Gelinim Mutfakta

3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi?

3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Hafta içinde başlayan mücadele zaman zaman tansiyon yükselse de nihayet final gününe geldik. Tüm yarışmacılar beş altın bileziği istese de birazdan kaynanaları bugün Gelinim Mutfakta 3 Ocak Cuma Puanları sonrasında bir gelin, beş altın bileziğin sahibi olacak. Dikkat: bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi 2022 Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu, birazdan kayın validelerin günün yemeğine puanlama yapmasında sonra netlik kazanacak. O zamana kadar gelin biz de yarışmacıların hafta başından beri aldığı puanlara hep birlikte bakalım.

=> [mavibuton]24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.

3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yazı GörseliAydan 50 puanla zirvede yer almayı başardı. Şu an kendisine en yakın olan ve ikinci sırada yer alan Goncanur’un 41 puanı var. Yani Aydan en yakın rakibine 8 puan fark atmayı başardı. Aydan, Gelinim Mutfakta 3 Ocak Cuma günün birincisi yolması halinde %100 bilezikleri de kazanacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Bu hafta Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.

Üçüncü sırada yer alan yarışmacı ise Goncanur’un sadece bir puan gerisinde ama Aydan’ın ise 10 puan gerisinde olan Elif 40 puanla üçüncü sırada kendisine yer buldu. Elif’in bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı olma ihtimali şu an için %10 civarında görüyorum.

=> [mavibuton]10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Son sırada yer alan ve bu hafta çok ama çok iddialı bir giriş yapan Burçin şu an 31 puanla zirvede yer alan Aydan’ın 19, kendisine en yakın yarışmacıdan ise 9 puan gerisinde eleme potasına düştüğünü görüyoruz. Dikkat: Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri beklemektedir.

Burçin %100 eleme potasında çıkmayacak ve bu hafta elenene isim olacaktır. Kısaca 3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu böyle olduğunu, Goncanur’un performansı elenecek isimi belirleyeceğini söyleyebilirim. 3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklanırken Elif

3 Ocak Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı fırını bozulan Goncanur’un tatlısını pişirecek bir fırın bulmasına bağlı olduğunu, eğer zamanı içinde pişirecek bir fırını olmaması halinde, üç kaynanada bir puan, kendi kaynanasından ise belki beş alma ihtimali var. Bu da elenmesi için yeteri kadar düşük puanlar demek. 

Bugün Aydan’ın günü olacağını, günün sonunda Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde hem bilezikleri hem de çeyrek altını alarak çifte bayram yapacağını düşünüyorum. Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli[saritext]Bu hafta elenecek isim benim tahminime göre (bilgi değil) BURÇİN olacak. [/saritext]

3 Ocak Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu sonucu ile bir önceki gün yani Perşembe günü yapılan puanlama sonucunda gelinlerin aldığı sıralamalara arasında çoğu zaman %100 uyum olduğunu yani cuma günü birinci giren birici, sonuncu giren de sonuncu çıkıyor.

Aydan ve Hülya’nın eminim ki bir tek hedefi var. O da uzun süredir yarışmada kalmayı başaran Elif’i göndermek istemeleri. Bu amaç doğrultusunda kendi gelinini doğru dürüst bulamayan Hülya, zamanla nokta atışı bir şekilde gelinin tabağını bulmayı öğrendi. Not: bugün Gelinim Mutfakta 3 Ocak bilezikleri alan gelin yazının sonunda sizleri bekliyor.3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Finali - Yarışmacı Goncanur

Çiğdem’in taktikleri ile Çiğdem’i dolayısı ile Elif’i elemeyi planlıyor. Yani Elif’i yarışmadan göndermek için Çiğdem’in taktiklerini uyguluyor. Not: 3 Ocak Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı yazının en son kısmında verdim.

Hülya’nın bu taktikleri, bu hafta elenen yarışmacı Elif olmasına yetmedi. Ondan daha kötü bir performans sergileyen Burçin, bu hafta elene isim olacak. Zaten Elif haftanın en düşük puanına sahip olsa bile, yeni yıl hediyesi adıyla, eleme yapmıyoruz ayakları ile yarışmada kalırdı.Gelinim Mutfakta Kim Veda edecek3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar sonucu belli olmasa da bilezikleri alan ve elenecek isim %100 olmasa da büyük oranda kendisini son puanlama sonrasında belli ettiğini düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Cuma Puan Durumu (Haftanın Finali)

30 Aralık 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta da yeni yılı birlikte karşıladık. Yarışmacılar ise kıyasıya yarışıp, ezeli rakiplerini alt etmek adına oldukça çaba sarf ettiler. Ancak bugün 4 yarışmacı arasında sadece bir tanesi beş altın bileziğin sahibi olacak. Bu hafta Gelinim Mutfakta 3 Ocak Cuma puan durumu sonucunda elenecek ise büyük oranda netlik kazandı. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 3 Ocak Toplam Puan durumu sonucu açıklanmadan 30 Aralık 2019 tarihinde yarışmaya katılan ve ilk günden dikkatleri üzerine çeken Burçin’in şu an eleme potasında yarıştığını ve yeni gelenlerin ilk haftasında eleme potasından da çıkamama ihtimali, %90 üzeri olduğunu düşündüğüm,üz de Burçin’in işi çok zor. Ancak imkansız değil.

Normalde ben direk olarak Burçin kesin olarak elendi derdim. Ancak Goncanur’un fırını arızaya geçmesi nedeni ile Goncanur kendi kaynanası dışında diğerlerinde bir alma ihtimali olduğu için Burçin için yarışmada kalma konusunda bir fırsat doğdu. Not: 3 Ocak Cuma Haftalık toplam puan durumu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Final

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı resmi olarak açıklanmasa da aradaki puan farkına bakarak Aydan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyorum. Aydan geçtiğimiz hafta elinden kıl payı kaçırdığı bilezikleri bu hafta asla kaçırmak istemiyor. 3 Ocak 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı bizce %100 Aydan olacak. Ancak resmi açıklama 13:30 sıralarında belli olacak.

[pembetext]3 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin  ve günün birincisi hakkında bilgiyi, sayfanın en alt kısmında bulunan tablodaki puanlara bakarak görebilirsiniz.[/pembetext]

3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

Gelinim mutfakta 3 Ocak Cuma puanları öncesinde kaynana Çiğdem ile Hülya arasındaki soğuk savaş hala devam edip etmeyeceğini merak ediyorum. Elif’e gelen birlerin ardında Fatih Ürek dayanamadı ve Hülya kaynanaya sitem etti. Ancak kaynana Çiğdem bu durumu devamlı yapıyor. Lakin ona ses çıkartan yok.

Yaklaşık gelip gitmelerini de içine katacak olursak 1 yıldır yarışmada olan Elif ve kaynana Çiğdem’i tanıdığım kadarı ile Fatih Ürek’in düşük puanlara karşı kızması, Çiğdem’e yarayacak. Yine iki bir kullanmaya devam edecek. Ancak Hülya Çiğdem gibi biri değil. Fatih Ürek’in ikazından sonra puanlama esnasında yüksek verecek. Not: 3 Ocak gelinim mutfakta günün birincisi yazının sonunda bulunabilirsiniz.3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Elene Yarışmacı Burçin

Bugün 3 Ocak Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında dikkat edeceğim iki isim Çiğdem ve Hülya olacak. İçimden geçenlere göre Hülya puanlamada yüksek verecek. Ancak Çiğdem Hülya kadar yüksek puanlar vermeyecek.

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucun da bugün beş altın bileziği kazanacak gelin Aydan olması halinde Aydan 15. bileziğine kavuşacak. Dolayısı ile Elif’den sonra en çok bileziği olan gelin olacak. Altın listesine girmesi için daha çok fırın ekmek yemesi lazım.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak İki Renkli Gül Tatlısı

Şerbeti için;

 • 2,5 su bardağı şeker
 • 3 su bardağı su
 • 3 damla limon suyu

Hamuru için;

 • 125 gram kadar tere yağ
 • 1/2 su bardağı yoğurt
 • 1 Su bardağı İrmik
 • 1 paket kabartma tozu
 • 3 su bardağı un
 • 1/2 su bardağı kadar sıvı yağ
 • İki çay kaşığı sirke
 • 1 paket vanilya
 • 1 çorba kaşığı kakao

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Yeni yılın yani 2020’nin ilk final bölümünde yarışmacılara altın günlerinin vaz geçilmez tatlıları arasında olan İki renkli gül böreği yapılmasını istedi. Gelinler ise önce şerbetini daha sonra ise hamurunu yoğurdular.

Fırınlama esnasında Goncanur’un fırını bozulunca, rakiplerinden yardım istese de hiç birisinden yardım alamadı. Not: 3 Ocak bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en son kısımda verdik.3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Veren Kaynana Emine

Bugün bilezikleri bugün kim aldı? diye merak ettiğinizi biliyorum. Aslında bu sorunun cevabı son bölümde verilen puanlama sonrasında netlik kazandığını, zira Aydan rakiplerine en az 9 puan fark atarak bence %100 bu hafta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabını son bölümde verdiğini düşünüyorum.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Puanları (03/01/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Goncanur : 1
Burçin : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 4
Goncanur : 2
Burçin : 1

*************************
” 3 Ocak 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Aydan : 1
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 5
Burçin : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan : 2
Goncanur : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 5

*************************

Gelinlerin 3 Ocak 2020 Cuma Toplam Puanları

Elif 3 5 1 3 12
Aydan 5 4 1 2 12
Goncanur 1 2 5 1 9
Burçin 3 1 1 5 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3 Ocak – 3 Ocak Haftası) – Cuma

*************************
Elif           : 40  + 12 = 52
Aydan       : 50 + 12 = 62
Goncanur : 42 + 8 = 50
Burçin      : 31 + 5 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

3 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ AYDAN

3 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BURÇİN => ama Aydan yarışmadan çekildi

3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN & ELİF
Gelinim Mutfakta 3 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
3 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GONCANUR
*************************

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Cuma Fragmanı İzle

3 Ocak 2020 Cuma günü yeni yılın ilk finalin de neler olacağı hakkında bilgi alabilmek ve kısa bir özeti mahiyetinde 430. bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu