Tv Programları

3 Ocak Zuhal Topalla Sofrada Birgül Hanım Ve Gelini Hilal Hanımın Puanları Menüsü

Haftanın dördüncü günü ile ekranlara gelen Zuhal Topalla Sofrada 3 Ocak Perşembe günü Birgül Hanım ve gelini Hilal Hanım ev sahibi oldular. 

  • Zuhal Topalla Sofrada 3 Ocak
  • Zuhal Topalla Sofrada Birgül Hanım ve gelini Hilal Hanımın puanları
  • Zuhal Topalla Sofrada Hilal’in menüsü hakkında detaylar yazımızda sizlerle.

Zuhal Topalla Sofrada perşembe günü yarışmacısı Hilal Özmen Kılıç, 29 yaşında, labaratuvar teknisyeni olarak çalışıyor, üç buçuk yıllık evli.  Mete Aras adında bir oğlu var.

<<[mavibuton]Zuhal Topal’la 4 Ocak 2019 Kim Kazandı[/mavibuton]?>> Kaç Puan aldığını ve hangi kaynananın gelini büyük ödülü aldığını görmek için lütfen tıklayınız.

Birgül Hanım 42 yıllık evli, dört evladı var, üç kız bir oğlu var. Hilal Hanım aynı hastanede çalışırken tanışmışlar. Başta hoşlanmadıklarını itiraf eden çift işten çıkarken düzenlenen parti vesilesiyle yakınlaşmışlar.

Özer bey yemek konusunda hem eşinden hem de annesinden iddialı. Hilal Hanım eşinin annesine çok düşkün olduğunu söylüyor. Aynı şekilde kayınvalidesinin de düşkün olduğunu söylüyor.zuhal topalla sofrada birgül hanım ve hilal hanım resmiHilal Hanım başvuruyu kendisi yapmış. Bebek nedeniyle çalışmaya ara verdiğini dile getiren Hilal Hanım, eğer ödülü kazanırlarsa borçlarını kapatmayı düşünüyor.

Hilal Hanım alışverişe çıkmadan evvel menüsünü de paylaşıyor. Menüsü üç kayınvalide tarafında basit bulunurken bir kayınvalide o kadar da kolay değil yorumunda bulunuyor. Zuhal Hanım ise kendisine kahve yapmayı teklif eden Özer Bey’in teklifi ile şok olurken Özer Bey kahve konusunda iddiasıyla haftaya damga vuruyor. 

3 Ocak Zuhal Topalla Sofrada Hilal Hanımın Menüsü

  • Zeytinyağlı yaprak sarma
  • Çıtır tavuk, havuç tarator
  • Avcı böreği
  • Kral tacı, arpa şehriye pilavı
  • Meksikalı fasulyeli salata
  • Şöbiyet

Daha Önceki Gelinleri aldığı puanlar;

Pazartesi günü Pakize Hanımın gelini Sevim Hanım; Hülya Hanımdan 4, Ayten Hanım’dan 3, Birgül Hanım’dan 3, Neslihan Hanımdan 3 puan aldı. Zuhal Hanımdan 8 puan alarak 21 puanla günü tamamladı.

Salı günü Hülya Hanımın gelini Gül Hanım; Pakize Hanımdan 3, Ayten Hanım’dan 4, Birgül Hanım’dan 4, Neslihan Hanımdan 3 puan aldı. Zuhal Hanımdan 6 puan alarak 20 puanla günü tamamladı. Şu an için bu haftanın birincisi olamayacağı netleşmiş oldu.

Çarşamba günü Ayten Hanımın gelini ses sanatçısı Sevil Hanım; Pakize Hanımdan 3, Hülya Hanım’dan 4, Birgül Hanım’dan 3, Neslihan Hanımdan 3 puan aldı. Zuhal Hanımdan 5 puan alarak 18 puanla günü tamamladı. Haftanın birincisi olamayacağı belli olan bir diğer yarışmacı oldu.

Birgül Hanımın Gelini Hilal’in Puanı Zuhal Topalla Perşembe Puanları

Pakize 3
Hülya 3
Ayten 3
Neslihan 3
Zuhal Topal  5
TOPLAM  17

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu