Kördüğüm

3 Haziran Pazar Kördüğüm 301. Bölüm Özeti # Surabhi Hamile

Kördüğüm dizisinin 301. bölümünün özetini birazdan sizlere vereceğiz. 3 Haziran Kördüğüm özeti en dikkat çeken olayı ilk başlıkta yazdığım gibi Surabhi hamile olduğu ortaya çıktı. Agarth Mama da bu yüzden kızını herkesten uzak tutmak için odaya kilitlemiş. 3 Haziran Pazartesi günü yayınlanması beklenen Kördüğüm 301. bölüm özeti alt kısımda an ve an anlatılmıştır. 

3 Haziran Kördüğüm Bölüm Özeti

Kördüğüm 301. bölüm özeti yine tek başlık halinde anlatacağız. Bu sebeple her konuya elimizden geldiğince değinmeye çalıştık. Sizi daha fazla merakta bırakmadan 3 Haziran kördüğüm özeti vermeye başlayalım. Akash Meethi’nin “Bu adam anneannemi kurtarmaya değil, onu öldürmeye geldi. Annemin ölümünü kutladığınız yetmedi mi? Sıradaki hedefiniz kim?” dediğini ve kendisine attığı tokadı düşünür. Pencereye Meethi yazarken yanına Ranvir adında bir adam gelir ve gülümseyerek eğer umudunu kaybetmezsen aşkın daha da kuvvetlenir der. Ardından da kendi aşk hikayesini anlatmaya başlar.

Meethi’nin yanındaki bayan ise sevdiğini bir kez daha affetmesini ister. Meethi ise aynı hatayı tekrar yapmayacağım, hayatımın en büyük hatası ona güvenmekti diye cevap verir. Sonathi adındaki kadın ise bu sözlere rağmen hala onu seviyorsun deyince Meethi evet önceden seviyordum ama şimdi sevmiyorum der. Pavitra ve Kajri ise Guruj’nin gelişi için evi temizliyordur. Aşkın gücüne inanmadıkları hakkında konuşurlarken Kajri izin isteyip aşkın önünde herkes saygıyla eğilir, baksana Agarthi ve Maiyya nasıl da değişti der. Bu konuşmayı duyan Nirbhaya, Agarthi’ye nasıl bir oyunun içindesin bana da anlat dese de Agarthi Guruji’nin gelmesini bekle deyip ser verip sır vermez. Ardından eve beklenen Guruji gelir. Guruji, Agarthi’ye yıldızlar bilgisini veren eğitmenidir, görme engellidir.

Kadınların dedikodu yaptıklarını da duyunca onlara dilindeki ile kalbindeki uyuşmayan kişilere kızgın olduğunu söyleyip onlara da mesaj verir. Pavitra özür diler. 3 haziran kördüğüm özeti devam ediyor. Agarthi onun duasını alıp ayağını gül suyuyla temizler. Guruji bu evde herkesin kalbi kararmış, kin, haset, nefret duyguları var, seni kötü davrandığın bir ruh dışında bu evde hiç temiz kalpli biri yok der. Guruji ayrıca bu evde birinin kalbinde öyle sırlar var ki der ve Agarthi’den o sırları söylemesini ister. Agarthi ben hiçbir şey saklamıyorum diye durumu reddeder. Guruji bunun üzerine sen ne kadar saklarsan sakla, o gerçek bir gün su yüzüne çıkacak der. 

Survi Hamile Kördüğüm 301. Bölüm Özeti 

Akash’ın pes etmemesinden etkilenen Ranvir ise kalbini defalarca kırdığım o kız için bu şehirden ayrılmamam gerektiğini bana gösterdin deyip teşekkür eder. İkisi de birbirine şans diler. Kajri ise Surabhi’nin odasından gelen kusma sesini duyunca içeri girer ama Surabhi onu gelmesinden rahatsız olmuştur. Tekrardan kusma hissi gelince Kajri şaşırır. Guruji ise Maiyya’ya kocasının ruhunun artık özgür olduğunu ve kendisinin de özgür olmasını ister. Pavitra koşarak gelir ve Surabhi’nin hamile olduğunu söyler. Agarthi sinirden delirir. Guruji ise söylediğim gibi gerçekler ortaya çıktı der.  Maiyya ise şimdi akash’ı gönderdiğin ortaya çıktı der. Guruji de aklından geçenleri okuyup doğru düşünüyorsun der.

3 haziran kördüğüm özeti

Maiyya uzun zamandır kafamdaki soru işaretleri şimdi sonlandı, bu evin bir toruna ihtiyacı vardı deyip Guruji’ye ziyareti için teşekkür eder. agarthi da Nirbhay da sinir küpü olmuştur. Agarth “Akash, Meethi’yi getirdiğinde onu kabul etmeyeceğiz ve Surabhi’yi Kanha’nın götürmesini şart sunacağız.” der. Maiyya ise içinden bu mümkün olmayacak zira Meethi’yi getiremeyecek der. Guruji ise bu evle alakalı söyleyeceğim tek şey bir ölüm deyip kalbinizi kirden arındırın diye tavsiyede bulunur. Pavitra, Gomti ve Nirbhay bebeğin kürtaj edilmesini istediklerini Surabhi’ye söyler. Maiyya ise tüm bunları dinler. Agarth ise kızını destekler. Maiyya da gelip bu bebek dünyaya gelecek belli der.

Polis Akash’ı Kelepçeledi Kördüğüm 3 Haziran Özeti 

Kördüğüm 301. bölüm özeti, Damini’nin ise durumu iyiye gidiyordur. Doktor ziyaret izni verince Meethi Akash’tan bahsedilmemesini, donörün Akash olduğunu kimsenin söylememesini rica eder. İçeri girdiklerinde Damini, Jogi ve Divya ile bir şeyler konuşmak istediğini söyleyip Meethi ve Mukta’dan dışarı çıkmasını rica eder. Meethi ne söyleyeceğini çok merak eder. Kapıyı dinler. Damini her şeyi, telefon konuşmasının tüm detaylarını Jogi ve Divya ile paylaşıp Meethi’yi korumalarını, ne olursa olsun onu Akash ile göndermemelerini söyler. Meethi ise bunları duyup onunla asla gitmeyeceğim derken Akash da cüzdanından Meethi’nin resmini çıkarıp seni buradan almadan gitmeyeceğim der. Kördüğüm 3 Haziran özeti devam ediyor. 

kördüğüm 301. bölüm özeti

Radhot ise hastanede olduğunu Mukta’dan duyduğu Akash’ı karşısına alır ve sabrımı zorlama, git buradan der. Akash ise siz hiç birini sevdiniz mi, ben sevdiğimi almak için buradayım der. Radhot ise son bir kez daha uyarısını yapar ve Akash’ı iter. Bu sırada Akash’ın çantası yere düşer. Meethi de tam oradadır. Polislere bu adam beni kandırdı, şimdi de rahatsız ediyor, daha önce de dava ettiğimiz adam diye şikayet eder. Polisler Akash’ı kelepçeler. Radhot da onun kelepçelendiğini izler. Meethi ise son olarak Maiyya’dan korkmadığını ve Damini’nin bu halde olmasına sebep olan o telefon konuşmasını umursamadığını söyleyince Akash şaşırır. Maiyya’nın onu alması için kendisini gönderdiğini söyleyip buna inanmaz. Meethi ise polislere bu adam inanmıyorum, götürün der. O gittikten sonra çantasını görüp içine bakar. Boşanma evraklarını hala imzalamamıştır. videodan sonra kördüğüm 3 haziran özeti okumaya devam edebilirsiniz.

Meethi’nin aklına bir fikir gelir. Hemen karakola gidip anlaşmaları halinde şikayetinden vaz geçeceğini karakol amirine söyler. Amir bey de Akash ile Meethi’yi görüştürür. Akash, Meethi beni affetti. Aşkıma dayanamadı diye düşünürken Meethi bu boşanma evrakını imzalarsan şikayetinden vaz geçeceğini söyler. Akash ise asla bu evrakı imzalamam. Ben seni seviyorum diye bağırmaya başlayınca Meethi karakola amirini çağırıp, şikayetinden vaz geçmediğini söyler. Polis şefi hemen Akash’ı nezarete götürmek istediğinde Akash polis şefini itekleyerek yere düşürüp Meethi’nin yanına gelir. Kendilerine bir şans vermesi için yalvarmaya başlar. Meethi ben sana bakınca sade ve sadece nefret görüyorum. Ortada aşk filan yok der. Bu sırada karakoldaki polisler Akash’ı darp etmeye başlar. Meethi’ni bu anları acıyarak izler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

122 Yorum

 1. HAZAR 2.de benim çünkü ikimizden başka kimse yok sayfada?
  Ben de bir sürü yazdım bi önceki sayfaya bu sayfayı fark etmemişim?

 2. Çok yoruldum kızlar aldık bişeyler süsler püsler kapı süsleri falan herşey ne kadar pahalı öyle ??? ateş pahası herşey RABBİM OLMAYANLARA YARDIM ETSİN. Bizde uygun olanlara baktık. Eve geldik çok yorulduk çok gezdik ?????
  ????
  TRT 1 de kalk gidelim dışında şu ana kadar RAMAZANI yansıtan bir dizi görmedim. İlk önce biz bizi düzeltelim. ÜMMETİN HALİ İÇLER ACISI VALLAHİ ÖYLE YİYİP İÇİYORLAR SIGARA İÇENLER ÇAY İÇENLER YOL BOYU ÇOK ÜZÜLDÜM. Büyük şehirlerde daha zor yaşamak İSLAMI . ?????? Çünkü her edepsizlik alenen yapılıyor

  1. cnm hızlı hızlı özet vermeye çalışıyorum canım bu gün daha iyiyim sen nasılsın bakıyım

 3. İNCE HATUNUM

  ALLAH Çok Büyük sen iste o her istediğini vermeye kadirdir ??? inşaAllah gönlüne göre adam gibi adam hemde fit yakışıklı ahlaklı sevecen tatlı dilli en önemlisi merhametli bir eşin olur

  ???

  Eşim iyi bir insan İNCE HATUNUM özel günlere önem verir alışveriş yapmayı gezmeyi sever bizimle ilgilenmeyi tüm zamanını bize ayırmayı sever. Romantik tir bana göre ben daha odunum mesela ??? görücü usulüyle evlendik. Her insanın iyi kötü meziyetleri var. İyi yönler daha fazlaysa mükemmel bir evlilik oluyor. İnsanlar karşıdakini kendine benzetmeye çalışmasa olduğu gibi kabul etse hiç bir sorun kalmaz.

 4. Nurdan abla selamun aliykum nasylsynyz aileniz nasyl abla size birsey soracagym kusurumu bakmasanyz

 5. İNCEM Ben Evleneceğim İnsanın Öyle bir insan olmasını İsteremki Beni Gerçek Aşkla Sevecek Sevgisine inandıracak Değer Verecek Her Halimde yanımda olan En Önemlisi Kalbinde ALLAH Merhameti olan İmanında Bir insan Bana Sadakatli Olmasın İsterim. İhanet Ve Yalana Asla Tahammül edemem Saygısızlık Yapan Beni küçümseyen Asla Bir ömürü Paylaşamam!! Ben Aslında Bugüne Kadar Hiç Aşık olmadım Hayatıma kimseleri Sokmadım Ve Kocam olacak insanın Bu özellikleri Taşımasını İsterim!!.Dış görünümüne Gelirsek kalbinin güzelliği yüzüne Vuran Hem kalbi hem Yüzü İyi olan Sarışın olmayan Sarışın erkeklerden hoşlanmıyorum hafif esmer Olan Boyu Uzun Yakışıklı Benimle yan yana geldikten Bir birimize yakışan bi Eş Hayalimdeki Eş Adayı TABİ ALLAH NASİP EDERSE RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN??

  NURDAN Ablam kolay gelsin işlerinde. Evet Dünya Çok Kötü bir Hale geldi İnsanların Biçoku Ramazan ayında Bile Allah’a İman etmez oldu Allah İslah etsin Bari Ramazan ayında Yollarını Şaşmasalar Keşke..
  ….
  FİLZİM ELLERİNE SAĞLIK CANIM KEŞKE BİRAZ DİNLENSEYDİN NASILSIN İYİMİSİN
  ….
  HAZAR Allah Emeklerini boşa çıkarmasın Tatlım Snavlarında Başarılar Dilerim

 6. Hos bulduk ablam benim kafam karysdy ya ozetlerden dolayy ben tv de izlemiyor anca burda okurum metee herseyi ovrendi ve tapu onu eve getirdi sonra ne oldu ozet 300 bolme cykmys aralykdeki bolumler yok da ondan merak etdim abla sakynca olmasa kisacada olsa soylarsen sevnirim ablam

 7. ÎNCE KIZ??Ben tıpkı Burak Ozcivit tarzinda,kerem tarzinda erkeklerden hoşlanıyorum.. ilk sevgilim öyleydi çünkü onun yerini doldurmak çok zor?? ne aşırı romantik ne çok kaba olsun ortası. Vıcık bicik erkek sevmem. Romantizm ve şefkat cilve hoşgörü erkeği idare bende fazlasıyla var ben onu el üstünde tutarım kendini dünyanın en şanslı ve mutlu erkeği hissettirirum. Yeterki nefsine engel olsun iradeli bi erkek olsun ve de bonkör olsun. Cimri erkeğe asla katlanamam??

 8. TESEKURLER FİLİZ ABLA İYİM ABLA OZETLER BEKLEYEBİLİR SEN KENDİNİ YORMA SAGLYNA DİKAT ET YETER ABLAM SENİ BİZİM İCİN COK DEGERLİSİN ABLAM

 9. NURDANIM RABBİM mutluluğunuzu daim etsin
  Çok güzel Bi evliliğin var anladığım kadarıyla enişte de senin kıymetini biliyor anlaşılan tabi sen de onun kıymetini biliyorsun belli ki?
  Tabi evlilik Aşkı bitiriyor diyorlar olabilir Aşk zaten geçicidir önemli olan sevgi Bende mesela eşimden her gün aşk şiirleri çimekler böcekler istemem ama her gün her daim saygı ve sevgi istetim hele beni azarlanasını kötü davranmasını asla istemem katlanamam hele inşa içinde Allah korusun tabi bşzbizeykenden de Allah korusun zaten seven inşa sevdiğine kötü davranamaz oba yalan söyleyemez onu kandıramaz gözü ondan başka hiç kimseyi görmez be olursa olsun onu hep sever eğer sevgi yoksa aşk yoksa o zaman her kötülüğü yapar ve ben hemen o afanı oracıkta terk ederim ardıma bile bakmam belki ben onu seviyor olurum ve içim yanar ama yinede o adamla evli kalmam uzaklaşırım aşkımı kalbine gömerim ve giderim

 10. İNCEM Ben Evleneceğim İnsanın Öyle bir insan olmasını İsteremki Beni Gerçek Aşkla Sevecek Sevgisine inandıracak Değer Verecek Her Halimde yanımda olan En Önemlisi Kalbinde ALLAH Merhameti olan İmanında Bir insan Bana Sadakatli Olmasın İsterim. İhanet Ve Yalana Asla Tahammül edemem Saygısızlık Yapan Beni küçümseyen Asla Bir ömürü Paylaşamam!! Ben Aslında Bugüne Kadar Hiç Aşık olmadım Hayatıma kimseleri Sokmadım Ve Kocam olacak insanın Bu özellikleri Taşımasını İsterim!!.Dış görünümüne Gelirsek kalbinin güzelliği yüzüne Vuran Hem kalbi hem Yüzü İyi olan Sarışın olmayan Sarışın erkeklerden hoşlanmıyorum hafif esmer Olan Boyu Uzun Yakışıklı Benimle yan yana geldikten Bir birimize yakışan bi Eş Hayalimdeki Eş Adayı TABİ ALLAH NASİP EDERSE RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLI OLANI NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN??

  NURDAN Ablam kolay gelsin işlerinde. Evet Dünya Çok Kötü bir Hale geldi İnsanların Biçoku Ramazan ayında Bile Allah’a İman etmez oldu Allah İslah etsin Bari Ramazan ayında Yollarını Şaşmasalar Keşke..
  ….
  FİLZİM ELLERİNE SAĞLIK CANIM KEŞKE BİRAZ DİNLENSEYDİN NASILSIN İYİMİSİN
  ….
  HAZAR Allah Emeklerini boşa çıkarmasın Tatlım Snavlarında Başarılar Dilerim?

 11. Amin abla insalah synavlary gecipde yeni okulu devam etdirmek bitirip kendi yoluma gitmek nasip etsin Allahym amin

 12. Kızlar benim beyaz atlı prensim çok yakışıklı karizmatik olmalı
  Herkes dış görünüş önemli değil kalp güzel olsun der genelde ama benimi için öyle değil ben hem içi hemde dışı guzel olsun isterim
  Benim beğendiğim erkek tipi siyah hafif uzun saçlı hafidiyor li sakalı uzun ve fit vücutlu ve siyah gözlü benim gibi ikimiz birbirimize kara kara bakarız artık
  Yeşil gözü sadece Sultanda beğeniyorum eee Sultanda benim eşim olamayacağına göre onun istememe gerek yok o benim veya atlı prensim olmayacak asla bu dünyada ama belki öbür dünyada olur eğer Müslüman olursa ki Allah İnşallah ona islamı nasip etsin
  Aaa kapı çalıyor az sonra devam edeceğim yazmaya
  Geldim kızlar
  Tabi her siyah gözü de beğenmem bakışlar da önemli mesela İsmail YK gibi keskin ok gibi kalbime fırlatsın bakışlarını
  Sonra beni çok sevsin bana çok aşık olsun beni şımartsın el üstünde tutsun
  Beni asla aşağlamasın azarlamasın hele insan içinde bunu asla kabulenemem ki zaten seven ve aşık olan insan sevdiğini incitmez hele insan içinde hiç yapmaz yapıyorsa demek SEVGİ ve AŞK yoktur
  Seven inşa sevdiğinin mahallesinin köpeklerini bile severmiş şair öyle diyor … İNCEM DİĞER SAYFADA YAZDIKLARINI BURAYA KOPYALADIM CANIM {GÜL ÇİÇEK}

 13. İNCEM Aşağıda baktım Yazmışsın yorumum Diğer Sayfada kaldı bende Buraya Kopyaladım Bitanem ?

 14. DEFNEM RABBİM gonlündeki beyaz atlı prensini bir an önce kavuştursun seni İnşallah Allah hep mutlu etsin seni bitanem?
  Ben en önemli şeyi söylemeyi unuttum tabi benim beyaz atlı prensim beni çok sevsin ama ALLAHI benden çok sevsin zaten ALLAHI seven insan herkesi sever ve onun rızasını gözetir onun rızasına kavuşmak isteyen hiç kimseye zarar veremez hep iyilik verir ve eşine de değer verir çünkü bilir ki eşi ona Rabbimin emanetidir?

 15. İlahi İnce İsmail Yk gibi keskinmi baksın ne güldüm ya ???? ya onun bir göz kırpması var klipte ne komik öyle ??

 16. HAZAL fıstık sana yardımcı olamayacağim. Çünkü ne diziyi izliyorum nede özet okuyorum. ?? kusura bakma fıstık ???

 17. Filizcim dikkat et kendine yorma bu kadar özet ara ver Biraz tabi senin sağlığın daha önemli ??

 18. GÜL ÇİÇEĞİM tatlımm ayyy çok sağa ol benim yorumlarımı bu sayfaya taşımışsın ne sevindim tatlım ellerine sağlık bitanem ?
  Tatlım RABBİM gönlündeki beyaz atlı prensi nasip etsin sana ve ömür boyu mutlu ol bitanem ?

 19. Ya şu TRT 1 ramazan ayına ne kadar önem veriyor hep dini program ama diğeri kanallar evlerden ırak ?? onlara mübarek gün yok gibi nasıllarsa öyle devam ediyorlar ?? tövbe tövbe mübarek günde

 20. Ay oylemi Nurdan abla neyse ablam bende diyerlerne soriyim en iysi abla kusur olurmu abla esdafurah ablam sen kendine iy bak yeter

 21. Vallahi ben gönlümdeki beyaz atlı prens hiç düşünmedim gerçekten öyle Allah hayırlı ve iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi sevgi ve saygı önemli tabi ve bir insanda ?? sizin yazdıklarınızla hemen hemen aynı benimkide tabi yakışıklılıkla önemli ??

 22. Ablalar benim kafam cok karysdy ya bu ozetden dolayy hic anlam veremedim ya isde bu radotla tapu survini pesinde koye meteen oldugu yere geldi bardy cardy bulamady veer arady ormanda buldu sonrasy ne oldu anlatan olurmu acaba cok merak edyorumda ablalar rica edyorum

 23. ZÜLEYHAM kıız ben onun göz kıpmalarını bayılıyorum tövbe tövbe günah yazmasın Rabbim ama o da Sultan gibi bakışlarıyla beni etkiliyor İsmaili de Rabbim çok yakışıklı yaratmış o da Sultan gibi Rabbimin müthiş bir eseri?
  Eeee Züleyham sen anlatmayacakmısın beyaz atlı prensini?
  Hadi anlat lütfeen?
  MANYAM kıız sen nerelerdesin ?
  NAZIM den neden yoksun?
  Hadi gelin kızlar
  ÖZLEMİM ruh ikizim sen neredesin?

 24. İncem dedim ya sizinki ile hemen hemen aynı ya ne bileyim ilk başka büyüğe küçüğe saygılı olsun herkese merhametli olsun kaba olamasın kibar olsun ama öyle çokta değil ben sarışın sevmem zaten ?? esmer olsun fazla kara olmasın beyaz tenli olabilir ne bileyim yakışıklı olsun kalbinde Allah korkusu olsun öyle itici olmasın Allah neyi nasip ederse o olur zaten değil mi inşallah Allah hayırlı insanlarla karşılaştırır hepimizi ??

 25. AMİİN Züleyham
  Güzel Züleyham Rabbim gönlündeki beyaz atlı prensi nasip etsin sana İnşallah ve mutluluk hep seninle olsun bitanem ?

 26. Hazar vallahi dizi hakkında hiç bilgi sahibi değilim bilemedim ki şimdi bilsem yazardım ??

 27. FİLİZ HANİM BAKARMİSİNİZ ?

  21 mayista tvde yayinlanan kordugum ve
  23 mayis tvde yayinlanan kordugum dizisinde yayinlaan
  sarkilari bulaadim bu bolumlerdeki sarkilari biyormusunu?
  rica etsem yazarmisiniz?

  birde FİLİZ HANİM sirayla yaziyordunuz? ne guzel neden?
  293 ten 301 gectiniz aceba? oyle sirayla iyiyiydi?

  simdiden tesrkurler FİLİZ HANİM.

 28. İNCEM Bişey Değil Canım Sen sevinYeterki ❤AMİN TatlımAllah Hepimizin karşısına Hayırlı İnsan Çıkarsın ALLAH??
  ?

 29. CICEYIM nasilsin canim ozledim seni.Ay canim AYGUNDE seni soruyordu TURKAN nasil diye ozledi senj.Bak ben geldim artik burdayim.Canim hayirli bayramlar VEFA annemi kardeslerimi hepsine selam soyle baytamlarini kutlarim.Canimin ici nasilsin neler yapiyorsun bakiyi.

 30. DEFNEM.ZULISIM.NURDAN ABLAM.ELA ABLAM.SALIHAN ABLAM.MANYAM.INCEM.NAZIM.HAZAR.AYSEL ABLAM.DENIZ K. NASILSINIZ OZLEDIM SIZI KIZLAR OPUYORUM HEPINIZI.SIZI COOOOK SEVIYORUM.

 31. Ay AİDEM Hoş geldin Bitanem Seni Burda görmek çok güzel Bende seni Aygünü Çok özledim Çok saol Ezizim mende Gülşen xalamın Kardeşlerinin Senin Ramazan Bayramınızı kutlarım. İyi sayılırım Canım benim Evdeyim Ev işleriyle uğraşıyorum Sen Neler yapıyorsun ??

 32. KAINAT ?? INCEM ?? GULCICEYIM ?? INTERNETTIM BITTI SON 4 GUNUM KALDI 4 GUN SONRA PAKETTIMI YENILECEM BIRTANEM BENDE HEPINIZI COK OZLEDIM KUSURUMA BAKMA HABERSIZ GITTIM CANIM

 33. Merhabalar kizlar nasilsiniz . Ben iyiyim . Sinavlarima 1 gün kaldi o yüzden giremiyorum kusura bakmayin . Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz .
  Hazar sen yabancimisin ?

 34. İYİ GÜNLER KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  TATLIM MANYAM

  HAMD OLSUN İYİYİM SİZLER NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  MANYACIM ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN
  ….
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AHİRETLİGİM KELEBEGİM GÜN IŞIGIM S. Ç.S KOMŞU KIZI ????????????????????

 35. Kainat meraba tatlym hos geldin nasylsyn cnm

  Naz abla meraba nasylsyn umarym iysindir abla

  Manyacym meraba cnm nasylsyn tatlym evet yeniyim cnm yabancyym turkmeni ya sen cnm

 36. HAZARIM CANIM BENİM BENDE SENİ ÖZLEDİM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  RAMAZANDA İŞE GİDMEDİM AY PARÇAM EVDEYDİM DİNLENİYORUM ?

 37. Cok sukir bende iyim ablam senin iy olmana sevindim abla hep iy ol dinlen ablam sagygyn da onemli ablam ee ne var ne yok

 38. NAZIM Merak Ediyordum Seni Canım benim Demek internet in bitti Nasılsın Ne kusuru sen iyi olda Bende özledim Seni ???
  ?
  MANYAM Hoş geldin Canım Nasılsın iyimisin Bakalım ???
  ???
  ELAM ❤❤❤Hoş geldin Narin çiçeğim Nerelerdeydin Nasılsın iyimisin Bitanem

 39. HAZARIM BİRTANEM BENDE SENİN İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL CANIM
  BUGÜN BİRAZ MORELİM BOZULDU BİLGİSAYARIMA DOSYA İNDİRDİM DONDU NE YAPTIM AÇILMADI TEKRARDAN BAŞKA ŞEKİLDE YÜKLETTİM SONUNDA OLDU
  SEN NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR OKULLA ARAN NASIL

 40. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ
  HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  BİLGİSAYARIMA DOSYA İNDİRDİM DONDU NE YAPTIM AÇILMADI TEKRARDAN BAŞKA ŞEKİLDE YÜKLETTİM SONUNDA OLDU ONUNLA UGRAŞIYORDUM ONUN İÇİN GİREMEDİM BİRTANEM
  NARİM ÇİÇEGİM ??? GÜLÇİÇEGİM ❤️

 41. ELAM ❤❤❤İyi Olmana Çok Sevindim Bitanem. Şükür İDare ediyorum İyiyim Bende Nârın Çiçeğim. Bilgisayarında ki Sorunun Çözülmesine Sevindim Cantanem Seni Görmek Güzel ❤❤❤

 42. GÜLÇİÇEGİM ??? PASTACI GÜZELİ
  İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL CANIM TEŞEKKÜR EDERİM
  SENİDE GÖRMEK ÇOK GÜZEL BİRTANEM ORUÇLA ARAN NASIL ???NARİN ÇİÇEGİM

 43. Ya uzildim ablam ya sonunda olmus ya bu iy
  Ben isde evde yani okul bitdi dun ama synavlar var bas tane biri yaryn olacak oruclu evde ders dinlenme isde bunarla ugrasyoruz bizde ??

 44. ELAM ❤❤❤Ne yazık ki Oruç Tutamıyorum Bitanem Kanım Düşüyor Hastalığım ilerlemiş Hızla Kilo veriyorum Doktor Bisürü İlaçlar yazdı Oruç Tutmayıda yasakladı İlaçlarım bitipte Yeniden Normale Döndüğüm güne kadar bu beni çok Üzdü Çocukluğumdan buyıla kadar Ramazda Oruç Tuttum Şimdi İse Kazaya salıyorum Allah Yardım ederse inşAllah Hastalığım Geçen gibi Oruçumu Tutacağım İnşAllah

 45. Sen Oruçlu musun ELAM ❤❤❤
  Eğer Oruçluysan Allah Kabul Etsin Bırtanem Nasıl Gidiyor Oruç Migrenin Zorlamıyor ki seni Narin çiçeğim ???
  ….
  Allah Kabul Etsin HAZAR Teşekkürler Ablasının Gülü

 46. Kızlar Bizdede Akşam Namzının Vakiti Ben Çıkıyorum Sonra Gelirim Kalın Sağlıcakla görüşürüz
  ….
  HEPİNİZE HAYIRLI İFTARLAR DEĞERLİ ARKADAŞLARIM

 47. Sag ol ablacym tesekurler abla bi gun isdersem turk yemegini tariflerini verirmisin yapyp gormek isderimde ablam

 48. GÜLÇİÇEGİM ???PASTACI GÜZELİ ÇOK GEÇMİŞ OLSUN İYİ OLDUGUN ZAMAN TUTARSIN BİRTANEM KENDİNE İYİ BAK DİKKAT ET
  BEN ORUÇ TUTUYORUM MİGRENİM ALLAH’A ŞÜKÜR İYİ BENİ RAHATSIZ ETMİYOR
  KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL NARİN ÇİÇEGİM HAYIRLI İFTARLAR

 49. NAZIM canim ben iyim sen iyi ol ay canim tamam o zaman gorusuruz opdum.
  .
  MANYAMA hos geldin canim nasilsin.
  .
  HAZAR canim iyim sen nasilsin yeni geldin dimi tanisdigima memenun oldum canim canim biraz kendinden bahsedermisin tabi istersen.
  .
  ELA ABALAM iyim ablam sen iyi neler yapiyorsun bende her sey yolinda oedim seni ablam sanada hayirli bayramlar.Ablam ds kiar artik yazmiyor biliyormusun niye.
  .
  RUYA ABLAAAAAM nerdesin seni cok ozledim ne olur cabuk gel nasilsin kiar nasil op hepisini ablam hayirli bayramalr ailenle hep mutlu neseli bayramalar opuyorum ablam goruruz.SENI COOOK SEVIYORUM.

 50. HAZARIM BİRTANEM HAYIRLI İFTAR CANIM ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN İNŞALLAH BAŞARILI GEÇER SINAVIN ❤️

 51. Aman Allah’ım ne berbat VE uzun bir gündü hâlâ bitmedi keşke ölseydim de bugünü görmeseydim diyeceğim turden tarifsiz ve korkunçtu kelimeler kifayetsiz kalir. Vücuduma felç indi sanki. Hiçbir yerimi hissetmiyorum..

 52. TATLIM ❤️ KUZUM HEP İYİ OL CANIM BENDEDE HERŞEY YOLUNDA CANIM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM DS ANLAMADIM CANIM KİM YAZMIYOR

 53. HAZAR canim sen azerisin sanirim canim sinavlarinda basarilar ALLAH ZIHIN ACIKLIGI VERSIN insallah iyi veririsin.

 54. Sag ol a lacym sag ol ablam ben kacar ders basyna doncam yaryn synav bana kendine iy bak ablacym opdum gorsuriz ablam

  HERKESE İY İFTARLAR ALLAH ORUCLARNYZY KABUL ETSİN BEN KACAR YARYN SYNAV VAR BANA SANS DİLERSENİZ MUTLU OLURUM ABLALAR OPDUM SİZİ BAYS

 55. DEFNEM RUH İKİZİM
  HOŞ GELDİN NE OLDU NİYE BU KADAR KÖTÜ GEÇTİ GÜNÜN AHİRETLİGİM KIYAMAM SANA KELEBEGİM KOMŞU KIZI ??????

 56. DEFNEM hos geldin nasilsin ay canim ne du sana kiyamam sana ALLAH sifa versin canim cok uzuzldum insallah iyilesirsin.Kendine dikkat et.
  .
  ELA ABLAM iyim sag ol evet cok ozledim ya ablam hani onceler DEMET ABLAM AYSEL AYTAC CANIM yazardi simdi yazmiyorlar biliyornusun.

 57. Kainat cnmym yukardeki dizi lisdesine tykla ve ah kalbime git ordan ah kalbim yorumcularyny tanyalyma sayfasyna yazdym oku isdersen sag ol cnm afiyet olsun sanada ben kacdym bays

 58. TATLIM KUZUM BİLİYORUM YAZMIYORLAR ESKİ SİTELERİNE GİDDİLER ORDA YAZIYORLAR BİRTANEM
  HERKES İSTEDİGİ SİTEYE YAZIYOR BİRTANEM

 59. HAZAR canim gorusiriz sana basarilar opuyorum tabi bakarim canim opdum.
  .
  ELA ABALAM aldim ablam tabi haklisin dogru ama ben db ozeliklede ask yazmam ds onlar icin yazardim ama gordum artik yazmiyorlar malasef.Eee ablam neler yapiyorsun islerin nasil.Orucsun dimi.sizdede iftara az kaldi.Allah kabul etsin

 60. TATLIM KUZUM RAMAZANDA EVDEYDİM BİRTANEM AZ KALDI İFTARA
  DB BEN GİRMİYORUM YAZDIGIM YORUMLAR ÇIKMIYOR ONUN İÇİN GİRMİYORUM
  BAŞKA SİTEYE BİRTANEM

 61. ABLAM analdim ne guzel evdesin ALLAH KABUL ETSIN ablam.Ay ablam sende yazmiyorsun demeke analdim ablam neyse gorusuriz canim ablam opuyorum nihayet konusduk ya cok sevindim senin ve kizlar icin her aksam gelirim.Opdum seni seviyorum ablam

 62. DEFNE cim ne ildu hayirdir neyin var ?
  iyimisin merak icinde kaldim burda?
  neden oyle yazdin ? merakta koyma iyi oldugunu bildir
  hayirli aksamlar cnm

 63. Hayırlı Akşamlar Kızlar
  AiDEM canım bugünlerde işlerim bitmiyor.Eskisi kadar vakit bulamıyorum ama hep aklımdasınız bende seni özledim sen nasılsın iyimisin

 64. DEFNEM birtanem allah kolaylık versin çokmu yoruldun dinlen biraz iftardan sonra simdiden afiyet olsun görüsürüz

 65. Teşekkürler Ela ablam , iyi olmana sevindim ben iyiyim ama sinavlara hazirlana hazirlana yoruldum yaa biraz dinlenim dedim buraya geldim .
  Tekrardan merhaba Hazar , yazma şeklinden turkmen oldugunu anladim o yüzden yabancimisin dedim bende turkmenistandanim taniştiğima memnun oldum .
  Çiçeğim hoşbuldum pastaci güzelim nasilsin , ben iyiyim canim naptim biliyormusun bu gün bende pastaci oldum pasta değil ama kek yaptim ilk defa denememe rağmen çok güzel oldu ?
  Aidecim hoşbuldum birtanem iyiyim teşekkürler sen nasilsin.

 66. Defoş noldu sana birtanem , öyle korkutucu cümleler kullanmişsin yaa merak etdim noldu , bizi haberdar et .
  Rüya ablacim nasilsin ,iyimisin?

 67. Çiçeğim birtanem nasılsın iyimisin

  Zülişim nnasılsın canım iyimisin

  ELAM NAZIM nasılsınız iyimisiniz

  KIZLAR HERKESE İYİ İFTARLAR AFİYET OLSUN

 68. MANYAM MİNİK KUŞUM soğol tatlım benim sen nasılsın iyimisin.sınavların bittimi Defne köyde canım iş herkes yapmaktan yorgun düşmüş herkes iftardan sonra yazar sonra görüsürüz minik kuşum

 69. HAZAR Bişey değil Ablasının gülü. Tatlım Ben Azeriyim Türk Yemeklerini Bilmiyorum Üzgünüm Türkçem iyi Ama Yemeklerini Yapamıyorum denemedim
  ….. ❤
  ELAM ❤❤❤Teşekkür ederim Birtanem Çok Saoll. Allah Tuttuğun Oruçu Kabul Etsin inşallah Sende Allah’a emanet ol Görüşürüz
  …..
  RÜYAM Hoş geldin Ablam Teşekkür ederim Şükür Iyiyim Bitanem . Sen Nasılsın Aldınmı perde evine Canım ❤
  ?
  MANYAM İyi olmana Sevindim Canım benim Demek Kek yaptın Maşallah sana Bitanem Pastacı güzelim benim. Teşekkürler Bende Şükür iyiyim

  DEFNEM Kıyamam Sana Birtanem Ne kadar yorulmuşsun öyle Allah Kolaylık versin işlerinde Dinlen Canım

 70. FİLİZİM NASILSIN İYİMİSİN CANIM BUGÜN PEK YAZAMADIN DİNLENDİNMİ İYİCE DİKKAT ET KENDİNE ??

  1. canım bu gün çok yazamadım ama özet yazdım bol bol :) sen nasılsın bakıyım kız :)

   1. Dinlen Birazcık Filizim Çok yorma kendini Bitanem. Teşekkürler Şükür Iyiyim bende Bizim için Çok Yoruluyorsun Allah Razı olsun

 71. Tamam Rüya ablacim , valla ne bileyim ben köye gidip görenleri kendimce şansli buluyorum bende köy yerlerini görmek isterdim orda çalişmak bana ayri keyif verir diye düşüniyorum çünki dizilerde köy hayati hep güzel beraberce çalişiyorlar herkes .
  Hayir abla sinavlarim birmedi daha başlamadi bile pazartesi biri ondan sonraki gün yine bir dersden var ondan sonra şükür bitecek çok yordu beni hazirliği.
  Evet Gül Çiçek abloş , tabiki maşallah kimin kardeşiyim ??
  Kizlar oruçlariniz kabul olsun , bende tutmak istiyorum ama yapamiyorum açliga dayanamiyorum ben .

 72. Ha söylemeden geçmicem FILIZIM özetleri harikka , eline sağlik nasilsin sen iyimisin . Dinlen biraz canim fazla yorma kendini saldiri falan oldu özetler bekler .

 73. MANYAM Canım Benim Tabikide Benim Kardeşimsin Ve Çok Başarılı bi kızsın Bitanem Herkes Başaramaz öyle hemen Kek pasta yapmayı Nazar değmesin Sana ?? Başka Neler yaptın Bakalım

 74. Yok kızlar sadece yorgunluk değil işlerimiz yolunda gitmedi ve çok tatsız şeyler oldu anlatmak bile ürkünç geliyor.
  Işığımi sondurdum içimi döküp ağlıycam, sonra da uyuycam..
  Gün bitmeyecek sandım..Moralim sıfırın dibinde
  Sizlere iyi geceler..

 75. Evet Serap Akaş Meethiye Aşık Olmuş Çoktan Zaten Ve Zamanla bi Araya gelecekler özetleri Takip edersen Admin imiz özetlerini verecek

 76. Çok Üzüldüm DEFNEM İşlerinin Yolunda Gitmemesine Allah Yardımcımız olsun Bitanem Sanada iyi geceler Keşke İçini Dökseydin Canım Rahatlardın En azından

 77. Kızlar Sanırım Kimse Yok benden başka Bu akşam Bende Çıkayımda dinleneyim HEPİNİZE İYİ GECELER DOSTLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN
  ??
  Aklım Defnede Kaldı Ya DEFNEM SEVİYORUM SENİ Bukadar Sıkma Canını Allah Büyüktür Herşey Yoluna girer İnşAllah Canım

 78. Vay anasina vay demek Surbhi hamile , ya ben anlamiyorum hani Surbhi kocasinin kendine dokunmasina izin vermiyordu noldu . Ne ara hamile kaldi bunlar hamile kalacak bir şeylerde yapmiyorlar hep göz göze bakişip duruyorlar yoksa kamera arkasinda falanmi hamile kaldi bu kiz .
  Tamam Filiz ☺.
  Gül Çiçek abloş şimdilik kek yaptim ama onuda videosuni izliyerek yaptim . Evde yalniz kalmiştim kendimi bir şeyler ile meşgül etmek istedim , evet evet nazar değmesin annem çok şaşirdi ben yaptim dediğimde güldi birak sen nerde kek yapmak nerde , kesin sipariş etmişsin diye .
  Defoş geçmiş olsun noldu ya , allah yardim etsin umarim herşey yolundadir . Annen baban iyimi canim .
  Kizlar hepinize iyi geceler tatli rüyalar dilerim hoşçakalin bende yatdim .

 79. Herkese merhabalr kızlar nasılsınız canlarım??????..

  Defnemm?noldu birtanem??inşAllah çok kötü birşey yoktur..aklım sende kaldı cantanem??..Allah yardımcın olsun kuzum..sen dinlen yarın gelirsin..iyi geceler?????

 80. Allah rahatlık versin iyi geceler arkadaşlar ben uzun bir süre yazamayacağım beni merak etmeyin Allah’a emanet olun ??

 81. EYYY Gönül Sultanım…!
  Dolunay misali
  Gözbebeğimde
  parlayan Mihrabım….
  Kanadı kırık kuş gibi
  sığınsam yüreğine,
  diksen sökülmesin
  İMKANSIZ Bir Biz Olsak…..
  …….
  CAN OLSAK…. YOLDAŞ OLSAK….. EBEDİ AŞK OLSAK ….. EFE

 82. cok gec oldu ama anca geldim cok guzeldi cok mutluyum yorumlari efeye okutmadim hic o yuzden sifir bilgiyim

 83. efenin omzuna yaslanmaktan boynum koptu sarılmaktanda ellerim sanırım böyle uyucam iyi geceler şimdi görüp uyuyanlara iyi geceler.

  sabah goreceklere GÜNAYDIN Diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu