Elimi Bırakma

3 Kasım Pazar Elimi Bırakma Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

3 Kasım 2019 Pazar elimi Bırakma Neden yok diye merak edenlerin sayısı hızla artmışken, bizler bu merakı gidermek için bu sorunun bu cevabını yazımızda sizler için hazırladık. Zira iki yıldır devam eden ve total reytingler de ilk beş arasında yer alan bir dizinin yayınlanmasının nedenini bu yazımız da bulabilirsiniz.

Elimi Bırakma 3 Kasım Neden Yayınlanmadı?

İlk bölümünü 22 Temmuz 2018 Pazar günü ile izleyici karşısına çıkan ve ilk bölüm de Azra ile kardeşi Mert’in acısını izleyen binlerce kişi göz yaşlarını tutamadılar. Zamanla iyi reytingler alan dizi, TRT 1 ekranlarının pazar günü vaz geçilmezi dizileri arasında yer aldı.Elimi Bırakma Neden yok görseli

Pazar günü yayınlanan programlara baktığımda Fox TV de askeri bir dizi varken Show TV de Güldür Güldür isimli program izleyenleri güldürmeyi amaç edinmiş program yayınlanmakta. TV 8 ekranlarında Survivor yada MasterChef isimli program yayınlandığı bir dönem de hiç birisini sevmeyen büyük bir kitle var. Genel de bu kitle Elimi Bırakma dizisini izliyordu.

3 Kasım Pazar Elimi Bırakma neden yayınlanmadı diye merak neden bu büyük kitle, sosyal medyada bunun cevabını aradı durdu. Vakit kaybetmeden açıklayalım. Elimi Bırakma dizisi gün değişikliğine gittiği için 3 Ekim pazar günü yeni bölümü yayınlanmayacak.  5 Kasım 2019 SALI günü yeni bolümü ile karşımıza olacak dizinin gün değişikliğine gitme nedenleri bir sonraki yazımızda sizleri bekliyor.

3 Kasım Pazar Elimi Bırakma Yayınlanması Gereken Bölüm

Gün değişikliğine gittiği için 3 Kasım 2019 Pazar günü yayınlanması gereken dizi, 5 Kasım Salı günü yayınlanacak. Bundan sonrada Salı günleri ekranlarda olmaya devam edecek olan dizinin 3 Kasım Pazar günü neden yayınlanmadı diye sorduğumuz bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Not bu bölüm 5 Kasım 2019 Pazar günü TRT 1 ekranlarında olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu