Zuhal Topal'la Sofrada

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [GIOACCHINA – İtalyan Yarışmacı]

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Gioacchino Dell’aquila yarışacak. 3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için aslen İtalyan olan ve 10 yıldır Türkiye’de yaşayan Gastronomi hocası yarışacak. Peki Gioacchino Dell’aquila kaç puan aldı? 3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu netleşti mi? 3 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Gioacchino Dell’aquila kim? Gioacchino’nun menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz Gioacchino Dell’aquila Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal 10 Mart Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Gioacchino Dell'aquila

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe Puanları sonucunda, bir yarışmacı %100 olarak ilk finalist olacak. Şu an için yarışmacıların aldığı düşük puanlara bakıldığında, en fazla puan 30 olduğu görülüyor. 

=> Zuhal Topal 3 Mart Perşembe Puanları sonucu için tıklayınız.

Pazartesi Deniz istediği puanları alamadı. Eda 30 puan alsa da o da istediği ve kendisini finalist yapacak puanları elde edemdi. Akabinde Perşembe günü Murat yarıştı. Lakin lezzet eksikleri nedeniyle Murat 30 puanın altında aldı. 

=> 24 Şubat Perşembe Yemekteyiz Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Tüm bunların farkında olay İtalyan yarışmacı Gioacchino Dell’aquila bugün Zuhal Topal 3 Şubat puanları sırasında, en düşük hedefi 31 olarak belirlese de son yarışmacı Ayşegül, Gioacchino’yu birinci yapmamak adına düşük puan verecek. 

=> Yemekteyiz 17 Şubat Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

3 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 37 yaşında ve gastronomi eğitmeni olan Gioacchino Dell’aquila’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 31 Ocak-4 Şubat 2022 Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe (2022)

3 Şubat Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Gioacchino Dell’aquila. Aslen İtalyan olan ve İtalya’nın güneyinde büyüyen Gioacchino, 10 yıldır Türkiye’de yaşıyor. Yarışmada kendisin kanıtlamak ve 15.000 TL’yi almak için kendisine her ne kadar güvense de rakipleri çok acımasız puanlar vermesi, Gioacchino’yı çok ama çok düşündürüyor.

=> 4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Gioacchino kendisinden önce yarışan üç yarışmacında sadece Eda 30 puan alabildi. Bunun farkında olan Gioacchino, bugün Zuhal Topal 3 Şubat Perşembe puanları sırasında, Eda’nın aldığı 30 puanı geçmek için kolları sıvadı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Puan Durumu Öğrenmek için tıklayınız.

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Gioacchino Dell’aquila, kendisini %100 İtalyan olarak tanıtması dikkat çekti. Türk bir akrabasının olmadığını, Türkiye’ye 10 yıl önce eğitim vermek için geldiğini ve Türkiye de mesleği ile ilgili Yüksek lisans yaparken yarışmaya katıldığını dile getirdi.

“Ben gıda uzmanıyım!” Gioacchino Dell’aquila

Sözleri ile sıradan bir aşçı olmadığını, şef yetiştiren hoca olduğunu ileri süren Gioacchino, rakiplerinden ve sunucundan nasıl puanlar alacağı şimdiden merak konusu oldu.

=> 4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

3 Şubat Yarışmacısı Gioacchino Dell’aquila

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

 • Aslen İtalyan
 • Aşçı
 • Gıda Uzmanı
 • 4 dil biliyor
 • 37 yaşında
 • İki yüksek lisansı var
 • Gıda Lojistiği üzerine yüksek lisans bitirdi
 • İtalya’da Gıda kalite kontrol üzerine yüksek lisans yaptı
 • Türkiye de Gastronomi eğitmeni olarak görev aldı

Zuhal Topal’la bugün yarışan Gioacchino Dell’aquila’nın menüsü hafta başında beri çok merak ediliyordu. Zira gastronomi eğitmeni olduğu için hangi yemekleri nasıl sunacağı, rakiplerini bir hayli meraklandırmıştı. Şimdi Gioacchino’nun menüsü ve bu menüye gelen hem eleştirileri hem de Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

3 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gioacchino’nun Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe Puanları Alacak İtalyan Yarışmacı ve Menüsü

 • Balkabağı Kreması
 • Somon Doldulu Parmesan Cannolo
 • Ricotta Peynirli Pastırmalı Krep
 • Ev yapımı enginarlı Lasagna
 • Panzanelle Salatası
 • Çikolatalı Mousse

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Gioacchino’nun rakipleri, bu menüyü şu sözlerle eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

Lazanya dışında diğerleri basit
Balkabağı Çorbası kolay
Menü karışık
Şef menüsü değil
Çok saçma

Yarışmacının Rakipleri

Aslen İtalyan olan ve 10 yıldır İstanbul da yaşayan Gastronomi eğitmeni Gioacchino, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe puanları için yarışan yarışmacı oldu. Dikkat: Gioacchino Dell’aquila’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Sıradan bir yarışmacı olmadığında dolayı İtalyan yarışmacının yapacağı yemekler ve sunumu gerek Zuhal Topal tarafında gerekse rakipleri tarafında oldukça merak edilmekte. Günün sonunda adeta şeflerin de şefi olan Gioacchino, 3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında, puanlarını alacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe Puan Durumu Netleştiği an

Rakiplerine hem adil olduğunu ve adil puanları verdiğini söylese de son bölümde Murat’a verdiği 4 puan nedeniyle, bugün Yemekteyiz 3 Şubat puanları sırasında, Murat Gioacchino’ya 4 puan vermesi bekleniyor.

3 Şubat Perşembe Gioacchino Dell’aquila kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Gioacchino Dell’aquila’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar alt kısımda verilmiştir.  

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (31 Ocak-4 Şubat 2022)

 • 31 Ocak Pazartesi Puanı (Deniz Ağdaş) = 27 Puan
 • 1 Şubat Salı Puanı (Eda Demircan) = 30 Puan
 • 2 Şubat Çarşamba (Murat Uzan) = 21 
 • 3 Şubat Perşembe (Gioacchino Dell’aquila) = 31 Puan

31 Ocak Pazartesi Deniz Ağdaş yarıştı ve 27 puan alabildi. 1 Şubat Salı Eda Demircan 30 puan aldı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de yarışan Murat Uzan toplamda 21 puan alabildi.

Birazdan 3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için İtalyan yarışmacı Gioacchino Dell’aquila yarışacak. İşte Yemekteyiz Gioacchino Dell’aquila’nın Puanları;

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Gioacchino Dell’aquila)

Deniz Ağdaş  7
Eda Demircan  5
Murat Uzan  5
Ayşegül Saraç  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   31

**3 Şubat 2022 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe Fragmanı İzle

Aslen İtalyan olan ve Gastronomi eğitmeni olan 37 yaşında ki Gioacchino Dell’aquila 3 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan yarışmacı oldu. İşte İtalyan yarışmacı Gioacchino Dell’aquila’nın yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Şubat 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu