Gelinim Mutfakta

3 Ocak 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Kaç Puan Topladı? Gelinim Mutfakta 3 Ocak Puanları Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Ziyafet’in bu hafta başlattığı acımasızca puanlamaya muhtemelen birer birer diğer kaynanalar da katılmaya başlayacak ve gelinler hak ettiği puanları maalesef ki alamayacak. Aralarında bir tek Reyhan hanım yüksek puanlar vermeye gayret ediyor. O da Ziyafet’in kendilerini elemek için ısrarla bir vermesine yakın zamanda karşılık vereceğini düşünüyorum.

=> Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi 2022 Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Perşembe Puanları için artık yüksek puanlarla bilezik hayal olduğu gibi elinin lezzeti en iyi bu gelin diyemiyoruz. Artık tüm gelin ve kaynanalar hafta sonu beş bileziğe odaklandılar. Eskiden lezzetin kraliçesi tartışması vardı ve en iyi yemeğe yapmaya çalışan gelinler vardı. Şimdi ise nasıl kaynanam benim tabağımı bulacak diye çaba içerisine girdiklerini düşünüyorum.

 [pembebuton]Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe Son Puan Durumu[/pembebuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

3 Ocak gelinim mutfakta puanlama öncesinde lider kim olduğu benim için çok önemli olsa da Elif kaç puan aldı ve sıralamada ki yeri de önemli olduğunu düşünüyorum. Ziyafet hafta başından beri 1115 tarzında puanlama yapıp Elif’i puanlarda uçurmak istedi ama böyle giderse yarışmadan uçuracak.  Not: Gelinim Mutfakta 3 Ocak Puan durumu sayfanın en altında verildi. 

 [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Ocak 2019 Cuma puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu 3 Ocak puanları (Perşembe) verilmeden, son durumu merak edenler için sıralamaya ve puanlara bir bakalım. Ezgi 44 puanla zirvede yerini korumayı başardı ve bu hafta bilezikleri Ezgi aldığına dair haberler işitiyoruz. İkinci sırada ise liderin 10 puan gerisinde 34 puanla Rümeysa’nın olduğunu görüyoruz. Üçüncü sırada 31 puanla Yağnur sıralamada kendisine yer bulurken son sırada Elif 29 puanla bu gün eleme potasına girmemek için hem kendi hem de kaynanası elinden geleni yapacak. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Bu gün yani 3 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi muhtemelen şu işi olacak diyemiyorum. Çünkü Pazartesi günü Ezgi birinci olurken Salı günü Rümeysa oldu. Çarşamba günü tekrar Ezgi birinci oldu. Bakalım Bu gün Yağnur yada Rümeyasa mı atak yapacak? Yoksa en gerilerden freni patlamış kamyon misali Elif herkesi sollayacak mı? Bize soranlar oluyor Elif elenecek mi diye? Şu an için %100 elimizde bir bilgi olmadığını, zaten olursa yorum kısmında paylaşacağımızı söylemeliyim. Dikkat: Gelinim Mutfakta 3 Ocak Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak puanları hak edenin kazanmasını dilerken dün yaptığımız etkinliğe yaklaşık olarak 250 kişinin katıldığını ve %98 oranında Ziyafet’in gitmesini istediklerini gördüm. %2’lik kısım ise çeşitli yarışmacıların isimlerini verdiklerini ama genel itibari ile izleyenler Ziyafet ile Elif’den memnun olmadıklarını gördük. Sonuçlar bu gün ilgili kişilerce paylaşılacak. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Dikkat: 3 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

3 Ocak Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Bu soruyu zamanında sorduğumda en az alan veya hiç almayan kişiler alsın demiştim. Şimdi bu söylediğim ne kadar da yanlış olduğunu gördüm. Bu sebeple hak eden kazansın. Sonuçta ailesinden artılık gelen gelinler arasında gerçekten elinin lezzetini konuşturan alsın isterim. Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını Ezgi aldı. Bu gün yani 3 Ocak 2019 Perşembe Günü Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim oldu? Tahminleri alayım? Bakalım kim bilecek? Elbette biz bu sorunun cevabını yazımızın devamında verdik. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Günün Birincisi Ve Son Puan Durumu (Perşembe Puanları)

3 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmını birazdan vereceğim. Ancak bu gün için bazı konulara değinip sizlerin de görüşünü almak istiyorum. Bu günün fragmanını izlediğimde Elif’in görümcesi Özlem yeniden bir video gönderdiğini ve Elif’e bir an evvel elen de ben kaynanam ile geri katılayım demesi üzerine Elif’in morali bozuldu. Eskiden olsaydı Özlem’e kızar Elif’i tutardım. Şimdi Elif de elenmesi gerektiğini Özlem’in de gelmemesi gerektiğini düşünüyorum. Neden mi? Artık Ziyafet hanımın tavırları bir çok kişiyi rahatsız ettiği için. Sitemize bu konuda anket yaptık ve sonuçlar çok açık ve kimse Ziyafet’i istemiyor. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Dün Rümeysa kaynanası Nezahat’a Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaptıktan sonra artık anne sen de bir tek beş ve geriye kalana bir vereceksin dedi. Ben çok merak ediyorum acaba kaynanası Nezahat, gerçekten gelini Rümeysa’nın sözünü dinleyip, Ziyafet gibi 1115 kullanacak mı? İnşallah böyle bir şey yapmaz desem de bazılarına yaptığının yanlış olduğunu göstermek için onu da aynı konuma koymak gerek. “Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar.” Bu sebeple Ziyafet hatasını anlaması için Nezahat düşük puanlar verip kendi gelini Rümeysa’ya beş vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (31 Aralık Pazartesi – 4 Ocak cuma 2019) bu gün kaynanalar konseyinin vereceği puanlar sonucunda elbete bir değişim gösterecek. Önemli olan sıralamaların değişip değişmeyeceğidir. Bu arda 3 Ocak Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmının da tablo da kayma yaşandığı için yazı olarak puanları aktaracağız.

3 Ocak 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da yarışmaya adım atar atmaz farkını ortaya koymayı başaran Ezgi, ilk günden itibaren zirvede kalmayı başardı. Duyumlarımıza göre bu hafta bilezikleri alan da Ezgi olduğunu söylese de bizler son ana kadar puanlama sonucunu bekleyeceğiz.

Yağnur ile Elif arasında 2 puan farkın olmasında dolayı Elif ilk olarak Yağnur’u geçmek isteyecektir. Tabi ikinci hedefi Rümeysa olacağını tahmin etmek zor değil. Ancak Yağnur ile Rümeysa bu gün yüksek puanlar alıp Elif’in geçmesine müsade etmezlerse Elif, Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da en düşük puana sahip olduğu için eleme potasında Cuma gününe gidecek.

Bu hafta yarışmanın 201. bölümü cuma günü yayınlanacak ve yarışmanın en başından itibaren 210. bilezikler sahibi bulacak. Bilezikleri kazanacak kişi az çok tahmin dahi eldi ise de elenecek kişi bence daha önemli olduğunu düşünüyorum. Özellikle Ziyafet’in elenebilecek olması bence çok önemli bir durum. Not: Gelinim Mutfakta 3 Ocak Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta 3 Ocak Perşembe toplam puan durumu sonucunu sizlere en hızlı aktaran olmak için kaynana puanlama yaptıktan hemen sorna bizler de sayfamızdaki puanları güncelliyoruz. Tabi anlık refleks verdiğimiz için anlık hatalar da yapabiliyoruz. Bundan dolayı şimdiden özür dilerken böyle bir hatayı fark ederseniz yorum kısmından bizlere bildiriniz.

3 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını belirleyecek olan ve günün en yüksek ve en düşük puanı alacak kişiyi belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Şahsen bu yemeği çok seviyorum. Önce günün yemeğini sonra malzeme listesini en son da ise Gelinim Mutfakta 3 Ocak Perşembe puanlama kısmını vereceğiz. Sakın bir yere ayrılmayın.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Çerkez Tavuğu Ve Malzemeleri

 • Yarım kilo tavuk göğsü
 • iki adet orta boy soğan
 • Bir adet havuç
 • 1 diş sarımsak bir diş karanfil
 • 6 dal maydanoz

İç Malzemesi için;

 • 4 dilim bayat ekmek içi
 • 3 sur bardağı kadar ceviz içi
 • 1 su bardağı tavuk suyu
 • 1 tatlı kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 diş sarımsak
 • 2 çorba kaşığı ay çiçek yağı

Üzeri için;

 • 2 tatlı kaşığı zeytinyağı
 • pul biber

Fatih Ürek günün yemeği olan Çerkez tavuğu için 50 dakikalık süre verdi. Gelinler hemen kaynanalardan aldığı tüyolarla, Çerkez tavuğunu yapmaya başladı ve belirlenen sürede tavuğunun yapımını tamamladılar. Bu yemeğin nasıl yapıldığını bir başka konuda anlatacağız. Öğrenmek için bu yazının altında benzer konular içerisinden bulabilirsiniz. Sözlerimi daha fazla uzatmadan 3 Ocak Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçelim ve görelim bakalım Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? Puanlarla alakalı yorumlarınızı bekliyorum.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Puanları (3/01/2019 Perşembe)

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 1
Rümeysa : 4
Yağnur : 3
Ezgi : => Rehyan’ın Gelin 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Elif     : 1
Rümeysa : 3
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5
Ezgi : 4

*************************

” 3 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 1
Rümeysa : => Nezahat’ın Gelini 1
Yağnur : 2
Ezgi :  5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Elif     : => Ziyafet’in Gelini 1
Rümeysa : 5
Yağnur :  1
Ezgi :  1

*************************

Gelinlerin 3 Ocak 2019 Perşembe Gelinlerin Toplam Puanları

Elif 1 1 1 1 4
Rümeysa 4 3 1 5 13
Yağnur 3 5 2 1 11
Ezgi 5 4 5 1 15

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Aralık – 4 Ocak Haftası) – Perşembe

Elif            : 29 + 433
Rümeysa  : 34 + 13 47
Yağnur     : 31 + 11 42
Ezgi         : 44 + 15 59 %100 BİLEZİKLERİ ALDI

“YA ELİF KAYNANADAN DA CANSU’YA AYNISINI YAPARKEN SUS PUS DURUYORDUN. ŞİMDİ OKLAR SENİ GÖSTERİNCE Mİ KONUŞUYORSUN”

DİKKAT: ZİYAFET GİTSİN KAMPANYASINA DESTEKLERİNİZ için teşekkür ederiz. Sonuçlar ilgili kişiler ile kısa zamanda paylaşılacaktır.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

3 Ocak Perşembe (2019) Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 3 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
3 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ELİF

*************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

183 Yorum

 1. ARKADAŞLAR CUMA GÜMÜ İÇİN BAZI BİLGİLER GELİYOR AMA EN MANTIKLI BULDUĞUMU AÇIKLAMAK İSTİYORUM EZGİ 35. BİLEZİKLERİ ALMIŞ. İNŞALLAH DOĞRUDUR.

  CÜMLETEN HAYIRLI GÜNLER ARKADAŞLAR. GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN KAZANCINIZ BOL OLSUN..

  1. Ziyafet inşallah bu kanala seni bir daha almazlar ne bu bir bir bir beş at yarışı mı oynuyorsun sen yanlış yere gekmişsin veliefendiye git

  2. Tabiki ezgi aldı böyle giderse elli bilezik alır ezgi reyhan hanımda çok şakacı neşeli kadın ama fatih beyi sarılmasına doğru bulmuyorum günah sen kadınsın bir erkeğe sarılmak günah kardeşin olsa tamam ama fatih bey bir yapancı bizim dinimize göre günah biraz mesafeli olmasını istiyorum burdan lütfen kendisini severim Reyhanim ablayı çok seviyorum.

 2. Selamlar, benece de ezginin bilzeikleri alması kesin gibi bişey oldu…bu durumda Düşme hattında ki 3 aday dan Elif, Yağnur ve rümeysa dan hangisi gider daha merak uyandırıcı oldu

 3. Elif elenae bile ziyafetin diğer gelini ile tekrar yarışmaya geleceğine de çok inanıyorum…yapımcılar prim yapan herşeyi sonuna kadar kullanır..

 4. Gördünüz mü reyhanın gerçek yüzünü yağnurla rumeysayı birbirine düşürüp Ezgi ye yemek yaptırıyor diğerlerini oyalıyor haberleri Yok ??

  1. Ezgi ilk geldiği hafta hayat hikayesinde kaynanasina hep testi, bakıyorum altınları aldikca can ciğer kuzu sarma oldular,,para adamı bozar dedikleri bu olsa gerek

 5. Aaaaaa elifin eltisi vidyo yollamış elenmelerini istiyorum ben geliyim ben kazanıyım diyo

 6. Burada ya benim desteklediğim Yağnur’a küfürler ediliyor yada ziyafet gitsin kampanyası yapılıyor…

 7. Bunlar yemek yapmasın nasıl olsa birbirlerini yiyorlar ?? ona göre puan versinler?

 8. Ya şu deli reyhan neden geldi iyice midem bulandı yeni yarışmacılara şans verilmeli bence

 9. kanal d yöneticileri lütfen elenen yarismacilari almayin gelen yokmu kanala ayni kişiyi davet ediyonuz

  1. Aynen size katılıyorum herhalde pek başvuru yapan yok zaten bisürü bilezik alanları getiriyorlar işleri güçleri gevezelik

 10. yagnur isciler o kadar yapmacık duruyir ki bu kız eskiden Meryem üzerli benzemiyor şimdi estetik mi yaptırmış gözü lens mi reyhan hanımlar sözde cansu ile arkadaş ama ona nispet yagnur ile birliktelik yapıyor inş yagnur gider bu hafta insallah kızın yüzünden izleme birakacam favorim tek oynamayan rumeysa.

 11. Aynen ezgi ile reyhan nerden geldi yagnur ile birlik olmuşlar gitt yagnur ben bilmem eşim bilir de bir o kadar yapmacik

 12. sinsirella yagnur sinsirella ezgi sinsirella reyhan sinsirella Nilgün nası bulmuşlar tabi reyhan bir bir vermez kendisi gatantiledi tepki almamak için

 13. BU PROGRAMDAN KESİNLİKLE ZİYAFET’İN GİTMESİ GEREKİYOR O PROGRAMA HİÇ AMA HİÇ YAKIŞMIYOR İNŞALLAH BU HAFTA GİDER

 14. Ezgi’yle reyhana kıl oldum.İyice şımardılar o hareketler nedir ya.Hele Ezgi’ye iyice ayar oldum.Kendini fasulye sanıyor tombalak şey çok güzelim havalarında.Patates suratlı Ezgicik ??

 15. Takdiri ilahi eden bulur.Ziyafet hanım ne oldu 1’ler hazımsızlıkmı yaptı.Beter olun millete 1’leri basarken iyiydi.Şimdi sıra sizde nihayet sizden kurtuluyoruz.???

 16. %100 fatih reyhan iş birliği var ahlaksızlar milletin gözüne baka baka hak yiyorlar

 17. Programın kurgu olduğu açık belli değil mi sizce de.Milletten Ziyafet konusunda tepki gelince tahminimce dediler ki seni bu hafta eleyelim tepkiler geçince yine gelirsiniz ki izlenme düşmesin.Ya değilse geçen haftalarda Elife 5 diğer gelinlere istediği puanı aldatmadan veren Ziyafetin bu hafta Elifi bile bulamaması garip değıl mi?

 18. Yagnur sinsi yagnur insallh sen gdersn izlyemym senin polyanna hallerinden bimucize olur sen gidersin insallh sonra eliff

 19. Arkadaslar kim kime bedava altın verirki cansu icinde diyodular fatihle isbirligi yapıyor

 20. Bence ziyafet bilerek elife biri veriyoki gidip özlemle gelecek bence bu ziyafet cok fena

  1. İsim babam Sarp olmuştu :) 138 in kısa bi hikayesi olmuşu derken 138 diye kaldı

 21. Içten pazarlikli yagnur cansu varken bu kadar değildi aldı reyhani arkasina çenesi açıldı insllh yarın 4tane 1alir elenirsin

 22. Ziyafet gitsin ve bi daha gelmesin 3 tane 1 ile gelinlerin hakkına giriyo kaç gündür

   1. Ewet ama gelmesin almaması lazm programn çünkü izleyici olarak ziyafeti isteyen destekleyen görmedim daha

    1. Doğru söylüuorsun anonim, ziyafete destekleyen den çok ondan nefret eden insanlar daha fazla …ama o zaman şu soru akla geliyor, nefret te izletilebilen bir duygu olabilir mi ? Yani bazen insanlar birini çok sevdiği için izler bazen nefret etttiği için izler .. Ve mesela nefret ettiği kişi elensin diye bile izleyebilir …

   2. Ewet ama gelmesin almaması lazm programn çünkü izleyici olarak ziyafeti isteyen destekleyen görmedim daha

  1. estağfurullah, yani herkes isimler kullanıyor rakam olması farklı oldu, birde 38 yaşım olduğu için de ufaktan anlamlı oldu : ) sonra öyle kaldı işte

  1. O zamanlar Sarp ile konuşuyorduk ve ben anonoim olarak yazıyordum burada…sonra dedim ki bir takma isim buluyum kendime onunla yazayım …Sarp ta dediki neden 138 i kulllanmıyorsun takma isim olarak..bananda güzel gelince 138 olarak yazmaya başladım..bu yüzden isim babam Sarp olmustu dedim

 23. Bu gelinleri ve kaynanaları izlerken şöyle diyorum:Vah Türkiyem vah.Ahlaki,sosssyal ve psikolojik çöküş..

  1. Anladım 138 derken biraz acayip oluyo isim daha iyi oluyo ondan sordumda nerelisin sakincasi yoksa

  2. Peki bu söyleminizden sonra ne yapıyorsun bu çöküşten kurtulmak için ..? İzlemeye devam mı ediyorsunuz ? Yoksa yine hiçbirşekilde içinde olmadığınız elinizi yaşın altına sokmadan dışarıda başkaşarın yaptığı doğru yanlış şeylere orurduğunuz yerden vah vah lar mı diyosunuz ?

 24. Allah aşkına düne kadar elifi sevmiyodu bileziği aldıktan sonra elifi sevmeye basladi arkadaslar menfehatci kadın

 25. yagnur ve Nilgün gitsin diye de oylama yapılsın lütfen başım agridi aglak suratı sinsi bakışları bu kıza inanan var Mi acaba

 26. Isimsiz bir arkadas ezgiyi reyhan hanimi neden istemiyorsunuz buzler onlarin hastasiyik kim ne alirsa alsin bizemi veriyorlar onemli olmak bizleri neselendiriyir reyhan hanim isminizi yazin yorum yazarken

 27. LUTFEN GİT YAGNUR MANİSA SEVİNDİ SENDEN KURTULDU DİYE TÜM TÜRKİYE BAŞİ AĞRIYOR ŞİMDİ güzelim diye kendini birsey saniyor herkes kendine güzel kalbin güzel olsun

 28. Elif gitsin haksız puanlarla şimdiye kadar kazandı zaten büyük ihtimalle gider niyemi çöktü ziyafette gitmelerini istiyor diğer gelini özlem gelsin diye bunu yapıyor gitsin birdaha gelmesi yerine cansu gelsin

 29. Filiz hanim bence onceki gul resmi daha iyiydi hem siz yorum yaptiginizda ayirt ediliyordu diger yorumlardan

 30. Ibisin taktikleri ayana dolandi malesef malesef malesef malesef malesef karezin cansuyamiydin reyhan hanim aklini beynini aldi ibisin fele sasdi aglaya aglaya malesef malesef malesefde rezzan mutlunun sarkisina ibis niye aglirsin ibis ora babanin yerimide kuyruna teneke baglayip postsladigi icinmi reyhana cemkiriyon zorundan malesef malesef aglasanda zirlasanda yapcak bisey yok bay bay

 31. Ziyafet gidip diğer gelini Özlem ile gelirse bu program yine seyredilmeyecek hale gelecek. Umarım yapım böyle bir hata yapmaz. Ziyafeti ve gelinlerini stüdyonun kapisinin önünden bile geçmelerine izin vermemeli

 32. Ziyafet obur gelinle gelmeye kalkarsa yine kampanya baslatilir orasi beles altin mobilya parasi kazanma yerimi hayat agaci size mobilya verir yeterki ekrani kirletmeyin dombilininde gideceni anladiydi dili cozuldu malesef malesef tombis can cekisirsin he gidicisiniz Cansunun bedduasi sizi helak etti

 33. Ziyafetttttt gi daha 85 bilezik alacahdinya giiii niye pes edirsen yazik aglak tombis kalmak icin can cekisirrrrr cansuyla altin alamayinca alay ediyodun kartondan bilezik altin veriyodun altini puanda alamadin hasetliginden kuduruyon

 34. Elif ve yağnur’un gitmesi lazım fatih ürek böyle karaktersiz yüzsüz düzenbaz insanları nasıl kabul ediyorsunuz bu hafta elif haftaya yağnur gitmeli

 35. Öbce Rümeysa gitmeli ekran kirliliği resmen bagra bagra konuşması gıcık sesi ve gıcık tipi saygisiz hareketleri sinirleri geriyor
  Sonra Elif gitmeli o da bozdu kendini gözümden çok düştü

 36. Umarim elif yada yağnur gider ama % 100 ezgi bikezikleri aldı denilmiş diyelim ezgi dört kaybanada 1 alsa 63 puan yapar en yakın rumeysa dört kaynanadan 5 alsa 67 yapar

 37. Yine en iyisi ezgi ya üçünüde sevmiyorum elif rümeysa yagnur gitsinler yenileri gelsin

 38. Yarışmanın en asil en güzel gelini Yağnur ??kıskananlar catlasinlar ?
  Ondan sonra Ezgi ??
  En çirkin ve itici her konuda
  Rümeysa ve Elif lütfen gitsinler ??
  Cansu gitti kurtulduk çatlak sesinden sinir bozucu mimikleri sen hareketlerinde ?asla bı daha geri gelmez İNSALLAHYanliz bence burada biz yorumcular birilerinin gitmesini istiyoruz diye yarışmacı gonderilirse o programın gerçek dışı sahte olduğu kurgu olduğunu senaryo olduğunu gösterir o yüzden böyle bir şey yapmaz yapimci anca düşük puan alırsa kaynanalardan öyle gider eğer program sahte kurgu değilse
  Diskilifiye de yapamazlar programın çizgisi dışına çıkıp çok kötü bir hareket yapmazsa yani boşuna biz burada o gitsin bu gitsin diyoruz?

  1. Ben size katılmıyorum ? ezgi ve cansu için izliyordum inşallah cansu gelir bide rümeysa kalsın diğerleri gitsin önce elif sonra yağnur gider inşallah puan almazlarda giderler

 39. Hakeden kazansın ezgi alıcak gibi görünüyo yarın tatlı zamanı ezgide güzel yapıyor bakcaz

 40. Bu hafta elif sonra yagnur gidecek inşallah cansuya kurdukları tuzak kendi ayaklarına dolandı rumeysa bu çizgide devam et senin dürüstlügune inanıyorum haksızlığa gelemiyorsun

 41. Rümeysayı destekleyelim.Rümeysa hiç gitmesin orada endürüst yarışmacı tabiki kayın valideside bir okadar dürüst.

 42. Elif tam bir saf kaynanası ona bilerek 1 veriyor elenip özlemle gelmek için pısırık elifte susuyor

 43. Elif ziyafet Kürtlerin yüz karası gitsin bende kürdüm ama otanıyurum ziyafetten reyhanı kıskanıyor

 44. Gıcık Rümeysa gıcık Cansunun kuklası ???
  Dışarıdan bile Cansu Rumeysayi kukla gibi oynatıyor
  gicikn Cansu gitti sira gıcık Rumeysada

 45. Yagnur geldi mutfağın havası değişti mutfak güzel bayan gördü gözümüz gönlümüz açıldı
  Bide şu suratsız ve saldırgan Rümeysa olmasa mutfak mis olacak inşallah o günleri de göreceğiz
  Cansu alsın yanına yandaşı Rumeysayi
  Cansu Hatice gidince kına yakmıştı ve zil takip oynamisti sonra Emel gidince de zil takıp oynanisti eee tabi zavallıcik gitme sırası kendinde olduğunu bilemedi mutfağa kazık cakacagini zannetti :)))))) keşke
  Yagnur da Cansu gidince kına yakıp zil takıp oynasaydı ama yapmadı çünkü o çok asil böyle Cansu gibi basit haraketler yapmaz
  Yağnur süpersin ?

  1. Ezgi yine Ezgi Reyhan hanımda yarısmaya renk katıyor bilezikleri Ezgi alsın

 46. Cansu o cırtlak sesiyle Haticeyiii gunderiiim
  Emelilii gunderiiim diye bagurmisti
  Şimdi de ben Cansuya diyorum ki
  Eeeee nolduu Cansuuu Yağmurda seniii gunderiii 5 bileziği aldı sana yalllahh dedi
  Şimdi sıra Rumeysada yakında o da gidecek zaten elenmişti ne güzel kurtulmustuk onun çır çır sesinden nereden çıktı 200,program kutlaması dolayı gitmedi komleksli kıskanç sinir küpü kadın

  1. İnşallah cansu gelir 200bilezik alır kimselere kaptırmaz ben cansuyu çoooook seviyorum

 47. Zıyafet hanım ve elıf gıtmelı zıyafet hanım çok yanlış puan verıyor insallah onun istediği 85 bilezıgi Ezgi alır

 48. Yağnur’un desdekleyen anonimler herhalde siz yağnurun arkadaşlarısınız ki Rümeysa’yı bu kadar eleştiriyorsunuz. yağnur ilk önce Cansu’nun üzerine oynadı şimdide Rümeysa’nın üzerine oynuyor.boşverin canım bu oyunlara karnımız tok.oyuncuların kraliçesi geldi.Şuan yağnur üzerinden oyununa başladı.yağnur reyhandan çok korktuğu için ezgi üzerinden oynuyamıyor.Rümeysa’yı hedef aldı.Rümeysa’yada helal olsun yağnura göz açtırmıyor.Aferin Rümeysa hep böyle hanımlığını koru…

 49. Artemiz Rümeysa hanım mı ki hanımligini korusun ayyyy hiç güleceğim yoktu ????
  Bize Yağnurun arkadaslari diyorsun kişi kendinden bilirmiş işi sen herhalde Rumeysanin arkadasisin

 50. Programın kurgu olduğu açık belli değil mi sizce de.Milletten Ziyafet konusunda tepki gelince tahminimce dediler ki seni bu hafta eleyelim tepkiler geçince yine gelirsiniz ki izlenme düşmesin.Ya değilse geçen haftalarda Elife 5 diğer gelinlere istediği puanı aksatmadan veren Ziyafetin bu hafta Elifi bile bulamaması garip değil mi?

  1. Aynen katılıyorum kesin kurgu bu program zaten Rutukten ceza almış bi yemek programıymis bende az önce internette gördüm ve program hakkında aşırı şikayet varmış mutfakta kavga yarışmacılara kavga ettiriyorlar ve türk örf adetlerine aykırı hareketler mesela gelinler kaynanalirina sert davranıyorlar bu çok ayıp ekran önünde ve yarışmacıların hepsi birbirlerine hakaret etmeleri kavga etmeleri bunlar hepsi senaryoymus ben daha önce tahmin etmiştim zaten ama şimdi emin oldum
   Mutfakta doğum yaptırdılar diye aşırı tepki almış program Cansunun doğu mi yani
   Yani yarışmacılara bi senaryo verilmiş onlarda oynuyorlar hepsi oyuncu yani onlar kesin maaş da alıyorlar dir daha önce Kısmetse olur programında ki yarışmacılara aynı şekilde yarışmaci gibi görünüyorlardı ama oyuncu çıktılar
   Valla benim kafam iyice karıştı internette yazilanlari okuyunca programın adı Gelinim Mutfakta değil Gerilim Mutfakta yazıyor internette

 51. Elif kesin gidiyorda ama reyhanca fazla kalmasa iyi olur oda bıktırdı çok iyi oynuyor samimi görmüyorum eğitimde tabi en doğru gelinin rümeysa olduğunu görüyorum.sadece kaynanası puanlama yapamıyor.reyhan gibi stratejileri yok

 52. Ay kör müsünüz be. Hepimiz aynı şeyi izliyoruz nasıl görmüyosunuz hayret.Yağnur tam bir sahtekar. Rol yapmaya çalışıyo ama onu bile beceremiyo. O da kaynanasına samimetsizliğin tanımı.Ezgi ve Reyhana gelcek olursak sadece Elifi göndermek için Yağnuru sevmiş gibi yapıyolar. Sadece Elife yürümemek için de Rümeysayı da tahrik ediyolar.Bu konuda Elife iyi oldu aynısını o da Cansuya yapmıştı. Reyhanı da Yağnuru da o kaynanasını da görmek istemiyorum

 53. Rümeysa hanım hanımcık bi kız. Haksızlıkları görüp nasıl sesini çıkarmasın. Sanki ortada bir durum yok da durduk yere cırlıyor. Çok iyi yapıyo hatta daha çok zırlasın da hafife aldıkları kız nasıl bezdiriyo onları görsün. Çirkefliği yüzünden okunan Yağnur da defolsun flash tv oyuncusu olur ancak ondan

 54. 138 selamlar yazdıkların için teşekkür ederim, ayrıca 138 isminin hikayesini birinci ağızdan güzelce anlatmışsın, izlemediğim bölümleri izliyorum, ayrıca geçmişe dönük bikaç konuya bakmam lazım mesela Yağnur ilk geldiği gün Cansuyla konuşmaları gibi

 55. Melek selamlar teşekkür ederim, herkese selamlar belki yarın yetişemem olamam diye bugüne fikirlerimi yazacağım, izlemelerim bitince

 56. Fatih Bey ne olur şu ziyafeti bir daha Gelinim mutfak programına getirmeyin.Nankör kadın sırf gelini özlemi de yarışmaya katabilmek için elifi harcadı.Geçen haftalarda çok da güzel elifi bulup beşleri veriyordu.Bizler bu programın devamlı izleyicileri olarak, ziyafeti daha sonrada bu programda görmek istemiyoruz.

 57. Ziyafet gelini ozlemle gelmek istiyormus ama fatih bey bir daha gelmesin yarismanin zevkini kacirdi altin hirsi yuzunden haksiz yere elendi cansu tekrar geri gelsin basakta gelsin heycanli olsun yarisma

 58. Fadime hanım anonim olarak foruma verdiği bilgide ve 26 Aralık 2018 tarihinde Lerzan Mutlu instagram hikayesinde gelinim mutfaktayla ilgili yayınladığı resimde Cansuların masasında Ezgi var mutfakta fan sayfaları ekran görüntüsünü yayınlamış dedi ve inanmayanlar olunca resmi Filiz hanıma ulaştırdı ve Cansuların elenip Ezgilerin geleceği konusunda haberdar olduk, 8 gün öncesinin çekimini yarın izlemiş olacağız

 59. Ziyafeti hiç sevmiyorum hemen gitsin ezgi ve reyhan bu program da güller onları çok seviyorum dogallar ziyafet pislik yalaka kendi den başka birşey düşünmüyor cehennem olup gitsin ziyafet sakin bir daha almayın programı n reyting leri düşüyor kimse onu istemiyor

 60. Ayyyy cok komiksiniz yaaa beni sabah sabah güldürdünuz
  Rümeysaya hanım hanımcık miii?????
  Siz yalancıktan hanim hanimcik deyince hanım hanımcık olmuyor o komleksli kiskanc kadın
  Hangi haksızlığa gelemiyor bı söyleyin bakım ne haksızlık yapıldı ona bı anlatın Yağnur ne yaptı ki bu kadar kudurdu
  Hiç bir şey yapmadı ona Yagnur çır çır Rümeysa durup dururken Yağnura saldırmaya başladı cunku kıskançlıktan kudurdu Yağnur kendisinden daha güzel diye Cansuda o yüzden kıskançlıktan saldırdı Yağnura bunu Ezgi bile söyledi kıskançlıktan saldırıyorlar Yağnura diye
  Cansu gitti çok sevindim Rümeysa da gitsin istiyorum onun Sınırlı halleri komleksli tavırları sinir bozucu bakislari bile deli deli bakıyor kıskançlıktan???
  Program kurgu olduğu söyleniyor ama kurgu bile olsa Rumeysanin tipi hareketleri konuşması itici

  1. Senin değil demenle de hanımefendilikten çıkmıyor. Yağnurun ilk geldiği bölümü izlerseniz Cansuya nasıl saldırdığını görürsünüz. Kamera arkası görüntülerde Rümeysayla nasıl konuştuğuna,surat ifadesine ve mimiklerine dikkat ederseniz vücut dili size kameralar önünde rol yapmaya çalışıp beceremediğini gösterecektir.

   1. Görüyoruz izliyoruz zaten cırcır cirlayip herkese saygısızlık yapan Cansu ve Rumeysayi görüyoruz durup dururken Yağnur onlardan güzel diye kıskançlıktan catlayip kuduran iki cırcır
    Bence Yağnura saldıran herkes onun güzelliğini asilligini kıskanıyor kayinvalidelerin hepsinin de söylediği gibi Yağnur boylu Poslu maviş güzel kıskananlar catlasinlar Rabbim özene bizene yaratmış Maşallah Suphanallah
    Zaten ilk geldiğinde de söylemişti girdiğim ortamlarda beni kıskanılacak diye bunun ispatı da Cansu ve Rümeysa
    Elif’e sonradan Yağnur bilezikleri alınca kıskanmaya basladi U dönüşü yaptı
    Ezgi bile söyledi Yagnuru kıskanıyorlar o yüzden saldırıyorlar diye
    Tüm gerçek bu işte Yagnuru kıskananlar bunu kabul etseler kendileri için iyi olur
    YAGNUR?
    EZGİ?
    Rümeysa?
    Elif?

  2. Yagnur rumeysaya uzerime yurudu. Beni aglatti dedi. Rumeysayi zan altinda birakti. Olmayan bir seyi olmus gibu soylemek allah korusun cok tehlikeli. Lutfen yagnur sizin yapmadigini bir seyi yapmis gibi televizyondan soylerse ne yaparsiniz??? Yagnur orayi karistiriyor. Yagnur gitsin artik. Ornek birileri gelsin.

   1. Yağnur Rümeysa üzerine geldi dedi bana kötü şeyler söyleyecekti dedi
    DOGRU kamera arkasını izledim ben Elifle Yağnur konuşurken Yağnura durdukyere onunla hiç bı alakası olmayan bı konu hakkinda satasti Rümeysa sonra Yağnura hakaret etti agresif falan dedi cırcır örtü bu üzerine gelmek değil mi sonra Rümeysa şimdi birşey diyeceğim ama erkekler var dedi
    Bu nedemek oluyor ne söylecektir ki söyleseydi o zaman işte Yağnur bundan bahsetti bana daha kötü şeyler söylecekti diye erkekler var dediğine göre kimbilir ne çirkin birşey söylecekti o yüzden Yagnur ağlattı
    Peki sana biri böyle çır çır Rumeysanin yaptığını yapsa söylese sen ne yapardım acaba
    Biraz dürüst olun lütfen herşey ortada izliyoruz zaten
    Belki kurgu bu program öyle söyleniyor ama yinede izledikleririnizi dürüst ve saygılı bı şekilde eleştirin lutfen

 61. Ziyafet hanım elifi bulup 5verirdi öbür gelinlere yine 1,2 verirdi çok haksızlık yaparak aldı çok günah ya nasıl vicdanı var bu kadının vicdansız yaparak aldı on bilezikleri nasıl içi rahat bu kadının Allahım kimseyi böyle para altın hırslı insan etmesin inşallah böyle olmak istemem isteyenleride sevmem uzak dururum ama ezgi harika gelin kaynanası da çok sevimliler onlar geldi yarışmanın tadı geldi yoksa cook sıkıcıydı ya haksızlığa gelemem.

  1. Şuan Ziyafet teyzeye haksızlık yapıyorsun
   Reyhan ve Sevgulun verdiği 1115 unuttun mu üstelik onlar kendi gelinlerini bulup 5 veriyorlardı Ziyafet teyze ise kendi gelinine 5 vermiyor 1 veriyor
   Belki bilerek yapıyor Elif’i eleyip daha sonra Ozlem ile gelmek için o da kendi bileceği iş Elif ve onun arasında geçen özel şeyleri biz bilemeyiz Elif zaten üslubunu bozdu Yağnura söylediklerinden sonra onun gitmesini istiyorum bende ama Ziyafet teyze Özlemle gelsin ben Ziyafet teyzeye çok eğlenceli doğal sempatik ve dobra buluyorum
   Haksızlık etmeyin Ziyafet teyzeye lütfen yazık gunah

 62. BİR İNSAN HAKKİNDA BİLGİNİZ YOKSA FİKRİNİZDE OLMASİN
  BOŞ YERE HİC KİMSENİN GUNAHİNA GİRMEYİN SONRA AHİRETTE VERECEGİNİZ CEVAPTAN UTANİRSİN VE AGİR CEZA ALİRSİNİZ KUL HAKKİ COK KOTUDUR EGER HAKARET ETİGİNİZ İFTİRA YALAN YANİ HAKKİNA GİRDİGİGİNİZ KİSİDEN HELALLİK ALAMZSANİZ VAY HALİNİZE
  Bu sözleri Facebook’ta okudum ve burada paylaşmak istedim çünkü gördüm ki burada yarismacilarin sahislarina çok kötü hakaret ediliyor bu hiç hoş değil ve günah ben uyarıyorum gerisini siz bilirsiniz ayrıca şahsa hakaret suçtur yarışmacılar isterlerse sahislarina hakaret eden kişileri savcılığa şikayet edebilirler
  Elbette eleştiri yapabilirsiniz ama seviyeli düzgün kimsenin kalbini kırmadan yumuşak bir şekilde fikrinizi yazabilirsiniz
  Bu Mübarek Cuma gününde bence benim yazdıklarımı bı düşünün yazdıklarımın doğru olduğunu zaten siz de biliyorsunuz bundan eminim ben sadece hatırlatmak istedim insanlık namina

 63. Lutfen yagnur gitsin. Elifleri kullandi simdi de reyhana yanasti. Reyhan hanim elini uzatmis. Ragnur cikari nasilsa o sekilde konusup cikarina gore istedigi insani yanasiyor. Bir kac hafta sonra reyhan hanim isterse yagnuru anlar. Lutfen seviyeli ve ornek insanlari yarismaya secin. Reyhan hanimi tutuyordum. Malesef dun yagnurla birlikte oynamasindan sonra bir kayinvalideye yakistiramadim. Ornek gelin ve kayinvalideleri yarismaya cikartin. Yagnur gitsin artik. Haftaya gnderin yagnuru.

 64. Ibis puan veriyo dombili altin sayiyo daha 85 altin alacakti hayaller suya dustu suyu inek icti taktikleri bosa gitti vay ibis vay ibis bay

 65. Suratsiz serefsiz ziyafet elenineceni anladi kimi isiracani kime saldiracani sasirdi zivadanan cikti rezzan mutlunun sarkisina ibis niye aglirsin altinlardan kopamirsin hazimsiz fesat kalbinin karasi yuzunde bide utanmadan reyhani kovuyo seni hic kimse istemirrrrr malesef malesef malesef malesef

 66. arkadaşlar 4 ocak konusu yazıldı bilezikleri kim aldığını kimin elendiğini ve bu günün punaları için lütfen sayfanın en yukarısındanki yerde “gelinim mutfakta 4 ocak cuma puanları” yazan yere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

 67. Yahu bu yagnur annesi ne kadar oruspu karilar ya tiplenirde pislik var ben cok üzüldüm ben cok üzüldüm bu salak harakerlerini goren yok mu

 68. Yagnur ve elif beraber ayrildi ? 100 de 100 bilgi zaten kimler elendi yaziyor bakin sizde

 69. anonimcim oyle deme simdi agliyo sende izliyorsun dim ziyafet in timsah goz yasina inanma kurt kadin turkceyi bilmiyr aptal karı bende kurtum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu