Gelinim Mutfakta

3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları (Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba günün birincisi açıklandı mı? 3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak belli oldu mu? 3 Şubat Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün hani hafta ortasında 3 Şubat Çarşamba günün birincisi kim oldu? Çarşamba günü çeyrek altının kazandı? Yasemin kaynana puanlama yapacak mı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 3 Şubat Çarşamba gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu hangi gelin birinci olduğunu detaylı olarka bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> 3 Şubat 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba Puanları vermeye Yasemin kaynana geldiğinde tansiyonun ani olarak yükselmesi sonucunda dengesini kaybedecek. Düşmeden önce Zeynep kaynanasını tutmayı başaracak. 

=> Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba Haftalık Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı An Ayten

Kaynana Yasemin uzun zamandır kendi gelinin bulmada zorlandığını, hatta Zeynep de kaynanasına son bölüm de çok yüklendiğini hep birlikte izlemiştik. Bunu stres altında 3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları yapacağı sırada kendisini iyi hissetmemesi üzerine hastaneye kaldırılacak.

=> 10 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Yasemin kaynana puanlama yapamadan hastaneye kaldırıldı. Dolayısı ile Bugün çeyrek altını kim aldı? bugün 3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi oldu Sorusu ancak Yasemin kaynananın vereceği puanlar sonucunda ortaya çıkacak. Ancak doktorların programa devam edemeyeceğini açılaması halinde, son iki bölüm de 3 gelin yarışacak.

=> 3 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı görebilmek için tıklayınız.

3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi

Zeynep Kalyon Gökçe adım adım finale gidip 35. bileziğini almak isterken, kaynanası Yasemin’in puanlama yaparken söylediği sözcüklerle puanlama verdiği sırada yanlış yortulmamasına kafayı takan Zeynep, kaynanasının üzerine çok ciddi baskı kurdu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Şubat Çarşamba Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba puanlaması sırasında bu baskının sonucu kaynana Yasemin puanlama sırasında eli ayağı titredi. Bugün gelecek bilgi neticesinde Zeynep ile Yasemin’in programa devam edip etmeyeceği belli olacak.

=> 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Zeynep’in kaynanası Yasemin Gelinim Mutfakta son bölüm de Zeynep’i tabağına 3 puan vermesine rağmen Zeynep Aysun’un gerisinde kaldığı için bütün hırsını kaynanasından çıkartmış ve şöyle demişti

“İnşallah elenirim de artık bunları yaşamam!” Zeynep Kalyon Gökçe

Sözleri ile Zeynep kaynanasına sitem ederken kaynana Yasemin de “Ben isteyerek vermiyorum. Keşke gelinimi bulsam da beş versem!” diyerek kendi durumuna verdiği röportaj da açıklık getirmişti. 

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba Puanları veren Yasemin kaynana

Bugün 3 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını bu yazının en sonunda tablo içerisinde verilmiştir.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmından da puanlama yapamayan Yasemin kaynana sağlık kontrollerinin tamamlanmasının ardından  %100 puanlama yapamaya geleceğini ama Cuma günü kendi isteği ile çekilmesi bekleniyor.

3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

İlk bölümde Azerbaycan’dan yarışmaya katılan Ayten çok iyi puanlar alırken son bölümde tüm kaynanadan bir puan aldı. Bugün Gelinim Mutfakta 3 Şubat Puanlama kısmında Ayten’in alacağı puanlar kesin olarka elenip elenmeyeceğini belirleyecek. Bugün de yine tüm kaynanalardan bir alması halinde bu hafta yarışmadan elenen isim olması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba Puan Durumu

Haftanın iki iki bölümünü geride bırakan yarışma programında gözleri Yasemin kaynanada olacak. Zira kendisi bugün 3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları vereceği sırada tansiyonun ani olarak düşmesi sonucunda hastaneye kaldırılacak. Günün birincisi ve Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba puan durumu sonucu Yasemin kaynananın hastane dönüşü vereceği puanlar sonucunda açıklanacak.

Pazartesi günü çeyrek altını Aysun alırken, Salı günü Zeynep mi alacak derken Aysun adeta gerilerden gelip aradaki açığı da kapatarak çeyrek altını alan isim oldu. Aysun bu başarı grafiğini Gelinim Mutfakta 3 Şubat puanlaması sırasında bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olarak devam ettirmek istiyor.

3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an

Bugün 3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonun da Aysun yine günün birincisi olan yarışmacı olması halinde bu hafta ilk finalist olacak.

1 Şubat Pazartesi günü başlayan ve 5 Şubat Cuma günü son kaynananın vereceği puanlarla bu hafta bilezikleri alan gelin belli olacak. Birazdan kaynanalar 3 Şubat Çarşamba puanlaması için günün yemeğini puanlayacaklar.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün 3 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda kaç puan verdi? 3 Şubat Gelinim Mutfakta puan dururumu ve günün puanları alt kısımda sizleri bekliyor. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Puanları (03/02/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

3 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 3
Aysun: 5
Esin: 1
Ayten: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Esin: 5
Ayten: 1

*************************
” 3 Şubat 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 5
Aysun 4
Esin 1
Ayten 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hacer‘in verdiği Puanlar

Zeynep 3
Aysun: 4
Esin: => Hacer’in Gelini 5
Ayten: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep : 1
Aysun: 5
Esin: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelinini 4

*************************

Gelinim mutfakta 3 Şubat Çarşamba Toplam Puanlar

Zeynep 3 4 3 1 5 16
Aysun 5 1 4 5 4 19
Esin 1 5 5 3 1 15
Ayten 4 1 1 4 4 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (1-5 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************

Zeynep : 36 + 16 = 52
Aysun : 42 + 19 = 61
Esin: 25 + 15 = 40
Ayten: 23 + 14 = 37

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Aysun
Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ aysun
3 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ayten

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Perşembe Fragmanı İzle

3 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan hemen sonra gelecek bölümde neler olacak? Zeynep devam edecek mi? Solarına yönelecek. İşte Gelinim Mutfakta 4 Şubat Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Bilezikleri aydına verecekler o belli ama giderlerse supriz olur. Zeynep dua ediyordu elenelim de gidelim diye ama kimse kazanma şansı varken yarışmayı birakmazlar

  2. Nurten kayınvalide çok hırslandı bilezik alamadım diye zeynebin üstüne gidiyor aksında biraz durulsun gelininden daha hırslı herkesin gozu zeynep te 1 aldigi zaman bir gobek atmadiklari kalmiyor.demekki ancak zeynebi düşürürsek alabiliriz diyorlar Nurten Yasemin kayınvalidenin üstüne gidiyor gelinine karşı fisekliyor orada tabi olamıyor rol yapıyorlar kayınvalide gelin..

  3. münafık ve fitneci ikili yine işbaşında aysun ve nurten yasemin biraz ağır ol oturaklı ol bırak bu çocuksu hareketleri azeri kız babamı görmedim diye dram yapıyorsun asenadan daha iyi kıvırıyorsun biraz edep biraz haya biraz ahlak lütfen

  4. Nurten ve Aysun Zeynep giderse Gizem gitti Zeynep gitti meydan yine bana kaldı artık bilezikleri alim diye gelin kaynana oynarlar bir tek biz gidemiyoruz diye o zamanda seyirci göremezler Nurten Semra kaynana ıle kavga etti Yaseminle kavga ediyor kavga ıle beslenip burada kalıyorum zannediyor ama çok itici geliyor seyredenlere bıktı..

  5. Zeynepin psikolojik. Tedavi olması gerek bir kaynanası değil diğer gelinleride etkiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu