Zuhal Topal'la Sofrada

3 Ocak Pazartesi Yemekteyiz Zuhal Topal Neden Yok?

3 Ocak Pazartesi Yemekteyiz Zuhal Topal Neden Yok? Sorusu oldukça merak edildi. Bu yazımızda 3 ocak 2022 tarihinde Zuhal Topal neden yarışmaya katılmadı? Zuhal Topal Yemekteyiz programında ayrıldı mı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

3 Ocka ile 7 Ocka haftasında TV8 ekranlarında gelen programda Zuhal Topal’ın yer almaması dikkatlerden kaçmadı. Zuhal Topal’ın sunumları ile başlaması gereken programda Zuhal Topal’ın olmaması ve programı dış sesin yönlendirmesinden dolayı, izleyenler Zuhal Topal neden yok diye çok merak ettiler.

3 Ocak Pazartesi Yemekteyiz Zuhal Topal Neden Yok

3 Ocak 2021 tarihinde Zuhal Topal haftanın  başında programında yer almadı. Sosyal medyada hemen Zuhal Topal’ın nerede olduğu çok merak etti. Bir çok yerde Zuhal Topal programı bıraktığı yönünde yorumlar yapıldı. Tüm bu yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır.

3 Ocak Pazartesi Yemekteyiz Zuhal Topal Neden Yok

Zuhal Topal neden gelmedi: 3 Ocak Pazartesi günü tadım ve puanlamaya katılacak olan sunucu, çekimlere acil yetiştirmesi gerek işinden dolayı katılamadı. Lakin puanlama kısmına gelecek. Zuhal Topal geldiğinde, yüzündeki moralsiz hali oldukça dikkat çekti.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu