Gelinim Mutfakta

3 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi İle Kaynanalar Konseyinin Gelinim Mutfakta 3 Aralık Puanları

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Pazartesi günün birincisi kim? Yeni bir haftaya başlarken, bizleri takip eden tüm arkadaşlarımıza günleri aydın bol kazanlı ve başarılı bir Pazartesi dilerim. Hafta sonu hem kaynanalar hem de gelinler dinlendi ve sıkı bir hafta başlıyor. Cansu, artık ya tamam ya devam için yarışması gerekiyor. [kirmizibuton]17 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Cansu bir an evvel kendisine gelip gelinim mutfakta puan durumu açısında hak ettiği yeri alması gerektiğini düşünürken Ziyafet hanım bilerek Cansu’ya düşük vermesi yanında İlhame hanımdan bence kasten alınan birler, Cansu’nun bir türlü çıkış trendine girmesini engellediğini tespit ettim. Tabi bununda yanında alınan düşüp puanlar nedeni Cansu da ki mod düşüklüğü ile işine kendini veremediğini de gördüm. [saributon]10 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Dikkat ediyorsanız eskiden 70 puanlarla hafta birincisi olurken şimdilerde bu 55-65 arasına kadar geriledi. Tabi bu puanların düşük olmasına en büyük etken İlhame hanım ve ona karşı hamle yapmak isteyen Sevgül hanım ile Ziyafet hanımın verdiği puanlardan dolayı olduğu çok açık.  [mavibuton]7 Aralık Gelinim Mutfakta kim elendi[/mavibuton] kim bilezikleri aldığını görmek için tıklayınız.

İnşallah Gelinim mutfakta 3 Aralık puan durumu açısında bu kadar düşük puanlarla karşılaşmayız diyerek yeni haftaya yine, temenni ile paylaşalım. [pembebuton]6 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] için tıklayınız.

3 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlama da verilen her puanın ne kadar önemli olduğunu anlayan gelin ve kaynanalar artık eskisinden çok daha dikkatli puanlama yapacaklardır. Geçen hafta son ikiye kalan Cansu bir puanın kıymetini çok iyi bildiğini düşünüyorum. Umarım güçlü ve tuttuğunu koparan elinin lezzeti ile Hatice’nin en büyük rakibi olur. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çarşamba Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Her gelin ve kaynana puanlamayı %100 etkiliyor. Kaynana eğer ki gelinin tabağını, İlhame hanım gibi sektirmeden bulduğunda eski yarışmacılardan bir tanesi cuma günü valizini hazırlasın demek olduğunu bizim kadar gelinlerde biliyor. Bu sebeple yeni gelen gelinin elinin lezzetinden çok 3 Aralık Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında nasıl bir performans ortaya koyacağı oldukça merak ediliyor. <<<[pembebuton]Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı Puanları[/pembebuton]>>> için lütfen Tıklayınız

Dizicenter farkı ile yeni gelen kaynana Tuğba hanım, gelinin tabağını nokta atışı bulan birisi değil. Bu durum Cansu ile Elif’in çok işine yarayacağını düşünüyorum. Daha gelin yarışmaya gelmeden, maalesef ki bu Cuma en azından eleme potasında izleyeceğiz. Filiz demişti dersiniz. Not: Gelinim Mutfakta 3 Aralık Pazartesi puanları sayfanın alt kısmına doğru tablo halinde verilmiştir.

Buradan yarışmada olan kaynanalar sesleniyorum. Lütfen oraya gelen herkes emeğini ortaya koyuyor. 1 ile 5 puan vermek zorunluluğu var ama 1-1-1-5 yada 1-2-2-5 şeklinde verilen puanlama gelinlerin emeklerine yazık. Tabi bu bir yarışma ama en azında seyircileri rahatsız edecek düşük puanların daha az kullanılmasını, heyecanın Cuma gününe kalmasını sağlar.

Geçen hafta Çarşamba günü Hatice tüm kaynanalardan bir almamış olsaydı bilezikleri Çarşamba gününden garantilemiş olacaktı. Bu yüzden Kaynanalar konseyinin, 3 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilirken bu çerçevede puanlar vermenizi bekliyoruz.

Her zaman söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim. Piyasada var olan tüm gelin kaynana konseptinden ve yemek yapma programlarından çok daha seviyeli çok daha kısa bir yarışma izlediğimiz için Bes yapıma kanal d ye teşekkür edip, bu günün tahminlerini alalım. 3 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? Ve kaç puanla birinci olmuştur? Yorumlarınızı bekliyorum.

Altın listemiz de zirve halen Ezgi de ve 30 bilezik 22 çeyrek ile zirvede yer alırken Cansu 25 bilezikle ikinci sırada Başak 20 bilezikle üçüncü sırada mevcut durumunu korumayı başardı. Hatice ise 10 bilezik sahibi olduğu için henüz altın listesine giremedi. Ancak Hatice de bu kaynana ve bu hırs oldukça 30 bilezik de alır. Bakalım olasılığın üstünde bir performans gösteren İlhame hanım Gelinim Mutfakta 3 Aralık puanları verilirken Hatice’nin tabağını bulup yarışmaya kaldığı yerden devam edebilecek mi? Çok ama çok merak ediyorum. 

Arkadaşlar geçen hafta bu gün Ziyafet hanıma çok kızmıştım. Gelinleri arasında ayrım yaptığı için ve burada kazandıkları altınları paylaşıp diğer geline eşya almak için harcayacağını duyunca çok öfkelenip Elif’i korumuş ve haklı olduğunu savunmuştuk. Ancak işin öyle olmadığını Ziyafet hanım aslında vefalı birisi olduğunu akrabasının gelinine kendi gelinin gibi sahiplendiğini görünce takdir ettik. Not: Gelinim Mutfakta 3 Aralık Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Günün Birincisi Ve Puanları (Pazartesi)

3 Aralık Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? veya 3 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da en yüksek puanı alıp çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar birazdan puanlama aşamasına geçip bu sorunun cevabını verecekler. Bizde an ve an puanları sitemize ekleyeceğiz. Son olarak sizce Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Tahminleri alayım.

Gelinim mutfakta puan kısmı açısında görünürlüğü artırmak ve sizlerin daha net görebilmesi açısından puanların olduğu kısmı tablo halinde vermeye gayret ediyoruz. Bir kaç haftadır üzerinde denemeler yaptığımız projemizde bir sıkıntı olmadığını ve tün cihaz ve tarayıcılarda net şekilde gözüktüğünü öğrendik. Hala Gelinim mutfakta puan tablosu içinde yazan puanları göremeyen olursa bizlere bu sayfanın yorum kısmından ulaşabilirler.

Gelinim mutfakta toplam puanlar (3 Aralık) da Hatice ilk gün fark attığı zaman, diğer günler bu puan farkını kapatma konusunda çok zorlanıyorlar. Hatice ise Cansu’yu bence Ezmek için altın listesinde en az Cansu kadar bilezik almak için ilk günden itibaren hız kesmeden puanları toplamaya çalışacak.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Pazartesi puanlama öncesinde fragmanlarda Cansu’nun görüntüsünü görünce şok oldum. Sanki Cansu gitmiş Başak gelmiş. Benim bildiğim Cansu yemek esnasında rakibinin masasına gidip onun psikolojisine saldıracak birisi değildi. Umarım yanlış anlamışımdır. Not: 3 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. 

3 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının devamında siz değerli okurlarımıza sunulmuştur. Bizler önce bu gün gelinlerin yaptığı tarifin malzeme listesini vereceğiz. Sonrasında ise puanlama kısmına geçeceğiz. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓  

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu fragman bölümün hemen üstünde verilen tablo halindeki puanlardır. Bu puanları göremeyen okurlarımız yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 3 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeğini ve malzemesini aktaralım.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Günün Yemeği Kabaklı Patatesli Graten Ve Malzemeleri

 • Dört adet patates orta boy
 • Bir adet soğan orta boy yeterli
 • Üç adet taze kabak
 • İki çay kaşığı kekik

Sosu İçin;

 • Bir çay kaşığı karabiber
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir su bardağı süt
 • Bir çay bardağı has zeytinyağı
 • İki adet yumurta
 • Bir yemek kaşığı kadar baklavalık un

Üzeri İçin;

 • Kaşar Peyniri (Rende)

Fatih Ürek günün yemeği için gelinlere 40 dakikalı süre tanıdı. Gelinler belirtilen süre içerisinde kabaklı Patatesli Graten yemeğinin yapımını tamamlayıp, Gelinim Mutfakta 3 aralık puanlama kısımına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Puanları (03/12/2018 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Hatice : 2
Elif     : 1
Emel : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 1
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Emel : 1

*************************
” 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 4
Hatice : 1
Elif     : 2
Emel : => Tuğba’nın Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 5
Hatice : => İlhame’nin Gelini 1
Elif     : 2
Emel :  1

*************************
Gelinlerin 03 Aralık Pazartesi Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 5 1 4 5 15
Hatice 2 1 1 1 5
Elif 1 5 2 2 10
Emel 2 1 5 1 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3 Aralık – 7 Aralık Haftası) – Pazartesi

Gelinin Adı Pazartesi Puanları
Cansu 15
Hatice 5
Elif 10
Emel 9

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

3 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU
Gelinim Mutfakta 3 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ CANSU
3 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ HATİCE

*************************

Gelinim Mutfakta 187. Bölüm 4 Aralık Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

 1. Günaydın arkadaşlar herkese diyecem ama kimse yok.Konumuza dönersek arkadaşlar bugün uyuz Hatice hanımı favori seçtim kendime benim favorilerim genelde az puan alırlar. Şimdiden iyi keyifler:)

 2. POYRAZ HOŞ GELDİN
  SEN DEDİĞİNİ YAPIYORSUN GALİBA HATİCE Yİ TUTUP BU HAFTA ELEMEK MI İSTİYORSUN ;)

 3. BU ARADA AHALİ KAYIP SANIRIM PAZARTESİ SENDROMU SARP, OKYANUS, ZEYNEP HAYAT DENİZ VE DAHASI NERELERDESİN ARKADAŞLAR

 4. Hatıce cıldırtıyor adamı yaa..cıcek konusundaa cansu bna da tepkı gosterdi dıyor ..Aksıne cansu cok sevecn davranıyor ılk gın cıcek geldıgınde onaa…hatıce Haksızz…bn haklının yanındayımm..bu hafta da ınsaallah ELİF alır bılezıklerıı.. elenırse de elı bos elenmesın ıstıyorum

 5. Hatice nin ilk hafta da diskakifiye olması gerekiyordu.hem sevimsiz hem de kalitesiz bir görüntü sergiliyor.hala yarışmada olması şaşırtıcı

  1. Insallah cansu elenir hatice hep hakli cansu anca konusur anca bagirir kusara bakmayin ama cok yanlis dusunuyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu