Gelinim Mutfakta

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı günün birincisi ile Salı puanları netlik kazandı! 3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 3 Mayıs Salı puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Sunucu Nursel bugün kaç puan verdi? 03/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 3 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Salı günü kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Bugün toplam puanlar da en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (04/05/2022) 3 Mayıs Salı günü Miyase ile Senanur 11 puanla günün birincisi olurken, Damla ile Gözde 6 puanla günün sonuncusu oldular.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Puanları ile Salı puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler bu hafta yarışmaya dahil olan Gözde ile son bölümde en yüksek puanı elde eden Damla’nın alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde Damla beklenen çıkışı yakaladı ve 22 puanla günün birincisi oldu. Buna karşın en güçlü rakibi Miyase 2 ceza puanın da etkisi ile 7 puanla günün sonuncu olarak kapattı.

=> 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 3 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 3 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Miyase geçtiğimiz hafta Bahar ile 68 puan alarak haftanın sonuncu iki gelinden biri oldu. Kura sonucu Miyase yarışmada kalmayı başarırken, Bahar elenmişti. Miyase yaşadıklarından ders alamadığı, yine düşük performansla başladığı görülüyor.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduğunda, bu hafta yarışmaya dahil olan Gözde’nin alacağı puanlar, bu haftanın gidişine yön verecek. Bunun dışında tecrübeli yarışmacı Miyase’nin alacağı düşük puanlar, bu haftanın kaderini belirleyecek.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Damla beklediği çıkışı sonunda yakaladı. Üstelik en güçlü rakibi en düşük puanı alması ile bilezikler için büyük bir hamle yapmayı başardı. Damla adım adım bileziklere yürümek isterken, Miyase’yi de adım adım eleme potasına sürüklemek için kolları sıvadı.

=> 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta başında yarışmaya dahil olan Gözde, gerek söylemleri ile gerekse yaptığı yemekleri ile günden olmak için ilk gün ortalama puanla yarışa başlasa da bugün Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Puanlama sonucunda en yüksek puanları alıp, elinin lezzetini kanıtlamak istiyor.

=> 4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu için tıklayınız.

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Senanur

Pazartesi günü kural hatası yapan iki gelinden biri olan Miyase, bu durumu düzeltmek için çabalarken sunucu Nursel, Miyase’nin bu performans düşüklüğüne şöyle dedi. İşte Nursel’in o sözleri;

“Tecrübeli yarışmacı Miyase sana ne oldu?” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile Nursel Miyase dekli bu performans düşüklüğünü tanımlayamadığını dile getirirken, Miyase Damla ile diğer gelinlerin birlik olma sözlerinden sonra performansında gerileme yaşadığını açıkladı.

Damla kaynana Sevilay’ın gelinini nasıl bulduğunu çok iyi öğrendi. Çok pişmiş ya da çok kavrulmuş yemeklere beş verdiğini, tatlılarda ise kabartılmış tatlılara beş verdiğini fark eden Damla, Sevilay kaynanadan yüksek puan almayı başardı. Bugün de aynı taktikle 3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Nuray ile Damla

Miyase kendisine yarışmada kimseyi rakip görmediğini, program tarihinde en güçlü isimlerle yarışmak istediğini beyan etse de Miyase son zamanlarda gerek aldığı ceza puanları ile gerekse diğer kaynanalardan aldığı birlerle bir anda dikkatleri üzerine çekerken, rakip görmediği isimler Miyase’yi elemek için gün sayıyor.

Miyase yarışma tarihîndeki en güçlü yarışmacılarla best of yapmak isterken, mevcut puanlarının farkına varması ve bugün Gelinim Mutfakta Puanlama ile sonucu ile başlayıp, mevcut puanlarını düzeltmesi gerekiyor.

Damla yeni gelen kaynanalardan son zamanlarda dert yakınmaya başladı. Özellikle yeni gelen kaynanalar kötü yemek yapanlara iyi puanlar verirken, Damla iyi yemeklerine karşı düşük puanlar aldığını, şu sözlerle dile getirdi. İşte Damla’nın o sözleri; 

“Yeni gelen kaynanalar sürekli benim üzerime oynuyor!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, yeni gelen kaynanalardan çoğu zaman düşük puanlar aldığını, rakipleri gibi bu konuda şanslı olmadığını dile getirdi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla 22 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Miyase 7 puanla günün sonuncusu olurken, Senanur ile birlikte Miyase 2 puan ceza aldı. 

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Haftanın ilk bölümünde yarışmaya katılan Gözde ilk gün 14 puanla günü ikinci sırada kapatan isim oldu. Gözde kameralar karşısında ilk tecrübesinde günü ikinci sırada kapatması ile Büyük bir başarı elde ederken, bugün Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, elinin lezzetini kanıtlamak istiyor.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Puan Durumu

2 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında, ilk gün çeyrek altını Damla kazandı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması başlayacak. İlk iki gün sonucunda en yüksek puanı alan gelinin de belli olacağı, Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı puan durumu sonucunda kimin zirvede yer alacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla ilk gün elde ettiği puanlara yenilerini eklemek ve yeni çeyrekler kazanmak isterken, Miyase mevcut puanlarını toparlamak için harekete geçtiler.

Bu hafta ilk bölümde yarışmaya yeni gelen Gözde çok iyi bir başlangıç yaptı. Gözde yarışmada ki ilk altınını bugün almak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası Sevilay

İlk gün elde edile yüksek puanlar da Damla ciddi avantajlar elde etti. Damla mevcut avantajlarını, bugün 3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda da korumak istiyor.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 3 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 3 Mayıs 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı?  3 Mayıs 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Puanları (03/05/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

3 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 5
Damla: 1
Senanur: 4
Gözde: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Miyase: 3
Damla: 1
Senanur: 4
Gözde: => Emine’nin Gelini 5

*************************
” 3 Mayıs 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 1
Gözde: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 3
Senanur: => Songül’ün gelini 1
Gözde: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 4
Senanur: 5
Gözde: 1

*************************

Gelinim mutfakta 3 Mayıs Salı Toplam Puanlar

Miyase 5 3 1 5 1 15 (-4)
Damla 1 1 5 3 4 14 (-8)
Senanur 4 4 1 1 5 15 (-4)
Gözde 3 5 1 4 1 14 (-8)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Mayıs Haftası) – Salı

*************************

Miyase: 7 + 11 = 18
Damla: 22 + 6 = 28
Senanur : 12 + 11 = 23
Gözde: 14 + 6 = 20
*************************

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Puanlama Sonuçları

*************************

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE & SENANUR
Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU MİYASE ALDI!
3 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA & GÖZDE

************************* 

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Fragmanı İzle

3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu kesin olarak netlik kazmadığında, gözler haftanın final öncesi Çarşamba günü ekrana gelecek olan bölüme çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

 1. ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUN MANOLYA!.. MİYASE’Yİ GÖNDERMEMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR!..AMA DÜN HAFTAYA DÜŞÜK PUAN ALARAK BAŞLADI!..İNŞALLAH GİDER!..AMA NURSEL GİTMESİNİ İSTEMİYOR!..BUGÜN YİNE BEŞ VERMİŞ!..

 2. BENCE ÖNCE NURSEL GİTSİN!..ÇÜNKÜ NURSEL BU YARIŞMADA OLDUĞU SÜRECE MİYASE PROGRAM DA KALMAYA DEVAM EDECEK!..KAYINVALİDESİNİN DE GELİNİN EL LEZZETİNİ BİLDİĞİ YOK!..TABAĞI ONA SÖYLENİYOR!..

 3. miyaseyi best of’a getirmek icin gonderiliyor demislerdi ne zaman gondericekler boyle olucagi kesinmi acaba… Bugun nasil olaylar oldu acaba Filiz hanim bana anlata bilirmisiniz…

  1. aldığım bilgi Ezgi, Elif ve Miyase2nini olacağı bir bets of! 4 hafta sürecek best of sonucunda 20 bilezik verilecek. Mayıs ayının sonunda olacağını duydum

 4. Bir kural konulmuşsa uygulanır !
  Kim -8 puan , kim -16 puan almış önemli değil, hafta finaline etki edecek ceza puanları iptal edildiğinde hem elenecek kişiye hem ödül alacak kişilere etki ediyor dile kolay totalde 8 puan farkı silmiş oluyorlar ve burada 1 puanla elenende 1 puanla bilezik alanda oldu !
  Ciddiyeti ve inandırıcılığı olmayan bir yarışma programı haline geldi, buda demek oluyor ki herşey kurgudan ibaret

 5. Dedıgınız gıbı once nursel sunucu gitmeli sonra mıyese gitmeli nursel hanım oldugu surece mıyase gitmez dun poganları dustu bugun nursel 5 verelek yükselti ben demıstım mıyase gitmez hep yeni gelenleri gonderıyor lar damla da gıtmız mıyasede

 6. Miyaseyi göndermemek için ne gerekiyorsa yapiyorlar.Miyasenin kollar doldu.Kayinvalidesininde kollarını doldurduktan sonra gönderecekler.

 7. 4 mayis 2022 gunu en yuksek puani alan gelin ve kim nasil puanlari aldi yazmiyorsunuz Filiz Hanim yazmanizi bekliyorum…

  1. yazıldı. Lütfen sayfayı bir defa yenileyiniz. Hala görmüyorsanız buradan bana yazın lütfen

  1. Benim böyle arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım. O sebeple özür diyecek bir şey yon canım

 8. Bence Miyase güzel yemek yapıyor günah keçisi aramayın hak eden kazanıyor Miyase olmazsa o program a kim bakacak ben bakmam şahsen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu