Gelinim Mutfakta

30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları (Günün Birincisi) Sonuçlandı

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Pazartesi günün birincisi kim oldu? Son bölümde bilezikleri ilk defa kazanan Goncanur, bu haftada aynı şeklinde haftayı zirvede tamamlamak için bugün Gelinim Mutfakta 30 Aralık Pazartesi Puanları sırasında kaynanası Ayten’in yardımı ile bileziklere adım adım yaklaşmanın hayalini kurarken, Elif ise uzun süredir kazanmadığı bilezikleri almak için ilk günden ipin ucunu tutmayı planlıyor.

=> Gelinim Mutfakta 30 Aralık 2021 Perşembe Günün Birincisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün günün sonunda 30 Aralık puan durumu sonucunda günü çeyrek altını kazanarak bitirmek isteyen Elif, kaynanası Çiğdem’in uzun süredir 1-1-1-5 gibi bir puanlama yapmadığı için bilezikleri de alamıyor. Bu hafta bu duruma karşı yeni bir yöntem geliştireceğini düşünüyoruz.

=> Bu arada [pembebuton]20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı[/pembebuton]? sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Açıklandığı AnTabi son bölümde başa baş bir şekilde final aşamasına gelen Aydan ile Goncanur arasında bilezikler 9 puan fark aratarak Goncanur’a gitmesinden dolayı, 30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında işi sıkı tutup, kayıpsız şekilde haftayı birinci bitirmek istiyor.

Bu arada [pembebuton]13 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Puanlama kısmın da Hülya kaynana bol birli bir puanlama yapınca diğer yarışmacılar bu duruma tepki verecek. Ancak kaynana Hülya son bölümde kazanacağını düşündüğünü bilezikleri avuçlarının arasında gitmesine sinir olduğu için bu hafta böyle bir durum olmaması için ilk günden gelinine 5 verip, diğerlerine 1 vermeye çalışacak. 

=> Bu arada [pembebuton]6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Aydan Ve KaynanasıAydan’ın yüzünün düştüğünü fragmanda gördüğümüzde anladığımız tek şey Hülya bol birli puanlama yaptı ama gelinini 30 Aralık Pazartesi puanları verildiği 5 puan kendisine denk gelmedi.

=> [mavibuton]3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

30 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın da kaynanaların savaşı olacağı çok belli. Özellikle kaynana Çiğdem, Hülyanın bu hafta boyunca bol birli bir puanlama yapacağına dair söz vermesinden dolayı, kendisi de Salı gününden itibaren benzer bir puanlama ile adeta kılıçları çekecek.

=> [pembebuton]2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuHaftanın ilk günü hem çeyreği almak hem de zirvede günün tamamlamak dışında bir çok avantajları var. Eski yarışmacılar bu avantajları test ederek öğrendiler. Ancak yeni gelen yarışmacı Burçin ise yarışma programını bol bol izleyerek, adeta o yarışmada uzun zamandır var gibi davrandığı için Pazartesi kazanılacak avantajların farkında. Neydi o avantajlar derseniz;

 • İlk günden diğerlerine puan farkı atmak
 • Eleme potasından bir adım uzak kalmak
 • Çeyrek altın alarak haftaya başlamak
 • Yeni gelen Burçin ilk günden kendisini kanıtlamak
 • İlk günden bileziklere adım atmak

=> [mavibuton]1 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Burçin ve Kaynanası

Yukarıda bulunan avantajları elde etmek isteyen yarışmacılar, 30 Aralık Pazartesi bugün günün birincisi olmak için elinden gelenin fazlasını ortaya koyacak. Özellikle yeni gelen Burçin daha ilk dakikadan Elif’e ayva vermesi, hem tartışmaya hem de yarışmaya geldiğini gösteriyor. 

=> [mavibuton]31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün Kim Birinci sorusunu merak ettiğinizi biliyorum. Bu hafta Elif’in bilezikleri alma zamanı geldiğini ama yeni gelen Burçin bu maaş gününü bir hafta geçiştirebileceğini düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Pazartesi Puan Durumu

30 Aralık 2019 Pazartesi günü 426. bölümü ile 2019 yılını kapatıp, 20202 yılını birlikte açacağımız yeni bir haftaya başlayacağız. Geçtiğimiz hafta bilezikleri hanesine yazdırmayı ilk defa başaran Emine’nin gelini Goncanur eskisinden daha tecrübeli bir hale geldi. Artık bilezikler kazanmanın duygusunu da yaşayan Goncanur uzun zamandır yarışmada olsa da ilk defa kazandı. Bu başarısını Gelinim Mutfakta 30 Aralık Puan durumu sonucunda da devam ettirmek istiyor. 30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Belirleyen Kaynanalar

Bugün 30 Aralık Pazartesi Puanları sonrasında, kaynanaların ilk verdiği puanlar haftanın gidişine de yön veriyor. Kaynana Hülya hanım puanlama yaptıktan sonra sanırım gelinini bulup, diğerlerine 1 verdiği için çevreden gelen tepkilere karşı şöyle bir açıklama yapmak durumunda kaldı.  

“Puanlarımı biraz dizginleyeceğim ve bu hafta bilezikleri biz alacağız.”
Kaynana Hülya

Gelinim Mutfakta Son bölüm de en yakın rakibine 9 puan fark atarak 65 puanla haftayı zirvede tamamlayan Goncanur sonunda bilezikleri hanesine yazdırmayı başardı. Kendisi ile beraber yakın zamanda gelen Aydan 10 bilezik sahibi iken, kendisi yani Goncanur ilk defa bilezikleri kazandığı için bu hafta aradaki açığı kapatmak için elinden geleni yapacak. Not: 30 Aralık Pazartesi puan tablosu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunda zirvede kalmayı başaran gelin, hafta finalinde bilezikler için en güçlü yarışmacı olacaktır. 

Elif uzun süredir bilezikleri alamadığını ve genel de ayda bir bilezikleri kazanması, akıllara hep şu soru geliyor. Elif’e ayda bir maaş gibi bilezik mi veriyor? Bu puanlama gerçek mi? Soruları zaten uzun zamandır konuşulsa da Elif’in aldığı ayda bir bilezik bu olayı daha da çok dillendirilmesine neden oldu. Not: 30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu yazının en sok kısmında verdim.Gelinim Mutfakta 30 Aralık Pazartesi Günün Birincisi Aydan

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu sizlere açıklamadan önce günün yemeğini ve malzeme listesi hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Bu haftanın başında yani 30 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce kaynanaların puanlama yapacağı ve sunum kısmına getirilecek olan günün yemeğinin ismini ve hangi malzemelerle birlikte yapıldığını açıkladıktan sonra, bugün çeyrek altını kim kazandığını sizlere açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Makarna Böreği

 • Yarım paket Kelebek makarna
 • 2 adet hazır yufka
 • 3 çorba kaşığı kadar tereyağ
 • 1/2 kilo az yağlı beyaz peynir
 • Bir miktar maydanoz

Sosu için;

 • 3 adet yumurta
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 su bardağı süt
 • 1/2 çay bardağı sıvı yağ

Üzeri için;

 • 1 Çorba kaşığı tere yağ

30 Aralık Pazartesi, günü başlayan bu hafta yeni yılı karşılayacağımız hafta olacak. Geçtiğimiz sene yılbaşı için çok özel kurabiye ve pastalarla karşıladığımız yeni yılı bu sezon da yine harika yemeklerin yapıldığı bir hafta geçireceğiz.

Bu hafta ilk olarak Makarna böreğini yapacak olan gelinlere Fatih Ürek 50 dakika süre verdi. Bu süre içinde makarnaları sert kalmamasını, böreğin de tam kıvamında pişmesi konusunda gelinleri ikaz etti.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? İlk bugün bu başarıyı yakalayacak olan çok büyük avantaj elde edeceği için gelinler kıyasıya yarışacaklar. Tabi yeni gelen gelin de söylemleri ile oldukça iddialı birisi olduğunu göstermiş oldu.

Burçin daha ilk günden, yan bugün çeyrek altını alması halinde eskilerden birisine şimdiden yol gözüktü demektir. Gelinim Mutfakta 30 Aralık Pazartesi Puanlaması Yapacak Kaynanalar

Bugün çeyrek altını kimin kazandığından çok, yeni gelen Burçin’in kazanıp kazanmaması bence daha önemli. Bakalım Burçin, 30 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması sonrasında bugün günün birincisi kim olduğu alt kısımdaki puanlama sonucunda sizleri bekliyor. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Puanları (30/12/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Goncanur : 2
Burçin : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 4
Goncanur : 1
Burçin : 1

*************************
” 30 Aralık 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 2
Aydan : 2
Goncanur : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Aydan : 2
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 5
Burçin : 3

*************************

Gelinlerin 30 Aralık 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 1 5 2 1 9
Aydan 5 4 2 2 13
Goncanur 2 1 1 5 9
Burçin 3 1 5 3 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Aralık – 3 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 9
Aydan  : 13
Goncanur : 9
Burçin : 12

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 30 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
30 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF & GONCANUR

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Aralık 2019 Salı Fragmanı İzle

31 Aralık 2019 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü ile başlayan programın sonraki bölümü olan 427. bölümün fragmanı yani 31 Aralık Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu