Gelinim Mutfakta

3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı günün birincisi kim oldu? Haftanın ikinci bölümünde bu hafta yarışmaya katılan ve farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Yağmur ilk bölümden çeyrek altını alması herkesi şaşırtsa da ilk gün acemiliği olarak yorumlandı. Yağmur kendisini kanıtlaması için kesinlikle bugün Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Puanları sırasında tüm kaynanalardan geçer not alıp, 3 Aralık puan durumu sonucunda zirvede olması gerekiyor.

=> [mavibuton]24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını alan[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Puan Durumu sonucu açıklandığı An yarışmacılarBu hafta yarışmaya katılan Yağmur, beklentilerin üzerinde bir puan alması gözleri ikinci günde yani 3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında alacağı puanlara çevrildi. Zira sosyal medyada yeni bir tiki geldi şekilde yorumlanmış ve hiç yemek yapacağı konusunda çok fazla görüşler vardı. Yağmur daha ilk günden bu tabuları yıktı.

=> [mavibuton]17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yağmur Öz3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi bugün gene Yağmur olması halinde büyük ihtimalle yarışmadan bu hafta Aydan elenecektir. Zira kendisi zaten geçen hafta elenmişti. Ancak Melike’nin gitmesi nedeni ile yarışmada kalan isim oldu. Aydan bugün kim birinci sorusunun cevabında kendisi olmaz ise bu hafta tehlike çanları şimdiden çalmaya başlayacak.

=> Bu arada [pembebuton]10 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucun da kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

3 Aralık Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında yeni gelen kaynana Ayten hanım ilk günden kendi gelinin bulamasa da en yakın 4 puanı yine kendi gelinine vermesi oldukça başarılı bir giriş olarak değerlendiriyorum. Tabi ilk günün şansı mı? Yoksa gerçekten hem gelin hem de kaynan bu konuda başarılı mı? Orasını ikinci gün puanlaması sırasında göreceğiz.

=> [mavibuton]6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek KaynanalarBugün verilen yarışmanın fragmanına baktığımızda kaynana Aysel hanım kendi gelinin bulmadığını ve bu konudan dolayı Duygu ile tartıştığını görüyoruz. Duygu şu an 3 Aralık Salı haftalık toplam puanlar öncesinde her ne kadar zirve ortağı olsa da kaynanası bile bugün yaptığı yemeğe;

“Etine göre puan verdim. Etin pişmemiş”
Kaynana Aysel

=> [mavibuton]5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Sözleri ile bugün Duygu zirvedeki yerini bir başka geline bırakacağını kolaylıkla anlıyoruz. Duygu da Etine göre puan vermemesini olaya bütüncül yaklaşması gerektiğini söyleyerek hatasını kabul etme konusunda ısrarcı davrandı. Sanırım alacağı düşük puanlar Duygu da ciddi stres yapmış.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu3 Aralık Salı puanları öncesinde Duygu bugün pazara gidip ev alış verişini nereden en ucu alınabileceği konusunda bir çekim yapmış. Programın konusu ile hiç bir alakası olmayan bu anlamsız videoya kaynana Çiğdem hanım yerinde tespit ile bu haftanın kapak reisi ilan ediyorum. Çiğdem hanım Duygu’nun bunu yapmasına şu sözleri ile tepki verdi.

“Çarşı pazar gezip ucuz şeyler alıyorum diyor. Neden o zaman 4.000 TL değerinde süpürge alıyor?”
Kaynana Çiğdem

3 Aralık Gelinim Mutfakta bugün birincisi Yağmur Öz ResmiAslında Çiğdem hanım çok yerinde bir tepki verdi. Aile bütçesine yapılan destek sadece çarşı pazar alış verişini ucuz yerden almak ile olmaz. Anlam bir şekilde pahalı olan elektronik eşyalara verilen paralar da aynı hassasiyeti göstermesi gerekiyordu. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi yazabilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 3 Aralık Puanlama kısmı yazının en son kısmında tablo içinde sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Puan Durumu

3 Aralık 2019 Salı günü rekabetin tavan yapacağı yarışma programında gelinlerin işleri gittikte daha zorlu bir hal almaya başladı. Artık Fatih Ürek artan malzemeleri kontrol etmeye baladı. Artık ceza sistemin daha derinden hissettiğimiz programda adaletin bir nebze olsun gelmeye başladığının göstergesidir.3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu Sonuçlandığı An Elif Akçam

Daha adil olma noktasında kaynanalar gözleri kapalı şekilde tadım yapmaları halinde daha adil puanlamaların olacağını düşünüyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Puan durumu sonucu yazının en sonunda sizleri bekliyor.

Bugün çeyrek altını alan gelin Yağmur olsa bile güçlü bir yarışmacı geldi diyemiyoruz. Güçlü yarışmacı olmak tek taraflı olmuyor. En az kaynana Çiğdem gibi gelinin tabağını bulmalı. Ancak o zaman güçlü bir yarışmacı dahil oldu diyebiliriz. Not: 3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yağmur

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynana Ayten hanım eğer kendi gelinin bulur, diğer gelinlere de düşük verir ise işte o zaman dikkatleri de üzerine çekmeye başlayacak ve güçlü bir yarışmacı olduğunu kanıtlamak için bir fırsat doğacak.

3 Aralık Salı puan tablosu henüz netleşmeden eşine az rastlanılır bir sonuç ile karşılaştık. İki birinci ve iki sonuncu var. Ortası olmayan başı ve sonu olan bir puanlamadan sonra bugün kaynanaların vereceği puanlarla bu durum düzene girecektir.3 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alacak Duygu

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyreği kura sonucu kazanan Yağmur yarışmaya çok iyi başladığını ve bu yarışmada kalıcı olmak istediğini. Yani kendisinden önce gelen yarışmacılar gibi geldiği hafta gitmeye hiç de niyeti yok. Tabi bu durum da gözler en zayıf halka olan Aydan’a çevrilecek.

Aydan ile Elif bugün alacağı puanlar sonucunda Haftalık Puan Tablosu açısından bu hafta eleme potasına gidecek isim belirlenecek. Bugün bir ihtimalle Elif kendisini kurtarmayı başarırken, aydan da gerisin geriye gitmeye ve her bir puanlama da eleme potasına bir adım daha yaklaşacak.Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Puan Durumu Netleştiği An Duygu Ve Kaynanası

3 Aralık Salı Çeyrek altını kim aldı? Tabi bugün çeyrek altını alacak yarışmacı bu haftanın da kaderini belirleyecek isim olacağını düşünüyoruz. Elif de bugün aldığı puanlardan hiç mutlu olmaması gözler bir anda Yağmur’a çevrilecek. Tabi %100 bugün Yağmur çeyrek altını alacaktır demiyorum ama ihtimal dahilinde gözüküyor. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıBugün 3 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere aktarmadan önce yarışmacıların bugün yapacağı günün yemeğinin adını ve malzeme listesini hemen alt kısımda verdim. Yemeğin malzeme listesinden sonra Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı puan durumu sonucunu ve günün birincisi kim olduğunu aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Fodula (Ekmek Dolması)

Gelinim Mutfakta Ekmek Dolması (Fodula) Malzemeleri - 3 Aralık 2019

 • 5 adet ekmek (yuvarlak)
 • 3 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 1 adet soğan
 • 400 gr dana kuşbaşı
 • 2 adet havuç
 • 1 su bardağı bezelye
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı rezene
 • 1 çay kaşığı anason
 • 2 bardak su
 • 2 adet domates

ÜZERİ İÇİN

 • 3 yemek kaşığı tereyağı
 • 2 yemek kaşığı adaçayı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Haftanın ikinci günü 3 Aralık 2019 Salı günü etli bir yemek yapan yapan yarışmacıların en büyük derdi kısa süre içinde bu etin pişmesi olacak. Zira belirlenen bir süre var ve bu süre içinde etin pişmesini başarabilen büyük ihtimalle çeyreği de kazanacak. Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Günün Birincisi Elif Akçam

Bu nedenle bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunun cevabı, etini en iyi pişiren olacak diyebilirim. Hadi sizleri daha fazla merakta bırakmak istemiyorum. Hızlıca bugünün puanlarını aktarmaya gelelim. 

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Puanları (03/12/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Aydan : 5
Yağmur : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Duygu : 5
Aydan : 1
Yağmur : 3

*************************
” 3 Aralık 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 1
Aydan : 3
Yağmur : => Ayten’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 1

*************************

Gelinlerin 3 Aralık 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 1 3 4 3 11
Duygu 3 5 1 1 10
Aydan 5 1 3 5 14
Yağmur 4 3 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Aralık Haftası) – Salı

*************************
Elif       :   8 + 11 = 19
Duygu  : 14 + 10 = 24
Aydan  :   8 + 14 = 22
Yağmur : 14 + 13 = 27
*************************

Gelinim Mutfakta 3 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

3 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 3 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
3 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Aralık 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

4 Aralık 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 408. bölümü ile gelecek yarışmanın, 4 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu