Zuhal Topal'la Sofrada

30 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Emine’yi Şok Etti

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 30 Ekim Çarşamba Emine yarışacak. 30 yaşında ve henüz beş aylık bebeği olan özel sektörde Rizeli Emine, kaynanaları sağlıklı menüsü ile etkilemek ve iyi puanlar almak için çabalayacak. Bugün bildiği bir puan var ki o da Behiye hanımın puanı olacak. Zira dün Nazmiye hanım dün anlaşma yaptığı için 6 verdiğini adeta puan verirken itiraf etti. Not: 30 Ekim Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi yazının en alt kısmında verdik.

Güncelleme (06/10/2021) Emine kişisel verilen kaldırılmasını talep etmesi üzerine makalede Emine’nin bilgileri kaldırılmıştır.

=> [pembebuton]Zuhal Topal 20 Kasım Çarşamba Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Nazmiye hanım dün beğendiğini ve adaletli puanlar vermesi gerektiğini söyleyip Çiğdem’e 7 puan verdi. Bu günde Behiye hanım, Nazmiye’nin gelini Emine’ye 7 puan verdi. Ancak onun bu verdiği 7 puandan çok yaptığı açıklama oldu.

=> [pembebuton]13 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanlar[/pembebuton] da kim kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

“Bunu (7 puanı) hak etmedi. Kesinlikle hak etmedi. Bu oyunu yapmam gerekiyordu gelinim için”

Sözleri ile açıkça ortada bir anlaşma var. Tabi bu duruma sunucumuz nasıl müdahale edecek? Şahsen bu duruma tepki olarak diskalifiye mi edecek? Yoksa sunucumuz Zuhal Topal bugün verdiği puanla mı ortaya koyacak? İlerleyen saatler de öğreneceğiz. 

En baştan belli kendi gününe oynadığı yönünde eleştiriler alan Nazmiye kaynana, gerçekten bugün oynadığı da orya çıkmış oldu. Bu arada bu hafta yarışan gelin ve kaynanaları hala tanımıyorsanız, [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ekim-1 Kasım yarışmacıları[/mavibuton] ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Ekim Çarşamba (2019)

30 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Emine. Emine et ağırlıklı bir menü seçmek yerine daha sağlıklı ve adeta diyet denebilecek bir menü ile kaynanaların karşısına geçmeyi planlıyor. Ancak 2,5 içinde verdiği menüyü yetiştirmede çok zorlanacak. Bu duruma kaynanası Nazmiye hanım da şu sözler ile durumu adeta özetler nitelikteydi.

“Evdeki hesap Çarşıya uymuyormuş”
Emine’nin kaynanası Nazmiye

Menüsünü istediği gibi kaynanaların önüne sunamayan Emine, doğal olarak kaynanalardan yüksek puan bekleyemedi. Lakin Nazmiye ile Behiye arasındaki anlaşmaya göre Behiye 7 puan verince aradaki anlaşma da gün yüzüne çıkmış oldu.

30 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Emine'yi Şok Etti resmi

==>  [pembebuton]6 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Çarşamba günü (30 Ekim 2019 Çarşamba) yarışan yarışmacımız Emine  ile kaynanası Nazmiye Yazıcı hakkındaki tüm bilgiler, hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. 

==>  [pembebuton]31 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Emine  Nazmiye’nin Gelini

 • Nazmiye’nin gelini
 • Kendisine güveniyor
 • İddialı biri

Emine’nın isteği üzerine makalede kişisel bilgileri kaldırılmıştır

 Nazmiye Sağlam (Kaynana)

 • Aslen Rizeli
 • 51 yaşında
 • Rize ilinde ikamet etmektedir
 • 4 çocuk annesi
 • Çocuklarının ikisi evli ikisi bekar 
 • Çok seviyor ballık yağlı hamurları
 • Gelini emine’ye çok güveniyor

Programda özellikle protein ağırlıklı yemeklerin yapıldığını biliyoruz. Emine bugün farklı bir yoldan gidip, kaynanaların sağlığını düşünüp daha hafif ve diyet tarzı bir menü ile çıktı.

Bu menüyü gören kaynanalardan Yasemin hanım bu menüye Fransız kaldığını söyledi. Bakalım Yasemin kendi gününde düşük veren Nazmiye’nin gelinine Zuhal Topal 30 Ekim Puanları verildiği esna da bakalım nasıl puanlar erecek? İzleyip, göreceğiz.

İlk gün yarılan Rabia istediği menüyü çıkartamadı. Bazı yemekleri de diri kaldığı için sunucumuzdan da yüksek puanları alamadı. Kaynanası da bu duruma karşı sesini çıkartamadı.

Kendi gelinini eleştiren kaynanaların gelinlerine karşı intikamını almaya devam ediyor. Bu sebeple Yasemin bugün iyi puanlar vermeyeceği çok açık. Behiye de 7 puan vereceği için büyün iş bugün 30 Ekim Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusuna kalacak. Biz de bu anı sizlere dakika dakika vereceğiz

30 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Emine’nin Menüsü 


 

 • Kremalı Sebze Çorbası
 • Mantarlı Ispanaklı Volovan
 • Kabak Tarator
 • Et Sote Parmenter
 • Kinoa Salatası
 • Elmalı Toplar

Kaynanalar haftanın üçüncü günü Emine’nin yapacağı menüyü yetersiz bulan da vardı. Fransız kaldım diyen de vardı. Tüm kaynanaların halen 3 puanı kimseye verdiği bu hafta Emine bu duruma aday gibi durmakta. 

Sizleri daha fazla merakta bırakmadan haftanın ortasında yarışan Emine’nın Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ekim Puanları sırasında kaynanalardan aldığı toplam puanlar hemen alt kısımda tabloda verilmiştir.

30 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Emine’nin Puanları)

Yasemin  4
Behiye  6
Nebihe  3
Fatma  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   24

**30 Ekim 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 30 Ekim 2019 Fragmanı

Boşnak gelini olan Çiğdem Çoklar’ın yarıştığı bölüm fragmanı yarışmacının isteği üzerine içerikten kaldırılmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu