Gelinim Mutfakta

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları (Toplam Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma günün birincisi kim oldu? 30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verildi mi? Toplam Puan durumu sonucuna göre bugün çeyrek altını kim aldı? Programın sunucu Onur bugün kaç puan verdi? Bugün kim birinci oldu? İşte merak edilen sorularının cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor. Dikkat: 30 Ekim Puan Durumu sonucu yazının sonunda verdik.

=> Gelinim Mutfakta 20 Kasım Cuma Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma Puanları vermeden önce yeni sezon yarışmacıları arasında en fazla çeyrek altını alan ve en fazla bileziği olan Zeynep Kalyon Gökçe eleme potasına düştü. Oysa Zeynep çok iyi yemekler yaptığını iddia ederek yarışmaya başlasa da sonunu iyi getiremedi. 

=> Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma Bilezikleri kim aldı görmek için tıklayınız.

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta günün birincisi kim resmi

Zeynep kendisini kurtarması için hem bugün günün birincisi olma, hem de en yakın rakibi ile arasında ki 7 puanı kapatması gerekiyor. Final günü aradaki 1 puan bile oldukça önemli ve geçmesi bir hayli zor olurken, şimdi 7 puanı Zeynep’in geçmesi oldukça zor gözüküyor. 

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak gelin Zeynep olsa dahi %100 eleme potasında kurtuldu diyemezken aynı şekilde İlayda bugün günün birincisi olursa %100 bilezikleri kazanabileceğini rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün 30 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını bu yazının sonunda bulabilirsiniz.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda merak edilen bir gerçek var. Güçlü ve bir o kadar hazır cevap olan tecrübeli yarışmacı Zeynep yarışmadan elenecek mi? Kendisinin deyimi ile bir gün programa katılmasa hayranları neredesin diye merak eden Zeynep, hayranlarını üzecek mi? Bekleyip göreceğiz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Kaynanası ile arasında ki sıkıntıları bir bir halleden Zeynep hafta başında çok iyi puanlar alıp 20. bileziğini de koluna takmayı düşünürken kaynanası Yasemin hanım gelinine çok iyi puanlar vermeyince Zeynep de bir anda düşmeye başladı. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 30 Ekim puanlaması yazının sonunda bulabilirsiniz.

Ekran başında Yasemin kaynananın verdiği 5’leri asla gerçekçi bulmadığımızı yeri gelmişken söyleyelim. Dikkat: Bugün kim birinci oldu sorusunun cevabını yazının sonunda açıkladık.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma Günün Birincisi kim resmi

Bugün 30 Ekim Cuma Puanları sonucun da İlayda ezeli rakibi Zeynep’i eleyebilecek mi? Zira İlayda’yı seven Zeynep’i sevmediğin, Zeynep’i seven de İlayda’yı sevmediğin sosyal medyada görüyoruz. 

Bugün 30 Ekim Cuma puan tablosu açıklanmadan hemen önce şu an Gelinim Mutfakta toplam puanlar:

İlayda 66 puan

Ezgi 63 Puan

Aysun 58 puan

Zeynep 51 puan

Yukarıda ki puanlar 30 Ekim puanları verilmeden önce yarışmacıların şu ana kadar topladığı gelinim mutfakta toplam puan durumu sonucu olduğunu unutmayın.

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Nurten ile Aysun

Birazdan kaynanalar 30 Ekim puanları vermeye başladığında yukarı da ki sırlama ve puanlar değişecek. Son puan durumu sonucunu yani Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma puan durumu sonucu bu yazının en sonunda tablo içinde ekleyeceğiz.

Aysun ile Ezgi arasında ki sürtüşme devam ediyor. Aysun “Giderek ayak kıza bir öz güven geldi” diyerek Ezgi’yi eleştirmek isterken Ezgi aynen şu cevabı verdi. 

“Programı evde izle istersen. Senden kendime güvendiğimiz orada göreceksin!” Ezgi

Sözleri ile yarışmacı Ezgi aslında kendisine güvenmesinin tek sebebi iyi yaptığı yemeklere iyi puanlar almasına borçlu olduğunu alçılayarak, Aysun’a harika bir cevap verdi. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 30 Ekim Puanlama kısmını yazının sonunda bulabilirsiniz. 

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an Zeynep

30 Ekim puanlaması sırasında ilk puanları verecek olan bugün 30 Ekim Onur kaç puan verdi? Onur gene İlayda’ya mı beş verdi? Hepsi ve daha fazlasını yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma Puan Durumu

Bu hafta 26 Ekim tarihinde yeni bölümleri ile Kanal d ekranlarına gelen sevilen ve ilgi ile izlenene yarışma programında bugün hafta finali ile karşımıza gelecek. Bugün 30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Kremalı Armut tatlısına gidecek. Bakalım Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma puan durumu sonucunda kim birinci olacak? İzleyip, göreceğiz.

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanları toplam puan durumu resmi

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma toplam puan durumu sonucu belli olduğunda bir gelin kesin olarka elenecek. Bir başka gelin de kesin olarak beş altın bileziği alacak. Bu ödülü kazanmak isteyen İlayda ise bugün günün birincisi olup, hem  çeyrek altını alıp hem de bilezikleri almanın planın yapıyor. 

Toplam puan durumu sonucuna göre şu an için bileziklere en yakın isim İlayda olurken, eleme potasında yarışan Zeynep ise elenmeye en yakın isim olduğunu görüyoruz.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma Puanları açıklandığı an İlayda

Zeynep bugün 30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin olsa bile elenmekten kurtulamayabilir. Zira Aysun ile arasında 7 puan farkın acısını yaşayacak.

Uzun zamandır sosyal medyada olan bir durum var. Onur Büyüktopçu İlayda’ya çok yüksek puan verdiği ve İlayda2yı koruduğu yönündeki haberleri dikkatle takip ediyoruz. Dikkat: 30 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı hemen alt kısımda verildi.

 Günün birincisi kim? Çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevaplarının belli olacağı yanı zamanda kim bilezikleri aldı? Kim elendiği de netlik kazanacağı 30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Puanları (30/10/2020 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

30 Ekim Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 1
Zeynep: 4
Aysun: 4
Ezgi: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 3
Zeynep: 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ezgi: 1

*************************
” 30 Ekim 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Serpil’in verdiği Puanlar

İlayda : 4
Zeynep : 2
Aysun : 1
Ezgi: => Serpil’in  Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 1
Zeynep: 4
Aysun: 3
Ezgi: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

İlayda: 4
Zeynep: => Yasemin’in  Gelini 1
Aysun: 5
Ezgi: 1

*************************

Gelinim mutfakta 30 Ekim Cuma Toplam Puanlar

İlayda 1 3 4 1 4 13
Zeynep 4 4 2 4 1 15
Aysun 4 5 1 3 5 18
Ezgi 5 1 5 5 1 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26 Ekim – 30 Ekim Haftası) – Cuma

*************************

İlayda  : 66 + 13 = 79
Zeynep : 51 + 15 = 66

Aysun  : 58 + 18 = 76
Ezgi     : 63 + 17 = 80

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
30 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ İLAYDA

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Cuma 2020 Fragmanı İzle

30 Ekim 2020 Cuma günü haftanın final bölümü ile kanal D ekranlarına gelecek olan 565. bölümün fragmanı… 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Büyüktop zeynep i elemek icin, ezginin olmamiş karemeline 5 verdi ya saka gibi. Açık açık zeynep düşmanı büyuktop.

  1. ezginin tabağını ilaydanın tabağı diye verdi olmamış karamele 5 verdi yapamadı neden beşi bastı ilayda yemek yapamıyor ya onun sandı verdi :))))

 2. Seyirciyi küçümsemeyin ve aklımızla dalga geçmeyin Onur bey kulağıma yönetmen yeni söyledi, siz biliyorsunuz tabaklarınn kime ait olduğunu evet haklısınız Zeynep ‘ielemek için böyle bir oyuna girdiler.

   1. Katılıyorum. Onur anlamıyor. Bende anlamam ama. Geçen hafta Alman Pastası yapılıyor. Yarışmacının biri keki dağıttı. Puanlamada keke takılmaýın lezzete puan verin diyor. Şaka gibi. Bazen yönlendirme yapıyor. Fatih Ürek nerede bu nerde

 3. Evet zeynep i elemek için ezginin karemeli olmayan tabağına 5 verdi. Büyüktop. Ama yakinda kovarlar cünkü reytingler sıfır. Zeynep elenirse dahada izlemem.

 4. Sonunda Zeynep ‘i gönderdin aferin Onur bey üzgünmüş ha ha ha1leri verirsen gider tabii ??

 5. Zorunamı gitti doğruyu söylemek kızdırdı mı. Hiçte adaletli değilsiniz Onur bey biz görüyoruz

 6. Ve bugün kanal D ye vedaaaaaa olmamış tabağa 5 vererek,Zeynep’i aynı Ayşe gibi eledin.
  Bu nasıl bir yarışma ya
  Bence protesto edilmeli ve izlememeli.
  Biz izleyerek bunlara fırsat veriyoruz.
  Şu an kendime çok kızıyorum, niye bunları yazıyorum diye.
  Söyleyecek çok şey var ama terbiyem müsade etmiyor.Sunucu belki de talimatla yapıyor.

 7. Zaten baştan zeynep ekleneceği belli idi puanlar verilmeden güçlü bir isim elenecek dediler tasarlanmış oradaki puanlama yalan istediklerini eliyorlar artık seyretmiyecegim insanı saf yerine koyuyorlar..

 8. En iyisi zeynep ve olayda en adaletli kaynanalarda onlarınki bence aysunda başarılı olacak gibi zeynep en az puanı almış ilayda dan 5 bilezik fazla diye havaya girdi ilayda ya neler dedi kendini ondan üstün görmeye başladı hemen ilayda çocuk gibi alıngan çocuksu başka biri olsa yerinde cevabini verirdi zeynep e ilayda pasif kalıyor 10 bileziği olan biri gibi davranmıyor özgüveni eksik ama ben onu beğeniyorum zeynep te iyi ama 5 bilezik öne geçti diye ilayda dan üstün anlamına gelmiyor ilayda onun kadar dibi görmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu