Gelinim Mutfakta

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe günün birincisi netlik kazandı! 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda son puan durumu sonucu belli oldu! Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 30 Aralık Perşembe bugün kim birinci oldu? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Yeşim kaç puan aldı? 30/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 30 Aralık Puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Güncelleme (31/12/2021) 30 Aralık Perşembe günü 19 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Deniz 6 puanla günün sonuncusu oldu. Deniz bu puanlarla eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe Puanları ile son puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözleri hem bugün eleme potasına düşen yarışmacıda olacak. Hem de Miyase’nin puanları üzerinde olacak.

=> 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase hafta başında aldığı iyi puanlarla kimi zaman günün birincisi, kimi zaman da en iyi ikinci olmasının verdiği avantajla, Perşembe günü puanlaması öncesinde 53 puanla, yarışacak. 

=> 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Bugün 30 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 30 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son bölümde Yeşim’in iyi puanlar alıp, mevcut konumu yükseltmesi beklenirken, Yeşim günün sonuncusu olmasından dolayı, Yeşim için tehlike çanları çalmaya başladı.

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları %100 sonuçlandığında, bir gelin kesin olarak Cuma günü eleme potasın da yarışacak. Bu yarışacak isim eğer yeni gelen olması halinde, kesinlikle yarışmadan elenecektir.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Programın başında beri tutulan istatiksel veriler ışığında, hafta başında yarışmaya dahil olan ve geldiği hafta eleme potasına düşen yarışmacı, kesinlikle yarışmadan elenmekte. 

Son bölümde aldığı puanlarla Yeşim 34, Deniz ise 36 puanla üçüncü sırada yer aldığı görülüyor Yeşim kendisini kurtarması için kesinlikle, bugün 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması ve bugün çeyrek altını alması gerekiyor.

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Geçtiğimiz haftalarda aldığı yüksek puanlarla fırtınalar estirirken Damla, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında eski günlerdeki olduğu gibi yine yüksek puanlar alıp, bu hafta bilezikleri koluna takmanın hesaplarını yapıyor.

 

Yarışmacı Miyase, Nuray kaynana ile kendi kaynanası arasında ki yakınlığı bozmak adına, kendi kaynanası Sevilay’ın telefonunu alıp, Nuray kaynananın numarasının yerine, kendi numarasını yazdığını fark eden Sevilay kaynana, gelinine şu sözleri sarf etti. İşte kaynana Sevilay’ın o sözleri;

“Sen gelinliğini bilmediğin müddetçe, ben de kayınvaliden değilim!” Yarışmacı Kaynana Sevilay

Sözleri ile yarışmacı Kaynana Sevilay, Miyase’nin telefonunu alması ve Nuray kaynananın numarası yerine kendi numarası ile değiştirmesine çok ama çok sinir oldu. 

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası

Kaynana Sevilay son zamanlarda gelini Miyase ile sorunlar yaşıyor. bugün de günün yemeğini yaparken gelini ile tartışması dikkatlerden kaçmadı. Kaynana Sevilay’ın  mevcut durumu, bugün Gelinim Mutfakta 30 Aralık Puanlama sırasında nasıl etki edeceği şimdiden merak edildi. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de hem günün birincisi olan hem de çeyrek altını kazana isim Damla Saçıkara oldu. Damla eski performansını yakalamak için bugün de en yüksek puanları almak için kolları sıvadı. 

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yarışmada en tecrübeli isim olduğunu öne süren ve yarışmanın demir başı olduğunu iddia eden Yeşim, Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe puanlaması sonucunda, yine günün sonuncusu olması halinde, Cuma günü kesinlikle eleme potasına yarışacak. 

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe Puan Durumu

27 Aralık Pazartesi günü Miyase, Salı günü Yeşim e Çarşamba günü ise Damla çeyrek altını alan isimler oldu. Adım adım hafta finaline giden yarışma programında haftanın dördüncü puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler günün sonunda %100 netlik kanacak olan, Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe puan durumu sonucu üzerinde olacak. Zira bu sonuca göre bir gelin eleme potasına düşecek. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Çarşamba puanlaması ile Yeşim en geride olan yarışmacı olurken, bu hafta yarışmaya dahil olan Deniz de iki puan ilerde ama eleme potasına çok yakın bir konumda yer almakta.

Deniz hem kendi sıralamasını yükseltmek hem de bu hafta elenmemek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Deniz ve Kaynana Ayşe

Son bölümde aldığı yüksek puanlarla Damla mevcut durumunu bir tık yükseltirken, hala bileziklere çok uzak, eleme potasına çok yakın durmakta. Damla bu durumunu kurtarmak, 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu da bileziklere en yakın isim olmak için bugün en yüksek puanı alan gelin olmak için harekete geçti.

Nursel Ergin beş puanı kime verdi? 30 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Damla kaç puan aldı? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? 30 Aralık Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki tablo içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Puanları (30/12/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

30 Aralık Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 3
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayşe’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 4
Damla: 5
Deniz: => Ayşe’nin Gelini 1

*************************


” 30 Aralık 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 5
Deniz: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 5
Damla: 1
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 30 Aralık Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 5 3 1 3 4 16
Miyase 4 4 4 5 1 18
Damla 3 5 5 1 5 19
Deniz 1 1 4 1 1 8 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27-31 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 34 + 16 = 50
Miyase: 53 + 18 = 71
Damla: 45 + 19 = 64
Deniz: 36 + 6 = 42

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 30 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
30 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Fragmanı İzle

30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu kesin olarak netlik kazandığında, bir yarışmacı eleme potasına düşecek. Gözler ise haftanın finaline çevrilecek. İşte hafta finali ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Yeşim kalsın deniz gitsin belki de ne biliyorsunuz bakarsınız yesimi yarışma heyeti kurtarır.

   1. Beyhan hanım sağolsun Yeşimi her seferin de yakıyor.. mükemmel bir tabağa nasıl 1 verirler izlemek istemiyorum artık Yeşim’in hakkını hep yiyorlar olmamış çiğ tabağa 5 puan veriyorlar kafayı yiyeceğim sinirden çok haksızlık yapıyorlar Yeşim’in sabrını takdir ediyorum 👏🏻👏🏻👏🏻

 2. Gelinim mutfakta kalıcı sunucu belli oldu nursel ergin sunacakmış hep daha yeni öğrendim harbi şaşırdım inanmıyordum senin düşüncen ne simdi merak ediyorum doğru tercih mi bu

 3. beyhan yemek tadarken not tutman lazım sende hafıza kaybı var ceviz yemen lazım fosfor eksikliğide var yani sen alzeymirsin ah sevilay gudubet kadın sunucunun 5 verdiği tabağa 1verdin bir an evel def olup gitmeni temenni ediyorum bile bile yeşimin hakkını yediniz ha orda hiç bir yarışmacı benim yakınım değil ama bariz bir şekilde yeşimin hakkını yiyorsun sevilay müsvettesi nursel sende adil kadın rolünü bırak komşunu kulağını duvara dayayrak dinliyorsun bunuda utanmadan ekranlarda dile getiriyorsun sen önce aynaya bak sonra ayşe kaynanaya ahlak dersi ver zaten seni hiç sevmedim nursel çok ama çok yapmacıksın

 4. dediğin doğruysa hiç iyi olmamış asla nursel doğru isim değil ali songül karlıdan sonra en kötü sunucu kanal d ne yaptığını bilmiyor iyice saçmalamaya başladı bu programın yapım ekibide çok kötü acilen köklü değişikliğe gitmesi lazım yoksa bu gidiş iyi değil gelelim yarışmaya bu programa ilk defa biri baksa yemek yarışması olduğunu zor anlar bu ne ya dram gözyaşı acıtasyon ya insanlar yakınlarını kaybediyor ekonomiyle cebelleşiyor geçim sıkıntısı çekiyor sanki dünyada bir tek ayşeyle denizin derdi var zaten kanal d reyting peşinde sunucunun fitne sorularına sazan gibi atlıyosunuz milyonların gözü önünde özelinizi neden paylaşıyorsunuz ayşe deniz yanlış programa gelmişsiniz doğru adres müge anlı elenince oraya gidin bence

 5. nuray kaynana sen harikasın çok nadiren yanlış puan versende genelde adil puan veriyorsun nuray sen adil bir kadınsın seni sevdim sen bu yarışmadan asla elenme damlayı ne kadar sevmediysem seni aksine çok sevdim bu yarışmaya bakmamın en büyük sebeblerinden biride senin adil puanların bravo nuray bu arada yeşimin denizle puan varkını birazda olsa açmasına sevindim yarın büyük gün acilen beyhanının kendine gelmesi lazım beyhan iyi yemeklere yüksek puan verse her şey hallolacak çünkü ben genelde yeşimin iyi yemek yaptığına inanıyorum

 6. yeşim eğer elenmezse bu haftadan çok dersler çıkarması lazım sağın solun oyunlarına gelmemesi sadece yemeğine odaklanması lazım sadece yeşimle iş bitmiyor beyhan kaynananın kafasını toparlamaı gerekiyor yoksa sevilay sinsisi hak yiyenin sancak taşıyanı altınları götürür anladığım kadarıyla bu siteye yorum yapanların çoğunluğu sevilayı sevmiyor

 7. çeyreği miyasenin 1 punla kaçımasına sevindim özellikle sevilayın modu düşmesi çok hoş oluyor

 8. yarın kıran kırana mücadele var damla ile miyase bilezik için yeşimle deniz elenmemek için miyase bilezik için bir adım önde yeşimde elenmemek için avantajlı bence yeni gelenler gitsin ikiside çok soğuk hem problemliler sorunlarını kendi aralarında halletsinler nursel gibilerede fırsat vermesinler yeterince milyolara rezil oldular gönlüm madem yeşim bilezikleri kazanamıyorsa istmeyerek olsada damlanın kazanmasından yana miyasenin zerre kadar kazanmasını istemiyorum inşallah öbür hafta sevilayla miyase elenir gider birde artık daha dişli yarışmacıların gelmesini temenni ediyorum

 9. bir taraftan ağlıyorlar bir taraftan kıvırıyorlar ne ararsan var sadece samimiyet yok birde adalet yok

 10. Gelinim mutfakta yarışması iyi gidiyor bugün adil puan veren nuray hanim di damlanın kayınvalidesi yani harbi gelinim mutfakta yi hala bakiyormusun harbi merak ettim boş ver sunucu kim oldusa önemli değil burda sunucu sunması önemli değil yarışmacılar daha önemli bir de yarin yılbaşı diye eleme yapmayacaklar mis nasıl cevap bekliyorum senden düşüncen ne yarin harbi gelinim mutfakta evet reyting için yapıyorlar boyle gelinim mutfakta evet kurgu programı olabilir ama kurgu da olsa izleniyor çok tabiki önceden gündüz kuşağı izlenmez di simdi izleniyor nasıl oluyor bu şaşırıyorum sezon başında gelinim mutfakta iyi reyting alamıyordu simdi iyi reyting aliyor bir gelinim mutfakta izleyicisi olarak sunu diyorum gelinim mutfakta reytinglerin çok izlenmesi nedir sence harbi gelinim mutfakta total de çok izleniyor ab si iyi değil abc de idare eder reyting aliyor gelinim mutfakta total izleyicisi dir tabiki ben gelinim mutfakta kanal d izleyicisiyim tabiki harbi

 11. evet bakıyorum ali yareninen aslıhanın gitmesi reytinglerin yükselmesine sebeb olmuş olabilir şimdi sırada sevilay var onlarda giderse daha iyi olur diyorum sunucu önemli bu programa yakışır biri olması lazım ali ben bir yarışmayı sevdimmi reytingler umurumda olmaz bakarım zaten ben kolay kolay reyting takip etmem yeterki programı seveyim önemli olan benim için budur şu anda gelinim mutfaktaya bakıyorum ali

 12. gelinim mutfakta 3 cü 1.87 alan sunucu oldu nursel ergin boylece songül karlı ve turgay başyayla nin aldığı reytingine ortak oldu simdi tabiki nursel ergin 1 87 yi geçecek mi göreceğiz gelinim mutfakta da iyi sunmasa 1 87 nasıl alırdı nursel ergin tabiki harbi gelinim mutfakta cuma reyting rekoru gelecek mi bugün bakalım izleye cem saat 13 de kanal d ekranının başına gececem harbi gelinim mutfakta yi sakin kaçırmayın çok güzel bir bolum var bugün saat 13 de kanal d de gelinim mutfakta kanal d nin en çok izlenen gündüz kuşağı programı olmaya devam edecek tir gelinim mutfakta şuana kadar 835 ci bolumu izleye cem bugün en çok bolum izleyen kişi ben olacam gibi görünüyor kanal d de tabiki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu