Gelinim Mutfakta

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Toplam Puanlar]

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 30 Mayıs ile 3 Haziran haftasında yarışan dört gelinden biri, 3 Haziran Cuma toplam puanlar sonucunda göre (haftalık toplam Puanlar) beş altın bileziği alacak. Peki Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma bilezikleri kim aldı? 3 Haziran Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 03/06/2022 haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

30 Mayıs 2022 tarihinden başlayan yarışma programında, bugün hem beş bileziğin sahibi olan gelin hem de yarışmadan elenecek iki isim kesin olarak belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan & Damla

bildiğiniz üzere iki hafta önce sunucu Nursel Ergin, bu sezon finalinde altın final dörtlüsü yarışacağını ve dört hafta boyunca yarışacaklarını dile getirmişti. Bu hafta finalinden iki isim yarışmadan elenip, yerlerine halkın istediği yarışmacılar dahil olması ile altın final gelecek hafta başlayacak.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Böylesi önemli mücadele de altın finale kalmayı garantileyecek olan yarışmacılar da Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı olmak ve altın finale kesin gitmek için hafta boyunca mücadele ettiler.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Damla

Geçtiğimiz hafta adeta zoraki bilezik alan Aslıhan, bu hafta kaynanasının vermediği beşler yüzünden eleme potasına sürüklenmeye başladı. Lakin Aslıhan son anda durumunu düzetmeyi başardı ve bugün haftanın birincisi olmaya en yakın isim oldu.

Damla bu hafta finale adını yazdırdığını düşünürken son adan Aslıhan’ın atak yapmasında dolayı, Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Haftalık Puan durumu öncesinde Damla’nın 2 puan üzerinde, Cuma puanlamasına önce girmeyi başardı.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 30 Mayıs 2022 tarihinden ekrana geldi. Pazartesi ve Salı günü Damla2nın aldığı çeyrek altını, Çarşamba ve Perşembe günü Aslıhan almayı başardı. Altın finale ilk sırada girmek isteyen özellikle Damla ve Aslıhan, bugün 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda, rakiplerini geride bırakacak yüksek puanlar almak için kolları sıvadı.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Kaynanası Nuray

Hafta finalinden hali hazırda iki yarışmacı eleneceğini, bir hafta önce Nursel Ergin şu sözlerle duyurmuştu. İşte Nursel Ergin’in o açıklamaları

“İki hafta sonra başlayacak altın final haftasında, dört yarışmacı elenmeden bir ay boyunca yarışacak. Mevcut yarışmacılardan ikisi direk olarak altın finale giderken, diğer ikisi de halk oylaması ile katılacak!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel Ergin yarışmada yer alan dört isimden, en yüksek puanı alan iki gelin altın finale gideceğini dile getirmişti. O tarihten sonra Damla daha kavgacı ve yanık tabaklarını bile savunan biri haline geldi.

Damla’nın hırsı her geçen gün artarken, bunun meyvesini de yemeye başladı. Damla bu hafta 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? soruna en yakın iki isimden biri olmayı başardı.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Aslıhan: 59 Puan
  2. Damla: 57 Puan
  3. Senanur: 47 Puan
  4. Selma: 37 Puan 

Yukarıda ki puanlar ve sıralamalar yarışmacıların 4 günlük toplam puan durumu sonucu verilmiştir. Birazdan kaynanalar ve sunucunun vereceği, 3 Haziran puanlaması ile bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu %100 netlik kazanacak

3 Haziran Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Damla: 57 + 11 = 68
Senanur : 47 + 14 = 61
Aslıhan: 59 + 9 = 68
Emel: 37 + 20 = 57

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DAMLA & ASLIHAN

3 Haziran 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ EMEL & SENANUR

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EMEL
Gelinim Mutfakta 3 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EMEL
3 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN
*************************

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

30 Mayıs 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, 3 Haziran Cuma günü kaynanaların ve sucunun vereceği puanlama ile son bulacak. bu hafta bitiminden hemen sonra gelecek hafta altın final haftası başlayacak. 

30 Mayıs pazartesi günü yarışmaya Emel dahil oldu. Aslında Emel yarışmaya Fatih Ürek zamanında katılmış, iki haftada 3 çeyrek altın kazanmış biri olmasına rağmen bu hafta Emel yarışmada varlık göstermedi. İlk gün çeyrek altını damla kazandı. 

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

Haftanın ikinci bölümünde, Damla yine rakiplerini geride bıkacak puanlar almayı başardı. Üstelik yanmış yemeği ile diğer kaynanalardan yüksek alan Damla, kural hatası yaptığı için 2 puan ceza kesilmesine rağmen, çeyrek altını alan isim oldu. 

Damla’nın olmayan yemeklerin iyi puanlar alması, Aslıhan’ı çileden çıkardı. 1 Haziran Çarşamba günü Aslıhan yemeklerini kasten kötü yaptı. Aslıhan’ın bu stratejisi işe yaradı ve Çarşamba günü çeyrek altını aldı.

2 Haziran Perşembe günü Aslıhan kaynanasında iyi puanlar alamadığı için yakınsa da kaynanası Perşembe günü Aslıhan’a verdiği beş ve rakiplerine verdiği birler sayesinde, Aslıhan yine günün birincisi oldu.

Aslıhan’ın son iki bölümdeki bu başarısında dolayı, Aslıhan bu hafta 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olmaya en yakın yarışmacı oldu.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

30 Mayıs ile 3 Haziran haftası Damla ile Aslıhan arasında ki çekişmeye sahne oldu. Bu haftanın ilk iki bölümünden Damla üstün gelirken, son iki bölümünde Aslıhan üstün geldi. Buna karşın Senanur ve Emel ise bu ikiliden uzak ve etkisiz bir performans sergilediler.

Hafta finalinde Aslıhan ile Damla arasında ki rekabetin sonucu, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacının kim olacağını, doğrudan belirleyecek.

SUNUCU NURSEL DAMLA VE ASLIHAN’IN KARAR VERMESİNİ İSTER. BELİRLENNE SÜRE İÇİNDNE KARA VEREMEYEN DAMLA VE ASLIHAN’IN KAZNADIĞ-I 5 BİLEZİK, ALTIN FİNAL HAFTASINA EKLENDİ.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 DAMLA VE ASLIHAN oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Filiz hanım durum nedir biz bundan bişey anlamadık bunu araştırmadan niye TV yansittilarda Nuray hanımın puanlama sına etki ettirdiler kadın o kafayla damlanin olmamış tabağına 5 verdi adalet bunun neresinde oldu şimdi… Aslihan in bileziklerini kim yedi şimdi…

    1. bileziklerin verileceği 2 hafta öncesinde belli olmuştu. Dikkat ettiniz mi fragmanda 4 hafta 20 çeyrek altın 25 bilezik diye fragman verildi. Bilezikleri vermeyip, sezon finali için reyting oluşturmak. Başka bir amacı yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu