Zuhal Topal'la Sofrada

3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? [Yemekteyiz 3 Haziran Puan Durumu]

3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 30 Mayıs ile 3 Haziran tarihleri arasında yarışan 4 yarışmacında biri, Yemekteyiz 3 Haziran Puan Durumu sonucuna göre 15.000 TL’nin sahibi olacak. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Haziran Cuma Kim Kazandı? 3 Haziran Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucu açıklandı mı? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma Bu Hafta Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içi 16:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında, bu hafta yarışmacıların verdiği puanlamalar oldukça düşük tutuldu. Tüm yarışmacıların puanları 30 puanının altında kaldı. Sadece son bölümde yarışan Tuğçe 31 puan alabildi.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

3 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Ahmet Özyer
3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı – Ahmet Özyer Kazandı

Bugün son yarışmacı Ahmet’in yarışması ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın birincisi olan isim kesin olarak belli olacak. 

Normal şartlarda haftanın birincisi olan isim bir gün önceden büyük oradan belli oluyordu. Lakin yarışmacılar rakiplerine karşı çok düşük puanlar kullanması, buna karşın yarışmacılarda istediği gibi yemek yapamamasında dolayı, bugün Zuhal Topal kim kazandı sorusunun cevabını son ana kadar belirsizliğini koruyacak.

Hafta finalinde yarışan restoran işletmecisi Ahmet’in menüsüne gelen yorumlardan dolayı, 3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Haftalık puan durumu sonucunda haftanın birinci olma ihtimali girerek arttığı görülüyor. 

3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

Haftanın ilk bölümü 30 Mayıs tarihinde ekrana geldi. Haftanın final bölümü ise 3 Haziran Cuma günü TV8 ekranlarına yarışacak olan Ahmet Özyer’in yarışması ile ekrana gelecek. Son yarışmacı Ahmeti2n alacağı puanlar sonucunda, bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Haziran Toplam Puanlar sonucu netlik kazanacak. 

3 Haziran Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı - Ahmet Özyer
3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı – Ahmet Özyer Kazandı

Bu hafta yarışmacıların aldığı puanlar beklendiklerin altında kaldı. Perşembe günü yarışan Tuğçe dışında diğer tüm yarışmacılar, 30 puan altında aldılar. Tuğçe bu hafta ilk defa 30 üzerinde puan alan yarışmacı olduğu için bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Haziran Cuma Toplam puan durumu öncesinde, ilk finalist olmayı başardı.

Bu hafta başında itibaren yarışmacılar birbirlerine karşı intikam puanlaması yaptılar. bundan dolayı yarışmacıların puanları düşük kaldı. birazdan son yarışmacı Ahmet’in alacağı puanlar ile birlikte, 3 Haziran Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucu %100 belli olacak.

Bu haftanın son yarışmacısı olan Ahmet, dışarıda mangal yapacak olması ve rakiplerinden daha farklı bir ortamda yemek sunmasında dolayı, 3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim kazandı sorusuna en yakın isim olmayı, henüz puanlarını verilmeden başardı.

3 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (Toplam Puanlar)

  • 30 Mayıs Pazartesi Yemekteyiz Puanı (Melike Alkan) = 22 Puan
  • 31 Mayıs Salı Yemekteyiz Puanı (Recep Uçar) = 29 Puan
  • 1 Haziran Çarşamba Yemekteyiz Puanı (Yurdagül Demir) = 21 Puan
  • 2 Haziran Perşembe Yemekteyiz Puanı (Tuğçe Doğruel) = 31 Puan
  • 3 Haziran Cuma Yemekteyiz Puanı (Ahmet Özyer) = 44 Puan

3 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar sonucuna göre; Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Haziran Cuma haftalık puan durumu sonucu belli olacak. Son yarışmacı Ahmet Özyer’in puanlarının verilmesi ile 3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı belli oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Haziran Cuma 2022 Cuma Fragmanı

30 Mayıs-3 Haziran haftasında, bugün 3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? sorusunun cevap bulacağı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Haziran 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu