Zuhal Topal'la Sofrada

3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Hülya Kahriman]

3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Hülya Kahriman yarışacak. Aslen Vanlı olan Hülya 3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan gelin oldu. Hülya Kahriman kaç puan aldı? Hülya Kahriman’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu Hülya Kahriman’ın toplam puanları dahil olmak üzere tüm bu soruların cevapları haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 24 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu ve puanlaması için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mayıs Pazartesi Puanları ve puanlaması sırasında Hülya’ya gelecek puanları diğer gelinleri %100 ekleyecek. Zira haftaya kaynanalar puanlama olarak nasıl başlarsa öyle gideceği için kayın validelerin ilk bölümde vereceği puanlar haftanın kaderini kesinlikle etkileyecek.

=> 17 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Hülya Kahriman ve kaynanası

Haksızlığa asla gelemediğini dile getiren kaynana Ayşegül Kahriman 3 Mayıs Zuhal Topal puanlaması sonucunda gelinine gelecek olan düşük puanların hesabını Cuma gününe kadar soracağı kulamıza gelen bilgiler arasında.

=> 10 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puan durumu için tıklayınız.

Bu hafta yine sunucu puanlarını Cuma günü açıklayacağını, biziler yakında takip edenler ise Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı günün puanlarını aktardığımız tablo içerisinde kesinlikle açıklanacaktır.

=> 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Hülya Kahriman’ın menüsüne ki yemeklere kaynanalar ne dedi? Zuhal menüyü beğendi mi? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizler bekliyor.

=> 3-7 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mayıs Pazartesi (2020)

3 Mayıs Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Hülya Kahriman. 1992 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Vanlı olan hülya şu an itibari ile 10 yıllık evlidir. Kaynanasının isteği üzerine yarışmaya katılmıştır. 

=> 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal Puanları için tıklayınız. 

3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

Baba tarafında Vanlı olan kendisi Adada da doğup büyüyen, eşinin Karadenizli olmasında dolayı Karadeniz mutfağını da öğrenen Hülya, Türkiye’nin bir çok yöresindeki yemeklere hakim olduğunu açıkladı. 3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaynanaların %100 beğenecekleri bir menü çıkaracağını iddia etti.

=> 5 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan yarışmacıların kimler olduğunu açıkladıktan sonra günün sonucunda Hülya Kahriman’ın menüsüne gelecek olan 3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve puan durumu yazının sonunda tablo içinde açıklanacaktır.

3 Mayıs Yarışmacısı Hülya Kahriman

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Kahriman
Zuhal Topal’la Sofrada Hülya Kahriman Resmi
 • 29 yaşında
 • 10 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Bir kızı var
 • Bir oğlu var
 • Kızı 9 yaşında
 • Oğlu henüz 10 aylık
 • Aslen Vanlı
 • Doğma büyüme Adanalı
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Çamaşır suyuna takıntısı var
 • Elleri oldukça lezzetli

3 Mayıs Yarışmacı Kaynana Ayşegül Kahriman

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşegül Kahriman
Zuhal Topal’la Sofrada Ayşegül Kahriman Resmi
 • Aslen Giresunlu
 • Haksızlığa aslan gelemiyor
 • Gelinine çok güveniyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kolay kolay beğenmiyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Hülya Kahriman’ın menüsün de hangi yemeklerin olduğunu verdikten sonra Hülya’nın menüsüne kaynanaların eleştirilerini açıklayacağız. Yazının en son kısmında ise bu menüye gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mayıs Pazartesi Puanları ile puanlaması verilecektir.

3 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Hülya’nın Menüsü 

 • Kabaklı Ispanaklı Ayran Aşı
 • Sivas Hingeli
 • Adana Usulü Haşlama İçli Köfte
 • Mantar Dolması
 • Pideli Köfte
 • Ezme Salata
 • Tart Kabında Tiremisu

Zuhal Topal'la Sofrada 3 Mayıs Pazartesi Puanları alacak Hülya ve Menüsü


Kaynanalar bu haftanın ilk menüsünü öğrendiklerin de Hülya Kahriman’ın menüsünü aynen şöyle eleştirdiler;

Bana basit geldi
Ana yemeğini beğenmedim
Menüsü güzel buldu
Pidesi zor olabilir

Kaynanalar

Bu haftanın ilk menüsünü gören kaynanaları genel itibari ile Hülya’nın menüsünü kolay ve kısa sürede yapılabilecek, fazla emek gerektirmeyen menü olduğunu iddia ettiler. Lakin bazı kaynanalar ise menü zor ve zahmetli olduğunu, hep hamur işi olduğunu ifade etti. Dikkat: Hülya Kahriman’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Bu haftanın ilk puanları birazdan Hülya Kahriman’a gidecek .İlk gün nasıl başlarsa hafta finaline kadar bu durum böyle devam ettiği için sunucu Zuhal Topal Hülya’ya bugün 3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları verilmeden önce kaynanaları bir kez daha ikaz etti.

3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

10 yıllık evli iki çocuk annesi olan Hülya Kahriman bugün 3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda toplam puanlar da en az 30 puan alarak, 15.000 TL ümitlerini hafta finaline kadar devam ettirmek istiyor. 

Henüz yarışmanın ilk günü olmasına rağmen, kaynanaların nasıl birileri olduğunu bilmeden Hülya yemeklerini yaparken çok fazla panik oldu. Bu da yemeklerini istediği lezzeti veremediği için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mayıs Pazartesi puanları Hülya’nın istediği gibi sonuçlanmayacak. 

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mayıs Pazartesi puanları Hülya Kahriman’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Hülya Kahriman’ın toplam puanları sonucunda kaç puanı oldu? Pazartesi Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Hülya Kahriman)

Dilber Dilekçi  6
Nesrin Akyel  5
Havva Çağıran  5
Meral Acar  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   30

**3 Mayıs 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 3 Mayıs Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Vanlı olan ancak doğma büyüme Adanalı olan 29 yaşında iki çocuk annesi olan Hülya Kahriman’ın yarıştığı ve bugün 3 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da verileceği Zuhal Topal’la Sofrada 3 Mayıs fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu