Beni Bırakma

3 Aralık Pazartesi Beni Bırakma 166. Bölüm Özeti Kıymet’in Sakladığı Sır Ne? 3 Aralık Fragmanı Emre Gerçeklerin Peşinde

Atv’nin sevilen günlük dizisinde her gün yeni bir olay ve heyecanla izlenmeye devam ediyoruz. Merakla beklenen Beni Bırakma 3 Aralık özeti vereceğiz. Sonrasında ise 166. bölüm fragmanı ekleyeceğiz. 

Geçtiğimiz bölümde olmasını beklediğimiz bazı olayların pazartesine kaydığına şahit olduk. Neden bu kayma olduğuna gelince, yaklaşık olarak 1,5 saatlik çekimler hazırlansa da kurgu ve montaj sırasında belirlenen sürenin uzaması nedeni ile bir sonraki güne kaydırıldığını düşünüyoruz. Şunu da unutmamak gerek, günlük dizilerde anlık olarak senaryoda değişiklikler olabiliyor. Çok kez bunu yaşadık.

Elimize ulaşan bilgiler çerçevesinde Beni Bırakma 166. bölüm özeti vereceğiz. Sonrasında ise 3 Aralık fragmanı kanal tarafından eklenirse fragmanını, eklenmez ise bölümü sayfanın altında ekleyeceğiz. [mavibuton]Beni Bırakma 167. bölüm[/mavibuton] için tıklayınız.

Beni Bırakma 166. Bölüm Özeti 3 Aralık Pazartesi

Bora, Zeynep’in kendisini aldattığı düşüncesi ile bir karar aşamasına geldi. Emre, Bora ve Zeynep arasında tercih yapıp öldürmeye karar veren Bora, Emreyi öldürmeye kalkışmak yerine kendisi ile beraber Zeynep’i de uçurumun kenarına götürüp onu yani Zeynep’i öldürmeye çalıştığını gördük. Gerçekten Bora Zeynep’i öldürecek mi? Elbette hayır.

Bora bunu yapmasındaki amaç, Zeynep’i ikna çabalarıdır. Emre’den olan 2,5 aylık bebeği kürtaj yaptırmasını ve tamamen kendisine bağlanması için Zeynep’den söz almak maksadı ile önce Zeynep’in gözünü korkutmaya çalıştı. Beni Bırakma 166. bölüm de ise Zeynep, ölüm ile yaşam arasında kalıp Bora’ya söz verecek.

Ancak bebeğinin de yaşamasını isteyen Zeynep bu durumdan hem kendisini hem de bebeğini kurtarmak için bir yol arasa da Bora artık işleri daha sıkı tutar. Diğer taraftan Emre bir türlü Zeynep’in Bora’dan hamile kalmasını kabullenemez ve işin peşine düşer. Emre’nin araştırmaları sırasında muhtemelen Aslı’dan Zeynep’in 2,5 aylık hamile olduğunu öğrenince bebeğin kendisinden olduğunu anlayıp Zeynep’i aramaya çıkacak. 

Tarık, Kerem ikilisinin arasında Sıla var ve Kerem karakteri Bora’dan psikopat bir karakteri canlandıracağı için, iki aşığın işleri oldukça zorlaşacak. İlerleyen bölümlerde Meltem ile Kerem iş birliği yapacaklar. Kerem Sıla’yı almak için, Meltem de tabiki Tarık’ı tam manası ile elde etmek için Sıla’yı oyun oynayacaklar ve Tarık’ın gözünden, Sıla’yı düşürecekler. Muhtemelen Kerem ile Sıla’nın yattığını inan Tarık artık Sıla’ya karşı hisleri kaybolacak.

Beni Bırakma Dizisi Kıymet’in Sırrı Ne?

Melek ile Kıymet iki bacı ama ikisinin arasında sır oldukça merak edildi. Peki Beni Bırakma Meltem’in sakladığı sır ne? Kıymet yıllar önce şehre yerleşmiştir. Tabi ailesin izin vermediği için kaçmış ve burada ayakta kalmak için çabalasa da haya onu hiç de istemediği bir noktaya getirmiştir.Beni Bırakma Kıymet (Sıla'nın Teyzesi) resim 1

Tanımadığı kişinin tecavüzü sonrasına hamile kalan Kıymet bebeği hiç olmayan bacısı Melek ise hep düşük yapması nedeni ile bebeğini yani Sıla’yı Melek’e verir. Hem Melek hem de Kıymet bu sırrı yıllar boyu saklamıştır. Yani Sıla’nın gerçek annesi Melek’tir. 

Beni Bırakma 166. Bölüm İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. tarik ve silanin arasina baskasinin girmesi olmadi hemde hic biz tarik ve silanin birlasecegini dusunurken siz sacmaladikca sacmaliyosunuz yapmayin artik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu