Fragman

3 Nisan Kardeşlerim Fragmanı [Kardeşlerim 7. Bölüm Fragmanı]

3 Nisan Kardeşlerim Fragmanı yayınlandı. Yine heyecan dorukta bölüm bizleri bekliyor. Kadir, Ömer, Emel neden baygın halde yatıyor? Emel ölecek mi? Akif ile Kenan aynı araç içinde kaza yaptı? Kenan ölüyor mu? Tüm bu soruların cevapları Kardeşlerim 7. Bölüm Fragmanı ile bildikte sizleri bekliyor.

Akif geçtiğimiz bölümde Akif Suzan’ı kandırmayı başarmış, Nebahat ise adeta nispet yaparcasına Akif’i göklere çıkartan övgülerine dayanamayan Suzan Akif’ten hamile olduğunu açıklamıştı. Diğer yanda Harika da annesi Suzan’ın hamile olduğunu üstelik babası Kenan’dan değil, babasının en yakın arkadaşı Akif’ten olduğunu öğrenmiş, annesi ile çıkan tartışma sonucunda Harika annesini merdivenlerden bilerek itmiştir.

=> Kardeşlerim Dizisi Kenan kimdir? öğrenmek için tıklayınız.

3 Nisan Kardeşlerim fragmanı yazı görseli Kenan ile Akif kaza yapar

Ömer ile Kadir’in arası Melisa yüzünden gerilse de Kadir okulda ki başka bir kızla çıkarak Melisa’nın radarında çıkmayı denemiştir. Şimdilik bu konuda başarılı olan Kadir Melisa’nın ilgisini görünüşte kaybetti Lakin Kadir halen kardeşi Ömer ile arasında ki soğuk rüzgar esmeye devam ediyor.

3 Nisan Kardeşlerim Fragmanı

Gelecek ölüm de neredeyse herkes ölüm tehlikesi atlatıyor. Suzan kızının yüzünden merdivenlerden düştüğü için ölüm tehlikesi yaşayacak. Ömer, Emel ve Kadir soba zehirlenmesinden dolayı ölüm tehlikesi yaşayacak. Kenan ve Akif de trafik kazası geçirecek. Araç içinden Kenan’ın cansız bedeni çıkacak. Hal böyleyken gelecek bölümde bir çok isim ölüm tehlikesi gerektirecek.

3 Nisan Kardeşlerim Dizisi Neler Olacak

 

  • Suzan ölmeyecek
  • Akif yine kurtulacak (Kazadan)
  • Kenan ağır yaralanacak (Gelen bilgiler öleceği yönde)
  • Ömer, Kadir ve Emel Zehirlenecek (Kimse Ölmeyecek)
  • Akif Nebahat’ın elindeki videoyu almaya çalışacak
  • Suzan ile Akif bir hareket edecek

Şimdilik 3 Nisan Kardeşlerim dizisi gelecek bölüm hakkında gelen tüyolar bu yönde.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu