Gelinim Mutfakta

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba günün birincisi açıklandı! 3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Çarşamba günü Mehmet Ali Erbil kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? Haftanın ortasında Mehmet Ali Erbil beş puanı hangi yarışmacıya verdi? 3 Kasım Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 3 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Hangi gelin en yüksek puanı aldı? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Yeşim kaç puan aldı? (03/11/2021) Bugün günün birincisi kim oldu? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 1 Aralık Çarşamba Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (04/11/2021) 3 Kasım Çarşamba günü 16 puanla Yaren günün birincisi olup, çeyrek altını kazanırken, Yeşim 7 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu. Havvanur’a ise yarışmada kalabilmek için bir ümit doğdu.

=> Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puanları %100 netlik kazandığında bu hafta bilezikleri alacak ilk isim kesin olmamakla birlikte, büyük oranda netleşmesi bekleniyor.

=> 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde Yeşim çeyrek altını alan gelin olurken, haftanın ikinci bölümünde 22 puanla Aslıhan günün birincisi olan ve çeyrek altını kazana gelin oldu.

=> 10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

3 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Sorularının cevapları yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Altınları Kim Aldı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son zamanlar da bilezikler Yaren’e gitse de bu hafta Yaren yarışmaya iyi başlayamadı. Yeşim ilk gün iyi bir çıkış yaparken, Gelinim Mutfakta son bölüm de Aslıhan iyi bir çıkış yakaladı. Havvanur ise aldığı düşük puanlarla Cuma günü kesinlikle ama kesinlikle eleme potasında yarışmayı garantiledi.

=> 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Gitti sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Havvanur’un kötü performansı Yaren’in yarışmada kalması için büyük bir avantaj olurken, Yaren geçtiğimiz hafta Aslıhan’ın konumuna düşmemek adına bugün 3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, kendisini eleme potasından kurtarmanın planını yapıyor.

=> 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Aslıhan yine büyük bir farkla günün birincisi olması halinde bu hafta Cuma günü bilezikleri alma konusunda büyük bir avantaj elde edecek.

=> 4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Havva’nın ilk iki bölümünde yeni gelen yarışmacı en düşük puanları alması halinde yeni gelen yarışmacı %100 Cuma günü eleme potasına düşmeyi garantilerken, %98,2’lik bir oranla eleneceğini de garantilemiş oldu. Kısaca bu hafta Havvanur’un elenmesine kesin gözüyle bakılıyor. 

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Kaynana Beyhan

Bugün günün yemeğini yapmada zorlanan Havvanur’u gören Filiz kaynana, Havvanur’un yapamayacağını kaynanalar odasında dillendirmesi üzerine, Havvanur’un kaynanası buna şu sözlerle tepki gösterdi. İşte kaynana Tülay’ın o sözleri;

“İsterseniz siz kendi gelininize yoğunlaşın!” Yarışmacı Kaynana Tülay

Sözleri ile kaynana Tülay, Filiz kaynananın dikkat etmesi gereken, kendi gelini Yaren olduğunu, Havvanur’a odaklanmaması gerektiğini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yaren

Yaren ilk iki gündür iyi puanlar alamadığı için kaynana Filiz elenmemek adına yeni gelen Havvanur’un tabağını bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında bulup bir vermek için dikkat ettiği, bunu da Tülay kaynana fark etmesi üzerine, kaynana Filiz’i ikaz ettiği görülüyor. 

Bu hafta Yeşim ile Aslıhan arasında geçmesi beklenen bilezik yarışında, Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 3 Kasım Puanlama kısmında , en güçlü rakibini geçmek için kolları sıvadı.

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yaren’in kötü başladığı haftada meydan Yeşim ile Aslıhan’a kaldı. Aslıhan üç haftadır bilezikleri Yaren’e kaptırdığı için canı epey sıkılıyordu. Bu hafta bilezikleri Yaren’e kaptırmamak için bugün Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba puanlaması sonucunda hem çeyrek altını kazanmak, hem de en yüksek puanı toplamak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 1 Kasım 2021 Pazartesi günü ekrana geldi. İlk bölümde konuk sunucu olarak Mehmet Ali Erbil geldi. Verdiği puanlarla adil olduğu gözlemlenen ünlü sunucu, bugün de 3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlamasını başlatacak. Gözler ise günün sonunda netleşecek olan, Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba puan durumu sonucunda, Yeşim mi? Yoksa Aslıhan mı? öne çıkacağı şimdiden merak konusu oldu.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve henüz hiçbir varlık gösteremeyen Havvanur, eleneceğini az çok tahmin ettiği için, en azından bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak, yarışmadan eli boş dönmek istemiyor. 

Bu zamana kadar Yeşim hiç bilezik kazanamadı. Kazandığı bir kaç çeyrek altın dışında bilezik kazanamadığı için artık bilezik hasretine son vermek için 3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puanları toplamanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Havvanur

3 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Mehmet Ali Erbil 5 puanı kime verdi? 3 Kasım Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Bugün hangi gelin birinci oldu? Bugün altını kim aldı? Tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Kasım Puanları (03/11/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Mehmet Ali Erbil Kaç Puan Verdi)

*************************

3 Kasım Mehmet Ali Erbil Kaç Puan Verdi

Yaren: X
Aslıhan: X
Yeşim: X
Havvanur: X

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 1
Havvanur: 3

*************************
” 3 Kasım 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Havvanur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Tülay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 2
Aslıhan: 1
Yeşim: 2
Havvanur: => Tülay’ın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Havvanur: 2

*************************

Gelinim mutfakta 3 Kasım Çarşamba Toplam Puanlar

Yaren X 4 5 2 5 16
Aslıhan X 5 1 1 1 8
Yeşim X 1 1 2 3 7
Havvanur X 3 1 5 2 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (1-5 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************

Yaren: 26 + 16 = 42
Aslıhan: 37 + 8 = 45
Yeşim: 34 + 7 = 41
Havvanur: 15 + 11 = 26

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YAREN
3 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

3 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda hem puan durumu netlik kazanacak. Hem de günün birincisi olup, bugün çeyrek altını kim kazandı sorusu cevap bulacak. Gözler ise tüm bunlar netleştikten sonra haftanın dördüncü bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Yarendende Filiz hanımdanda bıktık,bu kadar olmaz.Hergün hepsine bir bahane,en güzeli hep Yarenmi yapıyor.Hergün herkeze 1 1 1 bu nasıl bir yarışılıyor.En sonunda umarım,kendinizi bitirirsiniz.Herkez emek veriyor,insan birazcık da ötekilerle adaletli yarışıp,öyle altınları hak eder.

  2. Ohh cok iyi yapiyo filiz hanimm gelinini buluyo veriyo bende aslihanla cingene nurayin gitmesini istiyorum

  3. Yaren birinci olur hep çokta güzel yapıyor Allah’ın izniyle hepte birinci olur gidilecek ikikişi var onlar gitsin çok güzel oynuyorlar Yaren’in allehinde

  4. Nuray hanim bugun oyun oynamadi cunku 5431 verdi gelini buldu ama yarene4 verdi nuray hanim aslihana 5 verdi. filiz hanim bugun sannettiki nuray hanim yarene 1 verecek zannetti ama bugun 4 verdi demekki guzel yapmis yaren e ondan dolayi 4 verdi

  5. Gelinim mutfakta da bugun sadece filiz hanim 3 tane 1 verdi ama diger kayinvalideler 1 tane 1 verdiler 5431 511152215321 kullandilar

  6. Yareni kıskanmayın o dalga misali yıkıp geçiyor bu haftada bilezikleri alacak diğerleri çatlıcak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu