Zuhal Topal'la Sofrada

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Nuray Çolak Aytekin]

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Nuray Çolak Aytekin yarışacak. Aslen Balıkesirli Nuray 3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan bu haftanın dördüncü yarışmacısı oldu. 3 Haziran Perşembe Nuray Çolak Aytekin kaç puan aldı? Nuray Çolak Aytekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Bugün yarışan Neşe hangi yemekleri yaptı? 3 Haziran Perşembe 2021 tarihinde Zuhal Topal’la sofrada programında yarışan yarışmacılar kim? 3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucu Nuray kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların cevapları bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Ekim Perşembe Puan Tablosu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Perşembe Puanları 5 yıllık evli 3,5 aylık hamile olan Nuray’a gidecek. Yarışmaya katılmayı kendisi istediğini, kaynanasının desteği ile bu Cuma verilecek büyük ödülü %100 kazanacağını iddia etti.

=> 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Nuray ve Ailesi

Aslen Balıkesir Bandırmalı olan Nuray eşinin işi gereği Diyarbakır da yaşadığını, yarışmayı uzun süredir izlediğini, eşinin de desteğini aldıktan sonra yarışmaya baş vurduğunu dile getirdi.

=> 4 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Haftanın Birincisi kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Nuray Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Puanlaması sırasında en az 33 puan almak zorunda. Eğer ki 32 ve altında puan alacak olursa büyük ödülü kesinlikle kaybedecektir.  Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 4 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Yakın zamanda (19 Haziran) tarihinde sezon finali yapacak olan yarışma programında bu hafta yarışan gelin ve kaynanaların bilgisine ulaşmak için alt kısımda ki linke tıklayıp, ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz.

=> 31 Mayıs-4 Haziran Zuhal Topal Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Perşembe (2020)

3 Haziran Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelini adı Nuray Çolak Aytekin. Aslen Balıkesirli olan ve beş yıllık evli olan Nuray elinin lezzetine çok güvendiğini, bu hafta yarışan gelinler arasında kaynanalardan en fazla puanı kendisinin alacağını düşünerek yarışmaya katıldığını dile getirdi.

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin ve Kaynana

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında Nuray kaynanasının hafta başında beri sakin kalmasının ödülünü bugün kendisi alacak.

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynanaların bilgisini verdikten sonra bugün yarışan Nuray’ın menüsüne gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Perşembe puanları ile puan durumu bu yazının en sonunda sizleri bekliyor.

3 Haziran Yarışmacısı Nuray Çolak Aytekin

Zuhal Topal'la Sofrada Nuray Çolak Aytekin
Zuhal Topal’la Sofrada Nuray Çolak Aytekin resmi
 • 5 yıllık evli
 • Henüz 3,5 aylık hamile
 • Bebeğinin cinsiyetini henüz bilmiyor
 • Aslen Balıkesirli
 • Eşinin işi gereği Diyarbakır da yaşıyor
 • Eşinin adı Yiğit

3 Haziran Yarışmacı Kaynana Zehra Aytekin

Zuhal Topal'la Sofrada Zehra Aytekin
Zuhal Topal’la Sofrada Zehra Aytekin resmi
 • Emekli hemşire
 • Arıcan çok korkuyor
 • Arıcılık yapıyor
 • Aslen Balıkesirli
 • Bandırmada yaşıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Nuray Çolak Aytekin’in menüsünde hangi yemeklerin olduğunu verdikten sonra Nuray’ın menüsüne gelecek olan eleştirileri ve Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Perşembe Puanları bu yazının en sonunda verilecektir.

3 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Nuray’ın Menüsü 

 • Ezogelin Çorbası
 • Kayseri Yağlaması
 • Fırında Kaşarlı Mantar
 • Tahinli Patlıcan Salatası
 • Macar Kebabı
 • Kuru Domatesli Arpa Şehriye Pilavı
 • Çoban Salata
 • Krem Şantili Haşhaşlı Revani
Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Perşembe Puanları Alacak Nuray ve Menüsü

Kaynanalar bu hafta dördüncü yarışmacısının menüsünü gördüklerinde aynen şu eleştirileri yaptılar;

Kolay menü
Ağır yemekleri yok
Çoban salatası günlük
Yarışmaya uygun değil
Esnaf lokantası yemeği gibi

Kaynanalar

Kaynanalar bu hafta yarışan dördüncü yarışmacı Nuray’ın menüsüne karşı çok sert eleştiriler de bulundular. Kaynanaların ortak eleştirisi “Bu menü günlük yemeklerden oluşuyor. Yarışmaya uygun değil!” tarzında eleştirilerde bulundular. Dikkat: Nuray Çolak Aytekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda bir gelin %100 ilk finalist adayı olacak. Şu an için ilk finalist adayı Salı günü yarışan ve 33 puan alan Gökçe Gülçiçekli olsa da Nuray Gökçe’yi yerinden etmek istiyor. 

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu henüz açıklanmasa da Salı günü yarışan Gökçe ile bugün yarışan Nuray bu haftanın ilk finalisti olabilmek için her iki gelininde puanları yarışacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran Perşembe puanları vermeden önce Nuray2dan önce yarışan gelinlerin gerek kaynanalardan gerekse sunucudan aldıkları toplam puanlar alt kısımda sizleri bekliyor.

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 31 Mayıs 2021 tarihinde Fox TV ekranlarında gelen yarışma programında bugün bugün 25 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları verilecek.

Bu hafta üç yarışmacı yarıştı. Salı günü yarışan gelin oldukça yüksek puan alırken, Pazartesi ve Çarşamba günü yarışan gelinlerin puanları oldukça düşük sonuçlandı. Nuray 3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda en az 33 puan almak için kolları sıvadı. Dikkat: Perşembe Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışan gelinlerin toplam puanları yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 31 Mayıs Pazartesi Puanı (Duygu Konuş): 27 Puan
 • 1 Haziran Salı Puanı (Gökçe Gülçiçekli): 32 puan
 • 2 Haziran Çarşamba Puanı (Neşe Baş): 21 Puan
 • 3 Haziran Perşembe Puanı (Nuray Çolak Aytekin): 20 Puan

Zuhal Topal bugün yarışan Nuray’a kaç puan verdi? Nuray Çolak Aytekin’in menüsündeki yemeklere kaynanalar kaç puan verdi? Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve Puan durumu sonucu alt kısımda tablo içerisinde açıklanmıştır. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Nuray Çolak Aytekin)

Nurşen  6
Necmiye  3
Ayşe  3
Elife  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   20

**3 Haziran 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 3 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

5 yıllık evli henüz 3,5 aylık evli olan Balıkesirli Nuray Çolak Aytekin’in yarıştığı bölümde yine Nuray’ın menüsüne gelecek olan 3 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının yapılacağı Zuhal Topal’la Sofrada 3 Haziran fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu