Survivor

3 Mart Salı Survivor SMS Sonuçları Belli Oldu!

Acun 3 Mart Survivor 2020 SMS Sonuçları ve sıralamaları gecenin ilerleyen saatlerinde netlik kazandı. SMS sonuçlarının neden önemli olduğuna gelince. Sms sıralamasına göre üç aday arasında halk tarafında ne az oyu alan yarışmacı adaya veda eden isim olacak.

=> 30 Mart Salı Survivor Halk Oylaması için lütfen tıklayınız.

3 Mart 2020 Salı günü 3. haftanın eleme gecesinde Survivor Ünlüler takımından yine bir isim adaya veda edecek. Dokunulmazlık oyununu 3-1 kaybeden ünlüler takımından bu hafta bir isim halk oylaması sonuçlarına göre veda edecek.

=> 24 Mart Survivor SMS Sonuçları görmek için tıklayınız.

Ünlüler takımı kendi içerisinde eleme potasına Derya Can ismini sundu. Derya geldiği haftadan beri kendi takımı tarafında devamlı sms oylamasına sunulsa da her defasında kurtulmayı başaran isimlerden birisi oldu. Bu haftada yine 3 Mart SMS sonuçları Derya Can’ın kurtarıcı olacak.

=> 10 Mart Salı Survivor SMS Sonuçları için tıklayınız.

Survivor 2020 sms oylaması hem eleme hem de elenecek ismin söylenmesi açısında oldukça avantajlı. Bildiğiniz üzere 3 Mart 2020 konsey gecesinde Derya can kesin olarak eleme postasına düştü. Bunun yanında en fazla oyu alan iki yarışmacı da eleme adayı olarak sunulacak.

Acun Survivor Sms Sonuçları 3. Hafta (3 Mart 2020)

  1. Barış Murat Yağcı
  2. Ersin Korkut
  3. Perviz Abdullayev
  4. Elif Yıldırım Gören
  5. Mert Öcal
  6. Sercan Yıldırım
  7. İrem Akın
  8. Derya Can (ELENDİ!)
  9. Aycan

Yukarıda yer alan liste bir önceki haftanın sms sonuçlarıdır. Derya Can her hafta eleme potasında düşmesini hiç ama hiç umursamıyor. Elinin sakat olmasında dolayı 3 hafta daha oyunlarda yer almayacağını ve sağlığının daha önemli olduğunu düşünüyor.

SMS sonuçlarına göre Ersin => İrem’i söylerken Yasin ise futbolcu Sercan’ın eleme potasına gönderdi.

 

Derya Can - Survivor 2020 Ünlüler Yarışmacısı

Bunun yanında ünlüler ise boşa yer işgal ettiğini düşündüğü Derya’nın bir an evvel gidip adeta kendilerince kanser gibi düşünen Derya’yı eleyip, daha canlı takım arkadaşları ile yola devam etmenin planını yapıyorlar.

3 Mart Salı Survivor Kim Elendi

3 Mart 2020 Salı ele gecesinde %100 eleme potasında giden Derya ve yanındaki iki arkadaşı ile birlikte sms sonuçlarına göre bu hafta Survivor kim elendiği ortaya çıktı.3 Mart Salı Survivor Kim elendi - (görsel)

Aldığımız bilgilere göre Survivor 2020 Türkiye 3 Mart Salı akşamında elenecek isim yakın zamanda ünlüler takımına giren bir bayan olacağını söylemek isterim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu