Gelinim Mutfakta

30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Elif’e Yaradı

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çarşamba günün birincisi kim oldu? Çiğdem hanıma inat, Melike bir atılım yaptı desem sanırım yanlış telaffuz etmiş olacağım. Dün ilk defa beş puanın yanında 4 puan veren ve bu tabak da güzel yapmış. Hakkını yemeyeyim dediği için çeyrek altını alan Melike, Çiğdem hanımın bir nevi desteği ile eleme potasından kendisini uzaklaştırmayı başardı. Bakalım Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çarşamba Puanları sırasında  Melike nasıl puanlar alacak? Dikkat: 30 Ekim puan durumu sonucu yazının sonunda verildi.

=> Bu arada [mavibuton]20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucun da birinci kim oldğunu görmek için lütfen tıklayınız.

İlk geldiği hafta Melike ile Çiğdem hanım arasında ciddi çatışma yaşandı. Hatta Çiğdem hanım Melike’yi göndermek için üstün bir çaba sarf etse de yarışmadan Aysu elenmesi ile Melike kalmayı başardı. Dün Melike’ye iyi puan veren Çiğdem kaynananın bugün 30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında vereceği puanlar şimdiden merak konusu oldu.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çarşamba Bugün Kim Birinci[/mavibuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız. Gelinim Mutfakta Bugün 383 bölüm - 30 Ekim 2019 Çarşamba30 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında kim kime nasıl tüyo veriyor? Yada veriyor mu? Dün bu konuda bir oylama yaptım ve çıkan sonucu ayrıca paylaşacağım. Ancak bu konu hakkında Çiğdem hanım Aysel hanım ile gelini Duygu’ya söylediği sözleri aynen aktarıyorum.

==>  [pembebuton]6 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

“Ben bunları dışarıda o taktikleri verirken birbirini gördüm. Anne şöyle yaparsam bu dört, anne böyle yaparsam iki. Ne demek oluyor bu?”

Sözleri ile yayın dışında gelin ve kaynana birbirlerine puanlama esnasında kopya verdiğini ima etti. Tabi Çiğdem hanımın bunu kanıtlaması oldukça zor. Bu dediği her ne kadar doğru da olsa önce Çiğdem, kendisine bakmalı ve gelini Elif’in tüyolu tabaklarını açıklamalı. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 30 Ekim Günün birincisi kim olduğu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

==>  [pembebuton]1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGelinim Mutfakta 30 Ekim Puanlama kısmında haftanın belki de en önemli sonuçlarını almak için geçilecek. Zira Çarşamba günü gelmeden Elif en yakın rakibine 6 puan fark atmayı başardı. Çarşamba puanlaması sonrasında bu sayı 10 ve üzerine çıkması halinde elif gene geçtiğimiz haftalar da olduğu gibi Perşembe gününden bilezikleri almayı garantileyecek.

==>  [pembebuton]31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.
Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çarşamba Günün Birincisi olamayan Fadime
30 Ekim Çarşamba puanları henüz kaynanalar tarafından verilmeden ilk iki gün kendi gelinin bulan kaynanaların performansına bakacak olursak; Çiğdem hanım fire vermeden iki kez gelinin bulurken, Aysel hanım bir defa Duygu’yu buldu. Şaheste ise Melike’yi bir defa bulurken, bu hafta yarışmaya katılan Fatma hanım gelini Fadime’yi hiç bulamadı.

Kaynanaların hafta başından itibaren performansları da tabi doğal olarak toplam puan durumuna direk olarak yansıyor. [saritext]30 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu[/saritext] açısında gelinin en çok bulan Çiğdem, gelinini Elif zirveye taşırken, gelinini bir defa bulan Şaheste gelinini ikinci sıraya taşıdı.Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çarşamba Puanları Veren Aysel Hanım ve Gelini Aynı şekilde bir defa gelinin bulan Aysel hanım da gelini Duygu’yu üçüncü sıraya taşımayı başardı. Kendi gelinin hiç bulamayan Fatma’nın gelini de doğal olarak kaynanasının performansına doğru orantılı bir şekilde son sırada yer aldığını görüyoruz. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu hali ile sıralandığını ama bugün büyük bir değişim göstereceğini düşünüyoruz.

Bugün çeyrek altını alan gelin, yine Çiğdem’in gelini Elif olması halinde, bu hafta %90 oranında bilezikleri Elif’in alacağı konusunda bizler açısında bir kanı oluşturacak. Her defasında Elif’i bulmayı başaran Çiğdem, bu performans ile gider ise Elif’in önünde kimse durmayacak gibi duruyor. Umarım güçlü bir yarışmacı gelir de kısa süre içinde Elif’i alt etmeyi başarır.30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapıldığı An MelikeGeçtiğimi hafta finalinde beş altın bileziği alan Duygu, bu hafta o performansında çok ama çok uzakta seyrediyor. Böyle devam etmesi halinde yarışmadan elenmese de zorlu bir final onu beklediğini söyleyebilirim. 30 Ekim Çarşamba haftalık toplam puanlar belli olmadan, neden Duygu’nun elenmeyeceğini düşündüğümü daha önce instagram adresimizden yaptığımız tahmine dayandırdım.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBugün kim birinci olur? Bu haftanın tahminin instagram adresimiz de yaptık ve Elif’in maaş günü geldiğini ve bilezikleri alacağını yazdık. Daha önce Ezgi’ye ne yapılıyor ise Elif’e de onu yapıldığını, her defasında korunduğunu görüyoruz.

Buradan bazı arkadaşlar bana ve yorumlara karşı kızgın olabilirler. Ben sadece adaleti söylemek zorundayım. Fatih Ürek her defasında Elif’i koruyan açıklamaları, Çiğdem hanım eli ile koymuş gibi Elif’in tabağını bulmasında dolayı, programın inandırıcılığı kayboluyor. Not: Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu yazının ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Puan Durumu İle Günün Puanları

28 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 30 Ekim Çarşamba günü kaynanaların birazdan günün yemeğine vereceği puanlar ile devam edecek. Elif iyi bir konum da ve her an bilezikleri garantileme yolunda emin adımlarla ilerlerken, Melike de bu hafta bilezikleri hanesine götürmek için Elif ile kıran kırana mücadele edecek. Tabi Çiğdem hanım buna müsade ederse. Bugün 30 Ekim Çarşamba Puanları sırasında Çiğdem Elif’e 5, Melike’ye bir vermesi durumunda Melike ciddi kayıp yaşayacak. 30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği AnGelinim mutfakta puanlama kısmında Şaheste kaynananın kesinlikle ama kesinlikle Melike’yi bulması gerekiyor. Aksi takdirde bileziklerin bu hafta ki adresi Elif olacak. Bu bilinç ile Şaheste’nin puanlamasını yapacağını düşünüyorum.

Şaheste gelinin bulur, Melike de diğer kaynanalar dan da yüksek almayı başarıp, 30 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olur ise bu düğümü Perşembe puanları çözecektir.30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Gelinim Mutfakta Son bölüm de Elif, çeyrek altını alan gelin olacakken sade ve sadece bir puan işle hem de kaynanasının fazla verdiği puan ile çeyrek altın Melike’ye gitti. Elbette bu durumu Elif hoşlanmasa da kabul etmek zorunda kaldı. Tabi kaynanasına bir daha yüksek verme tarzında uyarıları da yaptığı için Çiğdem bugün 1-1-2-5 gibi bir puanlama ile karşımıza olacak.30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olamayan Gelinler30 Ekim Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar birazdan günün yemeğini sunum kısmıma getiren gelinlerin yemeklerini değerlendirip, vereceği puanlar sonucunda ortaya resmi olarak çıkacak. Biz de bu anları dakika dakika sizler aktaracağız. Dikkat: 30 Ekim Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından bilezikler konusunda kimin iddialı olduğu ortaya çıkacak. Elif zaten iddialı ama Melike de iddialı mı değil mi birazdan alacağı puanlara göre netlik kazanacak. Melike bugün günün birincisi olur da aradaki puan farkını kapatmayı başarır ise Cuma günü oldukça heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor olacak.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli Bugün 30 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu açıklamadan önce bugün yarışmada hangi yemeğin yapıldığını aktarmak istiyorum. Daha sonra bugünün puanlamasını ve sonucunu vereceğim. 

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Kremalı Mantarlı Fırın Makarna

30 Ekim 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Kremalı Mantarlı Fırın Makarna Malzemeleri

 • 1 paket makarna

Sosu İçin;

 • 1 yemek kaşığı tereyağ
 • 1 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 300 gram kadar mantar
 • 1 su bardağı kadar haşlanmış bezelye
 • 1 su bardağı krema
 • 1 su bardağı kadar kaşar peyniri
 • 5-6 dal dereotu
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1 tatlı kaşığı karabiber

Üzeri İçin;

 • 10 adet frenk soğanı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek, günün yemeği olarak seçtiği mantarlı karnabahar yemeğinin çabuk pişmemesi nedeni ile yarışmacılara 45 dakika süre verdi. Bu süre içinde yarışmacılar dün pişmemiş balık verdikleri için hızlıca yemeklerini bir an evvel fırına koymak için çabaladılar. Sonunda hepsi yemeğini fırına koyup, zamanında bitirmeyi başardı.Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çarşamba Puan Durumu Açıklayan Fatih ÜrekHaftanın ortasında bakalım makarnalı yemeği bakalım hangi gelin daha güzel yapmış. Hangi kaynana kendi gelinin bulup beş verecek? Çeyrek altını bugün kim kazandı? İşte merak edilen Çarşamba puanlaması alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Puanları (30/10/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Duygu : 1
Melike : 5
Fadime : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 2
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Fadime : 4

*************************
” 30 Ekim 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 2
Melike : 5
Fadime : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 3
Fadime: => Fatma’nın Gelini 2

*************************

Gelinlerin 30 Ekim 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 3 1 1 5 10
Duygu 1 2 2 1 6
Melike 5 5 5 3 18
Fadime 1 4 4 2 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ekim-1 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif        : 32 + 10 = 42
Duygu   : 16 + 6 = 22
Melike  : 26 + 18 = 44
Fadime : 14 + 11 = 25
*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE
Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
30 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Ekim 2019 Perşembe Fragmanı İzle

31 Ekim 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 384. bölümü ile gelecek olan programın 31 Ekim Perşembe fragmanı verilmiştir. (Bir sonraki bölüm)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu