekler ve sunum için büyük beklenti oluştu. Oktay’ın birinci olmasını istemeyen Aysun ise yarıştığı günden bu güne kadar düşük verdi. Bugün de Zuhal Topal 3 Aralık Cuma puanları verilmeye başlandığı sırada Oktay’a kesinlikle çok düşük puanlar verecek.

3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün Oktay, daha önce yemeklerle yarışacak olması hem büyük bir risk hem de kendisi için avantaj sağlıyor. Zira yemekleri daha önce yemeyen rakipleri, yemeğin aslını bilmediği için Oktay da yemeğin aslı bu diyerek kendisini savunması için imkan veriyor.

3 Aralık Yarışmacısı Oktay Kalabalık

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oktay Kalabalık Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oktay Kalabalık
 • 1996 yılında doğdu
 • 25 Yaşında
 • 1,5 yıllık evli
 • 3 aylık oğlu var
 • Oğlunun adı Bekir Çınar
 • Aslen Çorumlu
 • Eşinin adı Selen
 • Eşi Aslen Mersinli
 • Alaylı bir aşçı
 • 12 yıldır aşçı
 • Pizza ustası
 • Bir dönem kasaplık yaptı
 • İstanbul ilinde ikamet ediyor
 • Yemeğin kokusuna çok dikkat ediyor
 • İstanbul da aşçı olarak çalışıyor
 • kendisine güveni tam

Zuhal Topal’la bugün yarışan Oktay Kalabalık’ın menüsü hafta başında en çok edilen menüler arasında yerini aldı. Bugün Oktay’ın yapacağı yemeklerin isimleri, açıklandıktan sonra rakiplerinin bu menüye ne dediğini de alt kısımda verilmiştir. Yazının en son kısmında ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Puanları ile puanlaması, tablo içinde verilecektir.

3 Aralık Zuhal Topal’la Yemekteyiz Oktay’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Puanları Alacak Oktay ve Menüsü

 • Yeşil Zeytin Çorbası
 • Kalamar Dolması
 • Soğan Halkaları
 • Macar Gulaş
 • Mantarlı Susamlı sosisli Pilav
 • Pesto Soslu Mozeralla Saltası
 • Muz Kızartması

Alaylı aşçının yapacağı yemeklere, 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan rakipleri, Oktay’ın menüsüne aynen şu sözlerle eleştirdiler;  

Menü fiyasko
Menü karman çorman
Menüyü beğenmedim
En kötü menü
Hiç beğenmedim

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma puanları ile puanlaması sonrasında, haftanın sonuçları da %100 belli olacak. Zira büyük ödülü alan yarışmacı, Oktay’ın alacağı puanlar sonucunda belli olacak. Dikkat: Oktay Kalabalık’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz 3 Aralık Cuma yarışmacısı Oktay’ın aşçı olması, ona karşı beklentileri de normal bir yarışmacıya kıyasla bir kat daha artırdı. Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma puanları sırasında, Oktay’ın rakipleri ince eleyip, sık dokuyacak. Oktay’ın her hatasını gözler önüne serecekler.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Oktay

Hint menüsü ile şansını denemek isteyen Merve, Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de istediği puanları rakiplerinden alamadı. Bugün Oktay’ın kendisine verdiği düşük puanların intikamını alacak.

3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda, alaylı aşçı Oktay Kalabalık kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Oktay Kalabalık’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sorularının cevaplarını açıklamadan önce, Oktay’ın rakipleri şu an kadar kaç puan aldıklarını yani Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar alt kısımda verilmiştir. Hemen sonrasında ise Yemekteyiz 3 Aralık puanları ve ve puan tablosu yazının en son kısmında tablo içerisinde açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (29 Kasım-3 Aralık 2021)

 • 29 Kasım Pazartesi Puanı (Aysun Kılıç) = 31 Puan
 • 30 Kasım Salı Puanı (Semih Karaduman) = 21 Puan
 • 1 Aralık Çarşamba Puanı (Merve Abbasoğlu) = 26 Puan
 • 2 Aralık Perşembe Puanı (Merve Sancak Genç) = 29 Puan
 • 3 Aralık Cuma Puanı (Oktay Kalabalık) = 22 Puan

29 Kasım Pazartesi haftanın ilk bölümünde Aysun yarıştı. Rakiplerinden ve sunucudan, toplam da 31 puan aldı. Haftanın ikinci bölümün de yani 30 Kasım Salı günü, Semih Karaduman yarıştı ve toplamda 21 puan aldı. 1 Aralık Çarşamba günü Merve Abbasoğlu 28 puan aldı. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Merve Sancak Genç yarıştı ve toplamda 29 puan aldı. Haftanın ilk bölümü dışında, diğer tüm yarışmacılar kesin olarak 15.000 TL’yi kaybettiler. Birazdan 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için alaylı aşçı Oktay Kalabalık şansını deneyecek.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Oktay Kalabalık)

Aysun Kılıç  3
Semih Karaduman  7
Merve Abbasoğlu  3
Merve Sancak Genç  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**3 Aralık 2021 Cuma **

Zuhal Topalla Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Fragmanı İzle

Aslen Çorumlu olan 25 yaşında bir çocuk babası olan ve alaylı aşçı olan Oktay Kalabalık yarıştı. 3 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları alaylı aşçıya gidecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Aralık fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. ah oktay aşçıyım dedin çıtayı yükselttin 5 gündür doğru dürüst yorum yapamadın final günü patladın semih zaten şovunu yaptı alacağını aldı merve belki takipçisini artırdı öbür mervede 2 ci oldum diye kendini züğürt tesellisiyle avundu sende fos çıktın boyunun ölçüsünü aldın kendini rezil ettin zaten bu yarışmaya çok kalitesiz beceriksiz yarışmacılar katılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu