Gelinim Mutfakta

3 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi günün birincisi kim oldu? Nihan’ın elenmesi halinde yarışmada kalması ile Burçin’in işi daha kolaylaştı. Yemek yapma konusunda geçtiğimiz hafta kendisini kanıtlayamayan Nihan ise gerçek gücünü Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Puanları sırasında göstereceğine inanıyor. Dikkat: 3 Şubat Puan Durumu sonucunu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 3 Şubat 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Son bölümde Fatih Ürek Nihan ve kayın validesini çok sevdiğini ve sırf bu yüzden elenmeyeceğini dile getirince akıllara ilk geldiği hafta giden yarışmacıları demek ki Fatih Ürek hiç sevmemiş diyorum. Bakalım Nihan Fatih Ürek’in bu kıyağını 3 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verildiği sırada kullanmayı başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

=> Bu arada 24 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Puanlama esnasında Nihan’ın kayın validesi Nurcan hanımın verdiği puanlara çok ama çok dikkat etmenizi rica ediyorum. Anlamsız bir şekilde bir hafta kalmayı hak eden Nihan ve kaynanasını bu hafta boyunca takip edeceğim.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 10 Şubat Pazartesi Puanları sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta final bölümünde yarışmacı Burçin, Gelinim Mutfakta Son bölüm de yine beş altın bileziği koluna takmayı başardı. Ancak aldığım habere göre güçlü bir yarışmacı da yolda olduğunu duydum. Şimdilik ismi bende kalsın.

=> 7 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe Günün Birincisi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Puan Durumu Belli Olduğu An Ayça Bugün itibari ile yeni temamıza geçtiğimiz için bazı aksilikler olabilir. Özellikle 3 Şubat Pazartesi puan tablosu kısmında yazının kayma ihtimali olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşan arkadaşlarımız, lütfen ilgili sayfanın altına yorum yaparak bizleri ikaz edebilirsiniz.

=> 5 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yine aynı gelinleri ve kaynanaları görenler şaşırabilir. Çünkü Nihan son bölümde elenmesine rağmen Fatih Ürek’in inisiyatifi ile yarışmada kaldı.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 4 Şubat Çeyrek altını alan kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Artık her yarışmacı en az bir hafta tecrübe kazandı. Yani aralarında ben acemiyim diyebilecek kimse yok. Bu nedenle 3 Şubat Pazartesi Puanları esnasında eşit güçte olacaklar.  3 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Burçin ve Kaynanası

3 Şubat Pazartesi bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak olan bazı avantajlar elde edecek. İlk gün birinci olma ile diğer günler birinci olma arasındaki farklılıklara bakacak olursak;

 • İlk günden kazançla başlamak
 • rakiplerine yarışmanın başında fark atmak
 • Eleme potasından uzak kalmak
 • Bilezikleri alma yolunda ilk adımı atmak

Gibi nedenlerden dolayı, pazartesi günü yarışmacılar yemeklerine daha konsantre olduklarını görüyor ve biliyoruz. Ancak yeni gelenler bu konuda adapte olmadıkları için ilk günden ipin ucunu kaçırıyor ve Cuma günü eleniyorlar.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün kim birinci olur? Şahsi fikrim, Nihan ile birlikte gelen Ayça kendisini tam olarak gösteremedi. Bu hafta Ayça’nın haftası olabilir.  

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Puan Durumu

3 Şubat Pazartesi günü yarışmanın 451. bölümü ile karşımıza gelecek olan yarışma programında bugün yeni yarışmacı gelmediğini görenler şaşacaklar. Hafta finalinde son anda Fatih Ürek, Nihan’ın elenmesini istemedi. Nihan bakalım bu kıyağı, Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Puan durumu sonucunda kullanabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.3 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bildiğiniz üzere hafta içi saat 13:00 da yeni bölümleri ile karşımızda olan Kanal D’nin sevilen yarışma programında kaynanalar bir defa “1” ve bir defa “5” puanlarını kullanmak zorunda.

Bu durumu kendi lehine çevirmek isteyen kaynanalar üç adet bir kullanıp bir adet beş vererek gelinlere haksız puanlama yapmaktadır. Umarım 3 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda buna benzer bir durum ile karşı karşıya kalmayız.Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Günün Birincisi Burçin

Siz söylemeden hemen ben söyleyeyim. Bugün çeyrek altını alan gelin Burçin olamayacağını düşünüyorum. Zira Burçin bugün de çeyrek ile başlar ise yarışmanın heyecanı giderek azalacak ve ciddi reyting kaybı yaşayacaktır. Bu nedenle 3 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevap olarak Burçin olmayacaktır.

Bildiğiniz üzere her bölümde birbirinden lezzetli yemeklerin tarifleri verilmekte. Biz de sizler için programda verilen ve bugün gelinlerin verdiği yemeğin adını ve malzeme listesini vereceğiz. Daha sonra 3 Şubat Pazartesi Puan durumu sonucuna göre bugün çeyrek altını alan gelinin ismini açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat 2020 Kremalı Köfte

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Kremalı Köfte Malzemeleri

Köftesi için;

 • 500 gram kıyma
 • 1 adet kuru soğan
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 dilim bayat ekmek

Krema Sosu İçin;

 • 400 gr krema
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çorba kaşığı tereyağı
 • 1 yemek kaşığı un
 • 1 bardak et suyu
 • 1 yemek kaşığı hardal
 • 1 bağ maydanoz

İlk günden yarışmacıları bunaltmak istemeyen sunucumuz Fatih Ürek 50 dakika gibi bol bir süre verdi. Nihan artık hatalarından ders aldığını ve bir daha elenmemek yada yakın zamanda elenmemek için canla başla ilk günden yemeklere odaklandı.Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Puanları verecek Kaynanalar

Son bölümde bilezikleri alan Burçin’in ise keyfine diyecek yok. Aldığı bilezikleri kutlamak için annesi ile birlikte dışarıda yemeğe çıkmasına, Özden hanım çok bozuldu ve şu sözleri sarf etti.

“Hadi Git! Al anneni, gel yarışmaya!”
Kaynana Özden

Bugün çeyrek altını kim aldı? Yada bugün Burçin çeyrek altını kazanabilecek mi? Merakla sonucu bekleyeceğim. Zira Burçin’in yarışmada hala kalması bizleri şaşırtıyor.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Puanları (03/02/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini 5
Dilara : 4
Nihan : 3
Ayça : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin : 1
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 5
Nihan : 3
Ayça : 3

*************************
” 3 Şubat 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin : 4
Dilara : 3
Nihan: => Nurcan’ın Gelini 5
Ayça : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Zübeyde‘nin verdiği Puanlar

Burçin : 3
Dilara : 3
Nihan : 1
Ayça=> Zübeyde’nin Gelini 5

*************************

Gelinlerin 3 Şubat 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Burçin 5 1 3 4 13
Dilara 4 5 3 3 15
Nihan 3 3 1 5 12
Ayça 1 3 5 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3 Şubat – 7 Şubat Haftası) – Pazartesi

*************************
Burçin : 13
Dilara : 15
Nihan : 12
Ayça : 10

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

3 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLARA
Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DİLARA
3 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYÇA

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Şubat 2020 Salı Fragmanı İzle

4 Şubat 2020 Salı günü, bu haftanın ikinci bölümün de neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 452. bölümün fragmanı yani 4 Şubat Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu