Gelinim Mutfakta

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! Bugün Çeyrek altını Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı günün birincisi ile Salı puanları açıkladı! 30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Sunucu Nursel Ergin kaç puan verdi? 30/08/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Hangi kaynana gelini buldu? Bugün altını kim aldı? 30 Ağustos Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların cevapları, detaylı bu haberimizin içerisinde sizler bekliyor.

=> 20 Eylül Salı Puan Gelinim Mutfakta Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (31/08/2022) 30 Ağustos Salı günü ekrana gelen bölümde, Tuğba 17 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Zeynep aldığı iki puan cezanın da etkisi ile günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 13 Eylül Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı Puanları ile son puan durumu sonucu belli olduğunda, gözler yeni gelen Zeynep’in alacağı puanlar ile son bölümde çeyrek altını kazanan Emel’in alacağı puanlar üzerinden olacak.

=> Gelinim Mutfakta 6 Eylül Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Zeynep alacağı puanlarla eleme potasına düşüp düşmeme konusunda kesin bir bilgi verirken, Emel de alacağı yüksek puanlarla bilezikleri şimdiden garantileyip garantilemeyeceği konusunda oldukça önemli bilgi verecek.

=> Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 30 Ağustos Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 30 Ağustos Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

22 Ağustos tarihinden beşinci sezonuna başlayan yarışma programında Emel kura sonucu ilk beş bileziği kazanan isim olmayı başarırken, Emel’in bu başarısı ikinci haftada devam etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Yarışmanın başında Berna ve Tuğba gibi iddialı yarışmacılar kendisini göstermek istese de Berna elendiği için iddiasını kanıtlayamadı. Tuğba ise halen elindeki fırsatı şimdiye kadar değerlendiremedi. Bunun farkında olan Tuğba, bugün 30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı Puanları Verecek Kaynanalar

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu, Emel ve Zeynep dışında yarışmada varlığını göstermek isteyen Sibel için de bir hayli önemli bir hal aldı.

İddialı sözlere karşı, yarışmada iddialı puanlar alamayan Sibel, bugün elinden gelenin fazlasını ortaya koymak ve yarışmada güçlü bir rakip olduğunu rakiplerine kanıtlamak istiyor. 

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Tuğba

Emel son bölümde aldığı çeyrek altının havası atmak istedi. İşte Emel’in rakiplerini sinir eden o açıklamaları;

“Kızlar bugün beni tebrik etmeyecek misiniz?” Yarışmacı Emel;

Sözleri ile yarışmacı Emel rakiplerini geride bırakıp, haftanın ilk bölümünde çeyrek altını kazandığı için rakiplerinden tebrik beklediğini dile getirirken, Tuğba da hak etmediği altını aldığı için tebrik etmeyeceğini açıklaması, dikkatlerden kaçmadı.

Tuğba yarışmada söylemeleri ile öne plana çıkan isim olmayı başarsa da puanlama yönünden istediği seviyeye ulaşamadı. Bunun farkında olan Tuğba da bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda günün birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için harekete geçti.

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Emel ve Kaynanası Şenay

Hafta başında yeni gelen Zeynep, ilk gün puanlamasında günün sonuncusu oldu. Bu da Zeynep için büyük bir zorluğun başlangıcı oldu. Zeynep Salı günü en yüksek puanı almaması hallide, %96,7’lik bir oranda Cuma günü eleme potasına düşmeyi garantilemiş oldu.

Sibel kaynanasında istediği puanları alsa da rakip kaynanaların verdiği düşük puanlardan dolayı, henüz dişe dokunur bir başarı elde edemedi. Bunun farkında olan Sibel, bugün Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Puanlama sonucunda kendisini kanıtlayabilecek puanlar almak istiyor.

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Sibel ve Tuğba 15 puan alan gelin olsa da Emel son anda kaynanasının verdiği beş puan sayesinde, günü 16 puana alarak birincisi sırada bitirdi. Yarışmaya yeni gelen Zeynep ise 11 puanla günü son sırada tamamlayabildi. 

Zeynep yarışmada kalabilmek için, Tuğba ve Sibel de Emel’e karşı güçlü bir rakip olduğunu kanıtlayabilmek için bugün Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı puanlaması sonucunda en yükse puanı alabilmek için çabalayacaklar

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı Puan Durumu

29 Ağustos Pazartesi günü beşinci sezonun ikinci haftası başladı. İlk bolümde Emel 16 puanla günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin oldu. Birazdan Nursel Ergin’in vereceği, 30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması başlayacak. Toplam puan durumu sonucu olan, Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı puan durumu sonucu ise dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonucunda %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Gelinler yarışmada varlıklarını sürdürmek ve bilezikleri almak için gelseler de her biri bu amaca ulamadan yarışmadan eleniyor. Tuğba bunlardan biri olmamak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Haftanın ilk bölümünden kaynanasından aldığı beş puanla rakiplerinin sadece bir puan önüne geçen Emel, her ne kadar puan tablosuna göre ilk sıraya yerleşse de Sibel ve Tuğba hemen onun ensesinden yer aldı. Emel rakiplerinden sıyrılıp, beş bilezik için iddialı olabilmesi için 30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, tüm rakiplerini geride bırakabilecek puanlar almak zorunda. Aksi halde bilezikler elinden kayıp gidecektir. 

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Zeynep ve Kaynanası Emine

Sibel ve Tuğba bilezikler için, Emel başarısına başarı katmak için Zeynep ise yarışmada kalabilmek için bugün ki puanlamada en yüksek puanı almak için çabalayacaklar.

Nursel Ergin Salı günü kaç puan verdi? 30 Ağustos Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel beş puanı hangi geline verdi? Salı en yüksek puanı kim aldı? Salı çeyrek altını kim aldı? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinden açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Puanları (30/08/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Ağustos Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 5
Emel: 3
Sibel: 1
Zeynep: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 5
Emel: 2
Sibel: => Filiz’in Gelini 2
Zeynep: 1

*************************
” 30 Ağustos 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: => Şenay’ın Gelini 5
Sibel: 3
Zeynep: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 1
Emel: 3
Sibel: 5
Zeynep: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Tuğba: 5
Emel: 1
Sibel: 3
Zeynep: => Emine’nin Gelini 2

*************************

Gelinim mutfakta 30 Ağustos Salı Toplam Puanlar

Tuğba 5 5 1 1 5 17
Emel 3 2 5 3 1 14
Sibel 1 2 3 5 3 14
Zeynep 2 1 1 1 2 7 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Ağustos – 2 Eylül Haftası) – Salı

*************************

Tuğba: 15 + 17 = 32
Emel: 16 + 14 = 30
Sibel: 15 + 14 = 29
Zeynep: 11 + 5 = 16

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Salı Puanlama Sonuçları

*************************

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ TUĞBA
Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  TUĞBA
30 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ZEYNEP

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba Fragmanı İzle

30 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu %100 netlik kazandıktan sonra, gözler haftanın üçüncü bölümünd çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile Kanal D ekranlarında gelecek olan, Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu