Gelinim Mutfakta

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [03/09/2021]

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 30 Ağustos Pazartesi günü başlayan yarışma programın da 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumuna göre bilezikleri kim kazandı? bu soruların cevaplarını bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı için lütfen tıklayınız.

Bu sezon Yağnur’un eski yarışmacı olarka acemi gelinler arasında çok iyi puanlar alarak ilk hafta bilezikleri kazanması sosyal medyada oldukça fazla huzursuzluğa neden olurken, Yağnur adım adım bilezikler alıp, Aysun ile arasında ki bilezik farkını kapatmak istiyor. 

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - 03.09.2021

30 Ağustos Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucuna göre bir gelin tam beş adet altın bileziğin sahibi olacak.

Bu hafta Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucu her ne kadar belli olmasa da Yağnur Perşembe günü güçlü rakiplerine ciddi puan farkı atmasında dolayı bu hafta bilezikleri %100 olmasa da büyük oranda Yağnur alması bekleniyor. 

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yağnur: 72 puan
  2. Aslıhan: 66 Puan
  3. Yeren: 51 Puan
  4. Zeynep: 45 Puan

Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yağnur

Yukarıda açıklanan hem puanlama hem de sıralama Perşembe günü sonucunda elde edilen puanlama ve sıralamadır. Kısaca bugün 3 Eylül Cuma günü Gelinim Mutfakta genel puan durumu sonucu eklenmemiş halidir.

Yağnur eski yarışmacıların takipçi sayısına bakıldığında en azla takipçisi olan yarışmacıların başında geliyor. Bu nedenle yarışmanın yeni sezonuna davet edilmesinden en büyük etkisi olduğunu açıkladıktan sonra Yağnur, bugün 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorunun cevabı olan isim olacak.

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Bu hafta 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Zeynep’in katılması ile dördüncü sezonun ikinci haftasına başlayan yarışma programında Yağnur İşçiler’in bariz üstünlüğü dikkat çekti. Yağnur rakiplerini bir bir alt edip çeyrekleri alırken, gözünü 3 Eylül Cuma günü verilecek olan bileziklere çevrildi. 3 Eylül Cuma günü bizzat kaynanalar ve Demet Akalın tarafında verilecek olan bugün Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri alan isim %100 netlik kazanacak.

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu henüz belli olmadan önce Yağnur 72 puanla ilk sırada yer alırken, Aslıhan sadece 6 puan gerisinde bilezikler için Yağnur’dan sonra en iddialı isim olsa da Aslıhan ile Yağnur arasında ki fikir birliği, bilezikleri alacak isim olarka Yağnur’un adı ön plana çıkıyor.

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Toplam Puan Durumu) Açıklandığı An Yaren

Geçtiğimiz hafta Yaren çok iyi puanlar alabileceğini sinyalini verse de bugün Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Puan Tablosu öncesinde eleme potasının bir tık üzerine yer alması, Yaren’e karşı duyulan güveni kırmıştır. 

Yaren kendisine karşı duyulan güveni yeniden sağlamak için Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Puan Durumu sonucun da en azından bir çeyrek altın kazanması gerekiyor. aksi halde Yağnur’un açık açık hedef gösterdiği ve rakip olarka gördüğü Yaren bilezikleri Yağnur’a kaptırdığı gibi kendisine karşı güveni de kaybedecek. Not: 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı da en alt kısımda %100 açıklanmıştır.   

3 Eylül Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yağnur : 72 + 13 = 85
Yaren: 51 + 14 = 65
Aslıhan: 66 + 20 = 86
Zeynep: 45 + 15 = 60

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ASLIHAN

3 Eylül 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  ZEYNEP

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 3 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
3 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN
*************************

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı kesin olarka belli oldu. 30 Ağustos Pazartesi günü başlayan ve 3 Eylül Cuma günü son bulacak olan bu hafta Yağnur İşçiler 3 Cuma günü rakiplerinden fazla puan alan isim oldu. 3 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Yağnur İşçiler oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu