Gelinim Mutfakta

3 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Çeyrek Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanları

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba günün birincisi kim hangi gelin oldu? Kaynanalar konseyinden en yüksek puanı hangi gelin aldı? Kaynanalar kendi gelinlerin tabaklarını bu sefer bulmayı başardılar mı? Hanife hanım bu hafta Başak’ın tabaklarını bulamadı. Bu gün şeytanın bacağını kırık Başak’ın tabağını bulacak mı? Bu gün 3 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta  Çeyrek altını kim aldığını açıklayacağız. Ayrıca bu günün en önemli konusu 3 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama bölümünü ise her zaman olduğu gibi yazımızın en alt kısmında liste halinde verdik. [pembebuton]10 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama[/pembebuton] için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba puanlama aşamasına geçmeden önce Başak Reyhan hanımın bir hayalini dünkü programda gerçekleştirdi ve Reyhan hanıma bir gelinlik getirdi. Bu duruma Ezgi hiç hoşnut olmazken Reyhan hanım Başak’a teşekkür etmiş ve günü böylelikle kapatmıştık. Ancak Ezgi de Reyhan da bu gelinlik mevzusunu tekrardan açtı. Ezgi Başak’a prim ve şov yaptığını söylerken kaynanalar odasına Reyhan da Ezgi’den daha güzel bir gelin oldum diyerek günün kritikleri konuşulurken ciddi tartışmaların yaşanmasına sebep olacak. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 4 Ekim Günün Birincisi[/pembebuton] kim görmek için tıklayınız

Yasemin artık açıktan açığa Başak ile takışmaya başladı. Özellikle dün kim daha çok Rizeli olduğu konusunda çekişmeli anlar yaşandı. Son zamanlarda yarışmaya katılan bir çok yarışmacının aksine Yasemin yarışmaya çok çabuk alıştı ve ilk geldiği hafta bilezikleri almayı başardı.  Bakalım Yasemin bu hafta da bu başarısını devam ettirebilecek mi? Bu gün 3 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin Yasemin olabilecek mi? bekleyip göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi. 5 Ekim [pembebuton]Gelinim Mutfakta bilezikleri alan[/pembebuton] kim? olduğunu görmek için tıklayınız

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba puanları aktarmadan önce dün alınana puanları bir hatırlayalım. Daha sonra gelinim Mutfakta toplam puanlarda kim önde kimler bilezik yarışında iddiasını sürdürdüğüne bakalım. Pazartesi günü günün birincisi puanları eşit olunca çeyrek altını kura çekimi sonucu Ezgi almıştı. Salı günü de Pazartesi gününe yakın puanlar alan gelinler gene günün birinciliği için kura çekmek zorunda kaldılar ve bu sefer de Başak günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin oldu.

Gelinim Mutfakta puan durumu için puanlara baktığımızda 27 puanla Ezgi ile Başak Haftanın birinciliği için aynı puanda ve kıyasıya yarışırken Yasemin ile Tuğçe de 19’ar puanla hem ikinciliği hem de sonunculuğu paylaşıyorlar. Bakalım Gelinim Mutfakta 3 Ekim puanları verildikten sonra Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da nasıl değişiklik gösterdiğini yazının en alt kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi3 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilmeden önce sorayım. Bu gün Gelinim Mutfakta 3 Ekim günün birincisi kim olmasını istiyorsunuz. Hangi gelinin hafta sonunda bilezikleri almasını istiyorsunuz? Bakalım hangi yarışmacının fanları bura bir görelim. Not: Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Günün Birincisi Kim? Çeyrek Altını Kim Aldı? (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta 3 Ekim günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu siz değerli okurlarımızla paylaşmadan evvel bir kaç konuya değinip daha sonra Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba puanlarını vereceğiz. Bu gün günün yemeğini tattıktan sonra puanlamasına Yapan Reyhan hanım Başak’a yine düşük puan verince Başak’ın sert eleştirilerine dayanamayıp Reyhan hanım ben seninle yarışmam deyip stüdyoyu terk etti. Bu hareketi kimse Reyhan’dan beklemediği için herkes oldukça şaşırdı. Peki gerçekten Reyhan hanım yarışmayı terk etti mi? Tabi ki de hayır. Reyhan hanım gerisin geriye tekrar geldi.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1Reyhan hanıma fragmanda baktığımıza göre Ezgi’nin tabağını bulduğunu anlıyoruz. Acaba Ezgi 3 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi mi oldu? Reyhan hanım eski performansına yavaş yavaş kavuşmaya başlıyor anlaşılan.  Not: 3 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Dün tahmin ettiğim gibi Reyhan ile Hanife gelinlerin tabaklarını %100 bulacaklarını söylemiştim ki öylede oldu. Bu gün Reyhan hanım Ezgi’nin tabağını bulmuşa benziyor. Hanife hanım Başak’ı bilezik yarışında geride bırakmamak için bu gün ne yapıp edip Başak’ın tabağını bulup Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba Günün Birincisi yapmalı ki hafta finalinde Başak eli sağlam bir şekilde yarışıp bilezikleri alsın.

Hanife hanım bu gün neler yaptığı kime kaç puan verdiği 3 Ekim Gelinim Mutfakta puanları kısmında verildi. Bakalım Hanife hanım Başak’ı Gelinim Mutfakta 3 Ekim günün birincisi yapmayı başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba Çeyrek altını alanı ve Çarşamba gününün birincisi kim olacağını belirleyecek olan günün yemeği “zeytinyağlı kereviz” malzemeleri alt kısımda verdik.⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba Günün Yemeği Zeytinyağlı Kereviz Malzemeleri

 • Bir kg Kereviz
 • 3 Adet Havuç
 • Bir adet büyük soğan
 • Bir çay bardağı zeytinyağı
 • Bir adet büyük boy patates
 • Bir tatlı kaşığı şeker
 • İki su bardağı portakal suyu 
 • 3 Çay kaşığı tuz

zeytinyağlı kereviz yapımı için Fatih Ürek 45 dakikalık süre tanıdı. Bu süre içerisinde gelinler kereviz yemeğinin yapımını tamamladılar ve kerevizi sunuma hazırladılar. Kaynanalar ise izleme odasından farklı bir odaya geçtiler. 3 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sonucunda bir gelin Gelinim Mutfakta 3 Ekim günün birincisi olup çeyrek altını alacak.

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanları (03/10/2018 Çarşamba)

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi : puanReyhan’ın Gelini
Başak : 4
Yasemin : 3
Tuğçe : 1
*************************

Kaynana Sevgi’nin verdiği Puanlar
Ezgi : 5
Başak : 4
Yasemin : 3
Tuğçe : 1 puanSevgi’nin Gelini
*************************

“3 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken ### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 3
Başak : 5
Yasemin : puan ⇒ Öznur’un Gelini
Tuğçe : 4
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 1
Başak 5 puanHanife’nin Gelini
Yasemin : 2
Tuğçe : 1
*************************

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

3 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Başak
Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Başak

3 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Tuğçe

*************************

Yukarıda verilen puanlar çerçevesinde kaynanalar konseyinin puanlaması tamamlandı. Bu gün puanlardan çok Reyhan hanımın stüdyoyu terk etmesi olay oldu.  Gelinlerin 3 Ekim Çarşamba kaynanaların verdiği puanları toplu bir şekilde gelinlerin yarışmaya katılım sırasına göre verelim. Ezgi 14 puan, Başak 18 puan, Yasemin puan, Tuğçe puan aldı. Haftalık puan durumu ise alt kısımda verildi. 

Gelinim Mutfakta Puan durumu (1 Ekim – 5 Ekim Haftası) – 3 Ekim Çarşamba

Ezgi’nin Puanları     : 27 + 1441
Başak’ın Puanları    : 27 + 1845
Yasemin’in Puanları : 19 + 28
Tuğçe’nin Puanları   : 19 + 26

Gelinim Mutfakta 144. Bölüm İzle (4 Ekim Perşembe Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

 1. Reyhana basak bagiriyo buldugu icin ama kendi kaynanasi hem buluyo hem digerlerine 1 veriyo

 2. Allah aşkına şu başaği gönderin ordan gerçekten insanın sinirlerini bozuyor dengesiz in teki

 3. Başak kendini ne sanıyor acaba nerde görüyor çok merak ediyorum eminim izleyicinin gözünde sinir bozuyor

 4. Reyhana diyorlar bir veriyorsun falan filan kendinizi görmüyor musunuz siz ya bir vermeyen kaynana mı var bu lafları reyhana söylemekten bi vazgeçin

 5. Ah başak bi gidemedin ???? izledikçe onların kavgalarını keyif alıyorum ????? benimde yemek yapasım geldi dermişim ??? Reyhan senin destekçilerin Burada arkandayız ? ? ? ? ? ? ha bu arada çok makyaj yapıyorsun sen değişik görünüyorsun…az makyaj çok dır dır??????

 6. ne yazıkki seyrederkenbaşağın arkadaşlarına sataşmasını hiç hoş bulmuyorum saygısız bir gelin bende birkayınvaldeyim,bu kadar hazımsız görgüsüzbirini asla hayatımda istemem ve davranışlarına sizde çanak tutuyosunuz inanın reytik için başağa mani olmuyosanız veya ikaz etmiyosanız yanılıyosunuz birçok kişiye sordum başağın anlamsız davranışlarından nefret ediyolar ve kapıyolarmış en azından ihtar almalı sizleri düzeyli bir yemek programı sunmaya davet ediyorum.

 7. Umarim bu hafta bir mucize olurda basak gider yaa hep basak dogru yapti hep en iyi basak yeter ya birazda kendine disardan bak nasilsin biraz saygin olsun valla hic iyi ornek olmuyur basak umarim sen gedersin

  1. Inşallah bir mucize olur da o gerizekalı ezgi ve gicik kaynanasi gider ?????? basak sonuna kadar orada sizin gibi salaklarada kapak olsun ha ha

 8. Başak gitt ?? başak gitsin ?? Arkadaşlar her sözünüze katılıyorum ? başak hiç iyi örnek olmuyor gıcık işte ???

 9. Başak a kurban olun siz onun dogrulari tum turkiyenin gozune batiyor zaten asil sinir bozan ezgi ve yapmacik kaynanası sacmalik onlarin orada olmasi başak a hayranım inşaallah tüm altınları o koluna takar onu cekwmeyenlerede kapak olsun ????????????? seni cok seviyoruz başakcigim BAŞARILAR CANIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu