3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Perşembe günün birincisi kim oldu? Artık finale çok az kaldı. Her an heyecan dorukta bir gün geçireceğiz. Rekabet o kadar yüksek olacak ki iki gelin de gün birincisi olup, kuraya kalacaklar. Bugün Gelinim Mutfakta 3 Ekim Perşembe Puanları verildiği esnada kaynanalar da risk alacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden iki birinci ortaya çıkması gayet muhtemel bir sonuç olarak gözüküyor. Dikkat: 3 Ekim puan durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

==>  Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe Puan Durumu sonucu hakkında bilgi almak için tıklayınız.3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)Elif, son puanlamada zirvedeki yerini Kıymet’e kaptırdı. Ancak Kıymet ise bu farkı maalesef açamadığı için aslında Kıyamet bugün kopacak. Eğer Elif yada Kıymet ikilisinden birisi bugün 3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olması halinde bilezikleri alma konusunda çok ama çok önemli bir iş başarmış olacaklar.

3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada bütün iş aslında kaynanalar düşüyor. nur hanım artık gelini Kıymet’in kollarına beş bileziği takmak istese de Kıymet henüz harika bir çıkış yakalayamadı. Bunun belli sebepleri var.

=> 4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Diğer kaynanalar da kendi gelinlerin yemeklerini artık öğrenmesi nedeni ile Kıymet istediği puanları sadece kendi kaynanasından alması, onun yüksek puanlar almasında en büyük engel. Bu sebeple kendi kaynanasını cepte görüp, diğer kaynanalara göre biraz oynaması gerekecek. Dikkat: 3 Ekim Perşembe puan tablosu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 3 Ekim Perşembe Puanları Sonrası Çiğdem hanım - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)Bugün çeyrek altını alan yarışmacı, Elif ile Kıymet dışında bir başka yarışmacı olursa. Özellikle de bu isim Filiz olması halinde Cuma günü kritik bir puanlama yaşamamıza neden olacak. Zira en tecrübeli yarışmacı bile elenme korkusu ile yarışacak.

Daha önce yarışmada Perşembe puanları sonrasında en sonuncu olup, Cuma günü bilezikleri kazanan, İlhame hanımın gelini Hatice’yi hala unutmadık. Daha önce gördüğümüz bu olayın yine tekrar etmesi kuvvetle muhtemel. Ancak her şey, kaynanaların vereceği bugün 3 Ekim Perşembe haftalık toplam puanlar sonucun da ortaya çıkacak.

3 Ekim Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da yine bir risk söz konusu olur mu derseniz. Bence olacaktır. Zira, Çiğdem hanım artık yarışmada Elif ile olmaktan hiç de memnun olmadığını yüzünden anlıyoruz. Gelinin tabağını eli ile koymuş gibi bulan Çiğdem hanım için bu saatten sonra kaybedecek bir şey yok. Bu sebeple riskli bir puanlama yapacağını düşünüyorum.3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Öncesi Gergin Anlar - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)Gelinler bugün kaynanalardan alacakları puanlar sonucunda çok önemli bir sonuç ortaya çıkacak. Bunlar;

 • Eleme potasına kimin düşeceği
 • Bilezik yarışında kimlerin katılacağı
 • Cuma günü puanlama olarak nasıl geçeceği

Konusunda kesin ve net bir sonuç ortaya koyacak. Cuma günü rahat bir final geçirmek isteyen özellikle Kıymet ile Elif arasında asıl final, Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanlama sırasında yaşanacaktır. birini alt eden diğeri ertesi gün bilezikleri alacaktır.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)3 Ekim Perşembe puanları kaynanalar tarafında henüz verilemeden, bu hafta gelinlerin aldığı toplam puan durumuna bir bakmak istiyorum. Kıymet 34 puanla son bölümde aldığı puanlar sonucunda zirveye yerleşirken, Elif ise 33 puanla ikincilik koltuğuna düştü. Dilek 28 puanla üçüncü sırada eleme potasına çok yakın bir yerde 3. sırada kendisine yer bulurken, Filiz 23 puanla en son sırada ve her an eleme potasına düşmek üzere 4. sırada beklediğini görüyoruz.Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanları Sırasında Dilek Ve Kaynanası - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)Bugün kim birinci kim olur? Yada bugün kim eleme potasına düşer diye merak ettiğini biliyorum. Ben de sizleri çok fazla meraklandırmadan sonuçları açıklayıp, bugünü sonlandırmak istiyorum. Bu arada bugün çeyrek altını alan gelin aynı puana sahip iki gelin olduğu için kura sonucu ortaya çıkacak.

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanları, Günün Birincisi

Kanal D ekranlarının sevilen yemek programında bugün 364. bölümü ile karşımızda olacak. Artık final gününe son bir puanlama kaldı. Cuma günü 365. bilezikler sahibini bulmayı beklerken bizler de bugün kaynanaların vereceği 3 Ekim Perşembe Puanları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Not: 3 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi bu yazının sonunda sizleri beliyor.3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanaları - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu açısından yarışmacıların aldığı sıralamaları da bu yazının yine en son kısmında vereceğimiz için, dün kaç puna vermişti? Bilezikleri kim alacak diye  merak etmenize hiç ama hiç gerek yok. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de zirveyi elinden kaçıran Elif’in çok ama çok önemli bir problemi var. Bunu zirveyi elinden kaçıran yarışma yarışmacı olmayı da elinden kaçırır. Sözün özü Elif ne yapıp edip kaynanası ile arasını bulmak zorunda. yoksa suda eriyen şeker gibi Elif’in puanları da düşmeye başladı.Gelinim Mutfakta 3 Ekim Perşembe Pualaması Sırasında Kıymet ve Kaynanası - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)Bugün bir çok açıdan önemli ama belki de en önemlisi Filiz’in tamam mı devam mücadelesi olacak. Zira eleme potasından kendisi bugün itibari ile kurtaramaz ve haftalık toplam puan durumu açısından en son sırada yer alır ise %100 olarak bu Cuma günü elenecek isim olacaktır. Salı günü iyi bir atak yapan Filiz’in bugün de benzer bir atak yapıp, bugün günün birincisi olur ise işin rengi elbette değişecektir.

3 Ekim Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Gerçekten bugün bu sorunun cevabını öğrenebilmek için günün kritiklerinin sonuna kadar beklememiz gerecek. Zira bugün iki gelin gün birincisi oldu. Çeyrek altını kazana gelin kura sonucunda ortaya çıkacak.3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek altını alanamayan Filiz - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)Gelinim mutfakta puanlama kısmın da en adil kaynana sizce kim? Ben şu an itibari ile hiç birisinin adil olduğuna inanmıyorum. Lezzete değil, gelinin bulmaya odaklandıkları için adil bir puanlama yapamıyorlar.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim ve hangi yarışmacı olduğunu sizlere açıklamadan hemen önce, bugün yarışmacılar sunum kısmına hangi yemeği yapacağını ve malzeme listesinin ne olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. Sonrasında ise o merak ettiğiniz 3 Ekim haftalık puan durumu ile puanları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Gelinim Mutfakta 3 Ekim İç Pilavlı Bütün Tavuk 

3 Ekim 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta İç Pilavlı Bütün Tavuk Malzemesi 1 - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)

 • Bir adet tüm tavuk

İç Pilav malzemesi;

 • 1,5 su bardağı pirinç
 • 2 tatlı kaşığı kuş üzümü
 • 2 su bardağı tavuk suyu (sıcak)
 • Yarım çay kaşığı tarçın
 • 1 çay kaşığı kadar karabiber
 • 2 adet orta boy soğan
 • 2 tatlı kaşığı dolmalık fıstık
 • 2 yemek kaşığı tereyağ
 • 1 çay kaşığı tuz 

3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta İç Pilavlı Bütün Tavuk Malzemesi 2 - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)

Üzerine;

 • Bir tutam maydanoz
 • 7-8 damla limon suyu
 • 1 yemek kaşığı tereyağ
 • 2 çay kaşığı kırmızı toz biber

Fatih Ürek yarışmacıların özellikle tavuklarının çiğ kalması konusunda ikaz edip günün yemeği için 50 dakika süre verdi. Bu süre içinde tavuklarını hazırlayıp fırında nasıl verecekleri konusunda hem Fatih Ürek, hem de yemek danışma Damla hanım gelinlere açıkladıktan sonra 50 dakikalık süre başlattı. Gelinler de bu süre içinde tavuklarını pişirip, sunuma hazır hale getirdiler.
Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)
Merakla beklenen Bugün günün birincisi kim sorusunun cevabını öğrenmek için artık sadece dakikalar kaldı. Kaynanalar sırası ile gelip, puanlarını verdikten sonra çeyrek altını bugün kazandı? Sorusunun cevabı da ortaya çıkacak.

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanları (03/10/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta 3 Ekim Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Fatih Ürek - 3 Ekim Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puan Tablosu)
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif :2
Dilek : => Fatma’nın Gelin2
Kıymet :5
Filiz :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Dilek :2
Kıymet :3
Filiz :1

*************************
” 3 Ekim 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif   :5
Dilek :1
Kıymet :3
Filiz  : => Yasemin’in Gelini2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif :3
Dilek :1
Kıymet: => Nur’un Gelin4
Filiz :5

*************************

Gelinlerin 3 Ekim 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif255315
Dilek22116
Kıymet533415
Filiz11259

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Eylül – 4 Ekim Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 33 + 15 = 48
Dilek    : 28 + 6 = 34
Kıymet : 34 + 15 = 49
Filiz      : 23 + 9 = 32
*************************

Gelinim Mutfakta 3 Ekim Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Elif & Kıymet
Gelinim Mutfakta 3 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Kıymet
3 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ dilek

*************************

Gelinim Mutfakta 04 Ekim 2019 Cuma Fragmanı İzle

04 Ekim 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında gelecek olan programın 365. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  14 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi?Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (28 Yorum)


 1. Ya nedense ben kıymeti’de sevmedim dilek şöyle bölye diyorsunuzda kıymette çok boş o gidenlerin arkasından söylediği şarkı onunbkalitesi gösterdi

 2. Yok elif Almasin gicik cigdem 1 leri basip gidiyor halki degil kiymet alsin yarismayi yayindan insallah kaldirirlar Artik gorulmuyor

 3. Of çok merak ediyorum bilezikleri yarın kim alıyor kim gidiyor inş dilek gider de biraz kafamızı dinleriz

 4. Reytingler hiç de iyi değil ezgi ve reyhan hanım gelsinde reytinkler tavan yapsın gülcanin ve dileğin sesine tahammül edemiyoruz