Söz

3 Aralık Söz Çalan Şarkı Ve Sözleri Ruhumun Kederinde

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz hikaye örgüsüyle olduğu kadar müzikleriyle de adından söz ettirmekte. 3 Aralık’ta ekranlara gelen Söz’de çalan o şarkı seyirciyi çok duygulandırdı. Slow bir şarkı olan ve o gözler diye başlayan şarkının sözleri kadar şarkıyı söyleyen kişi de merak konusu oldu. İşte çalan o şarkının sözleri.

Söz 3 Aralık Çalan Şarkı’yı Kim Söylüyor? Şarkının Sözleri

62. bölümü ile ekranlara gelen Söz dizisinde geçtiğimiz bölümde yaşanan o acı olayın ardından bu intikamın alınmasına ant içildi. Paketin açıldı mı açılacak mı derken öyle beklenmedik bir anda patladı ki seyircinin yüreğini dağlayan sahneler yaşandı. Söz 62. bölümde ise çalan o şarkı kulaklarımızı pasını silerken o acı anları da bizlere hatırlattı. Bu şehidin de kanı elbet yerde kalmayacak, acıların intikamı tek tek alınacak ama her şeyin elbet var bir zamanı. 

Söz 62. bölümde çalan o güzel şarkının sözleriyle yazımıza devam edecek olursak;

HASRET ŞARKISI

“O güzel benim olan
eskisinden yabancı
gönlümdeki bu sevda
hiç dinmeyen bir acı

ruhumun kederinde
gözlerim yaşla doldu
inliyorum derinden 
bana bilmem ne oldu

en candan arkadaşım
ruhumu saran gece
ben kime bağlanmışım
ağlıyorum gizlice

kimsesiz karanlıklar
derdime şifa verin
kalbimdeki yaralar
daha çok daha derin”

Söz 3 Aralık ta çalan şarkıyı söyleyen kişi ise Sema Moritz. Daha önce bu güzel şarkı Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Meryem dizisinde dizi jenerik müziği olarak kullanılmış ve büyük beğeni almıştı. Peki sizler şarkıyı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Söz 3 Aralıkta Çalan Şarkı Ve Şarkının Sözleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu