Fragman

3 Mart Salı Edho Fragmanı Yayınlandı mı? [Tekin Öldü Mü?]

3 Mart Salı Edho Fragmanı yayınlanmasını dört gözle bekleyenler için bu yazıyı kaleme aldık. Geçtiğimiz bölümde Hızır Çakırbeyli masayı toplama çağrısı yapmıştı. Bir çok kişi de oylama olması halinde ölmesi yönünde oy kullanacağı söylemesi üzerine Boran ölecek mi? diye merak içinde kalsa da Hızır’ın oyu ile Boran ölümden döndü.

Hızır ihaneti hiç bir zaman affetmediği için Boran’ı da masadan kovdu. Herkesin Merak ettiği Bundan sonra Boran ne olacak? tufan ile birlik olup ihanet mi edecek? Yoksa Tufan’ı da kendi yanına çekip masanın düşmanları ile mi mücadele edecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Eşkıya 3 Mart Salı Özeti (159. bölüm)

Tufan aslında Boran’a ben de hain değilim. Ancak şartlar bizi karşı karşıya getirdi diyerek Boran’a anlatmaya çalıştı. Hızır asla Tufan’ı affetmeyecek. Ancak Tufan’ın arkasında yer alan herkesi yok etmek için Tufan’ı kullanacaktır. Edho 3 mart fragmanı - 159 bölüm

Burada Boran ne olacak soruları da yavaş yavaş cevaplarını bulmaya başladı. Yani Hızır arka planda Boran’ı gene kullanmaya devam edecektir.

Hızır Çakırbeyli gelecek bölümde olmasa da ilerleyen bölümlerde Tufan’ı öldürmek değil, buralardan göndermeyi teklif edecek. Muhtemelen de Tufan bunu kabul edip, diziden ayrılacaktır.

Bijolar cephesinde ise Tufan’ın her an kendilerini öldüreceklerini biliyor. Hatta her an Hızır’a satmaya hazır olduğunu da bildiği için Bijolar, Tufan’a büyük bir oyun kuracaklar.

Maalesef Tekin ağır yaralanacak.

Şu na için ben geçici fragman ekliyorum. Ancak yeni fragman çıkar çıkmaz bu sayfada bulabilirsiniz. Bu arada aldığımız bir bilgiye göre baş rolümüz yeni sezonda dizide olmayacak haberleri var. Umarım doğru değildir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu