Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

3 Mart Ah Kalbim 305. Bölüm Özeti Kiara’yı Kimseye Vermem!

Kanal 7 ekranlarının en sevilenleri arasına girmeyi başaran dizisi Ah Kalbim 305. bölüm özeti ile karşınızdayız. İşte Ah Kalbim 3 Mart Pazar özeti.

Nikhil kendine güvenen biri olarak Tanu’nun Abhi’yi değil de onu sevdiğini söyler. Tanu hayır dese de Nikhil sen kimi seversen sev, ben hep seni seveceğim der. King ise karakolda kazanın arka planında yatan gerçeği bulmaya çalışmaktadır.

John’un Pragya’nın ölümü ile ilgili bir gerçeği bildiği için biri tarafından öldürülmüş olabileceğini düşünür. Kiara’nın tarifi üzerine çizilen portreyi hafızasına adeta kaydeder. Abhi ise bu sırada Kiing’in de onayını alarak Pragya’nın eve çıkış işlemlerini halleder.

Pragya eve gittiklerinden King ile farklı odada kaldıkları anlaşılmasın diye kendi odasına değil King’in odasına gider. Tam düşecekken Abhi onu tutar. Abhi odada sadece King’in resimlerinin olduğuna dikkat edip sorsa da Pragya durumu geçiştirir ve yastık ister. Abhi yastık verirken Pragya’nın saçı Abhi’nin düğmesine dolanır. 

Pragya Abhi’nin bir an önce evden çıkması için onu kırmayı göze alır. Abhi Pragya’nın sürekli King demesini duymamak için birden bire dışarı çıkar. Bir süre sonra King ve Kiara gelir. King Abhi ile durumu araştırmak için görüşmek ister. Kiara ise annesiyle yalnız kaldığında hastaneye geç gelme sebebini anlatır. Pragya olanları dinleyince Abhi’nin çok yakında Kiara’nın kendi kızı olduğunu anlayacağından ve onu almak isteyeceğinden korkar. ah kalbim 305. bölüm özeti resmiKing, Abhi’nin yanına gider ve Pragya’nın öldürülmesi olayındaki soru işaretlerini paylaşır. Abhi daha önce de avize ile yaşadıkları travmayı hatırlar ama dillendirmez. Tanu ve Aliya’nın bu işte bir parmağının olacağını düşünür. Tanu ise eve geldiğinde John’un öldürüldüğünü yeni duymuş rolü yapar. Robin ise John’u öldüren kişiyi gören biri var neyse ki katil bulunacak der. Tanu bu haberin üstüne panikler.

Tanu zor da olsa Robin’den görgü tanığının Kiara olduğunu öğrenir. Tanu bu defa Kiara’yı yok etme çabası içerisinde olacaktır aşikar. Pragya ise King’in yanında da olayın kapatılmasını isteyince King kuşkulanır ve bir şeyler saklayıp saklamadığını sorar. Pragya Kiara’nın kızım olduğunu kimse bilmesin istiyorum yoksa onu benden alırlar der. King iki cihan bir olsa da seni de onu da kimseye vermem der. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Uff jadi tanu bikdik senden. Galiba senarist bu tarz insanlardan hoşlanyor yoksa aliyayla tanunun yapdiklarini we yapijaklarini bu kadar uzatmazdi ?

    Merhaba FİLİZJİM ellerine saglik janim. Özet ün teşekkürlerrrr !!!

  2. ah kalbimin ilerleyen bölümlerinde abi ile pragya evleniyorlar tekrar pragya hamile kalıyor zaman atlaması oluyormuş 20 yıl filan tanu aliya yaşlı rolu oynamak istemedikleri için diziden çıkıyorlar FİLİZCİM BUNLAR DOĞRU MU BÖYLE DUYDUM BİR DE KAÇINCI BÖLÜMDE EVLENECEKLER ACABA SÖYLER MİSİN

  3. Neden hint duzileri tekrar gosterilende basini kesiyorlar ama reklam , neden cok verilliyor, neden yapiyorlar Boyle, tekrar verilende ayyrmayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu