Gelinim Mutfakta

30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta Kim Elendi?

30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Geçtiğimiz hafta final de sürpriz bir eleme ile karşılaşmış, günün sonunda da Gülcan kendi istediği ile elenerek Hülya’ya resmen ikinci bir şans vermişti. Ancak Hülya bu şansını iyi kullanamadı. Şu an 30 Ağustos 2019 Haftalık toplam puan durumu açısından eleme potasına düştüğünü görüyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 30 Ağustos 2022 Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

En yakın rakibi ile arasında 6 puan fark olması nedeni ile bugün %100 elenecek isim demek için yeterli bir fark olmasa da kurtulma şansının da çok düşük olduğunu düşünüyorum. Not: bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 20 Eylül Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton]? Sorusuna cevap bulabilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos bilezikleri alan yada almak için en şanslı gelin kim diye son puan durumu ne durumda diye baktığım da Hatice geçen hafta olduğu gibi bu hafta da bilezikleri alacak en önemli ve en yakın aday olarak dursa da kendisine en yakın rakibi ile arasında 6 puan farkın olması, Hatice’nin%100 ve kesin olarak bilezikleri alacak diyemiyoruz.Gelinim Mutfakta FinalGeçtiğimiz sezon finaline yakın yarışmaya dahil olan ve sezon finalinde en düşük puanı almasına rağmen, o hafta program da eleme olmamasından dolayı şansı yaver giden Hülya, geçtiğimiz hafta yine en düşük puanı alan gelin oldu.

=> [mavibuton]13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton]? Sorusuna cevap bulabilmek için lütfen tıklayınız.

Tam da gidecek dediğimiz anda Gülcan kendisi gitmek istediğini söylemesi üzerine Hülya’nın şansı ikinci kez güldü. Ancak bu hafta çekirge misali üçüncü kez zıplayamayacak. Not: Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Cuma günün birincisi kim olduğunu yazının sonunda açıkladık.

=> [pembebuton]6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kazanan[/pembebuton] kim olduğu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

30 Ağustos Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı kesin olarak Hülya diyebilmek için aradaki puan farkının en azından 10 puan olması gerekiyor. Ancak Hülya ile Ezgi arasında yani en yakın rakibi arasında 6 puan farkın, ilk gelen kaynananın verdiği puan ile 8 yada 9 puanlara çıkması sonucunda kesin olarak elenecek diyebiliriz.30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri Alan Hatice ve Kaynanası 30 Ağustos gelinim mutfakta günün birincisi olacak isim eğer ki Hatice olması halinde, geçen hafta olduğu gibi hem bilezikleri alacak hem de o gün verilecek olan çeyrek altının da sahibi olacak. Bunu istemeyen iki önemli rakibi Ezgi ve Elif, bu duruma müsade etmeyecek.

Son bölüm de Çiğdem hanım, Hüsniye hanımın verdiği bol birli puanları görünce sinirlerine hakim olamadı ve konuşmakta zorlandı. Bundan sonra hodri meydan diyerek, zaten Hatice ile Elif arasındaki mücadeleye kılıçlarını çekerek katıldılar. Artık bundan sonra Elif ile Hatice’nin kavgasının yanı sıra Hüsniye ile Çiğdem’i de bol bol duyacağız. Bu durum elbette Reyhan hanım ve Ezgi’ye yarayacak. Not: gelinim mutfakta 30 Ağustos Cuma puanları yazının devamında tablo için de verdi.Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Cuma Puanları yapıldığı anEzgi bu haftaya iyi başlayamadı. Bunun en büyük nedeni de kaynanasının verdiği düşük puanlar etkili oldu. Gelecek hafta Hatice ile Elif arasındaki kavgayı lehine çevirip 75.bileziklerini kolayca alabilmek için kendisini altın tepside fırsat sunuldu. Not: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Çiğdem hanım bundan sonra Elif’im tabağına değil, Hatice’nin tabağını bulup bir vermek için odaklanacak. İlk denemesini de 30 Ağustos Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında yapacak. Şu ana Elif ile Hatice arasında 6 puan fark var. Elif 5 alır da Hatice de 1 aldığı takdirde aradaki fark 2 düşmesi an meselesi olduğu için gözler Çiğdem hanımda olacak.30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar birazdan kaynanaları günün tatlısını puanlamasından sonra sonuçlanacak. Elbette tüm yarışmacılar bu sezonun ilk bileziklerini almak istiyorlar. Hatice ilk çeyrek altını almıştı. Şu anda bileziklere en yakın isimlerden biri. Bakalım böyle sonuçlanacak mı? 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Elif, artık Hatice’ye karşı sevgi kırıntısının bile kalmadığını yaptığı şiddetli tartışmadan rahatlıkla anlayabiliyoruz. Aslında elif geldiğinde bir çok kişi gibi ben de Hatice ile Elif bir olur, Ezgi’yi bunaltırlar. Şeklinde bir düşünce hakimdi. Zira bunu daha önce yapmışlardı. Ancak Hatice’nin Elif’e karşı program dışındaki tavırları, ikilinin arasını bozdu. 

Bugün 30 Ağustos Puanları verileceği esnada gözle yukarıda dediğim gibi Çiğdem hanım üzerinde olacak olsa da ilk puanlamayı yapacak olan kaynananın da vereceği puanlar işi başlamadan bitirebilir. Yani Hüsniye hanım ilk puanları verip, 1-1-15 gibi bir puanlama kullanıp Hatice’nin tabağını bulması halinde Hatice bilezikleri büyük oranda garantilemiş olacak.30 Ağustos Gelinim Mutfakta Puanları Sırasında Ezgi Ve ReyhanTüm yaz kendisine sunulan fırsatı değerlendirmek adına tatile dahi gitmeden evde tüm yemekleri kaynanası Zeynep hanıma yapıp, kendi elinin lezzetini kaynanasına öğretmeye çalışan Hülya, maalesef istediği puanları hem kaynanasından hem de diğer kaynanalar alamadı. Şu ana eleme potasında yarışacak olan Hülya’nın işi oldukça zor. Bu hafta elenen yarışmacı olması kuvvetle muhtemeldir.

Bu hafta kim elendi elbette son bölümde yapılacak olan tatlıların tadımından sonra ortaya çıkacak. Ancak şunu da söylemeden edemeyeceğim. görünen köy kılavuz istemez. Şu an eleme potasında hiç bilezik alamayan bir yarışmacı var ve daha önce iki kez elendi. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Cuma Puanları Ve Bilezikleri Alan

26 Ağustos 2019 Pazartesi günü ikinci sezonun ikinci haftasına bomba gibi başlayan ve Ezgi’nin deyimi ile Gülcan gitti ve program bir huzura kavuştu dese de bu haftada tartışma ve laf kavgaları, eskiyi aratmadı. Birazdan kaynanaların vereceği 30 Ağustos Cuma Gelinim mutfakta Puanları sonrasında ikinci haftayı da noktalayacağız. Dikkat: 30 Ağustos 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli30 Ağustos Cuma Gelinim mutfakta puan durumu henüz belli olmadan, son bölümde verilen puanlara baktığımız da Hatice 54 puanla ilk sırada ve bileziklere en yakın yarışmacı olurken, ikinci sırada eski dost, yen, düşman olan Elif 48 puanda ve Hatice’nin 6 puan gerisinde olduğunu görüyoruz. Üçüncü sırada 45 puanla Ezgi’nin yer alırken, son sırada ve eleme potasında Hülya’nın 39 puanla kendisine yer bulduğunu gördük. Not: Gelinim mutfakta 30 Ağustos puan durumu yazının en son kısmında verdik.

Son bölümde aldığı puanlar ile kendisini eleme potasından kurtaran Ezgi, daha önce buna benzer haftalar da Perşembe ve Cuma puanları sonucunda bilezikleri bile kazandığı haftalar olmuştu. Bu haftada bilezikleri alabileceğini düşünüp o şekilde odaklansa da tüm planlarını kaynanası Reyhan’ın verdiği düşük puanlar işini bozdu. 30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunda Ezgi’nin bilezikleri alması neredeyse mümkün değil.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2 Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmını sizlere ham tablo içinde hem de normal yazı ile yazmaya gayret ediyoruz. Bazı okurlarımız tablo içinde olan puanları tam olarak göremediği yönünde iletmiş oldukları geri bildirim ile böyle bir yola baş vurduğumuzun da altını çizmek isteriz.Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Cuma 345 bölüm haftanın final günü Gelinim mutfakta toplam puanlar da kimin kaç puan aldığını sizlere aktarmadan önce, bugün gelinlerin yapacağı tatlının adını ve malzeme listesini vermek istiyorum. Daha sonra bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos havuçlu kek Malzemeleri

30 Ağustos Gelinim Mutfakta Havuçlu Portakallı Kek Malzeme Listesi

  • 3 adet yumurta
  • 1/ su bardağı sıvı yağ
  •  2,5 su bardağı un
  • 1 paket kabartma tozu 
  • 1 su bardağı ceviz
  • 1 su bardağı şeker
  • 1 su bardağı süt
  • 1 paket vanilya
  • 2-3 havuç 
  • 1 tatlı kaşığı tarçın

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek Yarışmacılara 40 dakika süre verdi. Yarışmacılara ilk başta şaka yapan sunucumuz ilk olarka 20 dakikaiçinde yapılmasını istiyoruzum demesi üzerine hülya;

“her halde kekin hamurunu çırpmak için verilen süre”

sözleri ile bu sürenin asla yetmeyeceğini ima etmesi üzerine Fatih Ürek, elbette 20 dakika vermeyeceğini 40 dakika içinde kabarmış bir kek görmek istiyorum diyerek süre başlattı.

belirtilen süre sonunda yarışmacılar kekini yapıp, 30 Ağustos 2019 günü sunum kısmında geçtiler. Hadi bizde geçelim ve bugün kim kazandı sorusunun cevabını öğrenelim.

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Puanları (30/08/2019 Cuma)

*************************
30 Ağustos 2019 Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Hatice : 3
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 3
Elif : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Hatice : 4
Hülya : 5
Elif : 1

*************************
” 30 Ağustos 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 4
Hülya : 1
Elif : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Hatice : 1
Hülya : 1
Elif=> Çiğdem’in Gelini 1

*************************

Gelinlerin 30 Ağustos 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 3 3 5 16
Hatice 3 4 4 1 12
Hülya 3 5 1 1 10
Elif 1 1 5 1 8

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim OLDUĞUNU konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26 – 30 Ağustos Haftası) – Cuma

*************************

Ezgi     : 45 + 16 = 61
Hatice : 54 + 12 = 66
Hülya  : 39 + 10 = 49
Elif      : 48 + 8 = 56
*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

30 Ağustos Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ HATİCE

30 Ağustos 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ HÜLYA

30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
30 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF
*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos 2019 Fragmanı

İkinci sezonun ikinci haftasının finalinde bilezikleri kimin kazandığını ve kimin elendiğinin belli olduğu 345. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu