Zuhal Topal'la Sofrada

30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Fatma Sandık)

30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Fatma Sandık yarışacak. Henüz 21 yaşında olan Fatma hayalindeki menü ile her ne kadar kaynanaların karşısında çıksa da gerek market alış verişini gerekse menüdeki yemekleri tecrübe etmediği için sıkıntı yaşayacak. Dikkat: 30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi cevabı yazımızın sonunda verdik.

=> 30 Aralık 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta birinci olan gelin, kaynanalar karşı kendisi çok iyi savunan ama bunu kaynanalar yanlış anladığı için Saadet Kaçar’ın hakkını yese de final de yine birinci olan Saadet gibi Fatma da aynı yoldan ilerliyor. Kaynanaların karşısında durup, her söylediğine karşı çıktı. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? (30 Aralık Pazartesi) sorusunun cevabı bu yazının en sonunda verdik.

=> Bu arada [pembebuton]13 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Bugün[/pembebuton] verilen puanları görmek için tıklayınız.

30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana=> Bu arada [pembebuton]6 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 30 Aralık Pazartesi puanları sırasında Fatma istediği puanlar alamayacağını oldukça farkında. Zira yapamadığı salatası nedeni ile kaynanaların önünde 1 ve 2 vermesi için hiç bir engel kalmadı. 

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 3 Ocak Cuma Parayı Kim Aldı[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Fatma kaynanaların 1 ve 23 vermemesi için aba altından sopa gösterip, siz bana düşük verirseniz kaynanam da sizle düşük verecek şeklinde ikazda bulunan cümleler kullandı.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bugünkü Bölüm 3 Ocak Cuma[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Tabi kaynanalar bu ikazlara aldırış edecek mi? Yoksa umursamayıp, Zuhal Topalla 30 Aralık Puanlaması sırasında çatır çatır bir ve ikiler havada mı uçuşacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

=> [pembebuton]2 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada 30 Aralık 2019 Bugünkü Bölüm Puanları

30 Aralık 2019 Pazartesi günü beş yeni gelin ve onların 5 kaynanası ile haftaya başladık. 3 Ocak 2020 tarihinde son bulacak. Bu hafta [pembebuton]30 Aralık-3 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Aralık Pazartesi (2019)

30 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Fatma Sandık. Haftan ilk günü yarışan ve henüz 21 yaşında ve 5.5 aylık evli olan Fatma yeteneklerini kaynanalara kanıtlamak ve ilk günden zirvede yer alıp, bir daha oradan gitmemek için plan yapsa da evdeki hesap çarşıya uymaz derler ya Fatma’nın hayalleri evdeki yarışmaya uymadı. Dilerseniz önce yarışmacıları tanıtalım. Daha sonra üzerine konuşmaya devam edeceğiz.

=> Bu arada [pembebuton]31 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

30 Aralık 2019 Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

30 Aralık 2019 Pazartesi haftanın ilk bölümün de yani 306. bölümde yarışacak olan Fatma Sandık ile kayın validesi Nalan Sandık hakkında ki bilgileri hemen alt kısımda açıkladık.

Fatma Sandık (30 Aralık Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Fatma Sandık - 30 Aralık Pazartesi

 • 21 yaşında
 • 5 aylık evli
 • Aslen Çanakkaleli
 • Çok Hırslı
 • Ailelerinden habersiz evlenmiş
 • Kayın Validesi ile iyi anlaşıyor
 • Eşini çok kıskanıyor

Nalan Sandık (20 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

30 Aralık 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Nalan Sandık - Yarışmacı Kaynana

 • 48 yaşında
 • Sessiz birisi
 • Gelinin Çok Seviyor
 • Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Ordulu
 • Eleştirmeyi çok seviyor

Haftaya yine düşük puanlarla başladık. Zira ilk gün yarışan Fatma, yemeklerini tam olarak yetiştiremediği gibi yemeklerindeki eksik menü nedeni ile haftaya düşük puanlarla başladık. Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar maalesef ki haftanın gidişatını %100 etkileyecek.

Bugün yarışan Fatma Sandık eşi ile tanışma hikayesine değinmek istiyorum. Eşi kafede çalışırken tanıştıklarını ve zamanla evlenmeye karar verdiklerini açıkladı. Ancak ailelerine haber vermeden evlendiklerini açıkladığında, sunucumuz şok geçirdi. Not: Zuhal topalla 30 Aralık puanları yazının en son kısımda verdik.30 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Bugün Yarışmacıları

Her zaman bu yarışmada en korktuğum ve en çok sinir olduğum olay, ilk gün yarışanların düşük puanlar alarak haftaya başlaması. Zira ilk gün düşük puanların vermesi, hafta boyunca diğer gelinlerin de düşük puanlar almasına neden oluyor. Bu hafta anlaşılan sık sık bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? diye merak edeceğiz.

Zuhal Topal 30 Aralık Pazartesi kaç puan verecek? İlk tahminlerime göre en fazla 5 puan alacağını ama kesinlikle 6 ve üst puanları maalesef Fatma Sandık göremeyecek. Şimdi Fatma’nın tam olarak yetiştiremediği menüsüne bir göz atalım. Zira bugünkü bölümde verilen puanlar bu menüye gelecek.

30 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Fatma’nın Menüsü 

 • Tarhana Çorbası
 • Tavuklu Börek
 • Patates Yatağında Permasanlı Mantar
 • Ali Nazik
 • Fırında Soslu Makarna
 • Mevsim Salatası
 • Peksimet Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 30 Aralık Günün Menüsü (Fatma'nın Menüsü)


Haftanın ilk bölümü olan 30 Aralık 2019 Pazartesi günü kaynanaların puanlama yapacakları ve tadımlayacakları menüyü gördüklerinde standart bir tepki geldi. Ben de Fatma’nın menüsüne baktığımda aman aman ortada çok zorlayıcı bir menüsü yok. Ancak buna rağmen yarışmanın heyecanı ile salatasını yetiştiremedi. Not: Zuhal Topalla 30 Aralık Puanlaması.

Kaynanalar menüyü gördüklerinde sevinen de oldu. Küçümseyen de oldu. Kaynanaların menüyü ilk duyduklarında verdiği tepkiyi aynen aktarıyorum.

“=>Menü çok uğraştırıcı değil
=>Bu menüde hiç bir şey yok
=>Ben bu menüyü 30 dakikada çıkartırım
=>Bu menü, benim menümün yanından bile geçmez”
Kaynanalar

Sözleri ile ilk gün yarışan gelinin menüsüne karşı böyle savundular. İlk gün yarışan gelinin puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 30 Aralık Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Fatma’nın Puanları)

Ayşe  6
Meliha  3
Sabahat  3
Gönül  1
Zuhal Topal    4
TOPLAM   17

**30 Aralık 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 30 Aralık Pazartesi 2019 Fragmanı (306. Bölüm)

21 yaşında ve 5,5 aylık evli olan Fatma Sandık’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 306. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu