Zuhal Topal'la Sofrada

3 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Özlem Yeni)

3 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Özlem Yeni 23 yaşında ve beş yıllık evli olan Özlem, amcasının kızı bir başka yemek programında altınları aldıysa, ben de alırım diyerek çıktığı bu yolda maalesef aradığını bulamayacak. Seçtiği menüsü 2,5 içinde yetişebilecek bir yemek olsa da Özlem bu tempoya ayak uyduramayacak. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 3 Şubat Pazartesi puanları sırasında çok düşük puanlar alacak.

=> Bu arada 24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görebilmek için tıklayınız.

Gündüz yemek programlarını yakında takip edenler, Ziyafet kaynana 19 Kasım 2018 tarihinde abisinin gelini elif ile birlikte katılmış ve bilezik kazanmıştı.

=> Bu arada  Zuhal Topal’la Sofrada 10 Şubat Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Bu gün öz gelini Özlem ile birlikte programa katılan Ziyafet en baştan beri kazanamayacaklarını dile getirdi. Kaynanalar Özlem’e çok düşük puanlar kullanacağı bugün 3 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sanırım en yüksek puanı sunucumuzdan alacak.

=> 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 3 Şubat Pazartesi (2020)

3 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Özlem Yeni. Özlem 23 yaşında olmasına rağmen hayata erken atılmış ve şu an 23 yaşındadır.

=> 6 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kayın validesi her ne kadar Özlem’in eli ağır olduğunu ve asla yetiştiremeyeceğini söylese de Özlem kendine güveni tam bir şekilde başladı. Bakalım günün sonunda bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Bekleyip, göreceğiz.

=> 7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.3 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Kaynana

Neden sunucumuzu özellikle ima ederek puanlarımı sorduğumu merak edenler için zaten kaynanalar hak etmediği puanlar verecek. O sebeple bir gelinin iyi yada kötü yemek yapıp yapamadığını ancak sunucumuzun verdiği puanlama ile anlayabiliyoruz.

=> Bu arada 5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

27 Ocak 2020 Pazartesi günü yani bu haftanın ilk bölümü olan 331. bölümde yarışacak olan Özlem Yeni ile kayın validesi Ziyafet yeni hakkındaki tüm bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Özlem Yeni (3 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Özlem Yeni - 2 Şubat 2020 Yarışmacısı

 • 23 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 2 oğlu var 
 • Aslen Iğdırlı 
 • Kaynanasını çok kıskanıyor

Ziyafet Yeni (3 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Ziyafet Yeni - 3 Şubat 2020

 • Aslen Ardahanlı
 • Daha önce Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldı
 • İki erkek evlat sahibi
 • Bir oğlu bekar
 • 5 yıldır gelini ile birlikte yaşıyor
 • Gelinin hiç güvenmiyor

Daha önce Ziyafet kaynana Gelinim Mutfakta yarışmasına kardeşinin gelini Elif ile katılmıştı. Ancak Özlem kaynanasının daha fazla yarışmasını istemediğini ve kendisi ile beraber yarışması gerektiğini dile getirip, Elif’i göz yaşlarına boğmuştu. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında bulabilirsiniz. 3 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 331 bölüm

Özlem, Elif’ten çok iyi yemek yaptığını ve yarışmada olmayı “Ben hak ediyorum!” sözleri ile izleyenleri bile çileden çıkartmıştı. Şimdi sıra kendisine geldi. Ancak Özlem söylediği kadar yemek yapamadı. Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar Özlem için tam bir hayal kırıklığı olacak.

Zuhal Topalla 3 Şubat puanları öncesinde bir eleştiride bulunmak zorundayım. Özellikle yöresel yemekler çok iyi tercih olabilir. Ancak iyi olduğu kadar da riskli bir yemek oluyor. Bugün Özlem’in alacağı puanlarda tercih ettiği menüden dolayı sıkıntı yaşayacak.

3 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Özlem’in Menüsü 

 • Isırgan Çorbası
 • Kaymaklı Börek
 • Çerkez Tavuğu
 • Muhammara
 • Bozbaş
 • Fıstıklı, Bademli Saray Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Omaç Helvası

Zuhal Topal'la Sofrada 3 Şubat Pazartesi Puanları Alacak Özlem'in Menüsü


Zuhal Topalla 3 Şubat Puanlaması esansında Özlem’in yetiştiremediği menüsüne puanlar gelecek. Tabi yüksek puanlar değil. 3 puanın altında puanlar almasını bekliyoruz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta Yarışmasına Ziyafet bir başka gelini (kaynının gelini) katılmış, Özlem de programa gelip kendisi burada olmayı hak ettiğini söyleyip, yarışmacı Elif’i ağlatmıştı. İlahi adalet, Özlem bugün yapamadığı yemekleri nedeni ile rezil olduğunu düşünüyorum. Zuhal Topal'la Sofrada 3 Şubat Puanlaması alacak gelin kaynana

Bu arada kayın valideler bu hafta neredeyse suyu bile sevmeyen tiplerden oluşmuş. Bir i balık sevmez, diğeri koyun eti sevmez, kimisi zeytinyağlı sevmiyor. Vallahi bu gelinler su getirse suyu sevmiyorum diyecek kaynanalar bir araya gelmişler.

Kaynanalar bugün yani 3 Şubat 2020 tarihinde yarışan Ziyafet’in gelini Özlem’in menüsünü gördüklerinde yaptığı eleştiriler kısaca şöyle oldu.

“Uğraştırıcı menüsü yok
Menü çok yöresel
2,5 saat içinde kolaylıkla yetişir”
kaynanaların menüye eleştirisi

Bu hafta gelinlerin işi oldukça zor. İlk gün yarışan Ziyafet hanımı daha önceki programdan çok iyi tanırım. Kendisi kazanma hırsı ile dolu ve asla kaybetmeyi düşünmeyen birisi. Gelini Özlem’in yetiştiremediği meniye, Zuhal Topal’la Sofrada 3 Şubat Puanları sırasında çok ama çok düşük puanlar verilecek.

Akıllı kaynanalar 3 puanın altında puan verip bir başka yarışmacıyı da alt etmek için elinde en düşük puan olan 3 puanı bugün kullanmayacaktır. Onun yerine 3 puanın altında kullanacaktır. Şimdi sözlerimi uzatmadan Ziyafet’in gelini Özlem bugün kaç puan aldığını ve Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorularının cevapları, hemen alt kısımda bulunan tabloda verilmiştir. 

3 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Özlem’in Puanları)

Çiseli  3
Şefika  3
Filiz  3
Güneş  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM   18

**3 Şubat 2020 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 3 Şubat Pazartesi Fragmanı

23 yaşında ve 5 yıllık evli olan Özlem Yeni’nin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 331. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu