Gelinim Mutfakta

3 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı? Kim Elendi? 3 Mayıs Puanları Haftalık Toplam Puan Durumu

3 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim Aldı? Son bölümde Gülcan ile Ezgi’nin puanları arasında sadece 1 puan farkın olmasından dolayı bu soru oldukça önemli hal aldı. Her iki yarışmacının fanları bu gün bilezik bizim olma diye beklerken, gerçek sonuçlar elbette kaynanaların vereceği 3 Mayıs Puanları sonrasında ortaya çıkacak olan Haftalık toplam puan durumu açısında gelinlerin alacağı sıra sonrasında netleşecek. Not: Gelinim Mutfakta 3 Mayıs bilezikleri Kazanan yarışmacı alt kısımda açıklandı.

=> 3 Mayıs 2022 Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için lütfen tıklayınız.

Bizleri instagramdan takip eden arkadaşlarımız bu hafta elenecek yarışmacı kim olduğu konusunda tahminlerimizi öğrendi. Genel de tahminlerde yanılmadan sizlere en doğru bilgileri vermeye çalışıyoruz. Sizler de bu haftanın elenecek ismini öğrenmek için yada bilezikleri alacak kişi kim olduğunu merak ediyorsanız, bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Not: Bu hafta elenen yarışmacı kim olduğunu bu yazı sonunda verdik. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Cuma Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla kazandığını görebilmek için tıklayınız. 3 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanları Verilmeden Önce Ezgi İle Reyhan Resmi

Bu gün yarışmada 295. bilezikler sahibini bulacak. 29 Nisan Pazartesi günü başlayan hafta oldukça çekişmeli ve bol tartışmalı anlara sahne oldu. Besime hanımın 1-1-1-5 tarzındaki müdahalesi ile Gülcan’ı ikinci sıradan birinci sıraya taşımasına diğer gelinler haksızlık yapıldığını söyleyip hem Gülcan’ı hem de Besime hanımı baskı altına aldılar. Besime hanımın kritik hamlesi ile şu na Gülcan henüz Cuma puanları verilmeden, haftalık toplam puanlar açısından zirvede yer alıyor.

==> 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan hafta 17 Mayıs Cuma puanları sonrasında son bulacak. Bu hafta kim kazandığını görebilmek için [saributon]17 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/saributon] ve sonuçlarını verdiğimiz yazımızı okumak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Besime’nin hamlesine Reyhan ve Sevim hanım aynı oranda karşılık vereceğini düşündüm. Çünkü; Besime kendi gelinin tabağını bulduktan sonra diğerlerine bir verip Gülcan’ı zirveye taşımıştı. Buna sinir olan Sevim hanım ile Reyhan aynı şekilde karşılık vermesini bekliyorduk. Lakin, bu iki kaynanana dediklerini yapmadılar ve yüksek puanlar kullandılar. Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)

Bu hafta yarışmaya katılan muhasebeci Aysel, maalesef kendi muhasebesini iyi yapamadı ve bu gün eleme potasına düştü. Tabi şaka bir yana yapılan haksızlıklar ve kaynanaların gelinlerin tabaklarını bilmesine rağmen kendi gelini hep Ezgi’ye beş verip kendisine düşük puanlar vermesi nedeni ile Aysel bu gün eleme potasına düştü. 3 Mayıs Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı büyük oranda Aysel olacak gibi duruyor. 

Bu gün hafta finali ve gelinim mutfakta puanlama aşamasında normal hafta içinde olduğu gibi ard arda 4 kaynana gelip puanlama yapmıyor. İlk üç kaynana sonrasında haftanın kritiklerine geçiliyor. Yaklaşık 30 dakika sonra son kaynana gelip haftanın puanlarını sonlandıracak Cuma puanlarını noktalayacak puanlarını veriyor.  Zaten sonrasında Fatih Ürek, ilk olarak bugün kim elendi sorusunun cevabını verip, haftanın en düşük puanını alan gelini gönderiyor. Hemen ardından ise bugün bilezikleri kim aldı sorusunu cevabını açıklıyor.3 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Elenen Aysel İle Kaynanası Fadime

Bugün son puan durumu açısından gelinlerin Ezgi ile Gülcan arasındaki bir puan farkın, gelen ilk kaynana ile kapanabileceğini, hatta Ezgi Gülcan’a fark bile atabileceğini söylemeye gerek bile duymuyorum. Böylesine hassas puanlama da Ezgi ile Gülcan arasından her hangi biri bu gün, 3 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi olan gelin aynı zaman da bilezikleri de hanesine yazdırıp çifte mutluluk yaşayacak. Hem çeyrek altını hem de 5 bileziği kazanmış olacak.

Sitemizi yakından takip eden arkadaşlarımız bilir ki Perşembe günü verilen puanlama sonrasında gelinlerin aldığı sıralama ne ise Cuma günü %100 olmasa da en alt sıradan en üst sıraya kadar çok değişmediğini gördük. Lakin, şu anda Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu bakımından bu hafta bilezik için yarışacak olan gelinler arasında sadece 1 puan farkın olmasından dolayı, bu tezimizin tutup tutmayacağını hep birlikte göreceğiz.3 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Gülcan ve Kaynanası Besime

Bugün herkesin merak ettiği bir soru var. O da bugün 3 Mayıs Cuma Bilezikleri kim kazandı? Sorusu olduğunu elbette biliyoruz. Ancak bizleri sosyal medyada takip eden arkadaşlarımız bu hafta bilezikleri alacak kişi konusunda tahminlerimizi çok önceden öğrendiler. Bugün gelinim mutfakta 3 Mayıs Cuma puanları başlar başlamaz, ben de bu sayfa içinde tahminlerimi açıklayacağım.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Bilezikleri Kim Kazandı? Aysel Mi Elendi?

29 Nisan Pazartesi günü başlayan bu hafta 3 Mayıs Cuma günü sonra erecek. Bugün bir gelin 5 altın bilezik alıp zenginliğine zenginlik katarken bir gelin de bu yarışmadan temelli elenecek. Tahminlerimize göre bu hafta hiç çeyrek altın alamayan Aysel yarışmaya veda edeceğini düşünüyoruz. Son puan durumu en azından bu bilgiyi bizlere sunduğunu görebiliyoruz.Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Bilezik yarışında iki gelin arasında bir puan farkın olmasından dolayı, bugün bilezikleri kim kazandı? Sorusu oldukça merak ediliyoruz. Ben bu sorunun cevabını okurlarımıza puanlama başlamadan açıklayacağım. Not: gelinim mutfakta toplam puanlar bu yazının en son kısmında verdik.

3 Mayıs Cuma Gelinim mutfakta puan durumu henüz açıklanmadan son puan durumunu açıklamak ve gelinlerin haftalık toplam puan durumu açısından sarılmalarını son bir kez bakmak istiyorum. Gülcan 60 puanla zirvede yer alırken hemen ensesinde Ezgi 59 puanla ikinci sırada yer aldığını görüyoruz.

Üçüncü sırada 42 puanla Güngör yer alırken son sırada bu hafta yarışmaya katılan Aysel 29 puanla eleme potasında yarışacağını gördük. Son sırada bulunan Aysel ile en yakınındaki Güngör arasında 13 puan farkın olması nedeni ile 3 Mayıs Cuma kim elendi sorusu çok da merak edilmiyor. Not: 3 Mayıs gelinim mutfakta puanlar kısmı yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Bu hafta birbirinden ilginç yemekler yapan yarışma programı bu gün tatlı yaparak haftayı noktalamak istiyorlar. Bu gün bizde öncelikle yarışmacıların bu gün yapacağı tatlının adını daha sonra ise malzeme listesini açıkladıktan sonra puanlama kısmına geçip öncelikle bu gün yapılan tatlının karşılığında Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Cuma günün birincisi kim oldu? Sosunu cevap bulacak. Daha sonra haftalık puanların toplanması ile haftanın birincisi kim olduğu ve sonuncusu kim olduğu açıklanacak.

Yukarıdaki adımlara kalmadan gelinlerin aldığı puanlar kaynanalar vermeye başlamadan bugün Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Cuma Toplam Puan Durumu açısından elenen ve bilezikleri alan gelinlerin isimleri açıklanacaktır. Neden o ana kadar bekliyorsunuz diyenler oluyor. Kanal D’nin haklarına saygı duyduğumuz için son ana kadar açıklamıyoruz.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Gelin Tatlısı Malzemeleri

Kek Malzemeleri;

 • 4 yumurta
 • 1 su bardağı kadar un
 • 1,5 su bardağı toz şeker
 • 1 paket vanilin
 • 1 paket kabartma tozu

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Cuma Günün Tatlısı Malzeme Listesi

Keki Islamak için;

 • 1 su bardağı toz şeker
 • 3 su bardağı kadar sut

Kekin Muhallebisi için;

 • 1 su bardağı kadar toz şeker
 • 1 litre süt
 • 3 çorba kaşığı un
 • 1 paket kren şanti
 • 1 paket vanilin
 • 1,5 yemek kaşığı kadar buğday nişastası

3 Mayıs Gelinim Mutfakta Gelin Tatlısı Malzeme Listesi 23 Mayıs Gelinim Mutfakta Gelin Tatlısı Malzeme Listesi 2

Üzerine;

 • Toz Antep fıstığı yada Hindistan cevizi

Fatih Ürek günün tatlısı olarak seçilen Gelin tatlısı için 50 dakika süre verdi. Yarışmacılar da bu süreyi ideal kullanıp sunum aşamasına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve kim kazandığını görelim.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Puanları (03/05/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Güngör 5
Aysel : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 5
Güngör : 1
Aysel : 3

*************************
 3 Mayıs 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Güngör : => Sevim’in Gelin 3
Aysel : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fadime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 3
Güngör : 5
Aysel  : => Fadime’nin Gelini 1

*************************

Gelinlerin 3 Mayıs 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 3 4 1 3 11
Gülcan 4 5 5 3 17
Güngör 5 1 3 5 14
Aysel 1 3 2 1 7

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Nisan – 3 Mayıs Haftası) – Cuma

Ezgi      : 59 + 11 = 70
Gülcan : 60 + 17 = 77
Güngör : 42 + 14 = 56
Aysel    : 29 + 7 = 36

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

3 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜLCAN

3 Mayıs 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ AYSEL

3 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ gülcan
Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ gülcan
3 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒AYSEL
*************************

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu