Gelinim Mutfakta

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe günün birincisi ile son puan durumu sonucu netlik kazandı! 3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? 3 Şubat Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 03/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinini buldu? 3 Şubat 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? 3 Şubat Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Miyase kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Bugün en Yüksek Puanı Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (04/02/2022) 3 Şubat Perşembe günü 19 puanla günün birincisi olan ve aynı zamanda çeyrek altını alan gelin oldu. Yasemin ise 7 puanla günün sonuncusu olan oldu. Böylelikle Yasemin %100 eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puanları ve son puan durumu sonucu %100 belli olduğunda bu hafta bilezikleri alacak isim daha da belirgin bir hale gelecek.

=> 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Çarşamba günü Yasemin’den büyük bir atak beklenirken, Yasemin hem kendi kaynanasında hem de düğer kaynanalardan bir puan aldı. Üstüne bir de (-2) puan cezası aldığı için yarışmadan eleneceği kesinlik kazandı.

=> Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puanları sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Bugün 3 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 3 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Yasemin yarışmada bilezikleri almak isterken, bugün itibari ile eleme potasına düşmeyi garantilemiş oldu. Yasemin’in artık yarışmada kalması mucizelere kaldı.

=> 4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu Yeşim en yüksek puanı alması halinde, Yeşim bu haft5a bilezikleri kazanmak için büyük bir avantaj elde edecek.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Son bölümde 21 puanla çeyrek altını alan Yeşim, bileziklere adım adım yürürken, Yasemin de aldığı düşük puanlarla eleme potasına düşmeyi, Çarşamba puanları ile garantilemiş oldu. 

Miyase bu hafta bilezikleri almak isterken, rakiplerinin gerisinde kaldı. Miyase bilezik iddiasını korumak için kesinlikle ama kesinlikle, bugün 3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak zorunda.

Damla 7 bileziği kazandıktan sonra inişli çıkışlı performans sergilemeye devam ediyor. 20 yaşında olmasına rağmen, mevcut yarışmacılar arasında en fazla altını ve bileziği aldığını dile getirse son zamanalar da istediği puanlar bir türlü alamıyor.

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Gelinim Mutfakta son bölüm de 21 puanla günün birincisi olan Yeşim olurken, Yasemin 5 puan toplasa da (-2) ceza aldığı için günü 3 puan kapatmak durumunda kaldı.

Yasemin aldığı düşük puan ve ceza nedeniyle eleme potasına düşmeyi %100 garantilerken, Yeşim de son bölümde aldığı tüksek puanlarla bilezikler için en iddialı isim olmayı başardı.

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Damla ve Nuray

Yeşim rakiplerini geride bırakma ve bu Cuma finallinde rahatlıkla bilezikleri almak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında en yüksek puanı almak zorunda. Aksi halde bilezikleri bir başkası alacak.

Bugün Sevilay kaynanaya çiçek geldi. Yeşim gelinlere değil, kaynanaya çiçek gelmesini şu sözlerle eleştirdi. İşte Yeşim’in Sevilay kaynanaya karşı sarf ettiği o sözleri; 

“Burada bir tek kaynana kendisine çiçek gönderebilir. O da Sevilay kaynana!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim kaynana Sevilay’ın hayranlarında değil, çiçeği kendisine gönderdiğini dile getirip, bu durumu eleştirdi.

Miyase bilezikleri almak isterken Yeşim’in yaptığı atakla bir adım geriye düşen isim oldu. Miyase mevcut puanlarını düzeltmek için bugün Gelinim Mutfakta 3 Şubat Puanlama sonucunda, iyi puanlar almak için kolları sıvadı.

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yasemin son bölümde hiç beklemediği puanları aldı. Yaptığı kural hatası da buna eklenince yarışmadaki iddiası neredeyse %0’a düştü. Yasemin küllerinden doğup, bugün Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe puanlaması sırasına tüm kaynanalardan beş puan alıp, kaybettiği puanları toplamanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 31 Ocak 2022 tarihinde ekranlara geldi. Buğun hafta finali öncesinde Nursel Ergin’in vereceği 3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile Perşembe puanları yapılacak. Günün sonunda %100 netlik kazanacak olan Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe puan durumu sonucuna göre göre bir gelin kesin olarka eleme potasına düşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla son bölümde kaynanası ile yaşadığı sorunlar nedeniyle yarışmadaki dikkatli dağıldı. Damla bu dikkatini kesinlikle bugün toplaması ve bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması gerekiyor.

Miyase 3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun kaybettiği puanları geri kazanmak için kolları sıvarken, Yeşim de elde ettiği avantajı korumak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Yeşim ve Miyase bilezik yarışında kıyasıya yarışırken, Yasemin ile Damla da eleme potasın için 3 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sırasında yüksek puanlar almak için mücadele edecekler.

Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 3 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? bugün çeyreği kim kazandı? 3 Şubat Perşembe çeyrek altını kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Puanları (03/02/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

3 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 1
Yasemin: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Yasemin: 1

*************************
” 3 Şubat 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Damla: 3
Yasemin: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 1
Damla: 5
Yasemin: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuran’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 4
Damla: 5
Yasemin: => Nuran’ın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 3 Şubat Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 4 1 5 4 3 17
Miyase 5 1 3 1 4 14
Damla 1 5 3 5 5 19
Yasemin 2 1 1 2 1 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Ocak-4 Şubat Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 52 + 17 = 69
Miyase: 50 + 14 = 64
Damla: 41 + 19 = 60
Yasemin: 30 + 7 = 37

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
3 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YASEMİN

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Fragmanı İzle

3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler hafta finaline çevrilecek. İşte hafta finali ile ekranlara gelecek olan, Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

   1. Damla’nın elinden çıkan yenmez. Ağzından çıkan dinlenmez. Şansa aldı o bilezikleri. Hayrını görecek mi siz ona bakın.

  1. Gelinim Mutfakta Cuma puanları geç yazmak durumunda kaldık. Dışarıda ufak bir işim vardı

   1. Filiz hanjmbu yarisma ayarkimi her yeni gelen gelin eleniyor sanki ogutlenmis gibi yesim damla miyese abone oldular şike var bh yarismada ayip kapatatin gitsin rtuke sikayet edilmesi gerek

    1. bir olay var bu işte. Bu kadar olmaması lazım. En azından 3 hafta da bir kalıcı isim gelmesi gerekir. En son kalıcı olarak gelen Damla oldu. O da 3 aydır yarışıyor

 1. sunucu tepkilerden dolayı Damla ya 1 verdi
  üstelik 5 açınca Damla çıksaydı şaşırırdım diyor
  yüksek puanlar verdiği günleri unutmuş olmalı iyi yemek yapıyor du ki veriyor dun bunu ne çelişki

 2. KORKAK NURAY!..SÖZ DE ADALETTEN BAHSEDİYOR!..GELİNİNDEN KORKTUĞU İÇİN BİRLERİ BASIYOR!..

 3. sunucu Yeşim in tabağı olduğu için o tabağa 4 verdi başkasının olsaydı düşük verirdi

 4. G**lı DAMLA BEYHAN’DAN BEŞ ALINCA DANSÖZ GİBİ KENDİNİ ORTAYA ATIYOR!..BİR ALINCA DA AĞIZ DALAŞINA GİRİYOR!..KARAKTERSİZ DAMLA!..

  1. Miyase felaket hazımsız Yeşim’e karşı konuşmalarına dikkat edin. Sürekli yemeklerini aşağılıyor Yeşim yüksek puan aldığında

 5. Damla’nın aldığı altınların hepsi haram. Hep pişmeyen yemekler çıkardı ve şefler tamamlayıp yüksek puanlar verdirdi kadında altınları aldı. Aynı bugünde pişmeyen yemeğe 5 verilmesi gibi. Baştan sona haram aldığı altınlar.

  1. şimdi de helal haram konusunumu açıyorsunuz orda hangi yapılan helal ki Damla nin kazandıklarına haram diyorsunuz
   haksızlık bütün gelinlere karşı yapılıyor
   Yeşim in bunca zaman orda olmasıda haksızlık hakkıyla orda kalmadı

 6. damla korona olduğu için çekiliyor. yasemin de çekiliyor. yarın bomba gibi final var…

 7. Bu ne ya gelen gidiyor gelen gidiyor.Oranın sabit elemanları olmuş Yeşim,Miyase ve Damla.Yeni gelen gelinlere sürekli de 1 puan verilmez ki nasıl tesadüf böyle bu ya.Miyase ve kayınvalidesi başlattı şimdi herkez haksız puan veriyor.Sevilay hanım birazda insan lezzete bakar.Miyase te aynısı yapılınca Miyase kızıyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu