Kördüğüm

3 Mayıs Kördüğüm 270. Bölüm Özeti # Veer Gerçekleri Hatırladı, Mukta Akash’ı Öğrendi

Kördüğüm 270. bölüm özeti vermeden evvel bu bölümde meydana gelene en önemli hadise Veer gerçekleri hatırladı. Mukta Visnhu’nun gerçek adını öğrendi. Şimdi bu olayları derinlemesine anlattığım 3 Mayıs kördüğüm bölüm özeti ile sizleri buluşturalım.

3 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

Birazdan sizlere anlatacağım bu bölüm kanal 7 ekranlarına 3 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan kördüğüm 270. bölüm özetini anlatıyor olacağız. Sizlerden ricam bu özeti başka bir yerde paylaşırken, yazımızın tamamını paylaşmamanız ve sitemizin konu ile alakalı linki ile birlikte paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdi özete geçelim. Visnhu aileye kendini iyi biri olarak tanıtmak için akşam yemeğine kalır.

Meethi müstakbel nişanlısına her çeşit yemekten yedirmeye çalışır. Yemekten sonra Visnhu geç olduğunu söyleyip kalkmak ister. Meethi erkek arkadaşını yolcu ederken, Mukta Jogi’nin kulağına bir şeyler fısıldar. Jogi de evladım, kimsin necisin, akrabanı eşini dostunu getir tanışalım der. Nikah için ayrıca kimliğini de getir ki işlemlere başlayalım der. Kanha kimlik yoksa pasaportta olur der.  Visnhu, ürkek bir ses tonu ile tamam efendim demekle yetinir.

Damini ile Ichcha mutfakta konuşurken Divya da konuşmaya katılır. Konu Meethi’nin yakında evlenecek olması ve Tapasya meselesidir. Ichcha, hem kızının gidecek olmasına hem de Tapasya meselesini konuşurken ağlayarak konuşur. Divya bir kaç kez kızı ile konuştuğunu ağzından kaçıracak gibi olur. Damini hemen anlar. Divya sen Tapasya ile konuştun mu der. Divya ağlayarak kızıma sonunda kavuştum. Ona her ne kadar doyasıya sarılamasam da yüzünü gördüm ama hasret gideremedim. Jogi görürse sıkıntı çıkar diye kızım hemen gitti der. Ichcha da onu telefonla arayalım. Konuş hasret gider derse de Divya Jogi duyarsa hesap veremem. Ben bu zamana kadar Jogi’nin sözünden çıkmadım der.

Veer, Her Şeyi Hatırladı Kördüğüm 270. Bölüm Özeti

Kördüğüm 270. bölüm özeti, ertesi gün gene dini bir bayram kutlaması için Bundella ailesi evde çağırdıkları dini görevli eşiliğinde günlerini kutlarken Ichcha da tapınağa gidip, dini günü kutlar. Tapasya Veer’in hafızası bir an evvel yerine gelsin diye dua ederken Ichcha da çocukluk arkadaşım ailesi ile buluşsun. Meethi babası ile vakit geçirsin gibisinden aklına gelen duaları bir birlerini görmeden dua ederler. Bu bölümde çok fazla ateşe tapma sahnesi var. Kanal buraları kesebilir. O yüzden fazla detaya girmeden anlatıyorum. Bundella evindeki dua töreninde Veer, birden geçmişteki anıları bulanık görüntülerle hatırlamaya başlar. Veer’in ilk hatırladığı Ichcha’nın dul olarak yaşamaya gittiği köyde kaldığı evin yanması akabinde Veer’in olay yerine gidip, Ichcha’yı günlerce aramış ama bulamamıştı. Bir nehrin kenarına gelip ağlamaya başladığı sırada Ichcha sudan çıkageldiği görüntüleri yavaş yavaş hatırlamaya başlar.

kördüğüm 270. bölüm özeti resim 1

Veer birden Ichcha’nın yüzünü de hatırlar. Dua esnasında Ichcha diye seslenmeye başlayınca Tapasya, dualarım kabul oldu. Çok şükür dercesine bir bakış atar. Duaya gelen din görevlileri gidince Veer oturduğu yerden Mai! diye bağırır. Gunwanti ne oldu oğlum neden bağırıyorsun der. Veer ayağa kalkıp annesinin yanına gidip bu gün sorularımı cevaplamak zorundasın der. Benim eşim Ichcha ama sen beni bu kadınla neden evlendirdin neden diye annesine hesap sormaya başlar. Mai hemen oğlum senin aklını gene Tapasya mı? karıştırdı. Ne diyorsun sen der. Veer ise hayır aklım artık başına geldi. Her şeyi hatırlıyorum der. Mai’nin birden göz bebekleri büyür. Neden beni karımdan ayırdın diye bağırınca Mai senin için seni incitmemek için yaptım oğlum der ve böyle yırtacağını zanneder.

Tapasya Unutkanlık İlacını Getirir 3 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

3 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti devam etmekte, Veer öfkesi o kadar büyüktür ki asıl şimdi kırdın. Şimdi beni üzdün. Suçsuz günahsız Amla ile beni evlendirdin. Halbuki ben evliymişim. Sen nasıl bir annesin diye Veer bağırmaya devam ederken Tapasya odasına gidip Mai’nin dolabından gizlice çaldığı unutkanlık ilacını ve içinde hangi maddelerin olduğu laboratuvar sonuçlarını alıp tekrar salona gelir. Mai hala kendini savunmaya çalışır. Sen her şeyi unuttun. Bende seni incitmemek için yaptım derken Tapasya gelir ve Mai yalan söylüyor Veer der. Bu elimde gördüğün Amla sayesinde Mai’nin dolabından aldığım ve senin sütüne her gün Mai’nin katıp içirdiği bu ilaç, unutkanlığı artırıcı bir ilaç olduğunu laboratuvar testi ile anladığını söyler.

3 mayıs kördüğüm 270. bölüm özeti resim 1

Veer hemen annesinin her akşam neredeyse zorla içirmeye çalıştığı sütü hatırlar. Veer laboratuvar sonuçlarını dikkatle okur. Tapasya bana inanmıyorsan Amla da bunlara şahit der. Amla da evet bu ilacı Mai’nin odasından birlikte aldık deyince Mai’nin kaçacak yeri kalmaz. Ona rağmen benim alakam yok deme yüzsüzlüğün de bulunur. Ummed’de sinirlenir. Sen kendi elinle kendi çocuğunu aptal olması için çabalamışsın. Bu test sonucu da mı? yalan diye karısına çıkışır. Bütün bunlar ne için. Bir kin uğruna evladının sağlığı ile oynayabilecek kadar alçalmışsın der. 3 mayıs kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Veer baba konuşmaya gerek yok deyip Mai’nin yanına gelir. Sen benim annem olacağına taş olsaydın. Artık benim senin gibi bir annem yok deyince Mai oğlu Veer’e tokat atar. Sonra gidip Veer’e  sarılır. Oğlum, ben seni çok seviyorum. Ben senin annenim dese de Veer benim annem öldü deyip odasına gider. Gunwanti’nin yanından herkes bir bir ayrılır. En son kocası Ummed kalır. Ummed, karısına hitaben zamanında söylediğin yalan bir gün, gün yüzüne çıkacaktı. Ama sen bunu uzatmak için elinden geleni yapıp kendini küçük düşürdün. Şimdi acısını çekme zamanı der.

“Shraddha, O Visnhu Değil Akash Der” Kördüğüm 270. Bölüm Özeti

Kördüğüm 270. bölüm özeti devam ediyor. Mukta ile Meethi gene okul çıkışında karşılaşırlar. Meethi gene küçümseyici cümleler ile Mukta’nın kafasını karıştırıp, Visnhu ile birlikte motosiklete binip giderler. Bu sırada okul çıkışında Visnhu’yu gören bir kız (Shraddha) Mukta’nın yanına gelip bu adam niye Meethi ile gitti der. Mukta da Meethi ile yakında evlenecekler der. Mukta’nın okul arkadaşı Shraddha ben o adamı bir yerde gördüm ama çıkaramadım. İsmini de duymuştum ama hatırlayamadım der. Şüpheler Visnhu her yerden işaret etmeye devam ediyor.

3 mayıs kördüğüm fragmanı resim 1

Veer, gerçeklerin ortaya çıkmasında büyük çaba sarf eden Tapasya’nın odasına gelip her şey için teşekkür eder. Gerçekler senin sayende ortaya çıktı der. Tapasya, Ichcha ile konuşacak mısın deyince Veer hangi yüzle konuşayım. Ichcha benim yüzüme 18 yıl ceza evinde yattı. Ben ise onu ziyaret etmeyi bırak üstüne başka biri ile evlendim. Ne diyeceğim. Kendimi nasıl anlatacağım der. Bu konuşmaları Amla kapı arasından duyar. Veer’in Ichcha’yı sevdiğini bildiği için Tapasya gittikten sonra Ichcha meselesini bildiğini ama Mai olayı farklı anlattığını bende o yüzden evlendim der. Sen eski karını çok seviyorsun. Ben sizinle aranızda olmak istemiyorum demeye çalıştı.

 

Mukta elindeki delillerle Visnhu’nun başka biri olduğunu ispatlayamam diye düşünürken okul arkadaşı Shraddha bu sabah Visnhu’yu bir yerden hatırlıyorum ama çıkaramadım demişti. Şimdi gecenin geç vaktinde  Shraddha Mukta’ya önce mesaj atar. Mukta hemen arkadaşını arayıp ne olduğunu sorar. Shraddha, bu gün hatırlamamıştım. Şimdi hatırladım Meethi’nin evleneceği kişinin adı Visnhu değil Akahs der. Mukta şok olur. Çünkü bu zamana kadar Akahs’ı Vinshu’nun bir arkadaşı olduğunu düşünmüştü. Bakalım kördüğüm 270. bölüm özetinin 3. ve 4. partlarında neler olacağını merak ediyorsan bu linke [pembebuton]Tıklayarak[/pembebuton] ilgili yazıya ulaşabilirsiniz

 3 Mayıs Kördüğüm Fragmanı

Bu yazımızda sizlere kördüğüm 270. bölüm özeti ile sizleri buluşturduk. Bu bölümün fragmanı 2 Mayıs saat 17:50 sıralarında Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak, akabinde bizler de hemen buraya ekleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

273 Yorum

 1. Shraddha fotorağrafta güzel çikmiş , umarim diziye devam eder .
  Kizlar şimdi birazdan dün akşamki yorumlara bakicam şu an müsait değilim sonra cevaplarim hoşçakalin ??? ha bu arada hediyemi bekliyorum …

 2. Onlar görmüyorlar mı biz geceyi onlar rahat etsin diye , gündüzü de g
  Herşeyi gösterici ve aydınlık olarak yarattık. Şüphesiz bunda inanan bir toplum için elbette ALLAHIN varlığını gösteren delilleri vardır….

  NEML SÜRESİ 86. Ayet

  ????

  Çılgın MANYAMM sana paraşüt hediye ediyorum sanırım beğenirsin hediyeni ????

  ?????

  Hatun kişilerimmm biz şuan hava alanına gidiyoruz. Tatil bitti nasipse yazarım size merak etmeyinn

  ??????

  ALLAHIN SELAMI RAHMETİ VE BEREKETİ HEPİNİZİN HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN

 3. ????
  ELLERİNİZİ AÇIN MELEKLER GUL KOYSUN GÜLÜ KOKLAYIN KALBİNİZ SEVGİ İLE DOLSUN PAZAR TATİLİNİZ HAYIRLI OLSUM?
  GÜL ÇİÇEĞİM
  NAZIM
  ZÜLEYHAM
  DEFNEM
  MANYAM
  RÜYAM
  MELEĞİM
  NURDANIM
  FİLİZİM
  NAZLAM
  ELAM
  UNUTTUĞUM KIZLAR VARDA BENİ BAĞIŞLAYIN HEPİNİZ NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ

 4. MANYAM sana hediyem sürpriz buyur hediye paketini aç? sana ip up ucu vereyim içinden en çok sevdiğin şey çıkacak tahmin et bakalım?
  NURDANIM sana hayırlı yolculuklar?

 5. Nurdan abla hoşgeldin nasilsin , tatil nasil geçti ? Hediyeme BAYILDIM yaa , çok teşekkürler kullanmaya can atiyorum ???
  Günaydin INCEM nasilsin baya yoktun sen , yarin SULTAN var ama Kanal 7 kaldiracakmiş diziyi başka kanala trensfer edilmiş Y.B umarim kaldigi yerden devam eder yoksa başini izleye – izleye sikilmaya başladim ??? çok güzel bölümler başliyacak yakinda dizide ama kanal resmen seyirci ile dalga geçiyor aliştira aliştira kaldiriyor senin Sultanini benim ise R.K mi offf çok üzgünim şu anda dizimiz için kanal ne yapacagini şaşirmiş durumda ???
  Hediyemi tahmin ediyorum , aaaa R.K posterimi yoksa ???

 6. GUNAYDIN KIZLAR GUZEL HAFTA SONLARI DILERIM
  ???????????
  Kizlar bugun cocuklarla sinemaya sonrada hayvanat bahcesine gitmeyi dusunduk..erken donersek mutlaka yazarim????hepiniz allaha emanet olun

 7. ??Ne yücedir o ki,mülk(hükümranlık) O’nun elindedir ve o herşeye gücü yetendir(MÜLK/1)??
  ??????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ?????
  GÜNAYDIN ELAM AHIRETLIĞIM ❤?
  ????
  FİLİZİM kalemine sağlık ??
  ????
  NURDANIM hayırlı yolculuklar
  ????
  RÜYAM iyi gezmeler
  ????
  MANYAM sana sandviç veriyoruz film izlerken yersin???
  ???
  ÎNCEM dün çok yoruldun sanırım. Bugün dinlen artik??❤
  ??YALANCI BAHAR ARTIK TVT KANALINDA ÇIKACAK. BILDIGIM KADARIYLA KANAL7 NIN SAHIBI ZAHIT BEY TVT’DEN HİSSE ALDI. SENSİZ OLMAZIN SAATLERINDE ÇIKACAK 20.00-21.40
  DUYANLAR DUYMAYANLARA DUYURSUN??????

 8. Filiz özet gerçekten harika olmuş , uzun – uzun bayila – bayila okudum keyifle ??? eline , emegine saglik ???
  Defoş günaydin , nasilsin çok teşekkürler , ha bu arada film derken bu gün hangi filmi izlesem acaba ???
  Rüya abla iyi eglenceler sana , gel mutlaka bekleriz seni ???

 9. Herkese iyi sabahlar günaydın ??????
  ?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️
  Evet kanal 7 yalancı baharı yayından kaldırıldı sanırım ya diğeri doğru düzgün çekmiyor izlenmez bile ayy kanal iyice izleyiciyi basite alıyor hiç vermese daha iyi ?? ya en azından kaldığı yerden devam etse ilk bölümlerden devam etmese bide salı günü galiba 1 mayısdan itibarenmiş ??

 10. Filizcim??
  Defnem ??
  Manyacım ??
  İncecim ??
  Nurdan ablacım
  Çiçeğim ??
  Nazlacım??
  Nazcım ??
  İsabella ve İremsu ??
  Rüya ablacım ??
  Saliha ablacım ?? hayırlı pazarlar nasılsınız iyi misiniz ????????

 11. Dün dedim zaten yayından kaldırıldı diye ıyy böyle olunca insanın diziyi izleyesi bile gelmiyor bide ilk baştan almalıymış diziyi iyice soğuttu kanal izlemekten resmen diziyi oyuncak etti elinde zaten tek televizyonda izleme şansı oluyor anca ?? neyse çıkarsa bakarım arada diziye ??

 12. Geldimm Züliş , sanada hayirli sabahlar nasilsin , ben iyiyim çok teşekkürler biraz işlerim vardi odami toparlamam lazim , odama birileri gelse veya toplasa hiç hoşlanmiyorum o yüzden kendim toparliyorum birazdan gelirim yine ???
  Evet haklisin yayinlayip kaldirip durunca insanin izleyesi gelmiyor diziyi , resmen seyirci ile dalga geçiyor kanal bu nedir yaa ??? bari baştan vermese diziyi başlari biraz sikici asil eglence şimdi başlayacak ….
  Birazdan dönerim bye ???

 13. Ferah Suprabhaat , svaagat hai naya kya hai ??? ( Hintçe )
  Ferah günaydin , hoşgeldin naber ( Türkçe )

 14. Ha unuturmuyum hiç Ferahcım günaydın hayırlı sabahlar acele ile yazdım ya kusura bakma bundan sonra unutmam Söz ?? nasılsın iyi misin

 15. Tamam Manyacım sen işlerine bak ya ben öylesine dedim zaten az kişi yazıyor ?? evet kanal iyice unutkanlık hastalığına yakalandı ya diziyi resmen oyuncak etti elinde bari kaldığı yerden devam etse en güzel bölümlere gelmişti ??

 16. Adını unuttuklarım varsa affola ?? tek tek isim yazdım ya gördüklerimi yazdım hafızam o kadar kuvvetli değil ??

 17. KIZLAR ben iyim sizin de iyi olmanıza sevindim?
  Ben azıcık sinirliyim kanal 7 ye hayır azıcık değil çok sinirliyim bu ne biçim iştir ya ybahar dizi ve seyircisi bu kadar da ezilmez ki?
  Tvt de kanal 7 aitmiş galiba ama ben frekansı ayarlamıyorum çıkmıyor neden bilmiyorum gerekirse servis çağırırım ayarlamak için ama inşallah kaldığı yerden devam eder yine baştan Sultanım gelsin diye mi bekleyeceğim ben ve tüm Sultan sevenler yine mi bekleyeceğiz ya
  Hey Allahım Yarabbim ya YBahar yerine yine eski Türk sinemalarını veriyor kanal 7 yayın akışına baktım şuan hem gulesim var hem ağlayasım ??

 18. Thanks manya .hawe are you?

  Zuleyha ab no prrobem .sorun degil sknti yok
  bende yeni kalktim .kahvalti yapicam gozlerim kipkirmizi dun gece cok kasindi iyiceneovusturdum daha kotu oldu ne olca biledim.kahvalti yapim yazarim :)
  Seni gidi net civcivi zuleyha ab.:)
  Sabah sabah actigim sarki video khalibali.
  :) cidden seni cok sevdim zuleyha ab.coj ictensin :)

 19. MANYAM hediye paketin içinde Rka değil Vivian posteri var hani şu senin sevdiğin bakışından sana özel atmış bi bakış?
  DEFNEM evet dün çok yoğundum ce ondan önceki günlerde çok çalıştım bu gün evde yatıp tembellik yapmayı düşünüyorum dışarıya çıkmak bile gelmiyor içimden?

 20. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ???????????GÜNAYDIN

  CANIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN PRENSESLERİ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM Sizi ÇOK ÖZLEDİMMMMMMMMM

  ♥?? ???♥???♥????
  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???ALEV

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 21. ✨✨KIZLAR FİLİZ Bella için sayfa açmış. Arama kısmından Geçmiş Olsun Isabella yazarsanız bulursunuz. Siz de güzel düşüncelerinizi oraya yazın ki gelince okusun. Belloş a moral olsun??
  ????
  Nasılsın diyen herkese teşekkür ederim sizler nasılsınız ❤❤❤
  ???
  Ya bu kadar takmayın kafaya. YB kaldığı yerden devam edecek TVTde. Bu kanal yoksa bulmaya çalışın fakat ;)
  ???
  Evet Mukta herşeye burnunu soktuğu için nikahtan iki saat önce Akashin adamları tarafından kaçırıldı. Bay Radhot büyük bir kahramanlıkla kızını kurtardı ve adamlari döverek pert etti. Tam nikah kiyilmak üzereyken Radhot ve Mukta salonda beliriverdi.
  MUKTA:DURUN BU NİKAH KIYILAMAZ. ÇÜNKÜ…. BAKALIM MUKTA ENGEL OLABİLECEK MI?? YOKSA ECELI GELEN MEETHİ CAMI DUVARINA MI ŞEY YAPACAK???
  GÖRÜCEZ..

 22. Kizlar yb tvt de verin iste daha iyi gunde bi kac kez tekrari olur bence daha rahat olur bence daha iyi oldu diger turlu gec vakit
  birde zaten daha once yayinlananlari tvt vermeli bencede ;)
  Genis genis izleriniz orda cokkez tekrari cikar :)

 23. Ayy üzüldüm senin adına İncecim ya ne güzel dizi hakkında konuşuyorduk bide ?? tarama yap gelir belki bizdede akşamları çekmiyor doğru düzgün hiç izlenecek gibi değil inşallah ayarlarsın kanalı ?? ya bu kanalın amacını anlamdım yinemi Türk sineması veriyor ayy gına geldi bu kanalın saçma sapan işlerinden bide benimsin dizisi bitmek üzere bakalım ne verecek

 24. ???????AYSELİMMMMMM

  ????CANTANEM
  ??????BİRTANEM
  ??????????KANKAMMM

  Canım nasılsın iyi misin inşallah iyisinizdir seni çok özledim ne kadar ayrı kaldık hayat insana acımasız oluyor lütfen bana kırılma inşallah bugünler çabuk geçer bazen yanımda olmanı çok isterdim ben de pireye kızıp yorgan yaktım canım kankammmm seni çok seviyorum ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ??????????

 25. Teşekkür ederim Ferahcım çok geçmiş olsun bu arada dikkat et kendine ??? tamam canım afiyet olsun ??

 26. Evet ZÜLEYHAM ya şuan hala uğraşıyorum ayarlayamıyorum Tvt çıkmıyor?
  ANONİM tabi Tvt de de versin ama kanal 7 den kaldırmasın ya isteyen istediği kanaldan izlesin YBagar yerine İbek Laban veriyor saçma değil mi yani eski sibemalar YBagardan daha mı çok izleniyor ben hiç sanmıyorum daha çok izlendiğini
  YBaharı ve seyircisini maskara etti ya diğer Hint dizi hayranlarına her yerde dalga geçiyorlar seyredilmiyor yayından kaldırılıyor diye?

 27. DENİZİM aşk olsun nerdesin sen bizde seni özledik ve çok seviyoruz. Dertlerini çözemedin mi daha????
  ????
  Evet Yalanci Baharin TVTDE olmasi çok güzel oldu. Saat 20.00 yani 8de çıkması çok hoş. Hem biliyor musunuz Tvt reklam bile vermiyor ve sürekli tekrarını veriyor hadi yine şanslısınız Cici Kizlar????

 28. Evet Defnem o kanalda vermesi bencede iyi ya ne güzel gündüz tekrar çıkıyor saat 12 gibi ama düzgün çekse neyse veriyor ya ona da şükür en azından tam verecek yayından kaldırma derdi yok ????

 29. RKA sevenler bu gün size daha önce biz Sultan sevenlere sorulan bir soru soracağım sizin cevaplarınızı çok merak ediyorum?
  RKA RÖLÜNDE VİVİAN DEĞİL DE BAŞKA X Bİ OYUNCU OLSAYDI YİNE RKA SEVER MİYDİNİZ?
  Cevaplarsanız çok sevinirim ben de sizinle Sultan fanlarının cevaplarını paylaşacağım ve kendi cevabımı da yazacağım ama ilk önce sizin cevaplarınızı bekliyoum?

 30. İncecim canim saban filmleri reytingleri yb den daha yuksek
  zaten ramazan geliyor baska sey koyarlar.
  Muhtemelen diye dusunuyorum tvt yokmu sende izle
  zaten tvt de ayni yayin grubuna ait kanal.
  Soruna gelince bu saatten sonra rk baskasi olsa kimsenin hosuna gitmez
  ama ilk andan ihtibaren rk bi baskasi olsaydi rk diye onu tanirdik vivi den haberimiz olmazdiki
  zaten vivi rk ile tanindi meshur degildi hindistanda once dizisi olmustu ama rk rolu ile cikis yapti isleri acildi
  Turkiyede yb cekilse kaan urgancioglu derdim sahane oynadi
  yakisiklida kara sevdada basrolun onune gecti mesala buragi severim ama kaan cok badariliydi sirf onun icin ixledim.:)

 31. Aynen öyle Zülişim TVTyi sevdim ben. Çok hoş bi kanal reklam da vermiyor. Benimsini izliyorum hâlâ. Bugün Alya ile Zeynin gerçek nikâhı kiyilacak. Salak Alya..??
  ???
  Çiçeğimin interneti bitti bugün de benim bitecek kaybolursam şak diye şaşırmayın ???
  ????
  ÎNCEM ben Rki sırf Vivian olduğu için sevmedim. Tabi Vivinin yakışıklılığı karizması doğuştan sürmeli gözleri ve şirin gamzeli baby face yüzü onu sevmem de çok etkili. Fakat Vivinin başarısını yeteneğini göz ardı edemeyiz. Abi adam olağanüstü oynuyor. Sinirlenmesi ayri,gülüşü ayri,tutkusu ayrı alayciligi ayrı güzel anlatıyor. Jest ve mimiklerini çok iyi kullaniyor. Nerdeyse bütün oyunculari inceledim bence Vivi jest ve mimiklerini en iyi kullanan kişi. Bi de gerçek karakteriyle alakası yok. Fakat Vivi yerine başkası olsa da eğer o da parıltısını ve aşkını iyi yansitirsa severdim yine fakat Vivi kadar sevmezdim. Vivi bu rol için yaratılmış ??
  Benim şu oynasın diye takintim yok ben başarıya önem veririm ;)
  Peki ya SULTANCILAR⁉⁉⁉

 32. İncem bence oynadığı başarıya bağlı ya ona göre severdik çünkü Vivi ilk Rk rolünde tanıdım önceden varlğından haberim bile yoktu Rk rolünü baya iyi oynadı bide o rolde tanındı ?? önceden o kadar ünlü değildi sanırım bence başkası olsa yine Vivi kadar başarılı olsaydı yine severdik herhalde ??

 33. Ha bu arada Inek Şaban filmleri YB den daha çok izleniyor. Hatta Show tv genel yayın yönetmeni Caner Erdem demişti ki:Nerdeyse Kemal Sunal filmleri magazin programimizla ayni reytingi alıyor. O yüzden mutlaka Şaban filmleri veriliyor. ??
  Bazı insanların yeri asla doldurulamaz. Vivian Kaan Urganciogluna çok benziyor ve Kara sevdada ayni Rkin tıpkısıydı ve dizi Emir Kozcuoglu dizi sektörünün en çok fanı olan karakteridir. Ben Burak Ozcivit faniyim ama Kaan için izledim Kara Sevdayi. Çünkü Rk-Emir gibi karakterler dünya tarafından seviliyor kadınlar tutkulu sevdiği kadından asla vazgeçmeyen erkekleri seviyor. Garip ama gerçek bi durum. ?
  YB Vivian Dsenaya servete ve zirveye taşıyan projedir. Gittiği heryerde hâlâ Rk diye sesleniyorlar adama. Şu anda da Shakti ile Rekor kırıyor sanırım 4.sezona geçti . Hindistanin en çok kazanan oyunculari arasinsa başı çekiyor. Maldivlerden de servet değerinde ev aldi.. ?
  Abi adam müthiş oynuyor izlettiriyor kendini??

 34. Aynen Defnem ya Tvt kanalını bende sevdim az reklamlı bide benimsin dizisi bitecek herhalde ya az kaldı galiba ?? Vivi hakkında söylediklerine aynen katılıyorum Defnem Adam on numara rol yaptı bence bu rol için yaratılmış jest ve mimikleri konuşturdu resmen mesela Apar kapoor oynadı ikinci sezonda ama Vivi kadar sevilmedi hemen Vivi girdi diziye bence başkası oynasa ve onun gibi rol yapsa belki sevilirdi yada sevilmezdi bide bence benim içinde Başarı ön planda ????

 35. Kızlar ben İnek Şaban filmlerini küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın rahmetli Kemal Sunal Allah nur içinde yatırsın çok büyük bir yetenekti müthiş bir oyuncuydu tabi diğer eski Türk sinemaları da çok başarılı ve iyi sadece bu kadar çok tekrar ve YBaharın yerine verilmesi ben hakkaten o kadar çok tekrarı ybahardan daha çok izlendiğibe inanasım gelmiyor ama denmek ki izleniyor demen ki YBahar l kadar çok sevilmiyor be diyeyim şimdi üzülüyorum sadece?

 36. İnek Şaban o kadar izleniyormu ya insan izlese bile bıkmıyor nasıl bir şeyse ?? evet Shakti dizisi baya iyi reyting alıyor 500 bölüme gelmiş hatta Ah kalbim dizisini geçmiş diye duydum yanlış olmasında dahada sürer gider gibi ayy çok uzadı oda ?? en son 235 bölümde kalmıştım geçen sene izliyordum önceden şimdi bakmıyorum ya ?? bide adam paraya para demiyor ya baya kazanıyor galiba yine yanlış olmasında ayy bide en son Sadna katıldı o diziye ?? hiç çekilmez geçen gün gördüm öylesine görünce sinirlerim tavana zıpladı sevmiyorum o kızı ??

 37. Kızlar benim kanaatim Vivianı beğenen ve sevenler Rkayı seviyor ve beğeniyor Vivianı beğenmeyenler Rkayı sevmiyor
  Defnem sen Rkayı Vivian kadar başka başarılı bir oyuncu canlandırsaydı onu da severdim diyorsun tabi ola bilir ama mesela Kördüğümün Tezi canlandırsaydı sevmezdin hiç kimse sevmezdi bence ??

 38. Vivian psikopat Rkayı seyircinin tamamına sevdirememiş olsada yine de bir kısmına sevdirmesi tabi onun başarısıdır çünkü o kendisi bile Rka karakterini sevmiyormuş doğal olarak tabi Drasthinin de Rkayı sevnediğini Defnem yorumundan öğrendim ve Drasthi Maduyu sevmiyormuş eee akıllı kadın Drasyhi tabi kimi sevip kimi sevmeyeceğini iyi biliyor??

 39. Defnem İnternetin mi bitiyor ya bu Turkcell kadar hain hat görmedim benimkide az kaldı ya daha yeni aldım azcık bir şeylere baksam siteden hariç hemen alıyor mb leri bedavada vermedi Pinti Turkcell ??

 40. İncem Sultancılar ne demiş bu soruya Sultan için merakla bekliyorum cevabını ?? bide sen ne düşünüyorsun bu soru hakkında Sultan için ????

 41. Vivianı bi fanı anlatmıştı gerçek hayatta çok iyi bir insanmış mütevazi sakin ee böyle bir insan Rjayı sevmemesi normal ve Rjayı canlandırnası da tabi bir yetenek baları
  Eski eşi de tam onun zıddıymış çok eğkenmeyi gezmeyi tozmayı seven Vivian ise daha çok evinde vakit geçirmeyi sevrmiş ve o eşi bi reportaj vermiş tam ayrılık arifesinde Vivianı çok aşağlamış o kadını o zaman kınamıştım be olursa olsun o şekilde reportaj vermesi hiç hoş değil aralarında geçenler çiftkerin arasında kalmalı ayrılsalar bile bence öyle değil mi kızlar?

 42. Ee ÎNCEM Viviyi beğenmeyenler Viviani takip etmesin buna sözüm yok gerçek hayatta. Fakat eğer dizisini izliyorlarsa bi oyuncu olarak degerlendirsinler. Viviyi beğenip napicaklar nikahına mi alacaklar?Adamın projesi ilgini çekerse izlersin çekmezse izlemezsin. Ki ben öyle begenilmeyecek çok itici biri olduğunu düşünmüyorum. Gayet nur yüzlü,yetenekli,mütevazi adam gibi adam. Illa birini sevmemek için kendini şartlamaya gerek yok. Ya ben karakterleri iyi kötü diye ayırt etmiyorum. Senpatisne çok önem veriyorum. Tej sapık falan ama çok sempatik ben seviyorum Teji?hele renkli takımları Prenses Mukta demesi falan cok şirin. En azindan Gunvanti ve Nani gibi itici değil :) bir de sevdiğimiz oyuncular seyircinin sevdiği karakterleri oynamak zorunda değil her zaman. Bugün Avi Sultan rolundedir yarin birgun acımasız kiralik katili oynar,ertesi gün gazino sahibi çapkın bir adami oynar nolacak sanki. O zaman saygıyı hak etmiyecek mi? çok fazla takılmayın bu oyuncu dünyasına. Her oyuncuyu zirveye taşıyan bi proje vardır ve o proje onun dönüm noktasıdır..
  ???
  Ay TVTDE KARA GÖZLÜM VAR TÜRKAN ŞORAY KADIR INANIR. 200 KERE IZLEDIM BELKI YINE IZLIYORUM ÇOK K KOMIK YAA???000

 43. Kizlar evet saban filmleri bencede cok guzel sebebini bilmedigimiz sekilde izletiyor kendini ben bunu oynadigi karekteri halkin icinden halka yakin olmasina bagliyorum.
  Adeta icimizden biri realiteye uygun buluyorum yesilcamda bu hava hep vardi halk onlari bu yuzden sevdi.
  Simdiki dizilerde filmler gercege coj uzak millet yalilarda yasamiyor.kimsenin sirketi yok masallah yeni dizilerde herkes para babasi herkes zengin halka uzak iste bu yuzden kaybediyor.halk kendine yakin buldunu sever eski filmlerde koylu sehirli isci cisftci kapici temizlikci memur her turlu karekterin oynaniyor simdi ise adamlar zengin sirket yonetiyor yalilarda yasiyorlar :)
  Haksizmiyim hanimlar?
  Emir karekteri evet cok sevildi bende sevdim sadece emir icin izledim rus kanalida veriyordu seslendirme berbat fakat turkiye seslendirmede cok onde dunyada.
  Vivian gelince shakti 2016 yilinda basladi devam ediyor suresi gugunluk 20 dk zaten hindistanda xaten dizilerin cogu uzun sure devam ediyor ondan daha cok izlenen diziler var devam eden udan .yeh hai muhabbatein .kum kum vs.gibi 1 milyar 250 milyon nufus biri izlemese digeri izliyor
  yb 2012 yapimi vivinin o halinden eser kalmamis bede yb deki halini begeniyorm.
  Ama uzun soluklu diziler bazen skci olabiliyor mutlu sonla bitmeli ask dizileri bence Turkiyede cok var uzattikca uxatilan diziler ya bence bir dizi reytingler dusmeden guzel sonla bitmeli
  fakat illa reytingler dusuyor dizi yerlerde surunuyor ancak o zaman biyiyor:) zirve gormus diziler icin hos degil bence

 44. ÎNCEM o olayların aslı şöyle.Vivinin karısı çok zengin. Viviyi de çok kıskanıyor. Ona oyunculuk yapmamasını kendi servetinin ikisine de yeteceğini söylemiş. Vivi gerçekten çok çabaladı evliliğini kurtarmak için zirvede olduğu projeyi yarıda kesti.Uzun balayı tatilleri yapti yine de yaranamadı karısına. Evet gerçek hayatta çok mutevazi,iyi ve hayatını sakin yaşamayı seven biri. Çok eğlenceli ama sevdikleri ve yakinlari arasinda eğlenmeyi seviyor. Isten geldiğinde huzur arıyor. Istese karısının tüm servetine konabilirdi Vahbiz ölüyordu Viviana. Şimdi yaptıkları için çok özür diledi boşanmamak için direndi ama kırdığı kalbi onaramadi. Mevlana diyor ya:Kirma kalbimi onaracak ustası yok..
  Karakterlere gelirsek. Her oyuncu kendini yoran karakterden ara ara şikayet eder. Vivian Rk Raja rolünden nefret falan ettiğini söylemedi yanlış anlaşılmasın aksine çok keyif,zevk aldığını ama biraz yorulduğunu söyledi. O yüzden sonradan yumuşatıldı zaten. Drashti de Madhudan fedakarlığı öğrendiğini söyledi ama onun çok saf olmasına kızıyordu
  Ona kalirsa Avi de Sultan rolünü başta sevdiğini ama sonra gurursuz bi adama dönüştürdükleri için rahatsiz olduğunu söyledi. Sonuçta ben hiçbir kadının peşinden koşmam kocani birak bana gel demem dedi :) Napalim Sultana da mi etiket yapıştıralım rolünü sevmemiş diye.. Her oyuncu oynadığı karakteri az buçuk eleştirir detaylara takılıp abartmaya gerek yok..

 45. Amaya hoşgeldin , nasilsin ?
  Geldim Züliş banyo yaptim şimdi müsaitim ve burdayimmm ?
  Iyiyim Ferah , sen nasilsin ?
  Teşekkürler INCEM R.K olsa ne farkeder Vivian olsa ne ? Ben ikisinide seviyorum ???
  Soruna gelince ben Viviani R.K rölünde tanidim bazen diyorum ki eger Vivi hayalindeki gibi oyuncu degilde futbolcu olsa ben ne yapardim diye ? Iyiki oyuncu olmuş , iyiki R.K karakterini canlandirmiş ve iyiki Kanal 7 o diziyi yayinlamiş ??? R.K karakterine başka oyuncu hayat verse idi onuda severdim çünkü ben tüm Hintli oyunculari seviyorum ama tabi Vivian kadar sevmezdim o benim favorim ? adam tam R.K karakterleri için yaratilmiş onun her şeyine ayri bayiliyorum her şeyi ona ayri yakişiyor kizmasi , gülmesi , gamzeleri , etkileyici bakişi , karizmasi …. Olağanüsti performans sergiledi Y.B dizisinde çok başarili yakişikligi kadar oyunculuguda efsane adam gözlerini konuşturuyor resmen bir bakişi var bir gülüşi var yerim ben onu kelebek görse ömrü uzar ? Ben Viviani her türlü karakterde izlerdim Tej bile olsa , ama ne alaka şimdi Tej Vivimi o rölde kimse koymaz !!! Koysalarda severek izlerim , peki sen Ince Sultan Tej rölünde olsa yine severmiydin ?
  Seyircilerin bir kismi R.K yi sevdi , bir kismi Sultani sevdi yani ikiside kendilerini seyircilerin tamamina degil bir kismina sevdirdi ??? çünkü iki karakterinde iyi , kötü yanlari var ???
  Züliş inşallah benimsin bittikten sonra Tatli Bela yayinlanir minnoş Astha’yi özledim ??? Vivian R.K karakterinden önce sadece Hindistanda taniliyordu , R.K ile kendisini dünyaya tanitti ?
  Anonim haklisin bu saatden sonra R.K yi başkasi canlandirsa kimsenin hoşuna gitmez tabi en başta başkasi canlandirsa idi bilmem …ama bence Vivian kadar sevilmezdi ??? Vivian Abbay rölü ile Hindistanda ünlendi , R.K rölü ile dünyada ünlendi birde Pyar Ki Ye Ek Kahani dizisinden öncede bir dizide röl aldi ilk dizisi o idi ?

 46. Ben Defoş’un 13:10 ve 12:51 saatlerde yaptigi yorumun her kismina aynen katiliyorum ???

 47. Bencede Tej sempatik birisi ve kesinlikle Mai gibi kötü , itici degil ???
  Hayallerimin Kizi diyor , birde sürekli Mukta ile alakali rüyalar görüyor yani bence sempatik birisi , Tapasyadan ürkme şekli falan …

 48. DEFNEM beni sanki yine yanlış anlamaya başladın gibi geliyor bana
  Ben Vivianı eleltirmiyorum şuan hatta ovüyorum ve Sultan hakkında da Sultanncıların söylediklerini ve Avinin söylediklerini de anlatacağım zaten merak etme canım şuan Rka ve Viviyi konuşuyoruz
  Sen gerçekten Tezi de mi bepenşyorsun helal sana kıız valla ben beğenmiyırum oyuncunun ismini bilmiyorum ama beğenmiyorum onu??

 49. MANYAM tatlım Vivin Tez rolünde olsa demedim canım Rkayı Tez canlandırsa dedim oyuncunun ismini bilmediğim için Tez diyorum??
  DEFNEM zaten Vivianı beğenmeyenler sevmeyenler takip etmiyorlardır?
  Sevmenek derken ben kendi adıma konulayım ben mesela Vivşnı beğenmiyorum sevmiyırum denek sanırım doğru olmaz çünkü o bana ne kötülük yaptı ki sevmeyeyim ama beğenmiyorum şöyle ki bana çekici gelmiyor hani bi elektrik olur ta insanlar arasında işte ben bu oyuncuyu bayılıyorum bana kendisini izletiyor denilir ya sırf onun için dizi izlerim denilir ya işte ben Vivian için öyle diyemiyorum hatta siz söyleyince de çok şaşırıyorum işte zevk meselesi yani yapılacak bir şey yok siz büyük bir ihtimalle ben Sultan için ölüyorum bştiyorum dediğim zaman çok şaşırıyorsunuzdur??

 50. KYZLAR MERABA NASYLSYNYZ IYMISINIZ UMARYM IYSINIZDIR SONRA GORSURIZ BEN IYIM BIRAZ SORUNYM VAR HALEDIP GELECEGIM SIZ IY TATILER DILERIM KENDINIZE OY BAKYN 4-5 GUNE GELIRIM SIZI COK SEVYORUM GORUSURUZ OPDUM

  FILIZ ABLA NASYLSYN IYMISIN JANYM A.S.K UGRARMYSYN ORDA BIR SEY RICA ETDIK SENDE HEP BERABER ABLAM YARDAM ET LUTFAM

  1. iyiyim nazla canım sen söyleyince baktım ama aide de deniz de kendi istekleri ile ayrılmak istediler ikisinin de gitmek için nedenleri vardı gitmemeleri için konuştuk ama gitmeyi tercih ettiler inanın sizler kadar ben de üzüldüm ama sayfa açsak da bu onların geri dönmesini sağlamaz ki benim fikrim bu şekilde açıkcası sayfa açma konusunda özel günler ve ciddi hasatlık durumları olursa sayfa açıyoruz canım arkadaşım umarım beni anlarsınız yakında forum kısmı açıldığında bu söylediğinizi yapabiliriz rahat rahat ;)

 51. Viviyi bepenmesemde kendisine ve sevenlerine saygı duyuyorum
  Ama Rka ve Maduyu sevmiyorum ama sevenlerine saygı duyuyorum
  O iki kötü karakteri sevmem asla mümkün değil ilişkileri de sahte aşkı yansıtıyor birlikte yaşama sebepleri tamamen farklı sebeplerden dolayı zaten hepiniz biliyorsunuz anlatmaya gerek yok
  Rka diziye kötü bir karakter olarak girdi kötü bir karakter olarak çıktı gitti
  Madu lanetli olarak diziye girdi gurursuz terbiyesiz lanetli olarak çıktı gitti
  Drasthiyi beğeniyorum imkanım olsa başka dizilerini izlemek isterdim onu

 52. Evet Vivinin en karizma hâli YB deydi. Ee bakımlı bi superstari oynamasi gerekiyordu. Vivi şimdi kilo almış olabilir ama bir kere attan düşmüş  bir kere  de sette kaza geçirmiş ve kortizonlu ilâçlar kullanmak zorunda kalmış. Bu ilaçlar çok kilo aldiriyor biliyorsunuz. Fahriyeyi hamile sandılar. UTC deki Merveyi taniyamadilar. Vivi yoğunluktan dolayı spor yapamadığını da söyledi elbette kendine çeki düzen verecektir. Görüntüye şekle takılmaya gerek yok..
  Insanlarin zaman zaman görüntüsü değişir.. Altın çamura düşmekle değer kaybetmez
  Bak Nejat Islere hâlâ en çok aranılan oyunculardan :)

 53. ?ÎNCEM ben seni niye yanlış anlayım ben sert bir açıklama yapmadim ki.. sen sordun cevap verdim. Viviyi eleştirmek isteyen bazi kisiler vay efendim Vivian Rk rolünü isteyerek oynamamış rolünü sevmemiş diye söylenti çıkarıyorlar ona binaen dedim. Adam niye sevmesin kendini zirveye taşıyan işi.. sadece yorulduğunu ve evliliğine vakit ayırmak istedini söyledi o dönem. Olabilir. Oyunculuk dünyasında herşey mümkünken ben neden kızayım yada yanlış anlayim.. adi üstünde sanat
  Isteyen istediğini izler..
  Sultani seviyorum çünkü bizim Cüneyt Arkin ve Göksel Arsoya çok benziyor. Sevdiğim simaları hatırlatıyor bana..
  Bu da son sozlerim ve düşüncelerim :)
  Evet ben sempatik kişileri severim. Daha önce de söyledim ben başrole takılı kalmam. Mesela bazen Rkden de Sultandan da Madhudan da bıkardım. Kennyi izlerdim ya çok komikti hele Deepaliye laf sokmasi???Diğer bölümleri atlatır onun olduğu sahneleri izlerdim  çok güldürürdü beni bittuyla Kennyi
  Bunu da itiraf etmiş olayim..
  ??
  Evet benden bu kadar size iyi sohbetler.. bi arkadaşımla çıkıp öğle yemeği yiyip geleyim
  Dönüşte konuşalım

 54. Aynen ya Vivi gerçek hayatta çok mütevazi ve sakin biridş bide sessiz birisi imiş daha çok evde vakit geçirmeyi seviyormuş karısı ise tam tersi arkadaş canlısı ve dışa dönük birisi imiş ve gezmeyi çok seviyormuş bide karısı Vahbiz Vivinin oyunculuğunu kıskanmış kendisi aileden baya zenginmiş ben öyle okudum ?? Vivi ise orta halli aileden geliyormuş Karısı Vivinin başarısını kıskanmış tövbe tövbe adam ne yapsın bunun için yb dizisini ara verdi karısına fazla vakit ayıramıyorum diye ama yaranamadı Vahbize kadın baya uğraşmış barışmak için ama Vivi kabul etmemiş şimdi boşandıktan sonra Vahbiz hastalanmış baya kilo vermiş ne diyelim Allah yardım eylesin ??

 55. Evet evet bende Sultan için ölüyorum diyenlere şaşırıyorum
  Burak varken niye Sultan için ölüyorsunuz diyorum adama erkekler bile çılgınca hayranken ve kendisini ona benzetmek için estetiği göze alırken ??????
  ZEVK MESELESİ ISTE NAPARSIN??????

 56. Hoş geldin Manyacım ya inşallah tatlı bela dizisi yayınlar ya Vivi Rk rolünü ile baya tanındı önceden öyle çok ünlü değilmiş ?? şimdide baya ünlü ve Harman rolünde adam paraya para demiyor baksana ev almış servet değerinde şahsen ben Rk rolünüde seviyorum tabi Vivinin canlandırması sayesinde ??

 57. Tüh ya sohbetin en güzel yerlerini kaçırdım annemin işleri bitmiyor işte amele gibi çalıştırdı yine üzüldüm ya ?? ne güzel sohbet oluşmuş ben neredeyim

 58. Ay gerçekten ya Vivi bu sıralar baya kilo almış bide kullandığı ilaçlar yüzünden spora fazla vakit ayırmıyor galiba aman adam oyunculuğunu konuşturuyor resmen tabi görüntüde önemli ben Sultanıda beğeniyorum adam karizmatik ?? ama onu sadece Sultan rolünde gördüm başka rolde görmedim mesela Rk Tez rolünde oynasa belki yine sevilirdi ama oyunculuğu önemli tabi ?? bakalım onu nasıl oynanacaktı

 59. DEFNEM Burakta kim miş???? Sultan varkeen??
  Defnem aynen aynen yaa erkek fanları da var oyuncuların Avinin de çok var onun yanında erkek fanları görünce çok gülüyorum Avi gibi olmak istiyorlarmış OLAMAZLAR Kİİİ??
  Defnem Vivi Rka ve Rajayı sevmemesi onu o rolleri zorla oynatmışlar anlamına gelmez ki adam rölünü yapar oynar parasını alır ama iğrenç karakterleri sevmek zorunda değil asıl severse tuhaf olur BEN O İĞRENÇ KÖTÜLÜK YAPAN KARAKTERLERİ ÇOK SEVİYORUM GERÇEK HAYATTA DA ONLAR GİBİ OLMAK İSTİYORUM diyecek hali yok ya???

 60. Dipnot Defne burak ozcivit diyorsan ona dunya oluyor ruslar araplar diger ulkeler :)adamin fani dunyayi asti:)

 61. Ay Gerçekten mi Anonim ben bilmiyordun ya teşekkürler söyledin için evet gerçek hayatta baya içki içiyormuş ama öyle olduğunu bilmiyordum neyse ben onu öyle biliyordum ??

 62. Ay Burak Özçivit ayrı ya bende beğeniyorum onu hatta Vivian Dsena sadece oynadığı rolleri seviyorum ondan yoksa gerçek hayatta pek sevmiyorum ??

 63. Bak incecim sunu soylemeliyim iyi rolu herkes oynar iyi oynamak kolaydir kotuyu ise ender insanlar oynar kotu karekteri oynamak zordur yetenek ve beceri isi:)
  Bunu yabanci bir yonetmen soylemisti unlu bir yonetmen
  bende katilmistim sozune:)

 64. Zuleyhacim oyle onlar oyuncu sohretin pencesindeki insanlarin elbetteki hayati farkli olur.buyuk bir evliya yuzyillar oncesinde yasamis biri soyle diyor sohret felakettir.
  Biride sohretten vebadan kacar gibi kacin.:) bosuna soylenmemistir bunlar bence

 65. Ee ÎNCEM Allah insaf versin sana kiz. Kendi ülkendeki Burakla Allahin Hintlisi Aviyi nasil kiyaslarsin???
  Kız çarpılırsın söylemedi deme gülerler adama??????
  Bi Türk geninin güzelliği nerde pardon.. aa şaşırttın beni???

 66. ANONİM ben Vivian mütevazi iyi bir inşa olduğunu Vivian fanlarından duydum kendisini takip etmiyorum ama senin şu söylediğine çok şaşırdım ya kızın ağızına kocaman içki şişesi sokmak be demek tövbe tövbe bi yanlışlık olmasın Anonim sen kendin izledin mi?
  Evet ben oyuncuları zaten her zaman taktir ediyorum tabi ki kötü rol oynamak daha zordur yani

 67. Evet haklısın Anonim şöhret insanı farklı yerlere taşıyor evet hayatları farklı ünlülerin hatta oynadıkları karakterten daha farklı ?? ne diyelim Allah yardım etsin ?? insan ünlü olmadan önce ve ünlü olduktan sonra tamamen hayatı değişiyor işte aynı bunlar gibi ??

 68. Anonim dipnotunu aldim bunu ÎNCEye de anlat???
  Burak Ozcivit dünyayı sallıyor onu başkasıyla kıyaslamak heleki bi Hintliyle hakaret geliyor bana ????
  Aha Îremsum yakindan gördü Buraki ahbaplari adamin güzelliğini o anlatsın
  Ayrıca kötüleri ben daha çok seviyorum.. iyiyi dedem de sever ve tiksinc olduğunu asla düşünmüyorum sirf para için yapilmaz bu iş..??

 69. İncem sen Burak ile Aviyi kıyasmı tuttun Allah iyiliğini versin kız tövbe tövbe bir ona bak bide Burağa ya göz var nizam var Allah için ??? sen ne kadar seviyorsun böyle Aviyi Allah Avi gibi birini karşına çıkarır inşallah senin için dua edeceğim gerçekten ????

 70. Iremsu hoşgeldin ;)
  Anonim yaniliyor olma , Vivian çok sakin , mütevazi bir adam bunu hangi siteye girsen okuyabilirsin hem kim demiş sakin adamlar gece içki içemezmiş diye, eglenmek herkesin hakki hele oyuncu ise ne kadar sakin olursa olsun diger arkadaşlari ile içebilir , keyif yapabilir en dogal hakki;) agzina şişe tutup içirmiş dedin yaa , bunu Hindistanda herkes arkadaşina yapabilir yani şaşirmiyorlar özellikle dogum günlerinde , doğum güni olan insana öyle içiriyorlar ? mesela Drashti’ninde öyle bir fotografi var Drashti öyle oturuyordu nasil desem Türkçe söyliyemiyorum işte oturuyordu etrafinda bissüri arkadaşlari ona aynen o şekilde içiriyorlardi bende başda biraz hoş görmedim sonra baktim ki bu o ülkede normal bir şey ayrica Mouni Roy , Sara Khan gibi aktrislerinde öyle fotolari var.

 71. DEFNEM bitanem hintli olsun kıız onu Allah taratmadı mı?
  Burakı erkekler bile İdol semtilerse Aviyi de erkekler bile kendilerine idol seçmişler??
  Valla ben de yalan yok Aviyi Burakla değişmem asla hem Burak burada kazandığı paraları gidip hain Almanyada harcıyor oradan ev falan satın alıyor güzelim Türkşyede kazanıyor hain Almanya ya yatırıyor olacak iş değil zaten bi çok ünlü aynı şeyi yapıyor o yüzden de onlara tepkiliyim ama yakışıklıkık konusunda da bana göre Avi daha karizmatik zevk meselesi işte??

 72. Vivan dsena bir ara içkiyi bıraktı diye okumuştum demekki bırakmamış ?? Fanları yazmıştı hatta bıraktı diye ?? bide gerçek hayatta sakin bir kişiliği var diye biliyorum ben bu ünlüler bir çeşit ya nasıl oldukları belli bile değil maalesef :-):-)

 73. Kizlar burak nerde para harciyor bilmem fakat dunya kizlari oluyor uzerine atlarlar bulsalar:) ruslar ortadogu uzak dogu arap hinli kislar :) burakta dunyada sevildigin farkinda tabiki
  hintli kizlarda turk erkeklerini kadinlarini cok begeniyor.
  Pretika rao alia yani turk erkekleri dehset yakisikli yorumu yapmisti kizlarda cok guzeller davet gelse o ulkeye hemen giderim diyordu kim etsin onu itici kiz :)
  Viviye gelince evet siz youtbdn mi bakiyorsunuz turkce hazirlanan sayfalar onlar genelde hayranlar hazirliyor sanki ben magazine programlarindan bahsediyorum veya bazen kendiler cekiyor holide partide clubte vs de ama alkol sigara kullangini zaten biliniyor .
  Hintlilerle ilgili bilgim bazi durumlardan biraz fazla o konulara hic girmeyim uzuyor cok yaki.imda varlar sadece bunu soyleyim.ya kizlar unlulere takilmayin onlar hayatlarini yasiyor kafaya bisey takmiyor.devir degimis normal insanlr bile farkli dusunuyor onlar sohre sahibi ne yspsa yeri :)

 74. Hosbuldum kizlar.

  avi diyonuz avi kim dedim adini tam yazmamissiniz bir baktim ben bunu taniyorum dedim.

  valla dogru burak abinin yanindan gecemez bir burak abiyi bi onu asla burak abinin yanindan gecse millet ona deyil burak abiye gelir burak abi gibi yskisikli bir adam ve o asla burak abinin gulusu bile onu ezip gecer yaaa valla gormeden konusmayin avide okadar deyil yani onu sadece gozleri tasiyor okadar okadar mukemmel yakisiklilardan deyil.ama burak abicimiz fiziyi durusu oyunculugu saclari gulusu herseyi harika olabilir ince adam yatirim yapiyor sanki avi yatirmiyor sanki o ev falsn almiyo yabanci ilkelerden bu gayet dogal.
  ikisini yanyana karsilastirmak buyuk hata yani avi burak abiciyin yanindan gecemez

 75. Kizlar hindistanda icki bazi kesimlerde cok normal
  bi grup vardi inanclari tam aklimda degil bir bayram bir festivalleri vardi ciplak vucutlarini rengarenk boyuyorlar keci kesiyorlar ac karina direk ickiyle basliyor erkekler akillari baslarindan gidinceye kar iciyorlar sonra o keci etini kadinlar pisiriyor piric lapasiyla sunuyorlat danslarla devam edip son buluyor pestival inanin hatirlayamadim adini cok garip gelmisti bana

 76. İncem Burak evet Almanyaya yatırım yapıyor çünkü Karısı Fahriye orada doğup büyümüş ve oradan karısına ev almış ailesine ya hangi ünlü yurt dışına yatırım yapmıyor hepsi aynı Burak Özçivit baya iyi ya adam baya fanı var ülke genelinde Avininkide vardır elbet ama onla bunu kıyas etmen şaşırdım sadece ?? bir ona bak bide Burağa yanyana getir resimlerini bak bakalım hangisi daha iyi ?? dedim ya sen baya seviyorsun Aviyi inşallah onun gibi biri karşına çıkar işte ??

 77. AVİYE bir reportajıbda soruyorlar SULTAN NASIL BİR KARAKTER diye
  O da şöyle bir cevap veriyor
  POZİTİF İNSANLAR ONU İYİ GÖRÜYOR NEGATİF İNSANLAR ONU KÖTÜ GÖRÜYOR
  O DİZİYE KAHRAMAN OLARAK GİRDİ ZALİMDEN ALIP MAZLUMA VEREN CESUR KORKUSUZ BİR KİŞİLİK ASLA YALAN SÖYLEMEZ DÜRÜST BİR İNSAN HAYAT ŞARTLARINA GÖRE YAŞAMAYI ÖĞRENMİŞ HEP KÖTÜ İNSANLARLA SAVAŞMIŞ
  DİZİNİN SONLARINA DOĞRU DAVRANIŞLARI TASVİP EDİLEMEZ AMA SENARİSTİMİZİN VERDİĞİ MESAJ ŞUDUR SİZ NE KADAR İYİ OMURSANIZ OLUN ÇEVRENİZ SİZİ YOLDAN ÇIKARABİLİR O YÜZDEN SADECE GÜÇLÜ OLMAK DEĞİL ÇOK ÇOK GÜÇLÜ OLUP NEFSİMİZE HAKİM OLMAMIZ GEREKİYOR KÖTÜ NİYETLİ KÖTÜ İNSANLARIN OYUNUNA GELMEYİP ONLARIN OYUNLARINI BOZMAMIZ GEREKİYOR

 78. Anonim dediğin şey şu yüzlerine boya sürüyorlar adı Holi galiba ayy hiç sevmiyorum ya bir çeşit geliyor bana ?? bide o bayramda baya içiyor hintliler kafaları ayrı bir dumanlı oluyor değişik değişik hareketler yapıyorlar deli gibi ?? evet orada içki baya içiliyor ya tövbe tövbe bide yasak değil orada normal karşılanıyor

 79. İncem ne demeye çalıştın ben anlamadım pozitif insanlar iyi görür negatif insanlar kötü görür ne anlama geliyor bu ?? o öylemi demiş hiç bilmiyorum şahsen neden böyle röportaj vermiş açıklayabilirmisin :-):-)

 80. ZÜLEYHAM zevk meselesi tatlım ben Avinin o yeşil can alıcı bakışlarını asla hiç başka bir oyuncun bakışları ile değişmem
  Burak yakışıklıdır belki ama bana göre değil
  Biliyırum o evi Fahriye için aldığını ama yinede onaylamıyorum hele ki düşman ülke Almanya gerçe hepsi düşman ülke Amerijasıda Fransasıda işte o yüzden Türkiye de kazanıp Türkiye de harcasınlar olmaz mı
  B.Ersoyu ben sevmem ama asla dışarıya yatırmam paramı diyor helal olsun ?

 81. offf valla avimis viviymis cok sikildim degmez konismaya ne kazandiriyor hic bir sey baska konulardan konusalim.

  Zulis yani seven insanlar onu mukemmel harika muhtesem goruyor sevmeyenler nefret ediyor yani demis ne yapsam sevenim sever sevmeyenim sevmez.

  Kizlar simdi bellayi arayip konusucam konusmak istermisiniz.

 82. İremsu tatlim o holi degil holiyi biliyorum tabikide
  benim dedigim kast sisteminde belli bir grup tarafindan kutlaniyor oyle eglenceli degil korkuckorgun gorubumlu adamlar var rosto sacli ay hic bahsetmeyim bu kasttan birzumreye ait hatirlyamadim cnm:)

 83. Tövbe Yarabim Allahım af beni beni bana be kim nerede harcıyorsa harcıyor parasın yaa kaptırdım kendimi günaha giriyorum ya şimdi dua edeceğim Burak için Allahım beni af etsin

 84. Sen öyle diyorsan öyledir İncem şahsen ben Burak Özçiviti beğeniyorum tabi yurt dışına yatırım yapması doğru değil bizim gül gibi ülkemiz varken elin Alman yasına yatırım yapıyor tabi Fahriye yüzünden adam servetini yatırdı karıya ?? gitti ailesine ev aldı Almanyadan bide diziden kazandığı parayı düğününe harcadı hepsi Fahriye için demekki seviyor karısını B. Ersoy anca parayı pırlanta yüzüğe veriyor ya kafam kadar yüzük takmıştı Bi villa parası kadar onu yapacağına gitsin hayır kurumuna yatırsın parayı ?? değil mi ????

 85. İremsu haklisin canim degmez bencede :) holiyi tum hindistan kutluyor canim o degildi bu:) boyamak yok birbirini

 86. Ay doğru ya onlarda kast sistemi var zengin fakir ayrımı bir çeşit milletler ya en üst yöneticiden başlıyor en alt sınıfa kadar ?? tövbe tövbe fakirleri hep hor görüyor bu hintliler bide kalabalık ülke baya bir ??

 87. ZÜLEYHAM Avi şunu demek istiyor yani onu anlamaya çalışan iyi taraf hani iyi karakter olarak girdi sonra onu adım adım sürükleyip çıldırttılar ya Madu Rka Padmini Rada onu diyor
  Kötü gören tarafta sadece sonlara doğru sergilediği o kötü davranışlarını görüyorlar onu diyor
  Hani mesela trafikte sen çok iyi bir sürücüsündür kurallara uyarsın ama gelir bir trafik canavarı sana çarpar hayatını kaydırır Sultanında başına böyle bir kaza geldi işte ??
  Adam hep kötülerle savaşmış ama iyi kalpli kakabilmiş yaa ki Madu Rka Padmini ve Rada şeytanlarıyla karşılaşıncaya kadar ana yine de onlar kadar kötü olamadı başaramadı onlar kadar kötü olmayı??

 88. Evet zuleyha 1 milyar 250 milyon nufusu var dahada artmis olabilir hatta :) nufusun 300 milyonu sokaklarda yasiyor sokakta dogup sokakta oluyor.malesef kast sistemi var kastlar arasi gecis yok malesef nani zihniyeti gibi dusun bir nevi
  1 tl icin saatlerce calisan insanlar var 1 tl ile 4 gun hayatini devam ettiren 1 tlsi olmadigi icin okula gidemeyen insanlar defterini kaleni alamayan 1 tl orda yaklasik 22 rupi canim
  ama zaten hep oyledir zuleyha hayat zenginlere guzeldi ki

 89. Belloşum nasılmış Îremsum.. neler yapıyorlarmış orada..
  ✨✨✨✨
  Vuvv ne kadar çok Burakist varmış burada??Rabbim diyorum onu hangi özel anında yaratmaya karar verdin.. benzersiz ya
  Türklerin güzelliği bambaşka kim ne derse desin. Genlerimiz sağlam arkadaş..
  Keşke benim de çok param olsa ve beğendiğim ülkelerden ev alsam..
  ????
  Icki zaten ünlülerin vazgeçilmezi..
  ???
  Yahu şu Avlu dizisi ne kadar korkunç ne kadar çirkin karı varsa toplamışlar yemin ederim insan değiller ya yaratık gibi Tövbe Haşa ????

 90. İncem ha tamam öyleyse ya Sultan başlarda iyiydi sonradan Rk öldürecem öldürecem diye tutturdu bide Rk kardeşi yani o kadar kötü oldu Madu ya ne tehditler etti bence Kötü olmasının sebebi Madu yarısı ona ait değil mi ?? Madu başta ona yüz vermiyecekti ama oda kötü olmasaydı ?? aşkından deli divane oldu adam

 91. Ben geldim ?
  Eee Defne sen Burak , Ince ise Avinesh hayrani zevk meselesi ?
  Niye bir Hintli ile kiyaslamak hakaret geldi anlamadim ? Hintlilerin nesi eksikmiş Türklerden hayir anlamadim neden hakaret gibi geldi sana ?
  Şimdi bende bir Burak resmine birde Avinin resmine bakiyorum yani Burak’ta öyle şahane bir şey göremiyorum ikiside yakişikli , ikisininde karizmasi başka , yoksa Türkler hiç bir millet ile hele Hintliler ile kiyaslanamazmi ???
  Haklisin INCEM ister Hintli ister Türk her ikisinide ALLAH YARATTI !!! Sen Avi fanisin tabi değişmezsin onu ister kendi ülkenin oyuncusu ile ister başka ülkenin ne var yani Hintli ise , bende Vivimi hiç bir oyuncuya değişmem ???
  Anonim Preetika Rao o yorumu nerde yapmiş , bende okumak isterim , gitmek istese niye davet beklesin parasi var tatil için gelirdi oda tabi istiyorsa davet bekliyip durmazdi ! Ayrica sen sevmiyorsun senin için itici, onun bissüri fanlari var hatda Londrali fanlari sirf onu görebilmek için Hindistana geliyorlar ???
  Iremsu Burakin gülüşi Aviyi eziyorsa , Avinin gözleri , bir bakişi Buraki ezer ! Burakda o kadar değil ??? oda okadar okadar mükemmel yakişiklilardan değil ! Avininde fizigi , duruşu, oyunculugu , gözleri mükemmel . Yatirim konusuna gelince bunu her ünlü yapar ister Burak ister Avinesh ?
  Sen tabi Burak’i seviyorsun o yüzden sence Avi Burakin yanindan geçemez , Avi severleri için ise Burak Avinin yanindan geçemez !
  Siz kendi fikirlerinizi söylemişsiniz , bende kendi fikirimi söyledim .

 92. Evet Anonim baya pahalı ya ayy hiç güvenli ülke değil orası ??tövbe tövbe hep ayrımcılık var orada

 93. Eaynen defne sana katiliyorum yurekleride guzel bizim dimi:) ev almaya gerek yok kis turla dolss boylesi daha iyi :)

 94. MERHABALAR HAYİRLİ GUNLER NASİLSİNİZ GELDİM AMA HEMEN GİDECEGİM BİRAZ KONUSUP.

 95. Aynen Defnem ya keşke param olsada bende ev alsam ünlüler gibi yatırım yapsam eve ?? ayy heves ettim şimdi ?? aynı Vivi gibi oda Maldivlerden ev almış adam yatırım yapmış eve bende beğendim yerlerden ev alsam nerdee ben o şans ????

 96. İREMSU neden hata olsun Avinin Buraktan daha yakışıklı demem bana göre öyle sana göre başka hem ben kıyaslamadım ikisini Burakçılar dediler Burak Avi den daha yakışıklı diye ben de bana göre öyle değil dedim
  Lütfen herkes herkesin zevkine saygı duydum çamur atmasın
  MANYAM ne güzel izah etmişsin canım benim aynen dediğin gibi?

 97. Defnem Aynen ya Avlu dizisi korku filmi gibi resmen bütün çirkin kadınları filme toplamışlar tövbe tövbe bide saçları başları ayrı duruyor finalde yapmadı dizi demekki izleniyor??

 98. Evet canim oyle biraz guven sorunu var orda ben ulkemizdeki cekimleride oyuncularida gayet basarli buluyorum hint dizileri ucuz oluyor dis cekim pek yok araba kullanma sahneleri bile gercek degil dizilerdeizim diziler daha kaliteli bence bazi diziler varki dunyada 2.5 milyar kisi izliyor heyecanla bekliyor.
  Yeni bolumu pretikanin video roportaji vsr bul izle bizim oyuncularimzla ilgili yorumu var avinesh schadevh yani slokh Turkiyeye bayiliyordu azerbaycana giderken istanbul hava limanina foto cekiyordu Turkiye gelmek istiyorum diyordu parasi vardi ama oyle kendi kendine gelmedi diye diye davet ettirdi kendini geldi oyuncu olarak bedava gelmek varken niye parasiyla gelsinki slokhun ikinci gelisi bile davetuzerine oldu demekki kendi kendine gelmeyi tercih etmiyorlar:)
  Fizik burakta alasiyla var ayrica buraga erkekletde hayran universiteli oglanlarin buragi gorduklerindeki yorumuna cok gulmustum cocuklar vay anasini ne yasikli adam karizmaya bak demislerdi bende gulmustum
  DEFNE sana katiliyorum

 99. Gezicem Anonim :)
  ????
  MANYAM bitanem elbetteki bu hayattaki herşey zevk meselesi. Konu konuyu açtığı için laf arasinda konuştuk. Ben güzellik uzmanı değilim kusursuz olan sadece Allahtir. Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter derler.. LAKIN LAKIN❗❗ bu hayatta hayranlık ve hayal olgusu farklidir,gerçekler farklidir. Neden bi Turkle kıyaslamak hakaret biliyor musun? Biz Türklerin gen yapısı daha farklı. Ben değil bilim adamlari diyor. Türklerin DNAsinda bir molekül fazlalik var ve bu yüzden farkliyiz cekiciyiz. Rahmetli Hun imparatoru Atillanin kemiklerinden bi Türk olduğunu bu şekilde anlayabilmistir. Madem öyle hint dizifilmlerinde mi güzel insan sayısı fazla Türk dizifilmlerinde mi⁉⁉
  Tüm dünya bize hayranken bizim dizilerimizi izlerken ben niye Türkleri ovmeyim ki bu benim hakkim değil mi?? Kendi ülkemi beğenmem normal değil mi? Böyle düşünen birtek ben miyim??
  Kesinlikle soylediklerimin arkasindayim. Fan olmak,hayran olmak farklıdır..
  Realizm(gerçekçilik ) farklidir. Kimse kusura bakmasin.. Evrenin kabul ettiği şeyi ben niye kabul etmeyeyim.
  Ben olaylara farklı ve gerçekçi yaklaşmayı tercih ediyorum

 100. Sultancıların SULTAN RÖLÜNDE BAŞKA OYUNCU OLSAYDI SEVERMİYDİNİZ sorusuna cevapların bazılarını yazacağım
  İlk başta tabiki Avi olduğu için bu kadar çok seviliyor bu kesin cevaplar evirip çevrilip yine Avi olduğu için bu kadar çok seviliyora geliyor?
  Bazıları dediler ki
  SULTANI desteklerdim ama bu kadar deli divane aşık olmazdım herhalde Avi olmasaydı
  Bazıları dediler ki
  SULTAN DİZİDE ÇOK AZ KALDI ONUN TARAFINDA OLURDUM ONU TUTARDIM AMA AVİ OLMASAYDI İLLA SULTAN İÇİN DİZİYİ İZLEMEZDİM AVİDEN DOLAYI İZLİYORUM

 101. incecim hani sen nasil derler buraki almanyada ev aliyor diye elestiriyosunya neden dusman ulkeye yatirim yapiyor diyorsun Defneminde hakaret dedigi bu bunu soyle orneklim suan tam dokemiyorum. cumlelere

  sen nasil yabanci dusman ulkeye yatirim yapmasini ysnlis buluyotsan karsiysan.
  hindistanda bizim dusman ulke dedinya tum ulkeler dusman.

  OZAMAN BİZİM TURKUMUZLE HİNTLİYİ KİYASLAMAYACAKSİN
  ANLADİNMİ DEMEK İSTEDİMİ.
  nasil oyle yatirim yapmasina karsiysan hosuna gitmiyorsa beyenmiyorsan bu davranisi ozaman buda bizlere turk vatsndaslarina hakaret sayilir.
  bizim TURK VATANDASİYLA BİR HİNTLİYİ KİYASLAMAN YANLİS.

  hatta hindistanda buna cok guzel sahit oldum en unlu hintliyle bizim turk vatandasindan cok sevilen bir turk vatandasini kiyasladilar resmen kavga cikti cunku kendi ulkesinin adamiyla diger ulkenin adami kiyaslanamaz.

  OFFF KONUSAMİYORUM FAZLA ZATEN ZATEN MORELİM DİPTE

 102. Bakın arkadaşlar biz konuyu tartışmaya getirmedik sempozyum söyleşi yaptık kendi aramizda. Kim güzel kim çirkin meselesi değildi amacimiz. Genel geçer doğrulardan bahsettik..
  Dünyada milyonlarca ülke var isteyen anket yapıp arastirabilir. Sorarsınız Hintlileri mi daha çok beğeniyorsunuz Türkleri mi diye?? Türk ırkının daha güzel olduğunu daha farkli gen yapısına sahip olduğunu dunyada en az estetiği Türklerin yaptırdığını görürsünüz duyarsiniz anketinizde..
  SIMDI ALLAH RIZASI ICIN TÜRKLERİN HINTLILERDEN DAHA GÜZEL BIR IRK OLDUĞUNU DÜŞÜNEN SADECE BIZLER MIYIZ?? GÖZ IZAN DENİLEN ŞEY NEREYE GITMIS??
  BEN KENDİ ÜLKEMI VE INSANLARINI DAHA ÇOK BEĞENİYORUM..
  SÜRÇ-Ü LISAN ETMIŞ ISEM AFFOLA AMACIMIZ KINSEYI UZMEK YADA BOŞ TENKITLER DEĞİL ?????

 103. NURDANIM hoşgeldin nasıl geçti uçak yolculuğu ?
  DFFNEM üzgünüm ama katılmıyorum 16:24 yorumuna?
  Bazı Sultancılarda soruya şöyle cevap verdiler
  SULTANI AVİ DEN DOLAYI SEVİYORUM BELKİ AMA ONA HAK VERİYORUM O İYİ BİR İNSANDI ONU ÇOK KIŞKIRTTILAR HATTA BEN RKAYI ÖLDÜRMESİNİ İSTERDİM KEŞKE ÖLDÜRSEYDİ
  Bazıları da
  SULTAN AVİYLE SULTAN KEŞKE İNTAKAM ŞEKLİ FARKLI OLSAYDI YANİ MADUYU KAÇIRMAYA ÇALIŞARAK DEĞİL DE BAŞKA TÜRLÜ İNTİKAM ALSAYDI BEN SONUNA KADAR SULTANCIYIM NE YAPMIŞ OLURSA OLSUN

 104. Söylediklerine aynen katılıyorum Defnem ?? ya Türk oyunculara herkes hayran kalıyor ve dış ülkeler bile göz dikiyor bizim oyuncularımıza ve sürekli rekabet gösteriyorlar ya hintli oyuncularmı Türk oyuncularmı dense tabiiki Türk oyuncular derim çünkü Hintli oyuncular pek fazla ışık yok ya Türk oyuncular yanında ?? tüm dünya övüyor bizim oyuncularımızı bizim övmememiz tabiiki normal kendi Türk oyuncularımıza hayran olmayayımda neye olayım bide mesela Burak Deniz adam resmen jön bide hintliler baya beğenmiş adamı hatta konuştuk önceden Burak Deniz hintliler göz dikti diye onlar bile bizim oyuncularımıza hayran kalıyor biz neden olmayalım değil mi ??

 105. Defnem ne yapim acili acili dunyaya kus ilesmemi bekliyorum hergun gozumu dolma gibi oyuyorlar sanki hergun bir ilac kolumda hep damar yolu takili dun amalyata gittimde sanki koyunu kesecekler ellerini kolarini bagliyorlar aynen isekil bayiltmadan dedim organ kacakcisimi oldunuz elimi kolumu bagladiniz sankikacacam dedi her an uyanabilirsin ondan kriz geciriyorum burda asiri berbat.

  Zaten tum arastirmalarim yarim kaldi bu kadar arada allah bilir neler oluyor gozlerim boyle olmasaydi simdi neler yapmistim.

  Nihan iyi oda benle ugrasiyodu abimle yolladim git gez eylen diye gitmedi dedim ozaman yanimda kalma eve don zor gitti.

  babamla efeyide yarin yollicam ist. efenin dersi var babamida irensuya korkak anca korkuyor.

  Sen ne yapiyorsun Defnem ne var ne yok duyduma gore site de fazla sorun yok iyi gibi herjez

 106. BELLOŞ boşver herkes kendine güzel bu hayatta Pırlantam neden moralin bozuk neler yapıyorsun Doktor sinir mi etti yoksa;???

 107. Yaa hintlerin oyunculugu zaten kaliteli deyil yonetmen kim gelirse koyuyor diziye aha bu kordugumde jogiyim kiziyim diye gelen kiz adi neydi unuttum kizin yuzu gozu yamuk oyunculugu sifir hic gelmis dizide oynuyor berbat hintlerinki bizim ulkede belki az varfir bu tur ama bu kadar onamsiz kilinmiyor o var hintler hic onem vermiyor

 108. Hay Allahım Yarabbim yaa çıldıracağım
  Kızlar benim Aviyi Buraktan daha çok beğenmem neden hakaret olsun ya bu benim zevkim türkmüş hintmiş beni ilgilendirmez ben kişiyi beğeniyırum AVİYİ yani Burakı beğenmiyorum nokta
  Bana ne türk geninden dünyanın be dediğinden
  Ben kendi zevkine bakarım
  İrensu ben zaten parasını nereye yatırsın vana ne dedim pişman oldum günaha giriyorum diye Allahtan af diledim Burak için dua ettim ama bu illa o Türk diye onu beğenmem gerekiyor onu hayranı olmam gerekiyor diye bir şey yok ben size illa Avi beğenin diyor muyum demiyorum
  Burakın hayranı değilim işte değilim??? Allahım ya bide Burak çıktı başımıza ??

 109. Belloşum kıyamam sabret. Dua et
  Nihan Almanyaya dönüyor demek.
  Evet bitanem sitede olay yok. Filiz varken niye olay olsun şükür yolunda herşey Pırlantam :)
  ????
  ÎNCEM sen bana katılmıyorsun ama dünyanın yarıdan fazlasi hatta Hindistan bile benimle ayni fikirde :)
  Sen Hint ırkını Türk ırkından özel ve güzel buluyorsan benim söyleyecek başka bir sözüm yok. Çünkü herkes benimle aynı fikirde..
  ISTISNALAR KAIDELERI BOZMAZ HELEKI GERCEKLERI ASLA????

 110. İYİ GÜNLER KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KOMŞU KIZI KELEBEGİM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 111. ince o yorumu ben yaptim ben cevap verim bende sana buraki beyen diyormuyum demiyorum deyilmi sende bana her adi neyse bilmem onu beyen demiyorsun.
  ben senin yaptigin yanlisi soyledim ama sen cok otoritermi derler dik mi gidersin bilmem bu konuda yanlisini duzeltim hem kiyas yapiyorsun o kiyasi diyor turluden laf soyluyorsun sonra yeter yeter diyorsun
  Lutfennn yeter zaten catliyorum huysuzum morelim bozuk sinirlerim bozuk ugrasamam burda bunla burda morel bulmaya geldim uzulmeye sinir olmaya degil iyi gunler ince sana ben konudmak istemiyorum bu konuda.

 112. yok Defnem nihan donmuyor o hala benle sadece bu gunluk disati yolladim onu. babamla efe donuyor.

 113. Defnem bilmiyorum boyle cok degisiyim cok hemde bugun herkez telefon etti gecmis olsun cicekleri kartlar felan geldi benim morelimi duzeltmeye calistilar hicbirsey beni mutlu etmiyor

 114. Off BELLOŞ keşke olağanüstü guclerim olsaydi. Elimiz kolumuz bağlı buhran geçiriyorsun tabi. Lütfen sabret. Doktor başaracağız diyor dimi ?
  Stresten uzak dur Pırlantam
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM NAPTIN GEÇ GELDİN PAZAR GÜNÜ ?????❤❤?? GEZDİN MI

 115. evet Defnem basarcaz diyorlar acilacak boyle olacak boyle olacak artik bu laflarina karnim cok doydu.

  yaa biliyomusun bazen icime boyle huzur degusik bir his geliyor diyorum kwndime defne bana dua ediyor bak yine ayni his oldu senin sozlerin aklima geliyor boyle olunca.

 116. Arkadaşlar bende yazıyorum yorum ama kimse cevap yazmaya yeltenmiyor bundan sonra yazmayacağım yorum falan kendi kendime yazdım aha aşağı tarafta duruyor yorum ama katılan bile yok bundan sonra aranızda yokum yazmayacağım ya bir saattir bekliyorum kim yazacak bana diye ama kimse yazmadı yazmıyorum yorum falan Allah’a emanet olun yokum artık

 117. Zulis ciddimisin yaaa suan kafam allak bulak geldime pismanim gelmeden bu kadar stresli deyildim. isabella
  Zulisim ben sana katildim bak yazdimya filmleri dizileri yok diye iremsu sade iremsu okusana ad vermedim ama senin yorumunun ustune yazdim 16:49

 118. INCEM fikirlerimi söyledim , katilmana sevindim ☺
  Anonim ama senin söyledigin gibi acayip bayildilarsa illa daveti’ye beklemezler , onlarda para bitmez o kadar bayildi ise geler görür yani daveti’ye beklemez ! Zaten gelipte çirkin bir yermiş falan demez güzelmiş, sevdim Türkiye’yi derler tabiki başka ülke , değişik yerler herkes severde , bayilirda sadece Türkiye’ye değil başka ülkeler içinde aynisi söylerlerdi buna eminim ? Sence kalitesiz Hint dizileri bir kere Hint dizi , film sektoru dünyada ünli rekorlar kiriyor tabi içlerinde beğenmeyenlerde olabilir onlarin zevk tercihi ;)
  Evet Defne konu konuyu açmiş bende fikrimi söyledim ? Ama Türklerde o kadar şahane değiller ve benim tanidiğim Türk sanatçilarinin hemen – hemen hepsi estetikli hele Seda Sayan.
  Bilim adamlari derken ? Kimler , peki onlarda Türkmi ? Öv tabi dizileriniz tabiki izlenebilir , Hint dizileride aynen sizinkiler gibi izleniyor , ay tabiki kendi ülkeni öveceksin Hintlileri övmicegin belli zaten ! Herkes kendi ülkesini över tabi bu belli bir şey ! Bu bilim adaminin ismi ne , merak etdim ?
  Ben zaten duygusal yaklaşmadim , fikrimi söyledim ?
  Iremsu Hint oyunculari gayet kaliteli , hem senin söyledigin gibi oyuncular Türk dizilerinde-de denk geliyorlar , zaten Türk ünlülerin çoğu estetik diye duydum !

 119. Teşekkür ederim İsabella sen yazmışsın bana ama çok kırıldım ya yazıyorum kimse yazmıyor bana bende karar verdim yazmayacağım diye özür dilerim seni üzdüğüm için ama iki saattir bekliyorum kim yazacak diye ama kimse umursamadı bende yazmıyorum diye karar verdim kendi kendime

 120. ELAM Hoşgeldin sefalar getirdin?
  MANYAM şimdi de aynı soruyu bana sen sormuştun cevaplıyorum?
  Aslında diğer Sultancılara katılıyorum
  Sultan rolünde başka bir oyuncu da olsa onun tarafında olurdum amaaa bu kadar çok bağlı olmazdım Aviden dolayı Sultancı oldum evet Sultanın haklı olduğu çok şey var ama yapmaması gereken şeyler de var onu neden yaptığını iyi anlıyorum ama yinede keşke yapmasaydı diyorum ve Sultanı bana Avi çok sevdirdi o çok büyük bir yetenek müthiş bir aktör kaliteli başarılı bir oyuncu onun yerinde başka biri olsaydı bence dizide kısa süre kaldı bu kadar çok sevdiremezdi kendisini diziden çıktı hep her yerde o konuşuldu ve hayran kitlesi büyudükçe büyüdü
  Yakışıklı ve karizmatik oluşu o gözleri bakışları başka hiç bir oyuncuda olmayışı ve üstün yetenekleri sayesinde bence Sultan bu kadar çok sevildi?

 121. Merhaba kizlar
  ???
  Zulisim canim benim nereye gidiyorsun ask olsun sayfaya yeni girdim ilk senin yorumunu gordum..bende Burak denizi cok begeniyorum ozellikle gozlerini bakislarini Alacakaranlik filminde Edvard vardi ona benzetiyorum..ikiside super oyuncu Edvard desen allah ozene bozene yaratmis masallah filmin butun serisini izledim bella ile cok yakisiyordu.

 122. İREMSUM TATLIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İSABELLAM NASIL OLDU
  ..

  DEFNEM RUH İKİZİM❤️❤️❤️❤️
  İYİYİM AHİRETLİGİM GEZMEDİM YEGENLERİM GELDİ ONLARLA UGRAŞTIM UNUN İÇİN GEÇ GELDİM SEN NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR KOMŞU KIZI GÜN IŞIGIM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 123. İNCECİM CANISI İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 124. Hakkını helal et Rüya ablacım gerçekten yazmayacağım yorum falan özür dilerim yorumum sana değildi zaten sen yeni geldin ben yazmıyorum ya kırıldım biraz üzgünüm Allah’a emanet ol sizi üzdüm ama karar verdim yazmayacağım artık

 125. ZÜLAYHAM CANIM BENİM NE OLDU NEDEN YAZAMIYACAN KİM KIRDI SENİ

 126. Bari veda konuşması yapayım ya ben yokum aranızda yazmayacağım bundan sonra hakkınızı helal edin sizler en yakın arkadaşım oldunuz ve çok güzel dostluklar kurmuşsunuz ve böyle devam edin ben gidiyorum güle güle hepinize Allah’a emanet olun üzdüğüm için sizleri özür dilerim

 127. Zulisim birtanem gercekten uzuyorsun kimse seni dikkate almamazlik yapmaz..belliki bir yanlis anlama var kendinide uzme tatli Zulisim???

 128. ZULEYHAM CANIM BENIM VALLAH BEN YENI GIRDIM SITEYE HAYIRDIR NE OLDIKI VEDA KONUŞMASI YAPMIŞSIN GUZELLIM

 129. Kizlar ben gidiyorum gozlerim cok sanci yapiyor cok halsizim huysuzum bugun cok degisiyim buraya huzur bulmaya stres atmaya gelmistim bugun huzur kosem olmadi bura simdi yastigi yuzume koyup kulaklarimi tikayip stres atmam gerek gorusuruz belki aksam belki yarin gelirim .

 130. ZÜLAYHAM CANIM BENİM NEREYE GİDİYORSUN OLUR ÖYLE ŞEYLER KAFANA TAKMA NE VEDASI
  ÖZÜRÜNÜ KABUL ETMİYORUM
  HAKKIM ÜZERİNDE VARSA GİDMEZ SİN HİÇ BİR YERE GİDMİYORSUN HEMEN GEL
  GİDERSEN BENİ ÜZERSİN
  ….
  RÜYAM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 131. Zulis zaten kimse yoktuku ben sana yanit verdim ela yeni gelmisti defneninde interneti bitik diyer kizlarda konusmandan sonra geldi bence boyle davranma.

 132. İSABELLAM TATLIM UZAN GÖZLERİNİ DİNLENDİR CANIM
  KENDİNİ ÇOK YORMA ALLAHA EMANET DUALARIMDASIN

 133. Belloşum sen stres yapma sitenin klasik sorunlari Zülişimi göndermem ben. Evet ya üç aylarda sürekli teheccüde kalkıyorum özellikle haftanın 5 günü en az. Sana çok dua ediyorum inan. Ama Pırlantam niye seni oyalasınlar bazı şeylere sabır gerekiyor demekki. Allahin izniyle iyleseceksin merak etme.. off daha çok şey yapmak istiyorum senin için ..
  ???
  ELAM bir ara çıktım dışarı geldim. Hiçbir şey bana mutluluk vermiyor artik??❤❤❤❤
  Yeğenlerin nasillar onlar da çok hareketlidir tabi
  ???
  Zülişim bu bizi kaçıncı terk edişin. BELLA imkansizliktan dolayi çok az yazdığı için ona vakit ayirdim ve bugünkü sohbet konusu degerlendirmelerini yaptik. Sana elbette katılıyoruz biz hangi sohbetten dışladık seni. Ben seninle Cennetle ilgili konuşacaktım hatta. Zaten aynı şeyleri söylemiş durmuşuz. Aşk olsun hemen terk ediyorsunuz?? Zaten bugün kaç yorumcu vardi ki 4,5 .. ben anlayamıyorum..

 134. Yok ya ortada yanlış anlama yok ben zaten karar verdim yazmayacağım diye özür dilerim ya gerçekten üzgünüm üzdüm sizi ama kendi şahsi kararım gidiyorum ben

 135. ZULEYHAM KIZ BELKI GORMEMIŞLERDI HADI NE KENDINI NEDE BIZI ÜZME BIRTANEM BEKLIYORUZ GUZELLIM

 136. Özür dilerim Defnem gerçekten ya kırıldım ama üzgünüm senide üzdüm ama karar verdim işte yazmayacağım diye

 137. Üzgünüm Elam yazmayacağım ya artık gerçekten seni üzdüğüm için tekrar özür dilerim artık yazmıyorum buraya beni anlayın lütfen

 138. Tamam BELLAM iyi dinlenmeler. Söz birdahakine huzur köşen olacak burası..
  ???
  MANYA bitanem ben 40 ini geçmiş bol paralı ünlüleri kastetmedim estetik olarak genelden bahsettim. Türkler harika demedim ama birçok ırktan güzeliz. Bilimsel makaleleri kastettim ansiklopedik bilgiler
  ????
  ARKADAŞLAR ????Alt tarafı basit bir konu hakkında konuştuk o da 4,5 kişi zaten. Internetim de bitiyor. Neden bu kadar gergin ve fevri yaklaşımlar oluyor anlamıyorum sanki devlet meselesindem bahsettik. ZÜLİŞ desen gereksiz yere bahsetti. Defalarca sorunlarımızı çözerek halledelim kaçarak değil dediğim halde. Niye böyle oluyor anlamıyorum. Ne kimseye şu illa beğen hayranı olduk dedik ne de sohbetten birini dışladık.. biraz olgunluk lütfen. Farklı fikirler olmasi ne güzel niye sakince yaşanmıyor ki..
  OFF OFF HEMEN GIDIN ANASINI SATAYIM ORTADA BİRŞEY YOKKEN :x

  1. Gereksiz yere terk etti diycektim bahsetti çıkarmış klavye
   Zülişim ortada sorun yok gitme ya noluyor bak mantıklı düşününce üzüleceksin Züliş pişman olucan konuşalım dur

 139. Bu kesin kararımı ya yazmıyorum artık lütfen üzmeyin beni ve ben gittikten sonra devam edin dostluğunuza ve çok güzel arkadaşlıklar kurmuşsunuz ben yokum aranızda özür dilerim üzgünüm

 140. DEFNEM RUH İKİZİM
  NEDEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN MORELİNİ BOZAN BİRŞEY Mİ VAR AHİRETLİGİM
  KOMŞU KIZI HİÇ DURMUYORLAR TL ONLARIN ELİNDEN SAKLADIM KELEBEGİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 141. Tamam Defnem seni üzdüm ama yazmayacağım diye özür dilerim tekrardan ama kırıldım işte zaten ailemden gizli saklı yazıyorum buraya ne hallerde

 142. ZULEYHAM BUNCA ARKADAŞLIGI VE DOSTTLUGU BIR KALEMDE SILMEK BU KADAR COK MU KOLA SEN BOYLE BIR INSAN DEYYILSIN YAPMA SIMDI SEN KENDI KENDINE SORUYORSUN NASIL BOYLE VEDALAŞTIM SIMDI SENDE COK UZGUNSUN GUZELLIM

 143. Ya neden böyle yazdığnız üzgünüm işte lütfen yazmayacağım artık siz devam edin dostluğunuza çok güzel dostluklar kurmuşsunuz ben yokum aranızda artık üzgünüm

 144. BENDE HELALLIK ISTIYORUM KIZLAR HAKKINIZI HELAL EDIN BURADAKI TÜM KIZLAR , BEN BIRAZ ARA VERICEM YAZMAYA HOŞÇAKALIN ☺ GÖRÜŞIRIS ÇOK YAKINDA YINEDE YENIDEN , O ZAMANA KADAR ALLAHA EMANET OLUN , KENDINIZE IYI BAKIN KIZLAR HOŞÇAKALIN , HEPINIZI ÇOK SEVIYORUM ISTER AVICILER ISTER VIVICILER ISTER BURAKCILAR HEPINIZI ÇOK SEVIYORUM VE BANA GERÇEKTEN ÇOK GELIYORSUNUZ ÖZ ABLAM GIBISINIZ HEPINIZ , ÇOK GÜZEL ARKADAŞLIKLAR KURDUM BU SITEDE , VE BIR DAHA EMIN OLDUMKI KARDEŞ OLMAK IÇIN ILLA AYNI KANDAN OLMAMIZ GEREKMIYOR ?
  BU YORUMU YAZMADAN ÖNCE ÇOK DÜŞÜNDIM VE BIRAZ ARA VERMEYE KARAR VERDIM …

 145. Lütfen üzülmeyin artık siz devam edin arkadaşlığınıza ben yokum işte bende üzgünüm şuan ama gitmek en iyisi ????

 146. ZÜLAYHAM CANIM BENİM SENİN GİDMEN BENİ ÇOK ÜZÜYOR YAZMAK İSTEMEZSEN ANLARIM KENDİNİ BOŞLUKTA HİSSEDİYORSUN AMA SONRA PİŞMAN OLURSUN GEÇ OLMAZSIN HİÇ GİDME PİŞMAN OLMANI İSTEMEM BİR KAÇ GÜN DİNLEN SONRA YAZ VEDALAŞMA BİRTANEM ÇÜNKÜ SEN ÇOK DEGERLİ BİRİSİN BENİM İÇİN

 147. ELAM anlatmaya kelimeler yetmiyor hangi birini anlatayım bildiğin şeyler.. Sevmiyorim artik hayati..
  ???
  MANYA sen neden ara veriyorsun tatile mi gidiyorsun anlamadım kuzu?? Nolduki..

 148. Elam sende benim için değerlisin ama gitmek zorundayım işte çok bile yazdım sizleri üzdüm lütfen affedin beni ara versem bile bilmiyorum ama yazmayacağım artık

 149. Aaaa ne oldu siZe yaa bir silkelenip gelin hele ne oluyor ZÜLİŞİMM neden alınganlık yapıyorsun ki kız kaç ay geçti hala bize Suİ zan ediyorsun. Ne demek öyle terk etmekk. ?????

  ?????

  Çılgın Manya sana ne oldu kız sen niye gidiyorsun

  Yorgunluk çayı içiyordum ne olmuş bizim siteye böyle

 150. KIZLAR ZULEYHA ARTIK TAM KARARI VERMIŞ DEMEKI HIC BIRIMIZI SEVMEMIŞ CANLARIM ALLAH YOLUNU ACIK ETTSIN NE DIYEYIM

 151. Yok İremsu Sebeb falan değil yazmamam şuan verdim bir karar bu yazmayacağım artık zaten aklımda uzun zamandır geçiyordu üzgünüm hakkınızı helal edin çok bile yazdım

 152. Nazcım ben hepinizi çok sevdim kardeşten öte ama karar verdim ya yazmayacağım artık ne olur uzamasın bu konu yazdıkça üzülüyorum

 153. Nurdan ablacım alınganlık ile alakası yok ben karar verdim hakkını helal et Allah’a emanet ol

 154. MANYAM tatlim sendemi gidiyorsun neden canim gercekten cok uzuldum..umarim tekrar yazarsin

 155. Defnem üzgünüm ama sende hakkını helal et Allah’a emanet ol ben yokum artık ??? lütfen üzülmeyin siz dostluğunuza devam edin ben çok bile yazdım aynı şeyleri bu son yazdığım üzgünüm

 156. ARKADAŞLAR ADINIZI YAZAMIYORUM LÜTFEN AFFEDİN BENİ BEN YOKUM ARTIK HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM BU SON YAZDIĞIM ÜZGÜNÜM LÜTFEN ANLAYIN BENİ SİZDE ÜZÜLMEYİN ALLAH’A EMANET OLUN FİLİZCİM SENDE ALLAHA EMANET OL HAKKINI HELAL ET İNŞALLAH BU ARKADAŞLIK VE DOSTLUK HİÇ BOZULMAZ BEN GİDİYORUM HOŞÇA KALIN ?????

 157. NURDANIM hoşgeldin nasıl geçti Erzurum? Anlat hele..neler yaptin ailen nasil?
  Valla güne gayet güzel başladık niye böyle oldu anlamadım ki
  ???
  Züleyha sen uzun süredir veda etmeyi düşünüyordun yani. Peki zaten kur-an kursuna başlarken bırakacağını söylemiştin şimdi niye öne çektin Zülişim off off ne kadar hassassin böyle ???

 158. NAZIM sagol canim sen nasilsin iyimisin?
  Cok saskinim suan bitaraftan kizimla ugrasiyorum cok yoruldu huysuzluk yapiyor gec cevaplarsam kusura bakmayin

 159. Defnem Ya siz böyle yazdıkça ben vazgeçiyorum gitmekten neden yazıyorsunuz üzgünüm hemde çok lütfen affedin beni şuan kötü durumdayım zaten kursa erken başlama ihtimalim var okul tatil olur olmaz özür dilerim sizleri üzdüm

 160. Zulisim hakkim varsa helal olsun bence biraz kafani toparla bazen hersey insanin ustune geliyor anliyorum seni sende allaha emanet ol bekliycez seni?

 161. Aaaa YAAA NOLDU ZÜLIŞ NİYE GİDİYOSUN KELEBEĞİMMMMM BİZİ BIRAKMAK BU KADAR KOLAY MI YAA??????

 162. Hoş gördük GAMZELİMM bir haftalık yoğun bir tatil geçirdik kayınvalidemlerde orda git gel ama değdi çok şükür babamda iyi ELHAMDÜLİLLAH gittim gördüm ❤️❤️❤️ Sen nasılsın ne var ne yok

 163. Evet Defnem uzun zamandır düşünüyordum aklımdan geçiyordu biraz ara vereyim diye üzgünüm affet beni ama yazmayacağım akşam akşam sizi çok üzdüm bende üzgünüm ama lütfen affet beni ?????

 164. ZÜLİŞİMM varsa hakkım helal olsun sende hakkını helal eyle. Görüşürüz inşaAllah birgün

  ??????

 165. Tamam Zülişim hakkım varsa helal olsun. Sende helal et
  Sana saygı duyuyorum güle güle git seni çok seviyorum ❤❤??
  ???
  Aman iyi olsun NURDANIM.. aynı işte nolsun yaşayıp gidiyoruz.

 166. MANYAM tatlım nereye ve neden gidiyorsun
  AZ ARA VERİYORUM dedin bak çok az olsun kıız ben sensiz ne yaparım çılgın Rkacı Manyam neşe kaynağım çabuk geç ve mümkünse çok acil çok önemli bir sebep yoksa gitme BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM??

 167. NURDANCIM hosgeldin sefa getirdin.Babanda iyiymis cok sevindim..yol yormustur cok uzun bitmek bilmiyor ucaklami geldiniz

 168. ZÜLEYHAM çok üzüldüm bitanem GİTME diyorum ama sen kararını vermişsin ama belki bir kaç gün dinlenip geri dönersin diye ümit ediyorum
  Seni hiç unutmayacağım ve donmeni bekleyeceğim sen benim bu siteye yazmaya başlamama sebep olan güzel yürekli kişisin Defnem Manyam Nurdanım Nazım Gül Çimeğim gibi
  Dönmeni bekleyeceğim?

 169. RÜYACIM ve İNCE Hatunum iyim ELHAMDÜLİLLAH gelişi uçakla geldik giderken otobüsle gittik yorulduk baya bir hafta hiç durmadık Diyabet biraz hırpalamış babacığımı ama çok şükür iyi şimdi. ❤️❤️❤️ Sizler nasılsınız ne var ne yok

  ????

  GÜLKIZZZZ nasılsın sende hastaydın sanki nasılsınız

 170. Kizlar Hepinize Cok Tesekur Ederim İSABELLAYA Acilan Gecmis Olsun Sayfasina Yazdiniz Guzel İyi dileklerinizden cok tesekur ederim ben cok mutlu oldum simdi Bellayi arayip onada soylicem moreli duzelsin biraz.

 171. ELAM ben de iyim bitanem seninde iyi olduğuna sevindim?
  RÜYAM Hoşgeldin sefa getirdin canım benim?
  GÜL ÇİÇEĞİM sen de yoksun çabuk gel tatlım?
  MELEĞİM seni ve kızını çok merak ediyorum İnşallah yakın zamanda yazarsın
  NURDANIM ben de iyim seninde iyi olmana sevindim
  Allah babana şifa versin geşmiş olsun canım benim?
  KIZLAR benden bu günlük bu kadar yeter kotamı doldurdum sabahtan beri yazıyorum artık gideyim
  Yarın yine yoğun bir gün beni bekler inşallah girebilirim siteye
  İyi akşamlar herkese??

 172. NURDANIM Çiçeğin interneti bitti tam toparlayamadi tabi kendini çok vitamin alması gerek. Doktor oruç tutma bu sene demiş..
  Köy kaçınılmaz elbet benim için. Allah’ım benim gibi doğduğu yerden ve hayattan nefret eden kaç kişi var acaba???bumerang gibi geri geliyorum illa. Çocukken derdim ki şu hayattan bi kurtulayim yılda sadece bir kere ailemi ziyaret edicem..
  Diyabet çok zor bi hastalik tabi tıpkı kireçleme gibi. Annem de eskisi gibi hareket edemediği için kilo almış ağlıyordu ben bu hallere düşecek kadın mıydım diye. Hastalik zor..ee uçak bambaşka dimi ya ne rahat :)
  ???
  RÜYAM iyi vakit gecirdiniz mi

 173. Sagol NURDANCIM cok sukur iyiyim..boyle olunca uzuldum biraz Aide de gitmis yorumlari okuyunca gordum uzgunum hemde cok
  ???
  INCEM sagol birtanem cok sukur sende iyimisin?? harfler icinde kusura bakmayin kizim baska bir klavye yuklemis..

 174. GAMZELİMM Erzurumda doğmuş büyümüş yaşadığı yeri sevmeyenlerdenim. Ailem yaşamasa orda memleketim aklıma bile gelmez. ??? Hep uçakla gider gelirdim bu kez planlamadık ya aniden oldu gidişim o yüzden uçak bulamadık. Eşim hiç kıymadı da gitme yorulursun dedi ben duramadım.

  ???

  Bellaya sayfa mı açıldı bende birkaç kelam edeyim

 175. Iyiydi RÜYAM
  ???
  NURDANIM eşin çok düşünceli evet otobüs çok yoruyor
  Evet açıldı arama kismindan
  Geçmiş olsun Isabella yaz bulursun canim
  ???
  Iyi geceler ÎNCEM

 176. Kizlar aradim ama grlemedi soyleyemedimde cok fazla panik stresli oldugu icin doktoru ilac vermis uyumus iste artik insallah yarin soylicem.

 177. NURDANIM Aide babasının telefonundan yazıyormuş fakat ben kendisine ait diye biliyordum çünkü kaza geçirdiğinde telimi aldilar falan demişti demekki babasının yedek telefonunu falan kullaniyordu. Neyse üşenmemiş okumuş yorumlari. Yasaklamış zinhar olmaz demiş. Annesi biliyordu tabi hatta o da yazıyordu.. keşke her çocuk bu tarz sitede dolaşsa
  ????
  Îremsum rica ederiz. Keşke fazlasını yapabilseydik. O buhran geçiriyor tabi. Dünya anlamsız geliyor ona. Bana da öyle oluyor ya zaten. Tek fark ben görüyorum ama gönül gözüm kapanıyor.. iyileşecek inşallah canim..

 178. Hey noldu nerdesiniz yoksa yeni bir sayfa mi verildi görmedim
  Off ne kötü birgün..
  Iyi geceler kızlar o zaman kaçtım ben..

 179. RÜYAM gitgide azaldı zaten. Herkesin işi de çıkıyor.. bende bi müddet sonra bırakıcam..

 180. Kızlar gelsem beni affedermisiniz çok çok özür dilerim birden gittim ama içimde kaldı beni affedin saçma sapan Sebeb yüzünden bunu yazmasam uyuyamazdım

 181. Çok özür dilerim ya sizleri üzdüm bir daha bırakmayacağım burayı beni affedin ben böyleyim işte ne yapsam terk edemem özür dilerim

 182. Tekrar aranıza alırmısınız beni FİLİZCİM SENDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM SAÇMA SAPAN ŞEYLER YÜZÜNDEN TERK ETTİM ÖZÜR DİLERİM

 183. Eğer beni aranıza alırsanız tekrar eskisi gibi yazarım ya saçma sapan Sebeb yüzünden terk ettim ve sizin kalbinizi kırdım tekrar tekrar özür dilerim

 184. DEFNECİM uzulme canim biliyorum simdi ne durumda oldugunu evet gittikce azaliyor yaz tatili girdiginde kimse kalmaz..kimse evde kapali kalmak istemiyor inan cocuklar olunca daha zor sende cok uzun zaman yoksun insallah islerini cabucak halleder ve geri donersin sensiz hic tadi olmaz buranin bende yazamam belki tatile gideriz..dondugumde herkesi birarada gormek isterim nasip kismet DEFNEM

 185. Bana kırgınsız biliyorum ya tekrar özür dilerim eğer cevap vermeyecekseniz siz bilirsiniz ben yinede sizleri seviyorum hepiniz arkadaşlarımsınız

 186. Bana kırgınsız biliyorum ya tekrar özür dilerim eğer cevap vermeyecekseniz siz bilirsiniz ben yinede sizleri seviyorum hepiniz arkadaşlarımsınız

 187. Zulisim affedilicek bi durum yok canim inan cok sevindim geldigine olur boyle seyler..ben senin tekrar yazicagini biliyordum hosgeldin Zulisim

 188. Tamam anladım ya cevap vermiyorsunuz pişman oldum geldim ama affetmeyeceksiniz beni ben anlamadım sizi

 189. Ya bu sıralar ruh halim o kadar kötüki gerçekten hayattan soğudum her şeyi bırakmak istedim yoruldum artık gerçekten

 190. NURDANCİM Aide neden gitmis bilmiyordum.DEFNEM cevaplamis babasi kizdigi icin ayrilmis umarim oda doner aramiza

 191. Ya üzgünüm ya gerçekten ruh halim hiç iyi değil bu sıralar her şey üstüme üstüme geliyor sanki inanın doğru düzgün derse bile bakamaz oldum sadece uykumda rahat ediyorum oda kötü rüyalar görmessem görsem hayatım alt üst oluyor bugün gibi her şeyle sınanır oldum ya sizleride üzdüm

  1. zülişim insanız sonuçta her anımız bir olmuyor geldin ya bizi mutlu ettin zülişim ;)

   1. Filizcim senden tekrar özür dilerim ya evet bugün kötü gündü benim için aklıma gelse bile korkar oldum bide sizleri üzdüm üstüne inan veda ettimden beri çok kötü oldum tekrar tekrar özür dilerim senden

    1. canım özür dilemene gerek yok iyi ol mutlu ol bizim için en önemli olan şey bu ;) canım benim

     1. Teşekkür ederim Filizcim sende hep iyi ol Allah kolaylık versin işlerinde senin için dua edeceğim uyumadan önce ??

     2. amin inşallah zülişim çok teşekkür ederim ben de senin için dua edeceğim

 192. Bugün bir çeşit rüya gördüm korkunçtu bide bütün gün aklımdan çıkmadı ya uykularım bile rahatsız ediyor artık gözlerimi kapatmak bile istemiyorum bunun için her şeyi bırakmak istedim tekrar tekrar özür dilerim

 193. Zulisim hersey yoluna girer uzulme artik zaten yaz tatili yaklasiyor..yazan olmaz eskisi gibi allah nasip kismet ederse yine gorusuruz

 194. FİLİZİM nasilsin canim iyimisin
  Ah kalbim ozetlerini bitirdin masallah Filizim son bolumude ozet yazmissin bakalim Pragya geri dondugunde Abhi neler yapicak birazda o uzulsun

  1. iyiyim rüya canım sen nasılsın? evet rüya canım bitirdim :D ben de merak ediyorum bence şimdiki bölümler daha heyecanlı

 195. Bende iyiyim Filizim banada oyle geldi canim umarim Pragya Abhinin yaptiklarini cabuk affetmez soyledigi sozler yenir yutulur digildi.King aslinda iyi biri ama Pragya yuz vermiyor..Yakinda konser vericek bakalim Abhi gorunce ikisini nasil davranicak.Filizim dizi sadece haftaici yayinda hafta sonlarida verseler guzel olurdu

  1. aynen öyle rüya canım inan eski bölümlerde itiraf edeyim sıkılarak yazdığım özetler oldu ama artık ben de merakla bekliyorum en çok abhinin ne yapacağını merak ediyorum

 196. Zulis canim benim anliyorum seni hepimize oluyor bunalmis olabilirsin..hic bir seyi icine atma anlat rahatla seni uzen nedir canim anlatmak istersen tabi

 197. Bir sürü sebebim var işte Rüya ablacım bugün kötü rüya gördüm morelim alt üst oldu belli etmedim ama sürekli aklıma geldi durdu ondan inan doğru düzgün yemek bile yiyemedim üzgünüm gerçekten bide her şey üstüme üstüme geliyor sanki bunaldım ya ondan oldu

 198. Anonim canim ben izledim biraz kanal7 avrupa erken veriyor..o kanalda bitti digerinde devam ediyor sen hangi kanaldan izliyorsun

 199. Zuleyha bol bol selavati serife oku bunalimdan kurtlur rahatlarsin 11 ihlas bir fatiha oku kotu ruya gorunce duayil efendimizin rhuna bagisla ruyanin bosa cikmadini dile rahatlarsin ins kotu ruya gorunce dedigimi oku 11 ihlas 1 fatiha
  Rahatlarsin umarim iyi geceler

 200. Ruya ben normal kanal 7 den izliyorum reklam var yarinki fragmani gosterecek ona bakiyorum

 201. Ay yarin yokmus ruya olmasinda xaten kandil ya
  sali gunku fragmani gordum guzeldi sen gordun mu

 202. Zulisim ruyan hayra ciksin insallah cok takilma ruyalara simdi yat dinlen biraz yarin zinde bir sekilde gormek istoyorum seni allah rahatlik versin iyi geceler

  KIZLAR HEPINIZE ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER
  FILIZIM SANADA ALLAH RAHATLIK VERSIN CANIM YARIN GORUSURUZ

 203. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR

  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM KELEBEGİM KOMŞU KIZI ??????

 204. ZULEYHAM BIRTANEM TEKRARDAN GELDIYINE COK AMA COK SEVINDIM GUZELLIM OZUR DILECEK BIRSEY YOK CANIM BENIM HER INSANA BAZEN OLUR TATLIM SONUCTA HERSEY BIZ INSANLAR ICIN CANIM

 205. UYUMAYA GIDEN BUTUN ARKADAŞLARIMA ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR KIZLAR ???????????

 206. SELAMM
  ????
  PAPATYALARIMMM
  ????????

  ??????????????????????????????

  BERATT
  ????
  KANDİLİNİZ
  ??????
  MÜBAREK
  ????
  OLSUNNN
  ????

  ??????????????????????????????

  ?????
  ETTİĞİNİZ
  BÜTÜN
  DUALARINIZ
  KABUL
  OLUR…
  ????
  AMİNNNNNN!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu