Gelinim Mutfakta

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Sonucu Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe günün birincisi ve Perşembe puan durumu belli oldu! 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 3 Mart Perşembe puan durumu sonucu, bugün kim birinci oldu? Son puan durumu sonucunda hangi gelin en yüksek puanı aldı? Perşembe Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 03/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim kaç puan aldı? 3 Mart Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Kaynanalara gelinlere kaç puan verdi? Hasret bugün kaç puan aldı?  Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Bugün çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mart Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (04/03/2022) 3 Mart Perşembe günü Yeşim 21 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Deniz 13 puanla günün sonuncusu olan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mart Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Puanları ve puanlaması sonucunda, haftalık puan durumu sonucu %100 olmasa da %80 oranında netlik kazanacak.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mart Perşembe Puanlaması ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında beş bilezik için iddialı konulan Deniz şimdiden eleme potasına düşerken, Hasret son iki bölümde aldığı puanlarla beş bileziği için en iddialı isim haline geldi.

=> 10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 3 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 3 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hasret’in beş bileziğe yürümesindeki en büyük pay sahibi, yarışmadaki değişen kural oldu. Artık kaynanalara 90 saniyelik süre verilmiyor. bunda dolayı da kaynanalar gelinlerini bulmada bir hayli zorlanıyor.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Yarışmadan Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Hasret yine günün birincisi olur ve bugün de çeyrek altını kazana isim olursa, bu hafta beş bileziği büyük oranda garantileyecek.

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Yarışmaya geldiği günler de düşük puan alan Hasret, eski yarışmacıların kaynanalarından iyi puanlar alamadığı konusunda sitemler de bulunmuştu. Şimdi değişen kurallar birlikte Hasret elinin lezzetini kanıtlayacağını düşünüyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de kaynanalar 90 saniyelik tüyolaşma kuralını geri getirmelerini istemeleri dikkatlerden kaçmadı. Kaynana Beyhan gelinin Yeşim’i bulmaya devam ederken, Miyase’nin kaynanası Sevilay, değişen kural sonrası gelinini hiç bulamadı.

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Sunucu Nursel Ergin kaynanaların resmi olarak verdiği dilekçeyi işleme bir şartla koyacağını, yeniden tüyolaşmasını gelmesi için şu şartı sundu. İşte o şart;

“Herkes bu zamana kadar kazandığı altınları iade ederse, tüyolaşma geri gelecek?” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel yarışmacıları nasla vazgeçemeyeceği şartı sunmasının ardından, dilekçe veren kaynanalar bile kararlarından vazgeçtiler.

Kaynana Beyhan, 90 saniyelik tüyolaşma kalkmasına rağmen gelinin bulmasının arkasında neyin olduğu çok merak ediliyor. Kimisi “Beyhan’a  içeriden tabağın yeri söylendiğini düşünüyorum” diyerek, eleştirenler olurken, “Beyhan en lezzetli tabağa puan veriyor. O da gelinine denk geliyor” sözleri ile durumu değerlendirenler var.

Beyhan ne olursa olsun Yeşim’i, 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak istiyor. Günün sonunda Yeşim bugün çeyrek altını alan gelin olması için ilk olarak kaynana Beyhan gelinin beş puan vermenin hesaplarını yapıyor.

Miyase’nin kaynanası Sevilay, değişen kural sonrasında gelinin bulmada zorlandığı gibi, artık 5-1-1-1 şekilde puan da veremez oldu. Kaynana Sevilay’ın bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında nasıl puanlar vereceği şimdiden merak konusu oldu.

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Nurten ve Gelini Hasret

Son bölümde Nursel kaynanalar değişen 90 saniye sürenin geri gelmesi için sunduğu şartı duyan izleyenler, sosyal medyada Nursel’e karşı büyük eleştiri yağmuruna tuttular. İşte o eleştirilerden biri;

“Nursel sunduğun şarta bak! Bende sana şu şartı sunuyorum. Sunucu olmak için bu zaman kadar kazandığın serveti bana ver?” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyenler Nursel’in son bölümde kaynanalar karşı sunduğu şartı yerden yere vurdular. Bir çok kesim kaynanaların tüyolaşmasını kalkmasına sevinirken, Miyase “O zaman kaynanalara ne gerek var ki? Bir şef hepimizin tabağına puan verebilir” demesi de oldukça dikkat çekti. 

Deniz yarışmada varlığını bir türlü göstermedi. En yakın rakibi ile arasında ciddi puan farkının olduğunu bilen Deniz, bugün Gelinim Mutfakta 3 Mart Puanlama sırasında, aradaki puan farkını kapatmaya çalışacak.

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Aşçı olduğunu iddia eden kaynana Beyhan gelinin Yeşim’i bir dönem eli ile koymuş gibi bulurken, bir dönem de hep düşük verdi. Şimdiler de yeniden eli ile koymuş gibi bulması bir çok kişiye inandırıcı gelmese de bugün Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe puanlaması sırasında, gelini Yeşim’e kaç puan vereceği, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Puan Durumu

28 Şubat Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği, 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Günün sonucunda 1 sunucu ve dört kaynananın puanları kesin olarak netleştiğinde, gözler Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe puan durumu sonucuna çevrilecek.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve yarışmaya gelmeyi kendisini istediğini bizzat beyan eden deniz henüz yarışmada istediğini puanlar alamadı. Deniz, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Hasret, Miyase ve Yeşim beş bileziği için yarışırken, Deniz de bu üçlünün çok gerisinde eleneceğini günü beklemekte. Zira en yakın rakibi ile arasında şu an için 28 puan fark bulunmak.

Deniz bugün 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yakın rakibi ile arasında ki 28 puan farkı kapatamayacağı için şimdiden eleme potasına düşmeyi %100 garantiledi.

Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Bu hafta yarışmadan elenecek ismin şimdiden belli olduğu yarışma programında, 3 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, bir gelin çeyrek altını almakla kalmayacak. Beş bilezik içinde daha iddialı hale gelecek.

3 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 3 Mart 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımdaki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Mart Puanları (03/03/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

3 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 4
Hasret: 4
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Naciye’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 2
Hasret: 1
Deniz: => Naciye’nin Gelini 4

*************************
” 3 Mart 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5
Deniz: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Hasret: 1
Deniz: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Hasret: 3
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 3 Mart Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 5 5 3 5 5 23 (-2)
Miyase 4 2 1 4 3 14
Hasret 4 1 5 1 3 14
Deniz 1 4 4 3 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Şubat – 4 Mart Haftası) – Perşembe

BEYHAN SIFIR HEYECANLA, GELİNİNİ BULDU! NEDEN ACABA? BEYHAN KAÇ BÖLÜMDÜR GELİNİNİ BULUYOR?

*************************

Yeşim: 46 + 21 = 67
Miyase: 48 + 14 = 62
Hasret: 50 + 14 = 64
Deniz: 28 + 13 = 41

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 3 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
3 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Fragmanı İzle

3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler eleme potasına düşen gelin ile beş bilezik için daha iddialı hale gelinin kim olduğuna çevrilecek. İşte o anlara ait, Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

54 Yorum

 1. miyasenin 5 alan tabaklara çöp muamelesi yapmasından iğrendim artık. kovun şunu artık yaa. sadece miyase yemek yapmıyor orada herkes yapıyor bazen iyi bazen kötü. miyase her zaman iyi yapamaz miyasenin doğasına aykırı bu. vallahi nefret ettim iyice miyaseden.

  1. Miyaseye kin kusarak bir yere gidemezsin Nursel lezzete veriyor ve Bugün 4 aldı Miyase.. diğerleri hakkını yedi!

   1. sana mı sorayım yorum yaparken? izlediğim miyaseden nefret ediyorum. nusel lezzete veriyorsa yeşime 5 verdi. eee ne oldu yani, yine bilezikler miyaseye gidecek. her hafta öyle olmuyor mu zaten.

 2. nursel lütfen ama lütfen kaynanalarınyorumĺarına müdahele etmeyin kadınlar şaşırıyor.

  1. Nursel kaynanaların hep birlikte iyi dediği tabağa düşük verince utandı! Ondan 90 saniye tüyo kısmını kaldırdı ama yine aynı olay yaşandı!

  2. sunucu herkesten 5 alan tabağa 5 verdi. 5 alan yeşim olunca hemen karalamalar başlıyor. allah ıslah etsin.

 3. deniz yapamıyor ama yapsaydı da kalıcı olmazdı çünkü çok sessiz ve sakinler
  diğerleri tam şovmen şovmen

 4. SEVİLAY YİNE SAÇMALADI!..GELİNİ 4 AYDA 32 BİLEZİĞİ BAŞARILI BULUYOR!..KAFASINI ÇEVİRİP ALTIN LİSTESİNE BAKMIYOR!.. ELİF VE EZGİ 90 BİLEZİK ALMIŞ GELİNİ VE KENDİSİ BAŞARIDAN BAHSEDİYOR!..

  1. EZGİ ELİF 1 YIL KALDI DA ALDI. MİYASE 4 AYDAN KISA SÜREDE ALDI! BEYNİNİ ÇIKARIP YORUM YAPMA!

   1. miyase hile hurdayla aldı o bilezikleri. kaynanası 4 aydır yeşime 1 miyaseye 5 vererek aldılar o bilezikleri. tamamı haram o bileziklerin. o beynine söyle kafanın içinde miymiş bunları yazarken!

 5. Bugün miyase ile hasret boşuna düşük puan aldılar üzüldüm…yeşim iyi yaptı da ama onlara haksızlık oldu…

  1. yeşime 4 aydır haksızlık yapılıyor hemde sevilay ve miyase tarafından. bence miyaseye değil yeşime ve diğerleri için üzülün. sadece miyasenin hakkı yenmiyor orada.

   1. Bir miyase taraftarıyım yeşim de seviyorum yeşim anlamsız yere eleştiri anlamıyorum 6 aydır kız burda daha çok az bilezik almış.. en büyük torpil damlayaydı bence…yapan olursa düşük alınca üzülüyorum

    1. Yeşim’e haksızlık yapıldığını görüyorsanız miyase taraftarı olmamalısınız.

   2. yeşim yemekleriyle değil kaynanasınin şovlarıyla orda kalıyor yapamıyor yapamıyor
    ayda 1 veya 2 defa güzel yemek yapmak güzel yapıyor anlamına gelmiyor

   3. yeşim e ne haksızlık yapılıyor haksızlık yapılsaydı çoktan gitmişti
    haksızlık hep yeni gelinlere yapılıyor iyi de yapsalar kötü de yapsalar fark etmiyor gidiyorlar

 6. görgüsüz saygısız yeşim deniz in kilosuna ve güzelliğine laf ediyor
  çok ayıp insanların görünüşlerine söz söylemek çok iğrenç

  1. görgünün saygının ne olduğunu bilsen bunu miyase ve kendin için yazardın. demekki kelime anlamını bilmiyor o iki kelimenin. o zaman yazmayacaksın bilmeddiğin şeyleri.

   1. sen de önce düzgün yaz. bilmeddiğin ne demek acaba? bir de miyase ne alaka? direk yeşimi gömenlerin altına miyaseyi kötülemeniz çok aşağılık. zaten korkaklığınız anonim yorum yapmanızda!

 7. Deniz çok güzel olmuş bu makyaj ile Yeşim kıskanıyor mu acaba bi de kendi makyajı daha koyu olmuş kilolu olabilir kendi de zayıf bi gelin ayıp ama yazık rencide etmemeli bi de suratı hep sert bakışlı çok ters davranmakta Beyhan hanıma

 8. sunucu daha önce bu tabak yanık puan veremem dediği olmuştu bugün 5 verdi
  yeşim torpilli torpilli

  1. miyasenin tabağıda yanıktı ama yine miyaseye dokunulmadı yarın bilezikleri hediye edeceklerya.

   1. boş konuşma anonim. yanık olan yeşimin tabağı göz var nizam var. gördün 2 kaynana miyaseye güzel tabak ama kafamız karıştı düşük verdik dediler. hatta denizin kaynanası özür dahi diledi. yeşime tapmayı bırakın artık. ama doğru siz karşılığında para alıyorsunuz. yeşimi öven her yorum kaç lira acaba? ben de mi başlasam :=)

    1. miyaseden kaç para alıyorsun sevgi rumuzlu zavallı. yeşim puan alıyor diye kudurdun.

 9. Aferin canım yeşim seni çok seviyorum inşallah yarın bilezikleride alırsın..🤗🤗🤲🤲🤲

 10. Böyle bi sacmalik görmedim tuyolasma bile yok neymiş efendim görsel tuyoymus her seferinde yeşim in puanlarini yiyonuz .programın kalitesi iyice düştü .Nursel hnm o puanı kesmeye hakkınız yoktu

  1. yakmış kızz yeşimi savuncam diye boş konuşma torpilli yeşimin paralı askerleri sizi gidi

   1. yeşime çamur atınca miyaseyi göklere çıkarmayı bırakın artık. miyase kadar çirkefi yok orada. yapsa da yapamasada çirkeflik yapıyor sürekli sürekli.

    1. çirkeflikle güzel yemeğin arasındaki bağlantı ne canım? yeşim gibi ekranlara oynamıyor en azından. siz saflar da yeşime tapmayı bırakın.

 11. Bence Beyhan 6 aydır burda tanıması garip değil gelinin tabağı bulması anormal değil

  1. asıl sorun hiç bulamayıp bir anda sihirli değnek değmiş gibi bulmaya başlaması. zamanla bulmaya başlasa yorumunuza katılırdım ama bir anda bulmaya başladı.

   1. Anonim olarak yorum yapan arkadaşım. Lütfen isminizi yazın. Soran arkadaşları yorumu benim yazdığımı zannediyor!

    1. körsün sanırım? aç bak. tüyolaşma dönemindeyken tüyo olayını gayet güzel kavrayıp kendi lehlerine kullandılar. yeşim ve beyhan beceriksizleri onu bile beceremedi. şimdi tiyosuz güya dua ederek buluyor. arkadan birileri beyhan ”sultan”a fısıldıyor…

 12. yine bilezikleri miyaseye vermek için çabaya girdiler. her hafta bir fırıldak dönüyor bilezikleri miyaseye vermek için.

 13. filiz beyhan şurda kaç gündür buluyor gelinini dünyanın lafını ettin beyhana. sevilay 4 aydır gelinine 5 veriyor Allah için bir defa sevilayın 5 vermelerini eleştirmedin burda. biliyoruz artık miyaseyle altınları paylaştığını. yoksa neden sevilay ve miyase konusunda kör sağır olasınki değil mi?

  1. yarın Beyhan’ın kaç gündür bulmaya başladığını yazacağım! – haber değeri taşıyor. Vahiy gelmediğine göre… biri yada birileri kulağına bir şeyler fısıldadığı kesin!

   1. sevilay diyorum filiz, sevilayyyyyy. 4 aydır miyaseye 5 veriyor diyorum. bunas neden ses çıkarmıyırsun diyorum.

    1. Sen önce anonim olarak yorum yazma. Kendine güven ve adını yaz.
     1 -Yeşim hafta ortasında bilezik aldı daha önce böyle bir şey gördün mü?
     2 – 90 saniyelik süre kimin için kaldırıldı?

     bu ikisinin cevabı ver!

     1. Yeşim önceki hafta hak ettiğini iade aldı. 90 saniye bence miyase haksız kazandı diye yapıldı halktan sadece miyasenin bilezik almasına tepki geldi çünkü Sevilay 4 aydır yelime 1 gerçi diğer gelinlerde çoğunlukla 111 verip miyaseye 5 veriyor. Şimdi sen söyle neden miyaseye bu kadar koruyup Yeşim’e bu kadar bok atıyorsun? Neden miyase ve Sevilay’ın yaptığı haksızlıklarla aldıkları bilezikleri değild, Yeşim’in zaten bir önceki hafta hakettiği ama gurur yapıp almadığı bileziklerin kendisine iade edilmesini sürekli konu yapıp Yeşim’i karalıyorsun? Neden?

     2. Yeşim yapım tarafından kollandığını düşünüyorum. Bu benim görüşüm. Miyase süper demiyorum dikkat et. Sevilay her defasına gelinni bulması çok garip ama tüyo kalkmasına rağmen Beyhan bulmaya devam ediyor. daha önce ezgi, yeşim v.s hep birileri el üstünde tutuldu. Şimdi yeşim ve Miyase el sütünde tutuluyor. Ben kimsenin tarafı olmam. Bak ben açıkça söylüyorum. Sevilay gelinin bulup beş vermesi normal değildi tıpkı Beyhan’ın 17 bölümdür sadece 2 defa 3 ve 4 verip 15 defa beş vermesi de çok garip. Benim tepkim eleştirim bunlara

     3. özgüven problemleri var bahsedilen şahsın. her yorumu anonim. hatta eminim anonim yeşimi öven tüm yorumları yazan kişidir. kendine güven biraz ya. bir de yeşim bugün yanık tabakla çeyrek aldı. hak nerede.. adalet nerede??

   2. Artık gelinin tabağı anlaması tuhaf gelmemeli bence. Ben bile bugün Nursel tadımlama yapınca daha puanlar açmadan hasret tabağı ve deniz tabağı tanıdım diğerleri de miyase yeşim dedim..
    Ben çoğunlukla yeşim ile miyase tabak anlıyorum yeşim koyu yapıyor.. fırınlamadada kızartıyor

  2. Miyasenin kaynanasının kafasının nerede olduğunu gördük. Gelinie odaklanabilseydi bu güne kadar 60 bilezikten daha fazlasıni alırdı. Sevilay aşık kafası dağınık. Miyase gerçekten iyi yemek yapıyor.

  3. unutuyorsunuz galiba daha önce de buluyordu bı ara verdiler yine devam ediyor
   hiç şaşırtıcı değil (!)?

 14. Bu gün Miyasenin tabağıda yanıktı Ama nedense Yeşim’in tabağı tüyolu oluyor 2 ceza puanı kesiliyor çünkü Yeşim puan farkı atıyordu o yüzden ateş aldınız ,biraz insaf yaa
  Yancı NURSELİ acilen gönderin geri gelmesin
  Fatih Ürek’ten sonra gelen bazı sunucular hep taraf tuttu , yeni gelen vicdanlı olsun hak yemesin
  BU SAYFAYA YAZDIĞIMIZ YORUMLARIMIZ NEDEN YAYINLANMIYOR ACABA KAÇ KERE YORUM YAZDIM

 15. G*** ANONİM!..EZGİ YARIŞMADA ALTI AY KALDI!..YARIŞMAYI İZLEMEDEN KONUŞMA!…KAÇ BİLEZİK ALDI ONU DA SÖYLE!…MAL!…KUŞ BEYİNLİ!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu