Zuhal Topal'la Sofrada

3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı?

3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Bir gün önce verilen puanlarla haftanın birincisi kim olduğu da ortaya çıkmış oldu. Emine Aranmış bu yarışmanın en yüksek puanını alarak, tarihi bir rekor kırmayı başardı. 3 Ocak Cuma bu haftanın birincisi kısaca bir gün öncesinden netlik kazanmıştı. 

=> 3 Ocak 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız. 

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da şu an zirvede olan Emine Aranmış’ın kayın validesi, bugün olur olmadık her şeyi eleştirmesi kaynanaların büyük tepkisine neden oldu. Kendisine gelen 10 puanı hak etmediğini düşünen kaynana Ayşe, bugün büyük bir sürpriz yapacak mı? Yoksa Emine dünden kazandığı birinciliğini 3 Ocak Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda açıklayacak mı? Bekleyip, göreceğiz.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Cuma bu hafta kim birinci[/pembebuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.3 Ocak 2020 Zuhal Topalla Sofrada Bu hafta kim birinci - yazı görseliBugün yarışan Tuğba o kadar kibar ve eksiksiz bir menü ortaya koymasına rağmen Sebahat hanım nedense hiç birisini beğenmedi. Aslında Sabahat’ın tek amacı 3 Ocak Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını olmak maksadı ile kaşının üstünde gözün var misali her şeyi eleştirdi.  

=> Bu arada [pembebuton]17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

3 Ocak 2019 Pazartesi günü başlayan ve dakikalar içinde kaynanaların puanları ile bu hafta kim birinci olduğunu 3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucunda ortaya çıkacak. Bildiğiniz üzere hafta finalinde kaynanalar puanlarını verse de son bölümde yarışan gelinin puanlarını final aşamasına açıklayacak Zuhal Topal.

=> Bu arada [pembebuton]10 Ocak Cuma Zuhal Topalla Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli Zuhal Topal’la Sofrada 3 Ocak bu hafta kim kazandı? Aslında bu sorunun cevabı Perşembe günü yapılan puanlama sonunda netlik kazandığını düşünüyorum.  

3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

2019 yılını uğurladığımız 2020 yılını da karşıladığımız bu hafta kaynanaların soğuk savaşı gündem de oldukça fazla yer etti. Zira, 10 puan aldığım bilgiye göre iki defa verildiği 40 puanların havada uçuştuğu absürt bir haftayı geride bırakmaya artık dakikalar kaldı. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 3 Ocak Cuma günü haftalık toplam puan durumu yazının sonunda verdik.

Bugün yarışan ve paraya ihtiyacı olmadığını dile getiren Tuğba, son bölümde yarışan emine’ye kayın validesi 8 puan vermesine karşı kızıp kızmadığı sorulduğunda Tuğba’nın verdiği cevap aynen şu şekilde oldu.

“İyi yapmış. Hak etmiş ki kaynanam 10 vermiş”
Tuğba Erurul

Sözleri ile tebrik edilecek bir tepki verdi. Bizler bu yarışmada kaynanası ile tartışan hatta sırf kendisini savunmadığı için küsenleri yakınen biliyoruz. Böylşe bir durum da Tuğba kaynanasına karşı kızması daha makul tepki gibi gözükse de Tuğba asıl olması gereken tepkiyi verdi. Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseliTuğba her ne kadar bu hafta 3 Ocak 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık puanlar sonucunda birinci olmasa da en doğrucu gelin ve en adil gelin olarak programın tarihine şimdiden geçtiğini söylemek isterim.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Ocak Cuma Toplam Puan Tablosu

3 Ocak Cuma günü bu Hafta Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da acaba kim kazanacak diye bir derdimiz olmadı. Çünkü son bölümde yarışan Emine Aranmış öyle yüksek puanlar aldığı yarışmanın rekorunu kırdı.

Rakip kaynanalar bile Emine’nin yaptığı yemekler gerçekten çok güzel olduğunu 7 ve 8 puanı hak ettiğini ama Meliha kaynananın verdiği 10 puanı da hak etmediğini hem sunucumuz hemde diğer kaynanalar dile getirdi.

Meliha’nın bu oyununu bugün kaynana Ayşe de bacağını düşünüyorum. Not: Bu hafta kim birinci olduğunu haftalık toplam puan durumu sonucunu yazının son kısmında sizleri bekliyor.

30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Ayşe  6
Meliha  3
Sabahat  3
Gönül  1
Zuhal Topal    4
TOPLAM   17

**********

31 Aralık Salı Zuhal Topal’la Puanları 

Meliha  5
Nalan  8
Sabahat  6
Gönül  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM   33

**********

1 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Ayşe  4
Nalan  3
Sabahat  4
Gönül  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM   20

**********

2 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Ayşe  7
Nalan  7
Meliha  10
Gönül  8
Zuhal Topal    8
TOPLAM   40

**********

3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Ayşe  9
Nalan  9
Meliha  8
Sabahat  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   39

**********

3 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 30 Aralık Pazartesi Puanı (Fatma Sandık) = 17
  • 30 Aralık Salı Puanı (Kevser Şengül) = 33
  • 1 Ocak Çarşamba Puanı (Gülzade Şentürk) = 20
  • 2 Ocak Perşembe Puanı (Emine Aranmış) = 40 (Rekor)
  • 3 Ocak Cuma Puanı (Tuğba Erurul) = 39

Yukarıda ki yer alan puanlara baktığımızda son bölümde yarışan Emine’nin açık ara önde olduğunu hatta bu yarışma tarihinden en yüğksek punıa alan gelin olduğunu görüyoruz. Not: Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıBugün yarışan Tuğba elinden geleni yapsa da 40 puan gibi ciddi bir puan alan Emine’yi geçemeyeceğini anladığı için kazanmak değil anısı olması da önemli diyerek kaybetmeyi şimdiden kabul etmiş gibi duruyor. 3 Ocak Zuhal Topal bu haftanın birincisi olmak istediğini ama 40 puan buna engel olduğunu düşünüyorum.Zuhal Topalla Sofrada Emine Aranmış - 2 Aralık Perşembe Yarışmacısı

[saritext]3 Ocak Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi 2 Ocak Perşembe günü yarışan Emine Aranmış olacak[/saritext]

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Ocak Cuma Fragmanı İzle

3 Ocak 2020 Cuma günü bu hafta kim birinci olduğunu ve 15.000 TL’yi kim kazandığını görebilmek için kısa bir özeti mahiyetinde 310. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu