Gelinim Mutfakta

3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu? 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Son puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci oldu? Final bölümüne bir adım kala bu hafta Perşembe günü yani bugün çeyrek altını kim aldı? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 3 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu? 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu (Son Puan Durumu) en yüksek puanı hangi gelin aldı? Yağnur bugün çeyrek altını alabildi mi? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 3 Haziran 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran 2022 Cuma Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> 3 Haziran 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme 04/06/2021 Seda 23 puan alarak en yakın rakibi ile arasında ki 3 puan farkı kapatıp üstüne bir de 9 puan fark açmayı başardı.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Puanları sonucu %100 netlik kazandıktan sonra gözler haftanın final bölümüne bir adım kala Cuma günü eleme potasına hangi gelinin düşeceği ve bilezikler için hangi gelinin avantajlı olacağına çevrilecek. 

=> 26 Ağustos Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynanalar

Bu hafta Esra’nın kendi isteği ile ayrılmasında sonra yenine gelen Ayten kendisine rakip olarka Yağnur’u belirledi. O tarihten beri Yağnur ile mücadele edip laf kavgası yapan Ayten Yağnur’un motivasyonunu bozmak için elinden geleni yapıyor. Bu tartışmadan en karlı çıkan isim ise bu tartışmalara hiç girmeyen Seda oldu.

=> Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Günün Birincisi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Seda bu hafta bir defa çeyrek altın kazanmasına rağmen Yağnur’un puanlarına yetişmeyi başardı. Seda hafta finali öncesinde bugün 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup Yağnur’u geride bırakmanın planını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 3 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Seda tartışmaya girmeden yemeklerine odaklanmamın meyvesini almayı başardı. Ayten Yağnur’un motivasyonunu bozarken bu tartışmalara girmeyen Seda şu an için en karlı isim oldu.

=> 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Puanları Verildiği An Deniz

Bu hafta başında yarışmaya dahil olan Deniz istediği puanları bir türlü alamadı. Özellikle güçlü rakipleri karşısında her bölümde günün sonuncusu olmasına isyan edip şu sözleri sarf etti; 

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

“ende bir problem var. 4 gündür hiç bir şey doğru düzgün gitmiyor!”
Yarışmacı Deniz

=> Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Sözleri ile Deniz hem kendi yaptığı yemeklere hem de kendi kaynanasının kendisini bulamamasına isyan etti. Deniz ile kaynanasının kendisine verdiği birlerin hesabını bugün 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda günün kritiklerinde soracaktır. 

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği an Ayten

Deniz hafta başında beri aldığı düşük puanlar soncunda Cuma günü eleme potasında yarışacağını Çarşamba puanlaması sırasında garantilemişti. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında aldığı düşük puanlarla bunu %100 garantiledi.

Yağnur İlk iki bölümde bilezikler için en iddialı isim olurken Çarşamba günü adım adım bileziklere yürüyen Seda Yağnur’a bilezikleri kaptırmayacağını açıkça gösterdi. Aradaki puan farkını 11 puandan 3 puana kadar düşürdü. Seda bugün Gelinim Mutfakta 3 Haziran Puanlama sonucun hem günün birincisi olup, hem de bugün çeyrek altını alan gelin olup Yağnur ile arasında ki 3 puan farkı kendi lehine çevirmek istiyor.

3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Esra’nın yerine gelen Ayten Esra’nın yüzünü kara çıkartmamak adına ne yapıp edip bu hafta bilezikleri kazanmanın planını yapıyor. Bundan dolayı Ayten bugün Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe puanlaması sırasında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Puan Durumu

31 Mayıs 2021 tarihinden başlayan ve 4 Haziran Cuma günü son bulacak olan bu hafta birbirinden iddialı gelinler kıyasıya yarışıyor. Bugün 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile final öncesi son puanlama olması nedeniyle oldukça önem arz ediyor. Günün sonunda ortaya çıkacak olan Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Puan Durumu sonucunda da en yüksek puanı almak isteyen; Seda, Ayten ve Yağnur var gücü ile yemeklerine odaklandı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu hafta Seda Sayan Deniz, Yağnur ve Ayten’e en yüksek puan olan beş puanı verirken Seda Sayan’dan hiç beş puan alamayan Seda şu an zirvenin ortağı konumunda. Seda bugün Gelinim Mutfakta 3 Haziran puanlaması sırasında Seda Sayan’dan beş puan alabilmek için kolları sıvadı.

3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puana sahip olmak istene ve bu zaman kadar zirvede getirdiği yarışmada bilezikleri kazanmak isteyen Yağnur ne yapıp edip  bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Puan Durumu Belli olduğu sırada Seda ve Kaynanası

Seda Sayan Perşembe en yüksek puanı kime verdi? 3 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Soruların cevapları alt kısımda ki son puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Puanları (03/06/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

3 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 4
Ayten: 5
Yağnur: 3
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 4
Ayten: 3
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Deniz: 1

*************************
” 3 Haziran 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Ayten: 3
Yağnur: 1
Deniz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Serap’ın verdiği Puanlar

Seda: 5
Ayten: 3
Yağnur:  1
Deniz: => Serap’ın Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 1
Yağnur: 1
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 3 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Seda 4 4 5 5 5 23
Ayten 5 3 3 3 1 15
Yağnur 3 5 1 1 1 11 (-2)
Deniz 1 1 1 4 1 8 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Mayıs-4 Haziran) – Perşembe

*************************

Seda: 50 + 23 = 73
Ayten : 48 + 15 = 63
Yağnur : 53 + 9 = 62
Deniz:    26 + 6 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 3 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
3 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Fragmanı İzle

3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması sonucu %100 netlik kazandıktan sonra bir gelin kesin olarka eleme potasına düşecek. Verilen fragmana göre bu hafta eleme potasına düşecek olan Deniz2in hafta finalinde nasıl puanlar alacağı ise şimdiden merak konusu oldu. İşte haftanın final bölümü olan Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

32 Yorum

 1. Arkadaşlar Azerbaycandan 🇦🇿 kucakdolusu Selamlar Sevgiler ❤️❤️🙋 Türkiye’ye Nasılsınız? Ayten Seni çok seviyorum Kocaman sevgiler Selamlar 🇦🇿 Başarılar ❤️🥰😘🙋 Yaa arkadaşlarim Yağmur neden ? bağırarak konuşuyor Sar olanmi var Hiç
  sevmiyorum inşAllah giderler cuma günü 😠 Bugün çeyreği kim?
  Alır tahmin i olan varmı? ☺️ Ayten alsın insAllah 🤲🇦🇿🥰🇹🇷🇹🇷

 2. Yuhh Nilgün hanım yanık köfteli Yağnura 5 verdi.Pes beee.Yanık olduğu için Yağnurun 2 puanı kesilmesi gerekli.Hak adalet bumu yaaa.!

 3. İlahi adalet inanıyorum ki yarın tescili edip Ayten kazanacak bilezikler alacaktır yagnur kıskancı kazanamayacak hiç birsey 2 puanı kırılması gerekiyor cunku ekmegi kucuk olması gerekenden seda gerekeni yapacaktır yoksa cok eleştiri alır

 4. Nilgün hanımın agresifliğine çok şaşırdım.Bu ne hırs yahu be.Yağnurdan beter.Nagehan hanım gereğini yaparak birledi Yağnuru.Televizyonun karşısında köftenin yanık olduğunu anlıyoruz,Nilgün hanım bile bile hemde kötü yorum yaparak 5 verdi.Esasında vermiyecekti ancak ağzından 5 çıktı.Buna rağmen şımarık şımarık Yağnuru savunmasına hayret ettim.

  1. SEVGİLİ DEĞERLİ FİLİZİM SENDEN RİCA EDİYORUM LUTFEN TERBİYESİZ YORUMU SİLİN İNGİLİZCE YAZMİŞ AMA BENİM BİRAZ ANLAYİŞİM VARDİR
   SON YAZİLAN ÇOK TERBİYESİZCE YAZMİŞ BU KADAR KIZLARIN İÇİNDE AYIP ÇOK UTANDİM ŞAHSEN ÇOK RİCA EDİYORUM HEMEN SİLİN 🤦
   SAYGİLAR İYİ GECELER FİLİZİM 🌹 TEŞEKKÜRLER ❤️

   1. canım görebildiklerimi sildim. Sen de fark edersen bana bildir canım. dikkatin ve sağ duyun için teşekkür ederim

 5. Arkadaşlar yarışmacılar hepsi şov yapıyor Tek Ayten diğil peki yağnurun sürekli benim böyle evim var Bu şov diğilmi tabiki şov Ayten en güzel mutfağın gülü çiçeği 🌹🌹🥰 Bugünde Seda aldı çeyreği Yarın Limon Biberiyeli kek topları ilk defa duyuyorum Duygusal bir gün Denizcim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Annemi çok. özledim bende 😟😢 çok zordur dayanmak Annesi olanlar kıymetini bilin Annenizin, Babanızın gerçekten dayanilamaz. Acı veriyor Yarın benim ağlamak günüm olacak
  galiba 😢 inşAllah Ayten beni sevindirir bilerzikleri alır Ayten
  keyfin yok canım Aytenim 🇦🇿 Azerbaycan seni destek veriyor Kendini toparla Yağnura Göster yerini bizi kurtar
  ondan Cir cir sesinden😠 Allah seninle olsun Aytenim❤️🇦🇿

 6. Normalde bilezikleri SEDA nın alması gerekli arada 10 puan fark var.Ancakkkk yarın cuma,Seda nın kriz günü inşaallah krize girmez tatlısını doğru yapar.Kayınvalidesiyle arasındaki sorunu halletmiş gibi görünüyor ve bugün aralarında tartışma çıkmadı.Bu puan farkına rağmen bilezikleri kaptırırsa beceriksizliğine vereceğim.

  1. Merhaba Aydan xanim siz galiba yarışmaya bakmadan yorum yazıyorsunuz ☺️ Ayten zaten yarışmada haberiniz yokmu 😉 İnanmıyorsanız fragmanı
   izleyin

 7. Limonlu biberiyeli kek topunu internetten baktım tatlı değil.Malzemeleri(Süt,su,biberiye,limon,un) karıştırıp hamur haline getiriyorsun,bunu hamur sıkma torbasına koyup sıkıp top haline getirip yağda kızartıyorsun.Ne düşünmüşler anlamadım.Ancak yağda kızartırken dikkat etmek lazım,malzeme hemen yanabilir.Yakan puan kaybeder.Çene çalmayan kazanır.

 8. Hep esra nın hakkını yediler bu haftada Ayten in hakkını yiyorlar insanlarından dalga geçiyor lar seda hanımda seyirci kalıyor çok iyi dediklerine 1 çok kötü dediklerine 5 veriyorlar o yapılan haksızlıklara Bi dur deyin beyler hanımlar başladığınız zaman düzen vardı şimdi ise yok

 9. FİLİZİM 🌹 CANIM MERHABA CUMA GÜNÜN MÜBAREK OLSUN ❤️
  ÇOK TEŞEKKÜRLER ABLASININ BİRTANESİ ALLAH RAZI OLSUN 🤲
  SİLDİN BEN GUZEL BİR SİTEYE YAKIŞTIRAMADIM CANİM
  UMARIM SENİ YORMADIM TAMAM CANİM OLURSA SANA
  SÖYLERİM KOLAY GELSİN TEŞEKKÜRLER SAĞOL CANIM 🌹🌹

   1. Sağol canım Sanada hayırlı cumalar. Canım ben masum dizisine bakmıyorum senin hatrın için 🤗
    okurum çok güzel yazıyorsun Aferin birtanem ☺️
    Ellerine sağlık canım kusura bakma daha önce
    bakmadım masuma o yüzden anlamıyorum diziyi
    Yinede çok teşekkür ediyorum canım Kolay gelsin
    kendini fazla yorma olurmu canım Görüşürüz 😘

 10. NAGEHAN HANIM ÇOK GELİNİNİN TABAĞINDAN EMİN OLUYOR!..NASIL OLSA GELİNİMİ BULDUM DİYOR DİĞER GELİNLERİ HARCIYOR!..ÇOK ADALETSİZ!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu