Gelinim Mutfakta

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Zeynep Elendi Mi?

Zeynep Kalyon Gökçe Gelinim Mutfakta Yarışmasında Eldi. İşte Detaylar

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Zeynep Elendi mi? Yoksa Zeynep kendisini kurtaracak puanlar almayı başarabilecek mi? Bu yazımızda Zeynep Gelinim Mutfakta yarışmasında elendi mi? sorusunu detaylı olarak açıklayacağız.

=> 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta kim elendi görebilmek için tıklayınız.

Yeni sezon yarışmacılarında sadece İlayda ve Zeynep kalmıştı. Bugün gelen bilgi çerçevesinde güçlü bir yarışmacı Gelinim Mutfakta yarışmasına final bölümünde elenerek gidecek. Bu isim İlayda mı? Yoksa Zeynep mi? Diye araştırdığımızda %100 bir isme ulaştık.

=> 30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Yeni sezon başında çok iyi puanlar alan Zeynep Kalyon Gökçe yeni sezon yarışmacıları arasında en fazla bileziği alan isim oldu. Şu an 15 bileziğin sahibi olan Zeynep, bu yarışmada altın listesine girebilecek en güçlü isim olurken, bir adan gelen haberler herkes oldukça şaşırttı.

30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Zeynep Elendi Mi resmi

Peki Zeynep’i bu konuma iten neydi? Zeynep Kalyon Gökçe Gerekten elendi mi? 

Bildiğiniz üzere programın sunucusu yarışmacılara ve kaynana farklı sorular soruyor. Gelin ve kaynana arasında ki çekişmeye dikkat çekiyor. Zeynep’in kaynanasına sorduğu ev ile ilgili meseleye Zeynep’in eşinden cevap gelmesi ve annesini desteklemesi, Zeynep’i adeta yalancı duruma düşüren bir cevap gelmesi, Zeynep’in yarışmadaki tüm dengesini sarstı.

Zeynep’in eşi de kaynanası Yasemin hanım da Zeynep’in bu konuma düşmesini hiç ama hiç istemezlerdi. Ancak Kaynana Nurten hanım da ikil arasında ki bu açığın üzerine devamlı olarak gitti.

Gelinim Mutfakta Zeynep elendi mi?

Zeynep bu olaydan sonra  kaynanası ile sıkıntı yaşamaya başladı. Yasemin kaynana ise gelini ile sıkıntı yaşasa da gelinin tabaklarını neredeyse fire vermeden bulması izleyenler de “Hadi canım bu kadar da olmaz. Aranız bozuk buna rağmen gelinin nasıl buluyorsun” tarzında eleştirilerin gelmesine neden oldu. Kaynana Nurten ise olayı bir ileri seviyeye taşıdı.

Gelinim Mutfakta Zeynep elendi mi resmi

Gelini ile kaynana arasında bu kadar mesafe olmasına rağmen Yasemin hanım gelinin bulması normal değil diyerek adeta bu işin arkasında başka bir elin olduğunu itiraf edercesine eleştirdi.

Bu konuşmadan sonra Zeynep adım adım düşük puanlar almaya başladı. Zeynep her bölümde bir adım geriye düşmeye devam etti. Bugün yani 30 Ekim Cuma günü eleme potasına düşen Zeynep, en yakın rakibi Aysun ile arasında 7 puan farkın olması Zeynep’i sevenleri oldukça üzdü.

Sosyal medyada Gelinim Mutfakta Zeynep elendi mi? diye sormaya başladılar. Aldığımız bilgi çerçevesinde 30 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Zeynep Elendi bilgisi elimize ulaştı.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

8 Yorum

 1. Geçen senelerde severek izlediğim bir programdı.Bu günden sonra artıķ izlemeyeceğim.
  Sunucu,çok adaletsiz,kim ina yağ yaparsa puanı ona veriyor,açıklaması damak tadı,yok öyle, olmayan yemeklere 5,5,5
  Açık sözlü,dürüst yarışmacılardan hoşlanmıyor.
  Önce Ayşe ‘yi ,bu gün de Zeynep’i eledi.
  Çünkü bu 2 yarışmacı örnek 2 anne,yapmacık değil dürüst,iyi yemek yapan örnek annelerdi.
  Sunucu bunları 3lemdk için sürekli bunlara 1,1,1 sonunda eledi.Artik bir çok arkadaş eş,dost izlemeyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu