Haberler

3 Eylül Pazartesi Koca Koca Yalanlar Çalan Şarkı Ve Sözleri (Nilüfer)

Koca Koca yalanlar 4 bölümde çalan şarkı ve sözleri bu yazımızda adını ve şarkıcının ismini açıklarken aynı zamanda bu günün kısa özetini de vereceğiz. Sakın Bizden ayrılmayın. Ayrıca 3 Ekim Koca Koca yalanlar çalan şarkıların tamamını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Koca Koca Yalanlar 4. Bölüm Çalan Şarkı

Kanal d ekranlarında yakın zamanda başlayan dizi ilk bölüm tanınma safhası olarak pas geçersek ikinci bölümden itibaren oldukça iyi reytingler almaya başladı. Dizi seveni kadar sevmeyenin de fazla olmasından dolayı Rütük’e oldukça fazla şikayet gittiğini sebep olarak kötü örnek ve davranışları ekrana getirdiğini kadını küçük düşürdüğü yönde sosyal medyada bu konu hakkında bir çok paylaşımlara rastladım.

Bence diziyi izleyenler acele karar veriyorlar. İlk başta söylenen doğru gibi olsa da ileri bölümlerde kadının tek başına ayakta kalma mücadelesi ve erkeğin yaptığı hatadan geri dönmeye çalıştığını göreceğiz.

Bu gün yani 4. bölümde Müjgan bir taraftan evliliğini kurtarmak ister. Diğer taraftan da Sude’nin hinlikle yaptığı hamleleri sanki Ahmet yapmış gibi algılayıp Ahmed’den boşanmaya karar verir. Bunu da Ahmed’e sürpriz gibi söyler. Ahmet elinden giden evliliği kurtarmaya çalışsa da evliliği ve yuvası an ve an ellerinden kaymaya devam eder.

Sude’nin son hamlesi evden atılan Ahmet ile birlikte ev tutmaya gidip evde kendi tutmuş gibi sosyal medyada bilerek gösterip Müjgan’ı iyice çileden çıkartıp Ahmet’in servetine konmaya çalışır. Hikaye tam da böyle giderken Arka fonda eskilerden harika bir müzik sesi duyulur. Şimdi Koca Koca yalanlar 4. Bölüm çalan şarkı ne olduğunu daha sonra sözlerini paylaşacağız.Koca Koca yalanlar dizi kapak resmiKoca Koca Yalanlar 3 Eylül Çalan Şarkı Ne? 

Dizinin 4. bölümde çalan şarkının adı “Nilüfer” şarkıyı seslendiren sanatçıyı bir çoğumuz bilse de ben yine de eklemek istiyorum. Şarkıyı Müslüm Gürses seslendiriyor. Şimdi bu şarkının sözlerinden bir kısım ekleyip daha sonra şarkıyı dinleyebileceğiniz video ekleyeceğim. 

“Zamanın eli değdi bize
Çoktan değişti her şey
Aynı değiliz İkimizde
Zaaflarına bir gece

Hatalarına bir Nilüfer
Sevgisizliğine bir kalp verdim
Artık geri ver”

Koca Koca Yalanlar 3 Eylül Çalan Şarkıyı Dinle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu