Gelinim Mutfakta

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [03/01/2022] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu! 3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Üçüncü defa programı sunmaya gelen Nursel Ergin bugün beş puanı hangi geline verdi? Pazartesi günü en yüksek puanı kim aldı? Bu hafta yarışmaya dahil olan Yeliz kaç puan aldı? 3 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Yeliz’in kaynanası Ayfer gelinine kaç puan verdi? 03/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? 2022 yılının ilk puanlaması sonucu, detaylı bir şekilde hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 7 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Güncelleme (04/01/2022) 3 Ocak 2022 Pazartesi günü Yeşim 19 Puanla günün birincisi olurken, Damla 14 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi Puanları %100 netleştiğinde, bir gelin günün birincisi olacak ve bugün çeyrek altını kazanan isim olacak. Yeni yılında, yani 2022 yılının ilk çeyrek altınını kazanmak isteyen dört gelin de şimdiden kolları sıvadı.

=> Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinde kaynana Sevilay yarışmadan çekilmek istemesi ile bir anda dikkatleri üzerine çekerken, yönetim Sevilay’ın kalma kararını dikkate alıp, Sevilay ve Miyase’nin devam etmesini istedi. 

=> Gelinim Mutfakta 17 Ocak Pazartesi Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 3 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 3 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Miyase, kaynanasının çekilme kararını final anında duyunca, göz yaşlarına hakim olamadı. Aldığı bileziklere bile sevinemeyen Miyase, bu hafta kaynanasında intikam alması bekleniyor. Zira yarışmaya kaynanası Sevilay’ın ısrarı üzerine gelmesine rağmen, kaynana Sevilay’ın çekilme kararına Miyase karşı çıktı.

=> 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, bu hafta yarışmaya gelen Yeliz, yüksek puanlar alıp, ilk günden eleme potasında kendisini %100 uzaklaştırmanın planını yapıyor. 

=> 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde yarışmaya dahil olan yeni gelinler, ilk gün, günün sonuncusu olması halinde %97,3’lük bir oranla, Cuma günü eleme potasına düşmekte. Yarışmayı izleyerek gelen Yeliz bunun farkında olarak yarışacak. 

=> 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde beş bileziği Miyase büyük bir farkla kazandı. Bir önceki hafta yine Miyase altınlara giderken, Yeşim bir puan fark atıp, beş bileziği almıştı. Bu hafta sahne Damla da.

=> 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Damla, bugün 3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak, bugün çeyrek altını kazanmak ve hafta finalinde beş bileziği kollarına takmanın hesaplarını, şimdiden yapmaya başladı.

Bu sezon yarışmaya ikinci defa dahil olan ilk gelin olan Damla, elinin lezzetini geldiği haftalarda gösterse e sonradan o performansından eser kalmadı. Damla küllerinden doğmak istiyor. Bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puanı alarak haftaya başlamak için harekete geçti.

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası

Geçtiğimiz Cuma günü, hafta finalinde gelinine sormadan yarışmadan çekilmeyi isteyen Sevilay, Miyase’yi şok etmişti. Bu hafta Miyase de kaynanasını şok etmek için, rakip gelinlere şöyle dedi. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Ben size bir şey söyleyeceğim. Söylesem mi? Söylemesem mi kararsızım. Ancak kaynanamın bana yaptıklarını gördünüz.” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase de kaynanasını rahatsız edecek bir itiraf da bulunacak. Bunu duyan Damla ise “Bomba boma” diyerek Miyase’nin itirafını değerlendirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Miyase, kaynanası hakkında bulunacağı itiraf nedeniyle, Sevilay kaynana çok ama çok kızacak. Doğal olarak bu durum bugün Gelinim Mutfakta 3 Ocak Puanlama sırasında, Sevilay’ın puanlarına da %100 yansıyacak.

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de yarışmadan çekilmek isteyen kaynana Sevilay, bu hafta puanlama olarak elenmek için gelinin tabağını bilerek bulmayıp, onun elenmesine neden olması bekleniyor.

Hafta başında yarışmaya dahil olan Yeliz, Miyase ile kaynanasının tartışmasını fırsata çevirmek için Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi puanlaması sırasında, yani Pazartesi en yüksek puanı alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi Puan Durumu

2022 yılının ilk puanlaması, yarışmayı üçüncü defa sunmaya gelecek olan, Nursel Ergin’in vereceği 3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Yeni yılın ilk çeyrek altınını alarak yeni yıla başarı ile girmek isteyen dört gelinin gözü de günün sonunda belli olacak olan Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi puan durumu sonucun da olacak

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yarışmaya bugün yani Pazartesi günü dahil olan Yeliz, ilk günden elinin lezzetini kanıtlamak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları şimdiden sıvadı.

Haftaya nasıl başlarsa öyle işittiğini az çok bilen eski yarışmacılar,  3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu iyi puanlar almak için, günün yemeğini en iyi şekilde yapmak için harekete geçtiler.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An Yeşil ve Kaynanası

Bugün 3 Ocak puanlaması soncunda tüm yarışmacıların elde etmek istediği bazı avantajlar bar. İşte avantajlardan bazıları

 1. Yeni yıla altın alarak başlamak
 2. eleme potasında uzaklaşmak
 3. bileziklere bir adım yaklaşabilmek
 4. Elinin lezzetini kanıtlamak
 5. Rakiplerine göz dağı vermek
 6. Kendisini rakiplerine kanıtlamak
 7. İlk Günden elinin lezzetini göstermek
 8. Haftaya moral ile başlamak
 9. İlk gün altını alarak başlamak

Yukarıda verilen avantajlara, bir çok avantajlar eklenebilir. Haftanın ilk puanlaması ile son puanlaması bir hayli önemli. Bu yüzden dört yarışmacı da ilk günden iyi puanlar almak için kolları sıvadı.

3 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Yeni gelen Yeliz puan aldı? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Pazartesi günü en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan adlı? Bu soruların cevapları, alt kısımda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Puanları (03/01/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

3 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 3
Damla: 2
Yeliz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayfer’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: 4
Yeliz: => Ayfer’in Gelini 5

*************************
” 3 Ocak 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Yeliz: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 1
Yeliz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 3
Damla: 1
Yeliz: 5

*************************

Gelinim mutfakta 3 Ocak Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 5 1 5 5 3 19
Miyase 3 3 1 4 3 14
Damla 2 4 3 1 1 11
Yeliz 1 5 4 1 5 16 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Ocak Haftası) – Pazartesi

NURSEL PUANLAMADA YÖNLENDİRME YAPIYOR!

*************************

Yeşim: 19
Miyase: 14
Damla: 11
Yeliz: 14

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 3 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
3 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Fragmanı İzle

3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile yeni yılın (2022) ilk puanları verilecek. İlk puanlamada ilk çeyreği alıp, tarihe not düşmek isteyen gelinler de kıyasıya yarışacak. Günün sonunda bugün günün birincisi olan ve bugün çeyrek altını alan gelin kesin olarak netleştikten sonra, gözler bir sonraki gün neler olacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. ARKADAŞLAR NURSEL PUANLAMA YAPAN KAYNANALARI YÖNLENDİRDİĞİĞNİ DÜŞÜNÜYORUM. KAYNANALAR PUAN VERİRKEN ÇOK KONUŞUYOR. FATİH ÜREK “BEN BİLMEM” DEYİP GEÇİŞTİRİRDİ. NURSEL ÇOK FAZLA KONUŞMASI DİKKATİMİ ÇEKTİ. “BU GELİNİN TABAĞIMI” GELİNİN BULDUN MU BAZI TABAKLARIN YANINA GELDİĞİNDNE SÖYLEMESİ KAFALARI KARIŞTIRIRYOR. SON ZAMANLARDA EN İYİ SUNAN YILMAZ MORGÜL OLDU.

 2. çok haklısınız yönlendirme yapıyor bazı kaynanalari ters köşe yapıyor
  ayrıca puanlama sırasında çok konuşuyor
  kendi puanlama yaparken çok ağır cümleler kuruyor

 3. Kesinlikle geçen hafta yeşimin üstüne oynandı doğru düzgün puan toplayamadi damla ve miyase puanlama yapılırken yeşim almasın diye resmen göz göze bakıyorlar hiç adil olmuyor toplamda 4 hafta birinciliği bu yüzden gitti

 4. Asıl torpiller ve yönlendirme haftaya olacak. Çünkü torpiller kraliçesi aysun geliyor

 5. yeşim çeyreği hak ederek aldı hemde en büyük engel olan beyhana rağmen aldı ya kadın lezzete 5 verse her şey hallolacak yok kadın da 2 numara saplantısı var anlayamadım uğurlu sayısımı yok 2 den başka rakammı bilmiyor anlamadım yeşim beyhanın yüzünden çok bilezik vede çeyrek kaçıdı yeni gelenlerde ayrı bir vaka yok efendim internet sitesnde yemek tarifi veriyormuş sen önce şefin dediğini yap daha ilk gün eksi 2 puan aldın ya anlayamadığım üç beş yemek bilen kendini aşçı zannediyor hemen internette sayfa açıyor

 6. yeni gelen ayfer anladı gelinin tabağını en kötüye 5 en iyiye 1 verdi erken başladı hak yemeye ha bu arada ben yeşimin yemeğini yemedim sunucunun verdiği puanı dikkate alarak yorum yapıyorum

 7. yeşimin kimseyi kafasına takmadan yemeklerine konsantre olması lazım yeşimin elii lezzetli diye düşünüyorum

 8. ya yarışmak istemeyen insanları neden zorla yarıştırıyorsunuz yarışacak insan kalmadımı yoksa reyting kaygısımı anlamadım gitti üstelik sevilay çok antipatik biri zaten insanlar ekonomiyle cebelleşiyor bırakın gitsinler izleyenler rahatlasın

 9. Aysun ne isi var gelinim mutfakta da harbi gelmesin haftaya aysun 50 tane bilezik almış kişici gelmesin buraya aysunu ihtiyacı yok gelinim mutfakta da onların gelmesini istemiyorum program iyi giderken aysun ve kayınvalidesi gelmesin buraya yaren aslıhan dan kurtulduk bir de aysun olmaz çekemeyiz gelinim mutfakta dişli gelin gelsin derken aysunu bahsetmedim yeni gelinler gelsin eskiler gelmesin bu programa tabiki yenilere yer verirsin sevilay ve miyase gitsin istiyorum birde aysun gelmeyecek inşallah herkes doğru konuşmuyor harbi ben bunları inanmıyorum

 10. bende senin gibi düşünüyorum alim aysun yaren aslıhan miyaseden beter çirkef sevimsiz biri umarım yalandır aysun geleceğine yaren gelsin aslıhan gelsin miyase gitmesin yeterki aysun vede müsibet kaynanası gelmesin aysun 2018 de zuhal topala katıldı boyunun ölçüsünü aldı rezil oldu sanki bana sallama haber gibi geldi

 11. Aysun ve nurten kayınvalidesi yarışmayacaklar ziyaret e gelmişler gelinim mutfakta yi görmek istediler sadece nursel ergin i ziyaret e gelmişler sadece ama yarışmayacaklar gezmeye gelmişler aysun ve kayınvalidesi gelinim mutfakta sanal sayfasında ziyarete gelmiştir yazıyor harbi rahatla merak etme bir oh çekebilirsin yarışmayacaklar onlar sadece gezmeye gelmişler bu kadar

  1. teşekkür ederim ALİ bilgi verdiğin için içim rahatladı bir an kabus gerimi dönüyor acaba dedim zaten aysun vede o müttezer kaynanasından zor kurtulduk inşallah bu haftada sevilay vede miyase giderde seyir zevki yükselir

   1. Aysun normalde sosyal medyada hesabından yarışmaya katıldığını ancak fragmanda belli olursa paylaşıyor. Burada gelmeden paylaşması dikkatimi çekmişti. Bu bilgi sayesinde gelmediğine emin olduk. ESKİLERİ İSTEMİYORUZ

 12. Gelinim mutfakta pazartesi reytinglerde uçmuş total de 1.86 alarak 20 ci sıraya yükselmiş program abc de de 1.46 alarak 25 ci sıraya yükselmiş iki kategori de ilk 20 nin içine girmiş program harbi mutlumuzun sen harbi ben çok mutluyum gelinim mutfakta zuhal i bile geçmiş total de harbi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu