Gelinim Mutfakta

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye Şoku! [Kim Diskalifiye Oldu]

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye olan kim? Kim Diskalifiye oldu? 30 Mayıs Pazartesi ile 3 Haziran haftasında yarışan dört yarışmacında birisi bu hafta finalinde diskalifiye edildi. Peki Kim diskalifiye oldu? Detaylar haberimizde sizleri bekliyor.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

30 Mayıs haftasında başlayan yarışma programı bu hafta 3 Haziran Cuma günü bu sezonun normal yarışma formatı son bulup, 4 hafta sürecek olan sezon finali başlayacak. Dolayısı ile bu hafta altın finale kalmak isteyen yarışmacıların kazanma hırsı kat ve kat arttı.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye
3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye Olan Belli Oldu

Yakın zamanda kaynana Nurten gelinin ile birlikte diskalifiye olmuştu. Nurten çekim alanına telefonla girmesi buna sebep olurken, 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye olan kim olduğu merak konusu oldu.

Nurten kaynana Senanur ile yaşadığı tartışmayı ekrana taşıması bugün gündeme geldi. Kaynana Nurten’in Senanur’un sözlerini ortaya koyması akıllara, Gelinim Mutfakta kim diskalifiye oldu? sorusunun cevabı olan isim olup olmadığı merak konusu oldu.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye Olayının Perde Arkası

30 Mayıs 2022 tarihinde başlayıp, 3 Haziran haftasında son bulacak olan yarışma programında bu hafta finalinde bir yarışmacı diskalifiye edilecek. Bir yarışmacının yarışmadan diskalifiye edilebilmesi için;

  • Din, dil ırk meselelerine atıfta bulunma
  • Hırsızlık
  • Küfür
  • Hakaret
  • Kavga
  • Yayın politikası ihlali

Bu gibi kural hatalarını yapması gerekmekte.

3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye Kim Diskalifiye Oldu - Senanur
3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye Kim Diskalifiye Oldu – Senanur mu Diskalifiye Oldu

Senanur Aslıhan hakkında söylediği, ekranlarda söylenemeyecek sözlerin buna sebep olup olmadığı merak konusu olurken, programını yönetmeni Nursel aracılığı ile şöyle açıklamalarda bulundu.

“Bu hafta iki kişi elenecekti. Şimdi 3 kişinin elenme ihtimali var. Kendi aramızda değerlendiriyoruz!”

Sözleri ile bu hafta iki kişinin eleneceğin, bir kişinin de diskalifiye olacağını açıkça beyan etti. Bunların dışında bizlere gelen bilgi neticesinde finale kalan dört ismin hakkında, bir takipçimiz şöyle açıklamadan bulundu.

“Yarışacak kişiler belli Damla, Yeşim, Aslıhan ve Seda bunlar final dörtlüsü!”

Takipçimizin acıkmaları ile yukarıda ki diskalifiye olayını bir arada değerlendirildiğinde Senanur’un ya elendiği yada diskalifiye etliğini görülüyor. Buna sebep olan ise Senanur’un geçtiğimiz haftalarda Aslıhan2A karşı sarf ettiği sözler olduğu düşünülüyor.

Sonuç olarak; 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Diskalifiye olan gelin ya da kaynana olmadı. Kaynana Nuray’ın çantasından çıkan telefon, kaldıkları otelin sahibine ait olduğu, kaynana Nuray çekime girmeden hemen önce kendisine ait olan telefonu yapıma tespit ettiği, buna rağmen çantasında çıkan telefondan dolayı diskalifiye edilmekten son anda kurtuldu. Dolayısı ile Bu hafta yarışmadan kimse diskalifiye edilmedi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu