Zuhal Topal'la Sofrada

3 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Kübra Kaynak]

3 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Kübra Kaynak yarışacak. 6,5 aylık evli olan Kübra, henüz 21 yaşında olmasına rağmen kaynanaları etkileyecek harika lezzetler sunacağını iddia etti.

=> 3 Mart 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Son bölümde yarışan yarışmacı 22 puanla zirveye yerleşse de Kübra bugün Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mart Salı puanları sırasında Didem’i geçebilecek puanları %100 alacak demek isterdim. Ancak, Kübra menüsünde eksiklik nedeni ile düşük puanlar alacak.

=> 24 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

3 Mart 2020 Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Belli olduğu an Kübra & Nezaket

=> 17 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 3 Mart Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Zira kaynanalar menüyü eksik olarak değerlendireceği için en adil puanları gene sunucumuz verecek.

=> 10 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Nur Eda kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

Bu yüzden yazının en son kısmında tablo içinde mavi yazı ile Zuhal Topal Bugünkü bölümde verdiği puanları aktaracağız.

=> 6 Mart 2020 Zuhal Topal’la Haftanın birincisi? kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mart Salı  Puan Durumu (2020)

3 Mart Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Kübra Kaynak. Henüz kendisi 6,5 aylık evli olmasına rağmen annesinin yanında devamlı yemekleri kendisi yaptığı ve eli yemeklere çok yatkın olduğunu dile getirdi.

=> 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosu için tıklayınız.

Aynı şekilde kaynana Nezaket de diğer gelinleri arasında Kübra daha iyi yemek yaptığını açıkladı. Not: 3 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucu yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 5 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Yarışmacı Kübra oldukça heyecanlı olmasında dolayı alış veriş esnasında unuttuğu tavuk başına bela olacak. Kaynanalar tavuğun eksik olmasını fark ettikleri anda 1 ve 2 verme hakları da ortaya çıkacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Çarşamba Puanları için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Bugün (3 Mart Salı) 352. bölüm

Sunucumuz Arabaşı çorbasında tavuğun eksik olmasını çok da önemsemediğini ama kaynanalar bu konuda ne diyeceklerini bilmediğini açıkladı. Yani demek istiyor ki sırf bu yüzden ben düşük vermem ama kaynanalara da karışmam diyor. Bakalım bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Merakla bekleyeceğiz. 

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan yarışmacı Didem’in yemekleri beklentilerin altında kalması nedeni ile ancak 22 puan toplayabildi. Bugün yarışan Kübra’nın zirveyi alası aslında çok kolay olsa da menüsündeki eksiklik başını ağrıtacak.

Zuhal Topal 3 Mart Salı Puanları esnasında eğer ki Kübra’nın menüsü eksik menü sayılır ise (kesinlikle sayılmalı) o zaman kaynana Nezaket hanım her gittiği yerde en düşük puanları vermeye çalışacaktır.

İlk gün yarışan gelinin menüsündeki yemeklere karşı Nezaket hanım tereyağı olmadığını ve bol tereyağlı yediğini açıklamış, Didem de her yemekte tereyağı kullanılmayacağını söylemişti. Bugün sıra kendisine geldi.

3 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Kübra’nın Menüsü 

  • Tavuklu ARabaşı çorbası
  • Çiğ Börek
  • Haydari
  • Kuru Biber Dolması
  • Rosto Köfte
  • Patates püresi
  • Mevsim Salatası
  • Cevizli Tahinli Kabak Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 3 Mart Salı Puanlaması yapılacak Kübra'nın menüsü


Bugün Zuhal Topal’la 3 Mart Puanlaması için Kübra’nın yukarıdaki menüsü puanlamaya tabi olacak. Kaynanalar eleştirmeden hazır yeri gelmişken bir kaç kelam etmek isterim.

Kübra’nın bugün kaynanalara sunacağı menü oldukça kolay. Kolaylığı bırakın çok basit. Ancak puanlamada basitlik -zorluk mevzusu önemli olmadığı için Kübra kolaya kaçmış.

Kayın validelerin 3 Mart Salı puanlaması yapacağı günün menüsünü gördüklerinde verdikleri tepkileri aynen aktarmak istiyorum.

Menü fena değil
Gayet basit bir menü
Zahmetli bir menü değil
Bu menü benimkini geçemez
Kaynanalar

Kaynanalar Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mart Puanları sırasında bu eleştirilerden yola çıkarak, Kübra için hiç de iyi puanlar gelmeyeceğini tahmin etmek zor değil.

Kübra’nın menüsünde yazan tavuğun olmaması, eksik menü olarak değerlendirmeye tabi olacağı için Kübra’yı 1 ve 2 puanlar bekliyor anlaşılan.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (3-6 Mart 2020)

3 Mart 2020 tarihinde başlayan bu hafta 4 Mart Salı puanlaması ile devam edecek. Bugün yarışan Kübra Kaynak’ın aldığı puanlarla birlikte Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu yavaş yavaş netlik kazanacak.

Yarışmacıların ilk günden belli aldığı Zuhal Topal toplam puanlar hemen alt kısımda verilmiştir.

  • 3 Mart Pazartesi (Didem Katar) : 22
  • 4 Mart Salı Puanı (Kübra Kaynak) : 17

Bugün yarışan Kübra Kaynak, market alış verişi esnasında Arabaşı çorbasına koyacağı tavuklu unutması nedeni ile diğer kaynanalardan yüksek puan alamayacağı için en adil puanı veren Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusuna kilitleneceğiz. Merak etmeyin tüm puanlar hemen alt kısımda verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

3 Mart Salı Zuhal Topal’la Puanları (Kübra’nın Puanları)

Zekiye  3
Halide  3
Aysun  3
Ayşe  3
Zuhal Topal:    5
TOPLAM:   17

**3 Mart 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 3 Mart Salı Fragmanı

6,5 yıllık evli ve aslen Yozgatlı olan 21 yaşındaki Kübra Kaynak’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 352. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu